مهاجرت به کشور سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج متقاضیان خاص خود را دارد و ازدواج یکی از راه­ های مطلوب کسب پاسپورت سنت کیتس محسوب می شود. متقاضیان باید این نکته را بدانند که می ­بایست با شخصی ازدواج نمایند که تابعیت سنت کیتس را دارا باشد تا به وسیله این روش، پاسپورت این کشور را اخذ نمایند. مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده اطلاع رسانی در مورد روش ­های مهاجرت و نحوه اخذ پاسپورت سنت کیتس به متقاضیان می ­باشد.

  • مسیر ازدواج در سنت کیتس چگونه است؟
  • آیا می توان در سنت کیتس ازدواج کرده و اخذ اقامت گرفت؟
  • شرایط دریافت پاسپورت سنت کیتس چیست؟

معرفی کشور سنت کیتس

کشور سنت کیتس یک جزیره در دریای کارائیب می ­باشد که با کشورهای آنتیگوا، باربودا و جزایر ویرجین آمریکا همسایه است. پایتخت سنت کیتس، شهر بسیار زیبای باستر است، حکومت این کشور پادشاهی و زبان رسمی این کشور، زبان انگلیسی می ­باشد. متقاضیان برای مهاجرت به این کشور در صورت تسلط به زبان انگلیسی به راحتی می ­توانند با مردم این کشور ارتباط برقرار نمایند. جزیره سنت کیتس در سال 1983 از بریتانیای کبیر مستقل گشت و کشوری از جزایر دو قلوی سنت کیتس و نویس شکل گرفت.

مساحت این کشور حدود 168 کیلومتر مربع و فدراسیون سنت کیتس و نویس جزو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا می­باشند. ملکه الیزابت دوم در راس حکومت قرار دارد و نظام دموکرات بر طبق ساختار پارلمانی بریتانیای کبیر بر این کشور حکومت می نماید. جمعیت این کشور در حدود 45000 نفر که 98% مردم این کشور با سواد و تحصیل کرده می ­باشند. آب و هوای این کشور گرم و خشک می­باشد که با توجه به بادهای استوایی، این آب و هوا کمی معتدل می­گردد. گرم ترین دوره سال از ماه ژانویه تا ماه آپریل می ­باشد، در فصل تابستان و در انتهای سال، بارش در این جزیره افزایش می­ یابد.

شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در 2021

ازدواج با تبعه سنت کیتس در سال 2021 یکی از روش­ های اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور است. فردی که با یکی از شهروندان سنت کیتس ازدواج می­نماید، قادر خواهد بود با ارائه مدارک فرم تقاضای ویزا و پرداخت هزینه ­های موجود برای شهروندی این کشور اقدام نماید. با انجام روند فوق، متقاضی می ­تواند تابعیت را اخذ و از راه ازدواج، اخذ پاسپورت سنت کیتس را احراز نماید. ذکر این نکته لازم است که متقاضیان می ­بایست حتما با شخصی ازدواج نمایند که تابعیت این کشور را در اختیار داشته باشد. در این صورت متقاضی می ­تواند از طریق ازدواج، پاسپورت کشور سنت کیتس را بدست آورد.

قوانین اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج

هر کشوری برای ازدواج و اخذ تابعیت از این طریق، قوانین و شرایط خاصی دارد که کشور سنت کیتس نیز قوانین خاص خود را برای ازدواج اعمال می نماید. متقاضیان در امر ازدواج با یک شهروند سنت کیتس برای کاهش هزینه­ های ازدواج قادر خواهند بود از یک کشیش استفاده نمایند تا موفق شوند هزینه­ های خود را به صرفه نمایند.

یکی از موارد مهم برای ازدواج اشخاص متقاضی در سنت کیتس، انجام آزمایش خون قبل از ازدواج است. از دیگر قوانین این کشور می­توان به تکمیل سند ازدواج توسط منشی دادگاه اشاره کرد که با طی شدن این مراحل به متقاضیان ازدواج در این کشور، مجوز ازدواج اعطا می­گردد. برای ازدواج در کشور سنت کیتس، متقاضی می­بایست حداقل 18 سال سن داشته باشد تا به وی اجازه ازدواج در این کشور داده شود. اگر سن اشخاص برای ازدواج کمتر از 18 سال بود، در این صورت پدر یا مادر وی می ­بایست با ازدواج موافقت نماید.

قوانین اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج

شرایط ازدواج در کشور سنت کیتس

یکی از نکات مهم در ارتباط با اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج این است که تنها ازدواج مرد تبعه این کشور با یک زن تبعه خارجی منجر به دریافت اقامت و پاسپورت این کشور می­گردد. ازدواج یک زن تبعه این کشور با یک مرد تبعه خارجی منجر به دریافت اقامت و اخذ تابعیت نمی ­شود. متقاضیانی که قبلا ازدواج کرده ­اند برای ازدواج با یک شهروند سنت کیتس، ابتدا می ­بایست طلاق یا منحل شدن ازدواج قبلی خود را اثبات نمایند. گواهی یا مدرک اثبات منحل شدن ازدواج قبلی می ­تواند گواهی فوت یا طلاق باشد. متقاضیان برای ازدواج در کشور سنت کیتس باید از سلامت روانی برخوردار باشند و اشخاصی که نتوانند وضعیت متاهل بودن خود را درک نمایند، بر طبق قوانین این کشور موفق به ازدواج نخواهند شد.

متقاضیان ازدواج در این کشور نباید به هیچ وجه رابطه خونی نزدیک با هم داشته باشند، بدین صورت طبق قوانین کشور سنت کیتس، ازدواج آنها به رسمیت شناخته نمی ­شود. اما رابطه خونی دورتر که در بعضی از موارد ممکن است اتفاق بیافتد، با توجه به قوانین این کشور مشکلی برای ازدواج وجود نخواهد داشت.

ثبت و مراسم ازدواج در سنت کیتس

ازدواج در کشور سنت کیتس برای انجام مراسم طبق قوانین سنت کیست می­ بایست در حضور شاهدان، کشیش و قاضی این کشور باشد. متقاضیان برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج می ­بایست پس از انجام مراسم و فرآیند ازدواج، ازدواج خود را در کشور سنت کیتس به ثبت برسانند. ثبت ازدواج در صورت ارائه گواهی ازدواج به دادگاه این کشور و بعد از گذشت فرآیند قانونی، اتفاق خواهد افتاد. ازدواج با یک تبعه کشور سنت کیتس در خارج از این کشور، در صورتی که مراسم ازدواج مورد تأیید سنت کیتس از نظر قانونی باشد، هیچ مشکلی نخواهد داشت و منجر به اخذ پاسپورت و تابعیت کشور سنت کیتس می­شود.

نکات اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج

به طور کلی می­ توان گفت که متقاضیان برای اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس می ­بایست با یک زن تبعه این کشور ازدواج نمایند. این کشور خوشبختانه ازدواج دوم را به رسمیت نمی ­شناسد و متقاضی ازدواج باید ابتدا ازدواج قبلی خود را منحل و سپس برای ازدواج در این کشور اقدام نماید. برای اتبات منحل کردن ازدواج قبلی، متقاضی می ­بایست گواهی طلاق یا فوت همسر قبلی خود را ارائه دهد و سپس ازدواج خود را در این کشور ثبت و در نهایت تابعیت سنت کیتس را اخذ نماید. اگر متقاضیان خواستار اخذ تابعیت و اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج می ­باشند، وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور می ­باشد، می ­توانند شما را در این امر یاری دهند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :