ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

در صورتی که شما هم تمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی هستید با خواندن این مقاله می توانید اطلاعاتی بدست آورید. این کشور توانایی جذب نمودن تعداد زیادی از اشخاصی که قصد  سرمایه گذاری در این کشور را دارند و دارای تابعیت  خارجی می باشند را دارد. همین دلیل باعث شده که تعداد زیادی از انواع شرکتها در این کشور شروع به فعالیت نمایند. طریقه ثبت شرکت در این کشور مبهم و پیچیده نمی باشد.

هزینه ثبت شرکت در اسلواکی چقدر است؟

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت چیست؟

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی چه میباشد؟

قبل از اقدام به  شروع  در آمد زایی و ثبت شرکت دراین کشور بایدمطلع باشید که برای انجام این کار نیازمند کمک قانونی از جانب یک شرکت حقوقی دارای تابعیت این کشور  می باشید. به این علت که باعث می شود که زمان کمتری را برای انجام این کار  صرف نمایید. و امکان این را دارید که در وقت مقرر اقدام به شروع کارنمایید.

حداقل سرمایه سهام شرکت در اسلواکی

بر اساس قانون تجاری و کار در این کشور میزان سرمایه سهام به وسیله کلیه سهامداران به همراه سایر شرکای تجاری اقدام به تامین نمودن سهام شرکت نمایند. اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی موشوع این مقاله میباشد.

دلیل اصلی متقاضی برای ثبت شرکت در اسلواکی

به این علت که در این کشور سطح مالیات بسیار مناسب و پایین می باشد. و علت دیگر این می باشد که  با توجه به میزان مخارجی که درزمینه نگهداری شرکت لازم می باشد بسیار مناسب می باشد. پس در نتیجه شخص متقاضی اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی ملزم به ثبت شرکت در این کشور می باشد. از جمله مهمترین مخارج و هزینه ها در رابطه با  این مشاغل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مخارج و هزینه نگهداری شرکت مخارج و هزینه حسابداری مخارج و هزینه های ثبت مالیات

و این در صورتی می باشد که هزینه و مخارج لازم برای نگهداری شرکت در سایر کشورهای اروپایی بسیار بالاتر می باشد. از جمله مزیتهای این طرح این می باشد که شخص قادر می باشد که در دیگر  کشورها اقدام به زندگی و هم چنین تحصیل کردن نموده باشد. و همچنین برای خرید ملک و اتوموبیل  اقدام نمایند. و یا این که شخص متقاضی می تواند  از وام های بانکی استفاده نمایند.

فرایند و مراحل ثبت شرکت در اسلواکی

اولین مرحله این فرایند این می باشد که شخص ملزم به  اقامت اسلواکی در اروپا را گرفته و پس از آنکه متقاضی با اطمینان خاطر، می تواندکارت اقامت را دریافت نماید. و در این صورت می توانیم اقدام به ثبت نمودن  شرکت در این کشور می نمایید. و این خود دارای ویژگی و مزیت بزرگی می باشد. مثل این که قبل از این که اقدام  به صرف نمودن  هزینه برای ثبت شرکت نماییم می توانیم کارت اقامت را دریافت نمایم. مدت زمان لازم برای سپری نمودن این پروسه پنج ماه می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسلواکی

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی عبارتند از:

 • کلیه مدارک هویتی برای شناسایی فرد
 • مدرکی که بیانگر عدم سوء پیشینه شخص متاضی باشد.
 • مدارک مالی مورد نیاز که بیانگر تمکن مالی شخص باشد. این مدرک باید پرینت حساب بانکی باشد و این حساب در ایران و حساب خود شخص می باشد.
 • مدارکی که بیانگر کلیه مدارک هویتی همراهان باشد.
 • آزمایشات پزشکی که در این کشور گرفته شده باشد و دربرگیرنده آزمایش هایی از قبیل آزمایش خون، آزمایش ادرار و اسکن از ناحیه سینه می باشد.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

مزایای اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

مزایای اخذ اقامت در اسلواکی از طریق سرمایه گذاری عبارتند از:

 • عدم شرط محدودیت سنی در راستای گرفتن اقامت این کشور
 • عدم نیاز به مدرک زبان تخصصی مثل مدرک آیلتس
 • امکان دریافت اقامت از جانب اتحادیه اروپا
 • امکان دریافت اقامت دائم این کشور
 • امکان سفر در هریک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا
 • امکان تحصیل و زندگی با گرفتن اقامت این کشور
 • امکان دریافت اقامت همزمان برای کلیه اعضای خانواده
 • مناسب بودن هزینه زندگی در این کشور
 • پایین بودن خطر و ریسک سرمایه گذاری در این کشور
 • پایین بودن میزان مالیات دراین کشور در مقایسه با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا
 • امکان استفاده از سرمایه اولیه از ابتدای ورود، به صورتی که مبلغی از سرمایه اولیه شخص مورد توقیف قرار نمی گیرد و قابل استفاده و برداشت می باشد.
 • امکان استفاده از بیمه و همچنین کلیه خدمات درمانی و افتتاح حساب و دریافت وام از بانک های قاره اروپا با ثبت شرکت در این کشور
 • فرصت یادگیری زبان این کشور به صورت کاملا رایگان توسط مؤسسات دولتی
 • امکان تحصیل به صورت رایگان برای فرزندان شخص سرمایه گذار تا مقطع دانشگاه
 • اقدام به معرفی یکی از زوجین به عنوان سرپرست خانواده با این توضیح که در صورت معرفی نمودن زن به عنوان سرپرست خانوار، همسر وی می تواند اجازه کار و هم چنین استخدام رسمی در این کشور را داشته باشد.

نکات اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی باید به نکات زیر توجه نمود:

نکته اول شخص متقاضی اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی که هدف ثبت شرکت در این کشور را دارد، ملزم می باشد که به ازای هر نفر همراه، همسر شخص متقاضی و هم چنین فرزند زیر 18 سال این شخص اقدام به پرداخت مبلغی به میزان 3500 € (یورو) و همچنین یک مبلغ مناسب و کم بابت سرمایه مختص به شرکت در حساب شرکت قرار دهد.
نکته دوم شرکتی که ثبت شده، قابلیت این را دارد که به دو صورت واقعی یا غیر واقعی و صوری به ثبت برسد و دارای فعالیت باشد.

با توجه به پایان رسیدن این نوشتار و دانستن اطلاعاتی در زمینه اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی می توانید با مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و همچنین با مشاوره حضوری و غیر حضوری با مشاورین این موسسه، به اطلاعات دقیق تری در رابطه با مهاجرت به اسلواکی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =