ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

شرایط اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

همان طور که می دانید اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک یکی از روش هایی می باشد که می توان اقامت این کشور را به دست آورد. در صورتی که شما هم برای کسب اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک دارای علاقه می باشید، با مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک می توانید اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک ملزم می باشند که جزئیات دقیق تری از  فرآیند و هم چنین مراحل اداری را مورد بررسی قرار دهند. هدف ما در راستای نوشتن این مقاله  بررسی نمودن کلیه  مراحل گوناگون و مختلف امضای قرارداد خرید و فروش  منزل  می باشد. شما هم می توانید در زمینه کسب نمودن اطلاعات بیشتر در  راستای اقدام نمودن به خرید ملک در  این کشور  به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه نماید.

شرایط لازم برای خرید ملک در لوکزامبورگ

افراد در  این کشور به مانند  سایر کشور های دیگر می توانند برای جست وجوی  مسکن مورد نیاز خود در میان مسکن شامل وب سایت های تخصصی املاک این کشور به جست وجو بپردازند. هر دو طرف معامله می توانند که به صورت مستقیم به بسیاری از آژانس های املاک در این کشور مراجعه  نمایند.

با توجه به  قوانین موجود در این کشور  این امکان وجود دارد که با اقدام به خرید نمودن  ملک، اقامت دائم این کشور را به دست آورد. هم چنین می توان  حق تابعیت و حق شهروندی بسیاری از کشور مختلف را به دست آورد. با این توضیح که این امکان وجود دارد که با 500000 € (یورو) اقدام به سرمایه گذاری و هم چنین خرید ملک نمود.

شرایط مورد نیاز اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

اشخاص متقاضی که دارای تابعیت خارجی می باشند، در استای پذیرش کامل حق شهروندی این کشور ملزم به داشتن شرایط زیر می باشند:

  • رسیدن به سن قانونی هجده سالگی
  • داشتن سابقه اقامت در این کشور که دست کم به میزان 5 سال پی در پی و متوالی باشند .
  • به همراه داشتن مدرک تحصیلی که بیان گر تسلط به یکی از 3 زبان رسمی این کشور که زبان آلمانی، زبان فرانسوی، زبان لوکزامبورگی می باشد.
  • اقدام به خرید نمودن ملک در این کشور که حداقل دارای ارزشی به میزان 500000 € (یورو) باشد.
  • موفقیت در زمینه گذراندن تمامی دوره های لازم برای به دست آوردن حق شهروندی

میزان سرمایه اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

شروع به سرمایه گذاری در این کشور که میزان این کار، حداقل به میزان 500000 € (یورو) در طول هر سال می باشد، شروع به فعالیت نمودن در یک شرکت که دارای تابعیت این کشور باشد، و هم چنین با شروع نمودن کلیه فعالیت های تجاری، صنعتی  وهم چنین صنایع دستی می باشد  و ملزم به دادن تعهد برای  ایجاد نمودن  حداقل 5 شغل مختلف در 3 سال آینده می باشد. این کشور  به وسیله کار و  هم چنین سرمایه و اقدام به خرید نمودن ملک نمی تواند اقدام به دادن تابعیت نماید و فقط می تواند که اقدام به صدور  اقامت دائم این کشور کند.

هزینه های لازم خرید مسکن در لوکزامبورگ

برای برخی از اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک  این امکان وجود دارد که به علت وجود قیمت های بالا در زمینه خرید نمودن  ملک در لوکزامبورگ نا امید شوند.

میزان سپرده های خانه ها در  این کشور  به میزان 20 الی  25% بالاتر از سایر کشور های اروپایی می باشد. میانگین و متوسط  قیمت املاک  در میان این کشور  به ازای هر متر مربع به میزان حدود 4.518 € (یورو) می باشد. بر اساس آمار دولتی این کشور، سوییت بدون اتاق خواب در این کشور چیزی حدود 250.000 € (یورو) در سال می باشد. هم چنین هزینه لازم برای یک آپارتمان که 2 خوابه باشد، حدود 395.000 € (یورو) می باشد.

لازم به ذکر می باشد که میزان ماليات بر درآمد سرمايه در این کشور و در صورتي که این اشخاص اقدام به فروش  ملک خود بعد از مدت زمانی که به میزان 2 سال باشد را به فروش برساند، به صورت تقریبی نصف خواهد شد. در نتیجه اشخاصی که دارای تابعیت خارجی می باشند و هم چنین  دارای برنامه های سرمایه گذاری  از نوع کوتاه مدت  می باشند امکان بر خورداری از تحصیلات خرید مسکن را  را خواهند داشت.

اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

بررسی الزامات قانونی برای خرید ملک لوکزامبورگ

در صورتی که اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک می خواهند اقدام به خرید نمودن یک ملک بنمایند، ملزم به  امضا نمودن قرار داد می باشند.

برخی از الزامات قانونی این قرار داد عبارتند از:

  • وجود داشتن نام هر دو طرف در برگه قرارداد؛ هردو طرف مانند خریدار و یا فروشنده
  • به همراه داشتن مدرکی که بیان گر آدرس هر دو طرف قرار داد باشد.
  • اطلاعاتی از نوع جزئی که بیان گر نحوه فروش ملک و هم چنین شرایط لازم برای پرداخت می باشد.
  • به همراه داشتن یک توافق نامه در زمینه به فروش رساندن املاک با این توضیح که باید در ظرف 3 ماه بعد از موافقت در زمینه معامله نمودن در اداره ثبت این کشور ثبت نمایند. هم چنین این قرارداد یک نوع سند قانونی می باشد. در نتیجه در صورتی که  اقدام به خرید ملک از بین برود در این صورت طرفین قادر می باشند که اقدام به شکایت و هم چنین انجام اعمال قانونی نمایند.

خرید ملک در لوکزامبورگ

اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک برای این که بخواهند اطلاعات جامع تری در رابطه با موضوع اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک به دست آورند، مستلزم این می باشند که از شرایط موجود در زمینه زندگی کردن در این کشور به اطلاعات تقریبی و هم چنین درست و منطقی به دست آورند. در نهایت شما هم در راستای تکمیل نمودن اطلاعات خود می توانید با مراجعه به مقاله های نظیر مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در لوکزامبورگ، بورس تحصیل در لوکزامبورگ که درسایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت وجود دارد به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *