مهاجرت سرمایه گذاری در سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری یکی از روش­ های مهاجرت به این کشور می ­باشد و سنت کیتس شرایط مطلوبی برای سرمایه گذاری دارد. با توجه به مزایای آن در ادامه به شرح این موضوع خواهیم پرداخت. این کشور در آمریکای مرکزی و جنوب شرقی ایالت فلوریدا قرار گرفته است و جمعیت کنونی آن در حدود 50000 نفر می ­باشد. آب و هوای این کشور گرم و معتدل است و از صادرات اصلی سنت کیتس می ­توان به تولید و صادرات شکر اشاره کرد. پایتخت این کشور، شهر باستر و واحد پول آن دلار می ­باشد، همچنین زبان رسمی مردم این کشور، زبان انگلیسی و دین اکثریت مردم، پروتستان است. وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده اطلاع رسانی در مورد روش ­های اخذ پاسپورت سنت کیتس به متقاضیان می ­باشد.

 • مهم ترین مزایای دریافت پاسپورت سنت کیتس چیست؟
 • چه راه هایی برای اخذ پاسپورت سنتکیتس وجود دارد؟
 • قدرت پاسپورت سنت کیتس در چیست؟
 • معایب سرمایه گذاری در سنت کیتس چیست؟

مزایای اخذ پاسپورت سنت کیتس

اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس که یکی از قدیمی ترین برنامه ­های اخذ پاسپورت است شرایط مناسبی برای متقاضیان فراهم کرده است. با اخذ پاسپورت سنت کیتس، متقاضیان بدون اخذ ویزا قادر خواهند بود در کشورهای عضو اتحادیه و همچنین کشور انگلستان به راحتی سفر نمایند. علاوه بر این امکان سفر به کشورهای کانادا، استرالیا با ویزای الکتریکی برای این اشخاص وجود دارد. متقاضیان امکان کار کردن در انگلیس به مدت 2 سال و بدون نیاز به کارفرما را خواهند داشت. به سرمایه گذاران خوش نام و با سابقه مفید و مثبت، شانس اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور بر طبق قوانین سنت کیتس اعطا می ­شود.

شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری

طول مدت زمان انجام پروسه حدود 3 الی 4 ماه به طول خواهد کشید و مدت زمان دریافت پاسپورت کمتر از 8 ماه می­ باشد. متقاضی بعد از موافقت دولت سنت کیتس، قادر خواهد بود کسب و کار جدید خود را شروع نماید. اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری نیاز به مدرک زبان و مصاحبه ندارد و همچنین به مدرک تحصیلی و شرایط سنی نیز احتیاجی نیست.

متقاضی در هنگام انجام مراحل پروسه سرمایه گذاری می­تواند در خارج از کشور سنت کیس باشد و نیازی به حضور وی در خاک این کشور نمی ­باشد. با سرمایه گذاری در این کشور، متقاضی قادر خواهد بود تا آخر عمر و برای همیشه تابعیت اخذ نماید. همچنین متقاضی فرصت دارد تا ویزای مولتی 10 ساله کشور آمریکا را اخذ نماید.

شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری

معایب سرمایه گذاری در سنت کیتس

هزینه سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس بسیار بالا می ­باشد و در صورت بوجود آمدن هر مشکلی، این سرمایه باز نخواهد گشت. کشور سنت کیتس، تابعیت مضاعف یا دوگانه را می ­پذیرد و این مورد مزایا و معایبی برای متقاضی خواهد داشت. متقاضی فرصت انتصاب مسئولیت ­های مهم در کشور ایران را از دست می ­دهد و همچنین امکان بوجود آمدن تغییراتی مانند سلب امتیاز از پاسپورت کشور سنت کیتس وجود خواهد داشت. برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری داشتن شرایط زیر الزامی می باشد:

 • حداقل سن، 18 سال باشد
 • نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری
 • انجام معاینات پزشکی
 • اقدام از طریق نمایندگی­ های رسمی

انواع سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس

در مجموع دو نوع روش برای سرمایه گذاری در سنت کیتس وجود دارد که به شرح زیر می ­باشد: سرمایه گذاری در املاک/ سرمایه گذاری در صنعت شکر. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مورد تأیید دولت این کشور امکان پذیر می ­باشد. تمامی هزینه ­های دولتی، به جریان انداختن مالیات ­ها و مالیات­ های تعلق گرفته می ­بایست از سوی متقاضی پرداخت شود. متقاضی بعد از سرمایه گذاری از این طریق می ­تواند بعد از 5 سال ملک خود را به فروش بگذارد.

مراحل ورود پول به سنت کیتس

فرآیند انجام روند اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری به شرح زیر می­باشد:

 • مرحله اول: آماده سازی پرونده در ماه اول
 • مرحله دوم: درخواست شهروندی در ماه های دوم و سوم
 • مرحله سوم: درخواست پاسپورت در ماه های سوم و چهارم

در مرحله اول شرکت Bahar Gate LTD کلیه اسناد موجود و امتیاز دهی ­ها را مورد ارزیابی قرار می ­دهد و فرم ­های مورد نظر را تکمیل می ­نماید. صدور نامه تأییدیه اولیه از نمایندگی سنت کیتس اقدام می ­شود و هزینه تکمیل فرم­ ها بر عهده افراد می ­باشد. در مرحله دوم بعد از دریافت و تأیید مدارک و فایل ­های اخذ شده، تابعیت سنت کیتس و تأییدیه اخذ ملیت برای متقاضی صادر می ­شود.

در مرحله سوم پاسپورت تقاضا داده شده و پاسپورت متقاضی صادر می­شود. اگر شما عزیزان خواستار اخذ تابعیت و یا اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری هستید، کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که از معتبرترین موسسه مهاجرت کشور می ­باشد، می­ توانند شما را در این امر یاری دهند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *