مهاجرت کاری ایسلند

بازار کار رشته مدیریت در ایسلند

بازار کار رشته مدیریت در ایسلند

مطلع بودن از شرایط ورود به بازار کار رشته مدیریت در ایسلند برای مهاجرانی که قصد دارند در زمینه مدیریت در ایسلند مشغول به کار شوند امری ضروری محسوب می شود. در کشور ایسلند فرصت های شغلی مختلفی برای مهاجران و متقاضیان خارجی وجود دارد و متقاضیانی که قصد دارند در بازار کار رشته مدیریت در ایسلند مشغول به کار شوند می بایست مدرک زبان انگلیسی معتبر داشته باشند. به یاد داشته باشید که زبان اول مردم کشور ایسلند، زبان ایسلندی می باشد؛ اما بیش از 90% ساکنین این کشور به زبان انگلیسی نیز صحبت می کنند.

مدیریت یکی از بهترین زمینه های کاری در کشور ایسلند می باشد اما باید در نظر داشته باشید که ورود به بازار کاری بازار کار رشته مدیریت در ایسلند ساده نیست. در این نوشتار می توانید با همراهی متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از شرایط ورود به بازار کار رشته مدیریت در ایلسند آگاه شوید.

درباره بازار کار رشته مدیریت در ایسلند

کشور ایسلند یکی از کشورهای اروپایی می باشد که از سال 1990 میلادی تا کنون در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی پیشرفت چشمگیری داشته است. در این کشور بیش از 350 هزار نفر زندگی می کنند و لازم به ذکر است که کشور ایسلند به هشت استان تقسیم شده است. از اصلی ترین بخش های اقتصاد کشور ایسلند می توان به صنعت ماهیگیری، صنعت کشاورزی، صنعت توریسم و گردشگری، زمین گرمایی و انرژی تجدید پذیر برق آبی اشاره کرد. در کشور ایسلند در زمینه های اقتصادی ذکر شده کمپانی های زیادی وجود دارند که آماده جذب نیروی کار متخصص و کاردان در زمینه مدیریت می باشند. متقاضیان و مهاجران خارجی که قصد ورود به بازار کار رشته مدیریت در ایسلند را دارند، می توانند با کسب ویزای کاری این کشور، به ایسلند مهاجرت کنند.

دریافت ویزای کاری کشور ایسلند در نخستین گام نیاز به داشتن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای سازمان یا کمپانی معتبر در این کشور دارد. متقاضیان خارجی برای کسب پیشنهاد کاری از کارفرمای کمپانی معتبر در کشور ایسلند می بایست به موسسات معتبر کاریابی در ایسلند مراجعه کنند و مدارک خود را به صورت کامل ارائه دهند. از مهم ترین فاکتورهای کار کردن در زمینه مدیریت در بازار کار رشته مدیریت در ایسلند، داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر می باشد. ویزای کار کشور ایسلند به دو بخش ویزای موقت و بلند مدت تقسیم می شود و شایان ذکر است که ویزای کاری بلند مدت با داشتن شرایط لازم قابل تمدید می باشد.

شرایط بازار کار رشته مدیریت در ایسلند

بازار کار مدیریت در کشور ایسلند در شرایط مطلوبی قرار دارد و متقاضیانی که قصد دارند به عنوان مدیر در کمپانی ها و سازمان های معتبر این کشور مشغول به کار شوند، حتما باید از شرایط بسیار خوبی برخوردار باشند؛ زیرا یافتن شغل مناسب در زمینه مدیریت در کشور ایسلند بسیار رقابتی می باشد. اگر شما موفق به یافتن شغل مناسب در بازار کار رشته مدیریت در ایسلند شوید، باید مسئولیت های زیر را به عهده بگیرید:

 • بررسی و ارزیابی سطح کارمندان
 • انجام مصاحبه با کارمندان جهت استخدام و تمدید قرارداد کاری
 • هدایت کارمندان بر اساس قوانین سازمان
 • ارائه فرصت های شغلی و برنامه ریزی در سازمان
 • توسعه کارمندان و کارکنان
 • به کارمندان این امکان را بدهید که مسئولیت شغل و اهداف خود را به عهده بگیرند
 • واگذار کردن مسئولیت به کارمندان و انتظار پاسخگویی و بازخورد منظم
 • تقویت روحیه کار گروهی و اتحاد در بین اعضای دپارتمان
 • هدایت کارمندان جهت برآورده کردن انتظارات سازمان برای بهره‌وری، افزایش کیفیت، بهبود مستمر و دستیابی به اهداف
 • نظارت بر برنامه های کاری کارمندان از جمله وظایف، شغل، آموزش، تعطیلات و زمان مرخصی، ارتباط از راه دور، تایم های مرخصی، اضافه کاری و میزان حقوق
 • مدیریت اداره در زمینه مسئولیت ها و فعالیت های کلی عملیاتی، بودجه و مالی
 • برنامه ریزی و پیاده سازی سیستم های امور مختلف و اهداف
 • برنامه ریزی و تخصیص منابع برای کارآمد کارمندان و انجام کار برای رسیدن به بهره وری بخش و اهداف با کیفیت
 • آگاهی از کارکردها، عملکردها و مأموریت بخش های خاص

شرایط بازار کار رشته مدیریت در ایسلند

درآمد مدیران در کشور ایسلند

درآمد مدیران به زمینه کاری آن ها بستگی دارد. علاوه بر این، متقاضیان با داشتن سابقه کاری و تجربه کاری زیاد می توانند میزان درآمد خود را افزایش دهند. مهارت های عالی ارتباطی، بین فردی، رهبری، مربیگری و حل و فصل تعارض، مهارت های مدیریت زمان و پروژه، توانایی تجزیه و تحلیل فرایند ها و اطلاعات، شناسایی مشکلات و روند ها و تهیه راه حل ها و راهکار های مؤثر و تعهد به ارائه خدمات استثنایی به مشتریان و پشتیبانی از کارمندان از مهم ترین عوامل استخدام یک مدیر به شمار می روند. برای ورود به بازار کار رشته مدیریت در کشور ایسلند متقاضیان باید مدرک معتبر دانشگاهی در زمینه مدیریت داشته باشند. میزان درآمد مدیران با در نظر گرفتن زمینه های کاری مختلف در این رشته به صورت زیر می باشد:

میزان حقوق سالانه زمینه کاری
$95000 مدیریت تولید
$92000 مدیر آی تی
$91000 مدیریت مالی
$85000 مدیریت پروژه
$79000 مدیریت منابع انسانی
$78000 مدیریت بازاریابی
$72000 مدیریت حسابداری

به طور کلی شرایط کار در ایسلند در رشته مدیریت برای متقاضیان و مدیران بین المللی بسیار مناسب و مطلوب می باشد و در صورتی که افراد در زمینه کاری خود عملکرد قابل قبولی داشته باشند می توانند به راحتی از مزایا و درآمد بسیار خوب بهره مند شوند. رشته مدیریت یکی از محبوب ترین زمینه های کاری در این کشور می باشد و هر ساله متقاضیان و مهاجران بین المللی زیادی جهت ورود به بازار کار رشته مدیریت به کشور ایسلند مهاجرت می کنند.

مهاجرت کاری به کشور ایسلند

مهاجرت کاری به کشور ایسلند با دریافت ویزای کاری این کشور امکان پذیر می باشد. متقاضیان خارجی جهت دریافت ویزای کاری کشور ایسلند می بایست از کارفرمای کمپانی معتبر در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشند و مدارک خود را به صورت کامل به سفارت این کشور ارائه دهند. مدارک لازم برای کسب ویزای کاری کشور ایسلند شامل پاسپورت معتبر، نامه پیشنهاد شغلی، فرم های درخواست تکمیل شده، مدارک تحصیلی، مدارک پزشکی و بیمه درمانی می شود. هموطنان عزیز اگر قصد دارید تا با کسب ویزای کاری کشور ایسلند وارد خاک این کشور شوید، می توانید جهت انجام امور پرونده مهاجرتی خود به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *