مهاجرت به کشور دانمارک

اقامت دانمارک

اقامت کاری در کشور دانمارک
اقامت دانمارک
میانگین امتیاز 4.8 تعداد 26

کسب اقامت دانمارک با مزایا و موارد بسیاری همراه میباشد و متقاضیانی که به فکر دریافت اقامت دانمارک میباشند باید از شرایط و قوانین آن به صورت کامل آگاه باشند. دانمارک یکی از بهترین و مناسب ترین کشورهای دنیا جهت زندگی، کار، تحصیل و همچنین ایجاد کسب و کار می باشد. کشور دانمارک در زمینه اقتصادی کم ترین فساد را دارا می باشند و لازم به ذکر است که این کشور یکی از صادر کننده های کشتی، نفتکش، دارو، اسباب بازی، سمور، روباه و همچنین فرآورده های لبنی و گوشتی میباشد.

مردم کشور دانمارک به زبان دانمارکی صحبت می کنند و یکی از فاکتورهای کسب اقامت این کشور، داشتن تسلط بر زبان رسمی میباشد. بیش از 5 میلیون نفر در کشور دانمارک ساکنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با ارائه این نوشتار قصد دارند تا متقاضیان عزیز را از شرایط و روش های کسب اقامت دانمارک مطلع سازند.

شرایط کسب اقامت دانمارک

مهاجرت و کسب اقامت این کشور، به دلیل بالا بودن رفاه اجتماعی، جاذبه ها و طراحی های ساختمان های بی نظیر، دانشگاه ها و سیستم آموزشی با کیفیت و همچنین شرایط اقتصادی مطلوب رویای بسیاری از متقاضیان و مهاجران خارجی می باشد. اما به یاد داشته باشید که ورود به خاک کشور دانمارک تنها به خرید بلیط هواپیما ختم نمی شود و متقاضیان می بایست شرایط و مدارک خاصی دارا باشند. به یاد داشته باشید که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا شرایط سخت تری برای کسب اقامت خواهند داشت. شهروندان کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و کشورهای اسکاندیناوی می توانند بدون نیاز به کسب مجوز، در کشور دانمارک اقامت داشته باشند و مشغول به کار شوند. این افراد در صورتی نیاز به کسب مجوز اقامت خواهند داشت که مدت زمان سکونت آن ها از شش ماه بیشتر باشد.

شهروندان کشورهای خارجی و کشورهای غیر اتحادیه اروپا در صورتی که بخواهند بیش از 3 ماه ساکن کشور دانمارک شوند، حتما باید 3 ماه قبل از ورود به خاک این کشور اقدام به کسب مجوز اقامت و همچنین ویزای کشور دانمارک کنند. مهاجرت به این کشور جهت کسب اقامت می تواند از راه ها و روش های مختلفی انجام شود. از رایج ترین روش های ورود به خاک کشور دانمارک و مقیم شدن در این کشور می توان به کسب ویزای تحصیلی، ویزای کاری، سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار و همچنین ازدواج کشور دانمارک اشاره کرد.

 

اقامت کاری در کشور دانمارک

یکی از رایج ترین روش هایی که متقاضیان و مهاجران خارجی می توانند با انتخاب آن به کشور دانمارک مهاجرت کنند، کسب ویزای کاری این کشور می باشد. کسب ویزای کاری کشور دانمارک در صورتی امکان پذیر می باشد که متقاضیان خارجی اقدام به کاریابی در این کشور کنند. موسسات کاریابی در دانمارک بهترین منابع جهت یافتن شغل مناسب در این کشور می باشند. بعد از یافت شغل مناسب، متقاضیان می بایست از کارفرمای کمپانی معتبر در کشور دانمارک دعوت نامه کاری کسب کنند.

ارائه دعوت نامه کاری، پاسپورت، مدارک تحصیلی و پزشکی، پرونده سابقه های کاری، بیمه درمانی و همچنین مدارک مورد نیاز جهت مشخص کردن محل سکونت در کشور دانمارک از مهم ترین موارد جهت کسب ویزای کاری این کشور به شمار می روند. لازم به ذکر است که کار کردن در کشور دانمارک با عقد قرارداد رسمی انجام می شود و متقاضیان می توانند بعد از مهاجرت کاری و سپری کردن دوره پنج سال، اقامت این کشور را دریافت کنند.

اقامت بعد از تحصیل در کشور دانمارک

سیستم آموزشی کشور دانمارک یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین سیستم های آموزشی در جهان به شمار می رود و هر ساله به تعداد دانشجویان بین المللی دانشگاه های این کشور افزوده می شود. طبق قوانین تصویب شده توسط دولت کشور دانمارک، متقاضیانی که از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل می شوند، به مدت 24 هفته فرصت کاریابی را خواهند داشت. در صورتی که فارغ التحصیلان شغل مناسبی پیدا کنند و با کمپانی مورد نظر قرارداد رسمی امضاء کنند، قادر خواهند بود تا اعتبار مجوز اقامت خود را تمدید کنند و سپس اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تغییر دهند. داشتن درآمد کافی و همچنین شرایط مورد نیاز جهت سکونت و کسب اقامت در کشور دانمارک الزامی می باشد.

به یاد داشته باشید که یکی دیگر روش های کسب اقامت در کشور دانمارک بعد از اتمام دوره های تحصیلی، سرمایه گذاری در دانمارک می باشد و فارغ التحصیلان در صورتی که سرمایه کافی داشته باشند می توانند بعد از اتمام دوره های تحصیلی در زمینه های مختلف تجاری در کشور دانمارک سرمایه گذاری کنند.

اقامت بعد از تحصیل در کشور دانمارک

سرمایه گذاری در کشور دانمارک

سرمایه گذاری در کشور دانمارک یکی از بهترین روش های کسب اقامت این کشور می باشد و متقاضیانی که در زمینه های مختلف در کشور دانمارک سرمایه گذاری می کنند می توانند بعد از 5 سال اقامت دائمی این کشور را کسب کنند. سرمایه گذاری در کشور دانمارک در زمینه های خرید ملک، اوراق قرضه، تاسیس کمپانی و همچنین کارآفرینی امکان پذیر می باشد. هموطنان عزیزی که به فکر دریافت مجوز اقامت از کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکای می باشند می توانند جهت مطلع شدن از هزینه ها و شرایط امور مربوطه با هماهنگی های قبلی به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =