مهاجرت تحصیلی سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس

درصورتیکه شما هم علاقه مند به موضوع اعزام دانشجو به سنت کیتس می باشید با مطالعه نمودن این مقاله می توانید اطلاعات زیادی به دست آورید. مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات زیادی در مورد اعزام دانشجو به سنت کیتس به دست آورید. البته سنت کیتس بیشتر بخاطر روش های سرمایه گذاری شهرت دارد. چون نظام تحصیلی سنت کیتس در سطح جهانی حرفی برای گفتن ندارد.

اخذ پذیرش برای تحصیل در سنت کیتس در 2023

تحصیل در مراکز تحصیلی عالی و دانشگاه های کشور سنت کیتس و نوویس با کسب پذیرش و ارائه مدارک مورد نیاز امکان پذیر می باشد. در سال 2023 دانشجویان و متقاضیان بین المللی برای ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور سنت کیتس و نوویس می بایست مدارکی چون موارد ذیل را ارائه دهند:

 • مدارک تحصیلی کسب شده
 • پرونده سابقه های تحصیلی
 • مدارک زبان انگلیسی معتبر (آیلتس یا تافل)
 • پاسپورت معتبر به همراه 3 قطعه عکس به اندازه پاسپورت
 • مدارک پزشکی
 • بیمه
 • تمکن مالی
 • توصیه نامه از اساتید قبلی
 • انگیزه نامه
 • رزومه تحصیلی یا همان CV

دلایل اعزام دانشجو به سنت کیتس

سالانه کشورهای بسیاری از سراسر جهان به دلایل مختلفی به دنبال اعزام دانشجو به سنت کیتس هستند. به عبارت دیگر، تحصیل در سنت کیتس مزیت های بی شماری را برای اتباع کشورهای خارجی به همراه دارد. طی سالهای اخیر رشد قابل توجه سنت کیتس در زمینه های آموزشی موجب استقبال بیش از حد دانشجویان بین المللی برای تحصیل در این کشور شده است. یکی از اصلی ترین دلایل اعزام دانشجو به سنت کیتس، وجود منظر طبیعی و شگفت انگیر این کشور می باشد. که دانشجویان می توانند در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات تابستانی از آنها استفاده کنند.

برای اینکه بیستر با دلایل اعزام دانشجو به سنت کیتس آشنا شوید، جدولی را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم که در این بخش از مقاله به آن می پردازیم:

دلایل اعزام دانشجو به سنت کیتستوضیحات
دانشگاه های معتبرسنت کیتس دارای دانشگاه های معتبر بین المللی است که اغلب در بین برترین دانشگاه های جهان رتبه بندی شده اند.
شرایط پذیرششرایط پذیرش در دانشگاه های سنت کیتس به نسبت اغلب کشروهای حوزه کارائیب بسیار ساده تر است. به همین جهت دانشجویان می توانند به راحتی در دانشگاه های این کشور ثبت نام کنند.
هزینه تحصیلهزینه تحصیل در سنت کیتس بسیار مقرون به صرفه است، و دانشجویان بین المللی می تواند به تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی این کشور بپردازند.
مردمی دوستانهاغلب مردم سنت کیتس به نسبت برخی از کشورهای اروپایی مدرن بسیار دوستانه هستند. متقاضیان می توانند به راحتی با شهروندان این کشور در ارتباط باشند.

شرایط عمومی اعزام دانشجو به سنت کیتس

شرایط عمومی اعزام دانشجو به سنت کیتس

اقدام به تحصیل نمودن در سنت کیتس به علت مخارج و هزینه های نسبتا مقرون به صرفه تحصیلی به نسبت دیگر کشورها و ناشناخته بودن این کشور می تواند مقصد مناسبی برای دانشجویان باشد. برای تحصیل در این کشور فرد باید ابتدا از دانشگاهی در سنت کیتس پذیرش بگیرد و سپس برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کند. در سال 2023 از جمله مدارکی که برای کسب ویزای تحصیلی سنت کیتس وجود دارد عبارتند از:

 • به همراه داشتن مدرک زبان آیلتس که در راستای موفقیت در زمینه گرفتن ویزای تحصیلی این کشور لازم می باشد.
 • به همراه داشتن مدرکی که بیان گر گذراندن انواع مقاطع تحصیلی مربوط به گذشته شخص متقاضی و هم چنین کلیه ریز نمرات این شخص به انضمام ترجمه آنها باشد.
 • گواهی عدم سوء پیشینه این اشخاص که بیانگر موفقیت در زمینه گرفتن ویزای تحصیلی این کشور می باشد.
 • گواهی پزشکی که بیان گر میزان صحت سلامت روان و همچنین سلامت شخص متقاضی تحصیل در این کشور باشد.
 • به همراه داشتن برگه پرینت حساب بانکی اشخاص متقاضی که بیان گر میزان تمکن مالی این اشخاص باشد تا بتوانند میزان توانایی مالی خود در این کشور را به اثبات رسانند.
 • رونوشت مدرکی که بیانگر اجاره نمودن منزل و یا هم چنین خوابگاه در این کشور باشد.

میزان هزینه های تحصیل در کشور سنت کیتس

میزان هزینه تحصیل در سنت کیتس مرتبط با نوع رشته تحصیلی شخص متقاضی و هم چنین سبک زندگی این شخص دارای تفاوت می باشد. بورسیه های گوناگون و هم چنین متفاوتی برای کمک هزینه های تحصیلی این کشور ویژه دانشجویان ممتاز وجود دارد که معمولا ویژه مقطع کارشناسی ارشد و هم چنین مقاطع بالاتر می باشد. در واقع بورسیه به میزان کمتری مختص دانشجویان مقطع تحصیلی لیسانس تعلق می گیرد. به صورت متوسط میزان مخارج و هم چنین هزینه تحصیل ویژه دانشجویانی که دارای تابعیت بین المللی در این کشور باشند به ازای یک سال تحصیلی مبلغی به میزان 12000$ الی 15000$ (دلار آمریکا) می باشد. البته دوره های ارزان تری هم در این کشور وجود دارد؛ مثلا در رشته هایی مثل ادبیات انگلیسی.

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله اعزام دانشجو به سنت کیتس برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع تحصیل در سنت کیتس، سرمایه گذاری در سنت کیتس و غیره علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر مهاجرت به سنت کیتس به اطلاعات زیادی دست یابید. البته در مجموع کشورهایی مثل فرانسه، انگلیس، کانادا، مجارستان، دانمارک و غیره را مقاصد تحصیلی بهتری می توان قلمداد نمود.

متداول ترین سوالات اعزام دانشجو به سنت کیتس

در بخش پایانی پاسخ گوی مهم ترین سوالات شما خواهیم بود:

 • دلایل اعزام دانشجو به سنت کیتس چه مواردی است؟ سالانه کشورهای بسیاری از سراسر جهان به دلایل مختلفی به دنبال اعزام دانشجو به سنت کیتس هستند. به عبارت دیگر، تحصیل در سنت کیتس مزیت های بی شماری را برای اتباع کشورهای خارجی به همراه دارد. طی سالهای اخیر رشد قابل توجه سنت کیتس در زمینه های آموزشی موجب استقبال بیش از حد دانشجویان بین المللی برای تحصیل در این کشور شده است. یکی از اصلی ترین دلایل اعزام دانشجو به سنت کیتس، وجود منظر طبیعی و شگفت انگیر این کشور می باشد. که دانشجویان می توانند در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات تابستانی از آنها استفاده کنند.
 • میزان هزینه های تحصیل در کشور سنت کیتس چه قدر می باشد؟ میزان هزینه تحصیل در سنت کیتس مرتبط با نوع رشته تحصیلی شخص متقاضی و هم چنین سبک زندگی این شخص دارای تفاوت می باشد. بورسیه های گوناگون و هم چنین متفاوتی برای کمک هزینه های تحصیلی این کشور ویژه دانشجویان ممتاز وجود دارد که معمولا ویژه مقطع کارشناسی ارشد و هم چنین مقاطع بالاتر می باشد. در واقع بورسیه به میزان کمتری مختص دانشجویان مقطع تحصیلی لیسانس تعلق می گیرد. به صورت متوسط میزان مخارج و هم چنین هزینه تحصیل ویژه دانشجویانی که دارای تابعیت بین المللی در این کشور باشند به ازای یک سال تحصیلی مبلغی به میزان 12000$ الی 15000$ (دلار آمریکا) می باشد. البته دوره های ارزان تری هم در این کشور وجود دارد؛ مثلا در رشته هایی مثل ادبیات انگلیسی.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *