مهاجرت به کشور کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا

اخذ اقامت دائم در کانادا
5 (100%) 3 vote[s]

اخذ اقامت دائم کانادا و مهاجرت به این کشور به علت شرایط مناسبی که در این کشور پابرجاست، بسیار پرطرفدار می باشد و متقاضیان مخصوص به خود را داراست. از آنجایی که شما در فضای مجاری و صفحه رسمی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت سوالات بسیاری در رابطه با اخذ اقامت دائم کانادا و راه های مهاجرت به این کشور داشتید، به همین علت تصمیم گرفتیم که مقاله ای جامع در رابطه با این موضوع در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کشور کانادا هر ساله مهاجران زیادی را پذیرا می باشد، این کشور در قسمت شمالی آمریکای شمالی واقع شده است و دومین کشور پهناور جهان محسوب می شود، دارای جمعیت نسبتا کم و آب و هوای سرد می باشد. شما می توانید از طریق اقامت کوتاه مدت که می تواند به صورت توریستی باشد، به مدت 6 ماه به عنوان توریست در کشور کانادا اقامت داشته باشید. با اخذ اقامت دائم کانادا که pr گفته می شود میتوانید با رعایت قانون مهاجرت، کارت اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید.دقت نمایید که شما باید هر 5 سال کارت اقامت کانادا را تمدید کنید.

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد و ازدواج

کشور کانادا جز آن دسته از کشورهایی می باشد که اخذ اقامت دائم آن می تواند هم از طریق خاک صورت بگیرد و هم میتواند از طریق خون باشد، پس اقامت دائم کانادا از طریق تولد تابع هر دو مورد یعنی خاک و خون می باشد.

شما می توانید از طریق ازدواج با شخصی که دارای اقامت دائم کانادا می باشد و یا به عبارتی تابعیت کانادا را داشته باشد، بدون این که وکیل بگیرید، برای اخذ ویزای اقامت دائم کانادا اقدام کنید، در این راستا پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا را مطالعه نمایید. تنها مدرکی که برای دریاقت اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج احتیاج است، سند ازواج شما و فرد مقیم کانادا می باشد.

اقامت در کانادا از طریق کار و سرمایه گذاری

کشور کانادا، به مشاغلی مثل مهندس فنی و پرستاری احتیاج فراوانی دارد، شما همچنین می توانید از طریق برنامه ورود سریع به کانادا (Express Entry)، برای ویزای کاری کشور کانادا اقدام کنید. چنانچه از طریق Express Entry اقدام به اخذ ویزای کاری کردید، به این نکته توجه کنید که باید طی دو مرحله یکسری امتیاز جمع کنید و پس از آن وارد استخر شوید. جهت ورود به استخر باید حدودا 67 تا 100 امتیاز کسب کنید (مرحله اول). برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله برنامه مهاجرت آسان و سریع به کانادا مراجعه کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که چنانچه قصد دارید از طریق ویزای کاری وارد کشور کانادا شوید، ابتدا به نیازهای شغلی این کشور پی ببرید بعد برای اخذ ویزا اقدام کنید.

کشور کانادا برای پیشرفت در زمینه اقتصاد، هر ساله مهاجران زیادی را برای سرمایه گذاری در این کشور پذیرا می باشد همچنین سرمایه گذاران خارجی به علت موقعیت های مکانی خوب و ایده ال این کشور، تمایل زیادی به سرمایه گذاری در کشور کانادا دارند. قابل توجه سرمایه گذاران عزیز، جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا، بایستی حدود 200000 $ به دولت کانادا پرداخت کنید، پیشنهاد می شود مقاله راه های سرمایه گذاری در کانادا را مطالعه نمایید.

در کشور کانادا پرونده های مربوط به سرمایه گذاری در کمتر از دو ماه توسط اداره مهاجرت کانادا بررسی می شود. فرد سرمایه گذار هیچ گونه تعهدی در سرمایه گذاری در کانادا ندارد و احتیاجی نیست که در استان خاصی زندگی کند. دولت کانادا شرایط فوق العاده آسانی را برای اخذ پاسپورت سرمایه گذاران فراهم کرده است.

اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل

کشور کانادا با داشتن دانشگاه های خوب و معتبر، گزینه ای مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان در خارج از کشور می باشد. سیستم علمی و آموزشی کانادا دارای کیفیت بالایی در سطح جهان می باشد و هر ساله تعداد زیادی دانشجو از اقصی نقاط جهان جذب می کند. شرایطی که برای تحصیل در کشور کانادا حتما باید به آن توجه شود داشتن مدرک آیلتس، معدل بالا و تمکن مالی می باشد.

اخذ اقامت دائم کانادا

راه های اخذ اقامت دائم کانادا

در چه صورت می توانیم اقامت دائم کانادا را کسب کنیم؟

  • family sponsorship program
  • express entry program
  • express entry , Quebec-selected skilled worker
  • شروع کسب و کار جدیدی در کانادا

چنانچه در کشور خود در زمینه کشاورزی، فرهنگی یا ورزشی تجربه ای داشته باشید، می توانید برای اخذ اقامت دائم در کشور کانادا اقدام کنید. از معمولترین ویزاهای کانادا می توان به ویزای دانشجویی، ویزای اجازه کار در کانادا، ویزای پیشنهاد کاری از طرف کارفرمایی در کانادا و ویزای پیشنهاد کاری موقت از جانب کارفرمای کانادایی اشاره کرد. چنانچه به مدت 4 سال در کانادا زندگی کنید، می توانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام می کنید.

در طی اخذ ویزای کانادا، دو بازرسی انجام می شود که یکی استانی و دیگری کشوری می باشد. شما می توانید ابتدا برای اخذ ویزا، برای اقامت موقت اقدام کنید و پس از آن زمانی که وارد کشور کانادا شدید، برای اخذ اقامت دائم درخواست نمایید. در نهایت سپاسگزاریم که مطالب سایت رسمی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت را مورد مطالعه قرار داده و تا پایان مقاله اخذ اقامت دائم کانادا همراهمان بودید. از آنجایی که در اخذ اقامت دائم کانادا ممکن است مراحل پیچیده و خاصی وجود داشته باشد و یا نیاز به مدارک و اطلاعاتی باشد که احتیاج به بررسی ریزبینانه و هوشمندانه ای باشد، ما به شما پپیشنهاد می کنیم که از راهنمایی ها و تجربیات وکلای حقوق بین الملل ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =