مهاجرت به سنت کیتس

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج
Rate this post

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج یکی از روش های ممکن برای کسب تابعیت این کشور می باشد و در این مقاله اطلاعاتی را در این خصوص برای متقاضیان فراهم نموده ایم. در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج می باشید با مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

اشخاص متقاضی اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج از این روش می توانند برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایند. شرط اصلی این فرایند این می باشد که این اشخاص ملزم به ازدواج نمودن با فردی می باشند که موفق به دریافت نمودن پاسپورت این کشور شوند تا در نهایت قادر باشند که پاسپورت این کشور را دریافت نمایند.

اصلی ترین شرط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اصلی ترین شرط اخذ اقامت این کشور این می باشد که شخص متقاضی ملزم به ازدواج نمودن با شخصی می باشد که دارای حق شهروندی هم چنین حق تابعیت این کشور باشد. در صورتی که شخصی اقدام به ازدواج با یکی از اشخاصی که دارای حق تابعیت این کشور شده باشد. با اقدام به تحویل دادن مدارکی که در برگیرنده فرم تکمیل شده درخواست ویزا و هم چنین فرمی که بیان گر پرداخت نمودن هزینه ها باشد می تواند اقدام به دریافت نمودن حق شهروندی در این کشور نماید و در نهایت می تواند اقدام به دریافت نمودن پاسپورت این کشور نماید.

نکات ضروری در مورد اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

در راستای موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت هر کشوری از روش ازدواج، تعدادی از قوانین و مقررات ضروری وجود دارد.که برخی از الزامات عبارتند از:

نکته اول: در صورتی که شخص متقاضی ازدواج هدف ازدواج نمودن با شخصی که دارای حق تابعیت این کشور را دارد. در این صورت قادر می باشد که از یک کشیش در میان این کشور کمک بگیرد تا منجر به کاهش هزینه های مربوط به ازدواج این اشخاص شود. نکته دوم: اقدام به انجام آزمایش خون که زمان آن باید قبل از ازدواج باشد نیز از جمله موارد ضروری می باشد که شخص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم به انجام آن می باشد.

نکته سوم: دیگر کاری که انجام آن الزامی می باشد این می باشد که گواهی ازدواج باید در میان یک دادگاه صالح و به وسیله منشی دادگاه مربوطه تکمیل شود. در صورتی که شخصی که قصد ازدواج در این کشور را داشته باشد بعد از موفقیت در انجام این گونه مراحل می تواند برای دریافت حق ازدولج در این کشور اقدام نماید.

بررسی قوانین اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

به مانند اکثر کشور های دیگر ازدواج در این کشور هم دارای شرایط خاصی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

قانون محدویت سنی بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاص متقاضی ازدواج ملزم به رسیدن سن قانونی ازدواج می باشند. با این توضیح که این اشخاص باید به سن هجده سالگی رسیده باشند. اما در حالتی که سن اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور کمتر از هجده سال باشد در این صورت این شخص می تواند که با دریافت نمودن رضایت یکی از پدر و مادر خود اقدام به ازدواج نماید.

قانون نحوه اخذ تابعیت بر اساس قوانین ازدواج این کشور در صورتی که زوج  دارای حق تابعیت این کشور باشد و اقدام به ازدواج با یک زنی که دارای حق تابعیت این کشور نباشد نماید.در این صورت  این ازدواج می تواند منجر به کسب نمودن حق اقامت و هم چنین حق تابعیت زوجه در این کشور می شود. اما در صورتی که بر خلاف مورد ذکر شده در بالا  در صورتی که زوجه  دارای حق تابعیت این کشور باشد و هدفش  ازدواج نمودن با مردی باشد که دارای حق تابعیت این کشور نباشد در این صورت بر خلاف مورد بالا دیگر ازدواج آن ها منجر به کسب نمودن  حق تابعیت این کشور برای مرد یا زوج نمی شود.

بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاصی که از قبل در این کشور سابقه ازدواج داشته باشند. در این صورت ملزم به اثبات نمودن علت اصلی که منجر به  انحلال ازدواج  قبلی این اشخاص شده را به اثبات رسانند. برای مثال می توان به موارد اصلی انحلال ازدواج مانند طلاق یا مرگ همسر سابق وی اشاره نمود.

شرایط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

بر اساس قوانین ازدواج این کشور اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که بر اساس قانون این کشور در راستای انجام مراسم ازدواج را با وجود داشتن چندین شاهد و هم چنین با حضور یک کشیش و یا قاضی دارای صلاحیت که دارای تابعیت این کشور باشد اقدام به بر گذاری مراسم ازدواج نمایند.

بر اساس قوانین ازدواج این کشور پس از انجام بر گذاری مراسم ازدواج در این کشور، اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که اقدام به ثبت نمودن ازدواج خود در این کشور نمایند. با این توضیح که اقدام به اثبات نمودن این ازدواج از روش تحویل دادن یک نسخه از سند ازدواج به دادگاه این کشور انجام خواهد شد و در نهایت که پس از انجام کلیه مراحل قانونی ازدواج این اشخاص می توانند که در این کشور ازدواج خود را به ثبت برسانند.

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر اعزام دانشجو به سنت کیتس به اطلاعات زیادی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهار =