صفحه اصلی » سنت کیتس » اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج
نوشته شده توسط newadmin | سنت کیتس | دیدگاه ۰

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج یک از روش های ممکن برای کسب تابعیت این کشور می باشد. در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج می باشید با مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

اشخاص متقاضی اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج  از این روش می توانند برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایند.

شرط اصلی این فرایند این می باشد که این اشخاص ملزم به ازدواج نمودن با فردی می باشند که موفق به دریافت نمودن پاسپورت این کشور شوند.تا در نهایت قادر باشند که پاسپورت این کشور را دریافت نمایند.

اصلی ترین شرط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اصلی ترین شرط اخذ اقامت این کشور این می باشد که شخص متقاضی ملزم به ازدواج نمودن با شخصی می باشد که دارای حق شهروندی هم چنین حق تابعیت این کشور باشد.

در صورتی که شخصی اقدام به ازدواج با یکی از اشخاصی که دارای حق تابعیت این کشورشده باشد کند. با اقدام به تحویل دادن مدارکی که در بر گیرنده  فرم تکمیل شده درخواست ویزا و هم چنین فرمی که بیان گر پرداخت نمودن  هزینه ها باشد می تواند اقدام به دریافت نمودن حق  شهروندی در این کشور نماید. ودر نهایت می تواند اقدام به دریافت نمودن  پاسپورت این کشور نماید.

نکات ضروری در مورد اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

در راستای موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت هر کشوری از روش ازدواج، تعدادی از قوانین و مقررات ضروری وجود دارد.که برخی از الزامات عبارتند از:

نکته اول:

در صورتی که شخص متقاضی ازدواج  هدف ازدواج نمودن با شخصی که دارای حق تابعیت این کشور را دارد .در این صورت قادر می باشد که از یک کشیش در میان این کشور کمک بگیرد تا منجر به کاهش  هزینه های مربوط به ازدواج این اشخاص شود.

نکته دوم:

اقدام به انجام آزمایش خون که زمان آن باید  قبل از ازدواج باشد نیز از جمله موارد ضروری می باشد که شخص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم به انجام آن می باشد.

نکته سوم:

دیگر کاری که انجام آن الزامی می باشد این می باشد که گواهی ازدواج باید در میان یک دادگاه صالح و به وسیله منشی دادگاه مربوطه تکمیل شود.

در صورتی که شخصی که قصد ازدواج در این کشور را داشته باشد بعد از موفقیت در  انجام این گونه  مراحل می تواند برای دریافت حق ازدولج در این کشور اقدام نماید.

بررسی قوانین اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

به مانند اکثر کشور های دیگر ازدواج در این کشور هم دارای شرایط خاصی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

قانون محدویت سنی

بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاص متقاضی ازدواج ملزم به رسیدن سن قانونی ازدواج می باشند.با این توضیح که این اشخاص باید به سن هجده سالگی رسیده باشند.

اما در حالتی که سن اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور کمتر از هجده سال باشد در این صورت این شخص می تواند که با دریافت نمودن رضایت یکی از پدر و مادر خود اقدام به ازدواج نماید.

قانون نحوه اخذ تابعیت

بر اساس قوانین ازدواج این کشور در صورتی که زوج  دارای حق تابعیت این کشور باشد و اقدام به ازدواج با یک زنی که دارای حق تابعیت این کشور نباشد نماید.در این صورت  این ازدواج  می تواند منجر به کسب نمودن حق اقامت و هم چنین حق تابعیت زوجه در این کشور می شود.

اما در صورتی که بر خلاف مورد ذکر شده در بالا  در صورتی که زوجه  دارای حق تابعیت این کشور باشد و هدفش  ازدواج نمودن با مردی باشد که دارای حق تابعیت این کشور نباشد در این صورت بر خلاف مورد بالا دیگر ازدواج آن ها منجر به کسب نمودن  حق تابعیت این کشور برای مرد یا زوج نمی شود.

قانون مختص اشخاصی که سابقه ازدواج داشته باشند

بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاصی که  از قبل در این کشور سابقه ازدواج داشته باشند.در این  صورت ملزم به اثبات نمودن  علت اصلی که منجر به  انحلال ازدواج  قبلی این اشخاص شده را به اثبات رسانند. برای مثال می توان به موارد اصلی انحلال ازدواج مانند طلاق یا مرگ همسر سابق وی اشاره نمود.

قانون منع ازدواج اشخاصی که دارای رابطه خویشاوندی نزیک هستند

بر اساس قوانین ازدواج این کشور  قانون جالبی وجود دارد که  کلیه اشخاص متقاضی در این کشور ملزم می باشند که با همسر خود دارای رابطه خویشاوندی نزدیک نباشند.

اما در صورتی که  دربرخی از شرایط خاص  اشخاصی که دارای رابطه خویشاوندی از نوع نصب  خونی دورتری باشند و قصد ازدواج با هم را داشته باشند. در این صورت ممکن می باشد که حق ازدواج در این کشور را به دست آورند.البته ازدواج آنها باید تحت نظر قانون به وقوع بپیوندد.

قانون الزامی بودن شاهد در مراسم ازدواج

بر اساس قوانین ازدواج این کشور اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که بر اساس قانون این کشور در راستای انجام مراسم ازدواج را با وجود داشتن چندین شاهد و هم چنین با حضور یک کشیش و یا قاضی دارای صلاحیت که دارای تابعیت این کشور باشد اقدام به بر گذاری مراسم ازدواج نمایند.

قانون الزامی بودن ثبت واقعه ازدواج

بر اساس قوانین ازدواج این کشور  پس از انجام  بر گذاری مراسم ازدواج در این کشور، اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که اقدام به ثبت نمودن ازدواج خود در این کشورنمایند. با این توضیح که اقدام به اثبات نمودن این ازدواج از  روش تحویل دادن یک نسخه از سند ازدواج به دادگاه این کشور انجام خواهد شد ودر نهایت که پس از انجام کلیه مراحل قانونی ازدواج این اشخاص می توانند که در این کشور ازدواج خود را به ثبت برسانند.

توصیه وکلای ما

اگر شما هم  پس از مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر اعزام دانشجو به سنت کیتس به اطلاعات زیادی دست یابید.

 

 

 

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج
امتیاز دهی