مهاجرت به کشور سنت کیتس

اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

یکی از روش های تبدیل شدن به شهروند سنت کیتس، اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد می باشد که هزینه های بسیار کمی نسبت به سایر کشورهای دنیا دارد. در سنت کیتس مهاجران و متقاضیان می توانند از مزایای مختلف و شرایط زندگی بسیار خوبی بهره مند شوند و در اصلی ترین بخش های اقتصاد این کشور نقش مثبتی داشته باشند. به طور کلی دولت سنت کیتس به متقاضیان و مهاجران بین المللی که تاثیر مثبتی بر اقتصاد این کشور داشته باشند حق اقامت و در صورت وجود شرایط مورد نیاز حق تابعیت نیز ارائه می دهد. این کشور یکی از بهترین کشورهای دنیا برای سپری کردن اوقات فراغت و بازدید از جاذبه های گردشگری نیز می باشد. در ادامه متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شما عزیزان را از شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد و سایر موارد مرتبط آشنا خواهند ساخت.

شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد در 2021

قوانین کسب تابعیت و شهروندی در کشور سنت کیتس و نوویس بر قانون اساسی سنت کیتس و نوویس است. به طور کلی تابعیت سنت کیتس از طریق تولد به فرزند والدین ناشناس داده می شود. لازم به ذکر است که افرادی که قبل از 19 سپتامبر 1983 میلادی در سنت کیتس به دنیا آمده اند با تولد به طور خودکار موفق به کسب تابعیت در این کشور نمی شوند و افرادی که بعد از 19 سپتامبر 1983 میلادی در سنت کیتس به دنیا آمده اند با تولد به طور خودکار موفق به کسب تابعیت در این کشور می شوند. در سال 2021 افرادی که از یک پدر و یا مادر اهل سنت کیتس و نوویس در این کشور به دنیا می آیند می توانند به طور خودکار تابعیت این کشور را کسب کنند. برای اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد متقاضیان باید مدارک و شرایط زیر را داشته باشند:

 • فرم درخواست تکمیل شده (اصلی و فتوکپی)
 • شناسنامه والدین (اصلی و فتوکپی)
 • شناسنامه متقاضی (اصلی و فتوکپی)
 • پرداخت هزینه های مربوطه 60£ (پوند) اگر والدین و مادربزرگ و پدربزرگ متقاضی در سنت کیتس و نوویس متولد شده اند و 25000£ (پوند) اگر والدین و مادربزرگ و پدربزرگ متقاضی با سرمایه گذاری تابعیت را به دست آوردند
 • دو قطعه عکس
 • معاینه کامل پزشکی جدید

علاوه بر موارد ذکر شده، ممکن است هر گونه سند یا مدرک دیگری با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان لازم به ارائه باشد. به یاد داشته باشید که تمامی مدارکی که ارائه می شوند باید تایید شده و اصلی باشند و هزینه های مربوطه که در بخش بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد می بایست به صورت کامل پرداخت شوند. هموطنان عزیز می توانید با مراجعه به مقالات شرایط کار در سنت کیتس و ویزای کار سنت کیتس از الزامات مهاجرت کاری به این کشور مطلع شوید.

شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

کسب شناسنامه و اخذ تابعیت سنت کیتس از روش تولد

برای کسب شناسنامه افرادی که در کشور سنت کیتس و نوویس متولد شده اند می توانند با ارسال نامه درخواست امضا شده به سازمان ثبت احوال این کشور اقدام کنند. در صورت امكان، كسی كه نام وی در گواهینامه آمده است باید كسی باشد كه نامه درخواست را امضا كند. در غیر این صورت، متقاضی باید مدارک مربوط به مستند بودن درمورد صدور شناسنامه (پیوند خانوادگی را که در شناسنامه ثبت شده است) ضمیمه کند. امضای شخصی که متقاضی دریافت گواهی است توسط مشاور یک دفتر اسناد رسمی چک می شود. همچنین متقاضیان باید مبلغ 5000£ (پوند) پرداخت کنند تا شناسنامه را از طریق پست یا پیش نویس بانکی دریافت نمایند. این هزینه کسب شناسنامه و هزینه ارسال شناسنامه به انگلیس را دربرمیگیرد.

متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که کلیه مشخصات خود مانند نام صحیح فرد (همانطور که در زمان تولد ذکر شده است)، تاریخ تولد، نام مادر (نام پدر در صورت لزوم) در زمان تولد، آدرس کاملی که متقاضیان می خواهند شناسنامه به آن ارسال بشود و… صحیح می باشد. به یاد داشته باشید که همین دستورالعمل ها برای افرادی که مایل به گرفتن گواهی رسمی مرگ و ازدواج در کشور سنت کیتس و نوویس هستند، اعمال می شود. متقاضیان می توانند به دفتر ثبت احوال مراجعه کنند و اقدام به کسب شناسنامه کنند. وقتی متقاضیان درخواست خود را در اداره ثبت ثبت می کنند باید مطمئن شوند که موارد زیر را به صورت کامل و درست ارائه داده اند تا پرونده آنها دچار مشکل نشود و کارهای مربوطه پرونده آنها با بیشترین سرعت انجام شود:

 • نام درست (همانطور که در زمان تولد ذکر شده است)
 • تاریخ تولد
 • نام والدین
 • پرداخت هزینه های مربوطه
 • مطلع شدن از طرف ثبت کننده در صورت آماده شدن گواهینامه

هزینه اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

به طور کلی هزینه درخواست تابعیت از طریق تولد در سنت کیتس 60£ (پوند) است که فقط توسط پیش حساب عمومی حساب بانکی متقاضایان پیش پرداخت می شود. در هر گواهی که نیاز به احراز هویت داشته باشد هزینه ای معادل 50£ (پوند) باید پرداخت شود. در صورتی که متقاضی دارای چندین گواهینامه باشد که نیاز به تایید دارند می تواند یک سفارش پستی یا پیش نویس بانکی را که به دولت سنت کیتس پرداخت می شود برای پرداخت هزینه های صدور گواهینامه ترکیبی ارسال کند. لطفا به یاد داشته باشید که این هزینه ها جدا از سایر هزینه ها است. به یاد داشته باشید که برای کسب شناسنامه برای فرزند و دریافت اقامت و تابعیت سنت کیتس و نوویس متقاضیان باید ثابت کنند که توان مالی کافی و محل اقامت مناسب در یکی از نقاط این کشور را دارند و می توانند هزینه های مختلف را به عهده بگیرند.

افرادی که موفق به کسب تابعیت سنت کیتس و نوویس می شوند می توانند بدون محدودیت به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنند. علاوه بر این، افرادی که تابعیت سنت کیتس و نوویس را بدست بیاورند از پرداخت مالیات بر درآمد و مالیات بر سرمایه معاف می شوند. عدم وجود قوانین مالیات بر درآمد و مالیات بر سرمایه در کشور سنت کیتس و نوویس یکی از اصلی ترین دلایل جذب سرمایه گذاران خارجی و افرادی می باشد که قصد دارند کسب و کار خود را در این کشور توسعه دهند. شما عزیزان اگر مایل به کسب پاسپورت کشورهای قدرتمند دنیا هستید و یا قصد دارید کسب و کار خود را در بهترین نقاط دنیا شروع کنید، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.