مهاجرت کاری اکوادور

اقامت اکوادور از طریق کار

اقامت اکوادور از طریق کار

یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت اقدام از طریق ویزای کار با مدرک تحصیلی بوده است و بحث اقامت اکوادور از طریق کار علاقه مندان خاص خود را دارد. در واقع یکی از مطمئن ترین روش های اخذ اقامت و مهاجرت به اکوادور دریافت ویزای کار این کشور است. باید بدانید که بازار کار کشورهای بزرگ چندان پررونق نیست و به خصوص در مشاغل دولتی و اداری نیازی به مهاجران خارجی وجود ندارد.

بیشتر برای افرادی که تحصیل کرده رشته های مهندسی در سطوح بالای تحصیلی هستند ایا تخصص فنی کمیاب دارند در کشور اکوادور شغل پیدا می شود. این مقاله توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با هدف راهنمایی علاقه مندان مهاجرت کاری به کشور اکوادور تهیه و تنظیم شده است.

 • شرایط کار در کشور اکوادور چگونه است؟
 • آیا شهروندان خارجی می توانند در کشور اکوادور اقامت دائم دریافت کنند؟
 • مشاغل مورد نیاز اکوادور چیست؟
 • زبان کار در اکوادور چگونه است؟
 • چگونه می توان برای کار به کشور اکوادور مهاجرت کرد؟

شرایط اخذ اقامت اکوادور از طریق کار در 2022

افرادی که نیاز به شغل در اکوادور دارند و توسط یکی از کارفرمایان این کشور پذیرفته شدند می توانند از طریق درخواست برای ویزای کار به سفارت جهت مهاجرت به اکوادور اقدام کنند. لازم به ذکر است که امکان دریافت اقامت اکوادور از طریق کار به صورت دائمی وجود دارد و بعد از 5 سال زندگی و کار متقاضیان می توانند درخواست دهند. با ویزای کار افراد می توانند در کشور اکوادور در مشاغل مورد نظر مشغول باشند و بدون نیاز به مجوز ثانویه در این کشور زندگی کنند. از جمله شرایط اخذ اقامت اکوادور از طریق کار می توان به الزام برای ارائه مدرک تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر اشاره کرد.

اگر متقاضی فارغ التحصیل کشور اکوادور نیست باید مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های معتبر اروپا یا آسیا و آمریکای شمالی دریافت کرده باشد. ویزای کار اکوادور به متقاضی جواز زندگی در این کشور را میدهد و همسر و فرزندان دارنده ریزا از امتیاز حق کار و تحصیل در اکوادور برخوردار خواهند بود. دریافت اقامت دائم بعد از مدت زمان پنج سال برای دارنده ویزا به منزله اقامت دائم برای همسر و فرزندان وی نیز می باشد. تسلط به زبان اسپانیایی که زبان رسمی کشور اکوادور می باشد برای یافتن شغل در این کشور و البته دریافت ویزای کار این کشور الزامی خواهد بود‌.

شرایط اخذ اقامت اکوادور از طریق کار

کاریابی جهت اخذ اقامت اکوادور از طریق کار

کاریابی در بازار کار در اکوادور دو ستون اصلی دارد که تسلط به زبان اسپانیایی و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر در این کشور است. به علت نرخ بیکاری بالا در اکوادور بازار کار این کشور در مشاغل سطح بالا رقابتی است و هر مقدار دانش زبان و تحصیلات و تخصص متقاضی بالاتر باشد شانس بیشتری برای یافتن شغل ایده آل دارد. افرادی که از طریق موسسات کاریابی در اکوادور اقدام می کنند معمولاً سریع تر شغل پیدا می کنند؛ معمولا شرایط کلی کار برای آن ها که از طریق موسسات کاریابی یا وبسایت های آنلاین کاریابی شغل پیدا می کنند بهتر است. متقاضیان می توانند به صورت شخصی مدارک و رزومه کاری خود را برای کارفرمایان اکوادور ارسال کنند و منتظر تاییدیه پذیرش بمانند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری اکوادور

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری کشور اکوادور به شرح لیست زیر می باشند:

 • گواهی عدم سوء پیشینه بین المللی
 • گواهی مهارت یا تخصص سطح بالا
 • آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه رسمی
 • ارائه سوابق و رزومه کاری مشخص
 • دو عکس پاسپورتی با زمینه سفید
 • اثبات تمکن مالی برای زندگی در اکوادور

لازم به ذکر است با توجه به شرایط متقاضیان مدارک مورد نیاز توسط سفارت مشخص می شود و ممکن است لیست فوق با تغییرات همراه باشد؛ البته تغییر در لیست مدارک متعاقباً توسط سفارت اکوادور به متقاضی اطلاع داده خواهد شد. ویزای کار برای اخذ اقامت اکوادور از طریق کار به مدت یک سال معتبر خواهد بود و بعد از آن در صورتی که فرد شغل در اکوادور داشته باشد تمدید خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و شرایط تحصیل دکتری در اکوادور می توانید با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید؛ کارشناسان ما با سال ها تجربه در زمینه اخذ انواع ویزا راهنمای شما در مسیر مهاجرت به تمام کشورهای جهان می باشند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *