مهاجرت به کشور آرژانتین

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت است که از طریق راه ها و روش های گوناگون برای متقاضیان خارجی و بین المللی امکان پذیر می باشد. آرژانتین پس از کشور برزیل پهناورترین کشور در قاره آمریکای جنوبی است و در رده بندی کشورهای وسیع در دنیا در جایگاه هشتم قرار گرفته است. اقتصاد این کشور بر پایه صادرات محصولات کشاورزی، پشم و تولید گوشت گاو و گوسفند استوار است، واحد پول رایج در کشور آرژانتین پزوی آرژانتین با علامت اختصاری ARS است. جمعیت آرژانتین بالغ بر 41 میلیون نفر می باشد، شهروندان این کشور به زبان اسپانیایی به مکالمه می پردازند و پیرو آیین مسیحیت هستند. در ادامه با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید تا اطلاعاتی در خصوص انواع روش های مهاجرت به آرژانتین کسب کنید.

  • شرایط تحصیل در آرژانتین چیست؟
  • شرایط مهاجرت توریستی به این کشور چیست؟
  • محدودیت های مهاجرت به آرژانتین برای ایرانی ها چیست؟
  • آیا می توان به راحتی به این کشور مهاجرت کرد؟
  • بهترین راه های مهاجرت به آرژانتین کدامند؟
  • هزینه زندگی در آرژانتین چقدر است؟

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت تحصیلی

تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آرژانتین یکی از متداول ترین روش های مهاجرت در بین متقاضیان خارجی و بین المللی است. در این کشور بیش از 1500 موسسه آموزشی وجود دارد که به 2 صورت خصوصی و دولتی مشغول به فعالیت هستند. دانشجویان خارجی و بین المللی می توانند بدون شرکت در آزمون ورودی و تنها با ارائه مدارکی مثل: تکمیل فرم در نظر گرفته شده، ارائه مدارک تحصیلی پیشین و ریز نمرات، گواهی تمکن مالی، انگیزه نامه، مدرک معتبر زبان و اسکن از مدارک شناسایی و گذرنامه می توانید پذیرش دانشگاه مورد نظر در این کشور را بدست آورید و پس از آن با خذ ویزای دانشجویی وارد کشور آرژانتین شده و سال تحصیلی را آغاز کنید.

هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی در کشور آرژانتین مقرون به صرفه است، دانشجویان برای تحصیل در این کشور باید با توجه به نوع دانشگاه، مقطع و رشته تحصیلی سالانه مبلغی بین 8000$ تا 24000$ (دلار) در نظر داشته باشند. لازم به ذکر است که از طریق ویزای تحصیلی می توانید به صورت موقت در کشور آرژانتین اقامت داشته باشید و پس از آن باید شرایط لازم را از طریق سایر روش ها بررسی کنید و بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود برای اقامت در این کشور انتخاب کنید.

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت کاری

مهاجرت کاری یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور آرژانتین است، مهاجرانی که قصد ورود به بازار کسب و کار این کشور را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که شرایط کار در این کشور برای مهاجران خوب نیست و بیشتر کارفرمایان آرژانتینی استخدام شهروندان آرژانتین را در اولویت قرار می دهند. اگر قصد ورود به بازار کسب و کار این کشور را دارید پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا از طریق مهاجرت تحصیلی وارد این کشور شوید و پس از گذراندن این دوره به دنبال شغل مورد نظر خود در این کشور باشید زیرا افرادی که از دانشگاه های آرژانتین فارغ التحصیل می شوند شانس بیشتری برای یافتن کار دارند. افرادی که دارای تخصص در زمینه مهندسی کامیپوتر و فناوری اطلاعات، حسابداری، بانکداری، مهندس نفت و مدرس زبان انگلیسی می باشند شانس زیادی برای یافتن کار در آرژانتین دارند.

برای مهاجرت کاری به این کشور به دعوت نامه شغلی رسمی و قانونی که توسط کارفرمایی معتبر در کشور آرژانتین صادر شده باشد نیاز دارید علاوه بر این لازم است فرد از طریق سفارتخانه یا کنسولگری این کشور ویزای کار آرژانتین را دریافت کند. اعتبار ویزای کار آرژانتین 1 ساله است و فرد موظف است هر ساله اقدامات لازم را در جهت تمدید اعتبار ویزا انجام دهد پس از گذشت 5 سال از تمدید اعتبار ویزا می توانید اقامت دائم این کشور را از طریق مهاجرت کاری کسب کنید. با گذشت 5 سال از کسب اقامت دائم آرژانتین فرد می تواند اقدامات لازم را در جهت اخذ تابعیت این کشور انجام دهد.

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت کاری

شرایط سرمایه گذاری در کشور آرژانتین

سرمایه گذاری در این کشور یکی از طرق مهاجرت است که برای افراد واجد شرایط که دارای سرمایه لازم هستند گزینه بسیار مناسبی برای مهاجرت می باشد. ایرانیانی که قصد سرمایه گذاری در خارج از کشور را دارند باید پیش از انجام هر گونه اقدامی پارامترهای مختلفی در آن کشور را بررسی کنند تا به نتیجه درست و منطقی سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در آن کشور دست یابند. سرمایه گذاری در کشور آرژانتین از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی و یا خرید ملک امکان پذیر است اما سرمایه گذاری0 از طریق ثبت شرکت در بین متقاضیان طرفداران بیشتری دارد.

برای ثبت شرکت در آرژانتین لازم است علاوه بر داشتن سرمایه لازم برنامه کاری با توجیه اقتصادی ارائه کنید، اگر با درخواست شما برای تاسیس شرکت موافقت شود لازم است نوع شرکت را مشخص کرده و یک مدیر و دو سهامدار برای شرکت انتخاب کنید. یکی از مزایای سرمایه گذاری در آرژانتین این است که فرد در طول مدت کوتاهی اقامت دائم این کشور را برای خود و اعضای خانواده به دست می آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط سرمایه گذاری در این کشور به مقاله سرمایه گذاری در آرژانتین رجوع کنید.

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت از طریق تولد فرزند

کشور آرژانتین برای اعطای تابعیت به اصل خاک متکی است علاوه بر این 30 کشور در دنیا تابعیت را بر اساس سیستم خاک به افراد اعطاء می کنند. در این اصل تابعیت والدین مهم نیست و فرزند پس از متولد شدن در کشور آرژانتین جزء اتباع این کشور محسوب می شود. تابعیت دوگانه در کشورآرژانتین رسمی و قانونی نیست اما استثنائاتی در این قوانین وجود دارد، شهروندان کشور اسپانیا می توانند علاوه بر داشتن تابعیت اسپانیایی تابعیت کشور آرژانتین را نیز کسب کنند. پس مهاجرت از طریق تولد فرزند به کشور آرژانتین در نهایت منجر به اخذ تابعیت این کشور برای طفل متولد شده می شود.

در این نوشتار سعی ما بر آن بود تا شما را با بهترین گزینه ها برای مهاجرت به کشور آرژانتین آشنا کنیم، برای اطلاع از شرایط اقامت دائم در این کشور می توانید به مقاله اقامت دائم آرژانتین مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید. برای کسب اطلاعات تخصصی و بهره مندی از مشاوره های رایگان امکان برقراری ارتباط به صورت حضوری و غیر حضوری با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای شما عزیزان فراهم شده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.