مهاجرت به لوکزامبورگ

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ
5 (100%) 1 vote[s]

برای بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ شما می توانید با تعیین تایم قبلی با مشاوران ما جهت حضور در جلسات خصوصی در موسسه سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از بهترین روش های مهاجرت به این کشور اروپایی آگاه شوید.

کشور لوکزامبورگ یکی از کشورهای اروپایی می باشد و با اینکه کمتر از یک میلیون نفر جمعیت دارد اما از ثروتمند ترین کشور های اروپایی به حساب می آید و لازم به ذکر است که یکی از اصلی ترین موسسان اتحادیه اروپا نیز کشور لوکزامبورگ می باشد.

این کشور پیشرفته عضو حوزه کشورهای شنگن نیز می باشد و افرادی که بتوانند مقیم لوکزامبورگ شوند، میتوانند بدون نیاز به روادید و مجوز، به کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و شنگن سفر کنند و فعالیت های مختلف انجام دهند.

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ به متقاضیان این امکان را میدهد تا بتوانند با در نظر گرفتن شرایط شخصی خود بهترین روش مهاجرت به کشور لوکزامبورگ را انتخاب کنند تا بتوانند اولین گام برای رسیدن به هدف های خود را بردارند.

ساکنین کشور لوکزامبورگ از زندگی خود راضی میباشند؛ زیرا به دلیل وجود شرایط اقتصادی مناسب، زندگی در این کشور بسیار آسان میباشد و اکثر مردم زندگی با کیفیتی دارند و میتوانند با کسب پاسپورت لوکزامبورگ به کشور های مختلف مهاجرت کنند.

با ما باشید تا در بخش بعدی درباره کشور لوکزامبورگ اطلاعات بیشتری بدست بیاورید و با آشنایی با این کشور اروپایی و بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ، بهترین روش را برای ورود به خاک این کشور انتخاب کنید.

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ

 

کشور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کوچک ترین عضو اتحادیه اروپا می باشد و لازم به ذکر است که تمامی امور تجاری و بازرگانی در این کشور مانند اکثر کشور های اروپای بر اساس واحد پول یورو انجام می شود.

به دلیل نزدیکی کشور لوکزامبورگ به کشور هایی مانند آلمان و فرانسه، مدرم و ساکنین کشور لوکزامبورگ به غیر از زبان لوکزامبورگی، به زبان های فرانسوی و آلمانی نیز مسلط می باشند و به همین دلیل در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ مطالب درسی به سه زبان ذکر شده تدریس می شوند.

متقاضیان پیش از ورود به خاک کشور لوکزامبورگ، بهتر است تا اقدام به بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ کنند تا با در نظر گرفتن وضعیت شخصی خود و هزینه های مختلف مهاجرتی و همچنین مزایا و معایب روش های مهاجرت، بهترین راه برای مهاجرت به کشور ثروتمند لوکزامبورگ را انتخاب کنند.

درصد نزخ بیکاری در کشور لوکزامبورگ تقریبا ناچیز می باشد اما باید در نظر داشته باشید که هر چند جمعیت کشور لوکزامبورگ بسیار کم می باشد، اما بیش از سی درصد جمعیت این کشور اروپایی را افراد خارجی تشکیل داده اند و با اهداف مختلفی به لوکزامبورگ مهاجرت کرده اند.

این نوشتار جهت بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ می باشد و توسط کارشناسان ما که تجربه ی بالای در امور مهاجرتی دارند، تهیه شده است و تمامی متقاضیان و مهاجران می توانند با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه مراجعه کنند تا به همراه متخصصان ما اقدام به بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ کنند.

 

مهاجرت به لوکزامبورگ

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ به دو بخش تقسیم می شود؛ بخش اول مرتبط با افرادی می باشد که در کشور هایی زندگی می کنند که عضو اتحادیه اروپا می باشند و بخش دوم مرتبط با افرادی می باشد که از کشور هایی می خواهند به کشور لوکزامبورگ مهاجرت کنند که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند و به عنوان کشور خارجی شناخته میشوند.

شهروندان کشور های حوزه اتحادیه اروپا می توانند به مدت سه ماه بدون مجوز در کشور پیشرفته لوکزامبورگ سکونت داشته باشند و از شرایط زندگی و سکونت و فرصت های شغلی در این کشور آگاهی لازم را کسب کنند.

در صورتی که شهروندان کشور های حوزه اتحادیه اروپا بخواهند بیش از سه ماه در کشور لوکزامبورگ اقامت داشته باشند، باید مجوز مربوطه را کسب کنند تا اقامت آنها غیر قانونی محسوب نشود و لازم به ذکر است که به طور کلی شرایط کار و زندگی در کشور لوکزامبورگ برای شهروندان اروپایی بسیار بهتر می باشد.

در صورتی که متقاضیان اروپایی بخواهند مقیم کشور لوکزامبورگ شوند، باید شرایط زیر را دارا باشند:

 • داشتن پاسپورت قانونی و معتبر.
 • انتخاب بهترین راه برای مقیم شدن در کشور لوکزامبورگ.
 • اقدام به کسب اقامت در کشور لوکزامبورگ برای خود و خانواده.

 

متقاضیان خارجی در صورتی که بخواهند به کشور لوکزامبورگ مهاجرت کنند، باید اقدام به بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ کنند؛ زیرا متقاضیان خارجی نیز میتوانند از راههایی مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری یا تاسیس کمپانی وارد خاک کشور لوکزامبورگ شوند و سپس اقامت این کشور اروپایی را بدست بیاورند.

 

شرایط مهاجرت

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور ثروتمند لوکزامبورگ را دارند، باید به طور کلی شرایط زیر را داشته باشند:

 • نداشتن سابقه ی جرم.
 • داشتن شغل مناسب با درآمدی بیش از بیست و شش هزار یورو در سال در کشور لوکزامبورگ برای مقیم شدن در این کشور.
 • ارائه انگیزه نامه به همراه پرونده مهاجرتی با اداره مهاجرت.
 • داشتن توان مالی برای انجام تمامی مراحل مهاجرت به کشور لوکزامبورگ.

 

مهاجرت جهت کار

مهاجرت کاری به کشور لوکزامبورگ از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد؛ برای مثال شما می توانید با داشتن سرمایه کافی، در این کشور اروپایی کمپانی تاسیس کنید و اشتغال زایی کنید و یا در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنید تا این امر باعث توسعه کسب و کار شما شود.

سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی در کشور لوکزامبورگ باید به صورت قانونی انجام شود و متقاضی باید یکی از راه های زیر را برای کار انتخاب کند:

Limited Liability Company

یکی از روش هایی که اکثر سرمایه گذاران و تاجران آن را برای تاسیس کمپانی و توسعه کسب و کار در لوکزامبورگ انتخاب می کنند، تاسیس کمپانی می باشد که به صورت مسئولیت محدود است.

به طور کلی کم ترین تعداد نفرات شریک در تاسیس این نوع کمپانی دو نفر می باشد و بیشترین تعداد نفرات شریک در تاسیس کمپانی با مسئولیت محدود چهل نفر است و شرکا برای شروع کار باید حداقل سیزده هزار و دویست یورو پول داشته باشند تا بتوانند کمپانی تاسیس کنند.

محدودیت مسئولیت در این روش از تاسیس کمپانی بستگی به میزان سرمایه شرکا در کمپانی دارد و افرادی که سرمایه بیشتری برای تاسیس کمپانی ارائه دهند، دسترسی بیشتری به کمپانی خواهند داشت و همچنین لازم به ذکر است که بیش از هفتاد و سه درصد از سرمایه گذاران این روش را برای تاسیس کمپانی در لوکزامبورگ انتخاب می کنند.

 

société en commandite par actions

 

این نوع کمپانی از نوع سهام مختلط می باشد که برای فعالیت های تجاری مختلف تاسیس می شود و لازم به ذکر است که سهام سود در این نوع کمپانی های برا خلاف سهام سکا قابل فروش نمی باشند.

در نظر داشته باشید که متقاضیان گرامی برای تاسیس این نوع کمپانی حداقل باید دو شریک داشته باشند تا تاسیس کمپانی انجام شود.

 

کار در کمپانی

متقاضیانی که توسط پیشنهاد کاری به کشور لوکزامبورگ مهاجرت می کنند، باید شرایط مناسبی داشته باشند و توانایی خاصی در انجام دادن کاری دارا باشند.

شرایطی که برای کار در کمپانی های لوکزامبورگی وجود دارد و متقاضیان جهت کار باید این شرایط را داشته باشند تا در کمپانی استخدام شوند به صورت زیر می باشد:

 • ارائه مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدرک فنی و حرفه ای جهت اثبات توانایی های فردی برای انجام کار مشخص در کمپانی.
 • عقد قرارداد رسمی با کمپانی مورد نظر.
 • داشتن حداقل هفتاد هزار یورو درآمد در سال برای پرداخت هزینه های مختلف زندگی.

مهاجرت ورزشکاران و ورزشکاران

در کشور لوکزامبورگ افرادی که می خواهند به عنوان ورزشکار و یا مربی مشغول به کار شوند و سپس اقامت این کشور را بدست بیاورند، باید توسط فدراسیون مربوطه تایید شوند و قرارداد کاری داشته باشند.

ورزشکاران و مربیان باید حداثل بیست و پنج هزار یورو در سال درآمد داشته باشند تا بتوانند ساکن کشور لوکزامبورگ شوند و شرایط خوبی برای زندگی داشته باشند.

لازم به ذکر است که ورزشکاران و مربیان باید با ارائه مدارک و اسناد لازم ثابت کنند که برای سکونت در کشور لوکزامبورگ، خانه و یا مسکن اجاره کرده اند و یا در صورت داشتن توان مالی کافی اقدام به خرید مسکن کرده اند.

 

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به لوکزامبورگ در صورتی ممکن می باشد که متقاضی در یک دانشگاه پذیرفته شود و شرایط لازم را داشته باشد تا بتواند در دانشگاه مورد نظر مشغول به تحصیل شود.

متقاضی باید از تمامی هزینه ها و مخارج تحصیلی و زندگی در کشور لوکزامبورگ آگاه باشد و برای ورود به دوره ی تحصیلی مورد نظر، باید مدرک تحصیلی لازم را ارائه دهد و همچنین نمذات قابل قبول داشته باشد.

تمامی مدارک متقاضی باید به صورتی رسمی ترجمه شوند و هزینه های مربوطه به صورت کامل پرداخت شوند تا در انجام امور مهاجرتی، پرونده ی متقاضی دچار نقص نشود.

دروس دوره های تحصیلی مختلف در دانشگاه های لوکزامبورگ به زبان های فرانسوی، انگلیسی، لوکزامبورگی و آلمانی تدریس می شوند و دانشجویان می توانند در سه دوره لیسانس، فوق لیسانس و دکترا مشغول به تحصیل شوند.

دانشجویان می توانند در کنار تحصیل کار کنند و ساعت کاری دانشجویان در دوره های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به ترتیب ده، بیست و سی ساعت در هفته می باشد.

دانشجویان در کشور لوکزامبورگ برای سکونت در خوابگاه های دانشجویی و یا آپارتمان های شخصی باید از هشتصد تا هزار و دویست یورو پرداخت کنند و لازم به ذکر است که مخارج زندگی در این کشور سالانه به شانزده هزار دلار می رسد.

 

مهاجرت برای خانواده

متقاضیان برای زندگی با خانوده ی خود که در کشور لوکزامبورگ ساکن می باشند می توانند اقدام به دریافت روادید کنند اما داشتن شرایط زیر الزامی می باشد:

 • داشتن همسر و ثابت کردن این موضوع با ارائه مدارک و اسناد ازدواج.
 • ارائه مدارک لازم در صورت داشتن فرزندان (زیر هجده سال).
 • سکونت والدین در خاک لوکزامبورگ.

 

مهاجرت برای ازدواج

متقاضیان برای مهاجرت به لوکزامبورگ می توانند از راه ازدواج نیز اقدام کنند اما داشتن شرایط زیر برای اقدام از راه ازدواج الزامی می باشد:

 • داماد و عروس به ترتیب باید بیش از هجده سال و شانزده سال سن داشته باشند و از پدر و مادر خود اجازه ی ازدواج داشته باشند.
 • در صورتی که متقاضیان قبلا ازدواج کرده باشند، باید به طور رسمی طلاق گرفته باشند.
 • یکی از زوجین باید دارای گواهی اقامت لوکزامبورگ باشد.

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ

بررسی راه های مهاجرت به لوکزامبورگ بخش های مختلفی دارد اما همانطور که ذکر شد متقاضیان می توانند از راه های مختلفی وارد خاک لوکزامبورگ شوند تا به اهداف خود برسند و آینده ای درخشان برای خود و خانواده خود بسازند.

موسسه سفیران سروش سعادت به کمک کارشناسان و متخصصان درجه یک انجام امور مهاجرتی شما عزیزان را با کمال میل به عهده می گیرد و هدف ما مطلع سازی هموطنان عزیز در زمینه های مختلف مهاجرتی می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =