مهاجرت تحصیلی گرجستان

اقامت پس از تحصیل در گرجستان

اقامت پس از تحصیل در گرجستان

اقامت پس از تحصیل در گرجستان در سال 2022 از قوانین مختص به خود در باب اشتغال به کار و کاریابی برخوردار می باشد که نباید از آن چشم پوشی کرد. اخذ اقامت پس از تحصیل از جمله مسائل مهم برای دانشجویان این کشور می باشد. گرجستان از جمله کشورهای آسیایی و اروپایی می باشد که از هزینه های اقامت پائینی برخوردار می باشد. این کشور سالانه مدنظر درصد افرادی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت قرار گرفته است.

گرجستان به دلیل آماده سازی جهت ورود به حوزه شنگن توانسته است مورد استقبال افراد زیادی در خصوص اقامت های تحصیلی و کاری و به خصوص سرمایه گذاری قرار گیرد که در حال حاضر این یک فرضیه می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از جمله موسسات برتر حقوق مهاجرتی در باب اخذ اقامت و تابعیت می باشد که در این مقاله مفتخر است اطلاعاتی در باب اقامت پس از تحصیل در گرجستان در اختیار متقاضیان قرار دهد.

 مهاجرت به گرجستان در 2022

امروزه یکی از برترین طرقی که در خصوص مهاجرت به گرجستان 2022 حائز اهمیت است، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. اما یکی از مواردی که ذهن دانشجویان تحصیل در گرجستان را به خود مشغول کرده است، اقامت پس از تحصیل در گرجستان می باشد. اشخاص متقاضی نیز می توانند از طرقی نظیر پروسه های کاری و سرمایه گذاری و یا ازدواج این امر را برای خود مهیا سازند.

هزینه تحصیل و زندگی در گرجستان

هزینه تحصیل در گرجستان از دیگر پارامترهای مورد بررسی برای دانشجویان بین المللی در خصوص تحصیل در گرجستان می باشند که می توان گفت برای متقاضیان بین المللی این میزان هزینه به مقدار 3000$ الی 6000$ (دلار آمریکا) است، که با توجه به رشته تحصیلی متغیر می باشد. یکی از موارد حائز اهمیت در خصوص مهاجرت، بررسی میزان هزینه زندگی در کشور گرجستان می باشد. هزینه زندگی در گرجستان با توجه به سبک زندگی افراد ماهی 300$ الی 500$ (دلار آمریکا) می باشد. اما ناگفته نماند که میزان هزینه زندگی در گرجستان در مقایسه با خیلی از کشورها بسیار پائین و معقول می باشد. منتهی توجه شود که گرجستان در گروه کشورهای فقیر و در حال توسعه قرار می گیرد.

دسته بندی اقامت پس از تحصیل در گرجستان

دسته بندی اقامت پس از تحصیل در گرجستان

دسته بندی اقامت پس از تحصیل در این کشور بدین صورت می باشد:

  • اجازه اقامت کاری گرجستان برای افرادی می باشد که در حیطه کارآفرینی و یا کارگری پس از تحصیل اقدام می نمایند.
  • اقامت تحصیلی برای دانشجویانی می باشد که هدف تحصیل در کشور گرجستان را دارند.
  • اجازه اقامت برای خانواده هایی که یکی از اعضای آنها در کشور گرجستان اقامت دارند انجام پذیر است.
  • مجوز اقامت برای یک شخصی که قبلا از شهروندان سابق گرجستان بوده است ودر حال اقامت وی متوقف شده است، قابلیت تمدید را دارد.
  • اقامت دائم برای شریک زندگی، پدر و مادر نفر اصلی و فرزندان یک شهروند گرجی صادر می گردد. اتباع خارجی نیز میتوانند برای خانواده خود درخواست اقامت را ارائه نمایند. درخواست اقامت به شرطی صادر می گردد که فرد اصلی از در شش سال گذشته در گرجستان اقامت داشته باشد.
  • برای دانشجویان بین المللی اجازه اقامت از طریق سرمایه گذاری در گرجستان ارائه می گردد.

اجازه اقامت در گرجستان

اجازه اقامت توسط ادراه توسعه خدمات عمومی، در مدت زمان 30 روزه پس از ارسال تمامی اسناد مورد نیاز تکمیل و اعطاء می گردد. دریافت کارت اقامت گرجستان از جمله موارد حائز اهمیت و قابل توجه در خصوص اخذ اقامت و تابعیت می باشد، که برای یک تبعه خارجی در خصوص بهرمندی از خدمات شهروندی حائز اهمیت است. هدف از نگارش این مقاله اطلاعاتی در باب اقامت پس از تحصیل در گرجستان می باشد که توسط وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نگارش شده است. موسسه ما از جمله موسسات برتر حقوقی در باب اقامت و تابعیت است که توانسته است با دریافت کارت اقامت و شرایط شهروندی رزومه ای درخشان را به خود اختصاص دهد. پیشنهاد می شود که قبل از هر اقدامی با موسسه ما مشاوره شوید و از آخرین قوانین مهاجرت مطلع شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :