مهاجرت سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

همان طور که می دانید اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک یکی از روش هایی می باشد که می توان اقامت این کشور را به دست آورد. اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک ملزم می باشند که جزئیات دقیق تری از فرآیند و هم چنین مراحل اداری را مورد بررسی قرار دهند. هدف ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در راستای نوشتن این مقاله بررسی کلیه مراحل امضای قرارداد خرید و فروش منزل می باشد.

لوکزامبورگ اگرچه کشوری کوچک در قلب اروپاست اما شرایط زندگی در آن بسیار مناسب است به طوری که بسیاری از افراد پس مدت کوتاهی اقامت در کشورهای مطرح اروپایی، این کشور را به عنوان مقصد نهایی خود برای انتخاب می کنند. آرامش موجود در این کشور نظر بسیاری را به خود جلب می کند.

 • آیا می توان با خرید ملک در لوکزامبورگ اقامت دریافت کرد؟
 • حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در لوکزامبورگ چقدر است؟
 • شرایط خرید ملک در این کشور برای شهروندان خارجی چیست؟
 • آیا می توان خانه خریداری شده در لوکزامبورگ را به اجاره سپرد؟

شرایط لازم برای خرید ملک در لوکزامبورگ

افراد در لوکزامبورگ مانند سایر کشورها می توانند برای جستجوی مسکن مورد نیاز خود در وب سایت های تخصصی املاک این کشور اقدام نمایند. هر دو طرف معامله می توانند به صورت مستقیم به بسیاری از آژانس های املاک در این کشور مراجعه نمایند. با توجه به قوانین موجود در این کشور این امکان وجود دارد که با به خرید ملک، اقامت دائم این کشور را به دست آورد. هم چنین می توان حق تابعیت و شهروندی بسیاری از کشورها را اخذ نمود. با این توضیح که این امکان وجود دارد که با 500000€ (یورو) اقدام به سرمایه گذاری و هم چنین خرید ملک کرد.

شرایط لازم برای اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

اشخاص متقاضی که دارای تابعیت خارجی می باشند، در استای پذیرش کامل حق شهروندی این کشور ملزم به داشتن شرایط زیر می باشند:

 • رسیدن به سن قانونی 18 سال
 • داشتن سابقه اقامت در این کشور که دست کم به میزان 5 سال پی در پی و متوالی باشند.
 • به همراه داشتن مدرک تحصیلی که بیان گر تسلط به یکی از 3 زبان رسمی این کشور که زبان آلمانی، زبان فرانسوی، زبان لوکزامبورگی می باشد.
 • اقدام به خرید نمودن ملک در این کشور که حداقل دارای ارزشی به میزان 500000€ (یورو) باشد.
 • موفقیت در زمینه گذراندن تمامی دوره های لازم برای به دست آوردن حق شهروندی

شرایط لازم برای اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

میزان سرمایه اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

شروع به سرمایه گذاری در این کشور که میزان این کار، حداقل به میزان 500000€ (یورو) در طول هر سال می باشد برای کلیه فعالیت های تجاری، صنعتی و هم چنین صنایع دستی ملزم به دادن تعهد برای ایجاد نمودن حداقل 5 شغل مختلف در 3 سال آینده می باشد. این کشور به وسیله کار و هم چنین سرمایه و اقدام به خرید ملک به متقاضیان و سرمایه گذاران تابعیت اعطا نمی کند و فقط اقامت دائم صادر می نماید.

لازم به ذکر می باشد که میزان ماليات بر درآمد سرمايه در این کشور در صورتي که این اشخاص اقدام به فروش ملک خود بعد از مدت 2 سال نمایند، به صورت تقریبی نصف خواهد شد. در نتیجه اشخاصی که دارای تابعیت خارجی و هم چنین دارای برنامه های سرمایه گذاری از نوع کوتاه مدت می باشند امکان برخورداری از تحصیلات خرید مسکن را خواهند داشت.

الزامات قانونی برای خرید ملک لوکزامبورگ

در صورتی که اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ اقدام به خرید ملک نمایند، ملزم به امضا نمودن قرار داد می باشند. برخی از الزامات قانونی این قرار داد عبارتند از:

 • نام هر دو طرف در برگه قرارداد؛ هردو طرف مانند خریدار و یا فروشنده
 • مدرکی که بیان گر آدرس هر دو طرف قرار داد باشد.
 • اطلاعاتی از نوع جزئی که بیانگر نحوه فروش ملک و هم چنین شرایط لازم برای پرداخت می باشد.
 • یک توافق نامه در زمینه به فروش رساندن املاک با این توضیح که باید در ظرف 3 ماه معاملات در اداره ثبت این کشور ثبت گردد، هم چنین این قرارداد یک نوع سند قانونی می باشد. در نتیجه در صورتی که خرید ملک با مشکلاتی مواجه شود، در این صورت طرفین قادر می باشند که اقدام به شکایت و هم چنین انجام اعمال قانونی نمایند.

اشخاص متقاضی اخذ اقامت لوکزامبورگ برای این که بخواهند اطلاعات جامع تری به دست آورند، می توانند در راستای تکمیل اطلاعات خود با مراجعه به مقاله های نظیر مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در لوکزامبورگ و بورس تحصیل در لوکزامبورگ که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت وجود دارد به اطلاعات جامعی دست یابند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *