مهاجرت سرمایه گذاری در کرواسی

بهترین سرمایه گذاری در کرواسی

بهترین سرمایه گذاری در کرواسی

مطلع بودن از بهترین سرمایه گذاری در کرواسی برای مهاجرت به این کشور طی سال 2022 امری بسیار مهم و ضروری برای متقاضیان محسوب می شود. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با ارائه این نوشتار قصد دارند علاوه بر بهترین سرمایه گذاری در کرواسی و شرایط مربوطه، هموطنان عزیز را از فرصت های سرمایه گذاری در کشور کرواسی، سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصاد کرواسی و سایر موارد مربوطه به صورت کامل مطلع سازند.

 • شرایط سرمایه گذاری در کرواسی چیست؟
 • آیا می توان امید داشت که سرمایه گذاری در کرواسی منجر به سود می شود؟
 • بهترین حوزه های برای ورود سرمایه به کشور کرواسی چیست؟
 • آیا کرواسی به شهروندان خارجی اجازه سرمایه گذاری می دهد؟
 • آیا در کشور کرواسی امنیت اقتصادی وجود دارد؟

بهترین سرمایه گذاری در کرواسی در 2022

سوال اکثر متقاضیان این است که بهترین سرمایه گذاری در کرواسی طی سال 2022 در کدام زمینه می باشد؟ سرمایه گذاری در کشور کرواسی دلایل متخلفی را به همراه دارد. کرواسی به عنوان تنها کشور جهان که همزمان در اروپای مرکزی، دانوب و مدیترانه قرار دارد و با موقعیت جغرافیایی بی نظیر خود، اروپا را به جهان متصل می کند. زیرساخت های حمل و نقل و انرژی مدرن، خاک حاصلخیز، دریای خالی از آلودگی و منابع غنی از آب شیرین پایه و اساس را برای کرواسی ایجاد می کند تا آینده خود را در بازارهای اروپا و جهان توسعه دهد.

جمهوری کرواسی به شدت از سرمایه گذاری پشتیبانی می کند. با هدف تحریک سرمایه گذاری در فعالیت های بخش تولید، مراکز فناوری، پشتیبانی استراتژیک از تجارت و خدمات با ارزش افزوده بالا و همچنین فعالیت های گردشگری، به سرمایه گذاران فرصت های مختلفی ارائه می شود. مشوق های ارائه شده برای فعالیت های تجاری به سرمایه گذاران، از مشوق های مالیاتی، مشوق های اشتغال و تحصیلات تا انگیزه های اضافی برای سرمایه گذاری در مناطقی که مورد توجه ویژه دولت هستند، قرار دارد. سرمایه گذاری ها در بخش صنعت، به ویژه در مناطق نه چندان توسعه یافته کشور، به منظور تحریک ایجاد فرصت های شغلی جدید و پیش شرط های تقویت بخش های صادرات محور، به شدت از طرف دولت کشور کرواسی حمایت می شود.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کرواسی

از سال 2000 میلادی کرواسی یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد در اروپای مرکزی می باشد. بنابراین سرمایه گذاری در کرواسی به طور طبیعی رو به افزایش است. شرکای اصلی تجارت خارجی کشور کرواسی ایتالیا و آلمان هستند. امروزه پیشرفت های بیشتری در زمینه اجرای اصلاحات ساختاری حاصل در کشور کرواسی حاصل شده است اما لازم به ذکر است که سرعت این اصلاحات کند بوده است.

تقریباً دو سوم اقتصاد کرواسی اکنون به بخش خصوصی واگذار شده است و حدود 90% دارایی های بانکی متعلق به بخش خصوصی است که اکثراً توسط سرمایه گذاران استراتژیک خارجی انجام می شود. اگر قصد دارید اقدام به تبدیل اقامت به تابعیت در کشور کرواسی کنید و شهروند این کشور شوید، می توانید با مراجعه به مقاله تبدیل اقامت به تابعیت در کرواسی مراجعه کنید و در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصاد کرواسی

حدود 60% تولید ناخالص داخلی کشور توسط بخش خدمات ایجاد می شود. صنعت گردشگری برای کرواسی از مهم ترین صنایع به شمار می رود؛ زیرا صنعت گردشگری شامل بخش خدمات می شود که بیشترین درآمد و اشتغال را ایجاد می کند. جهانگردی بزرگترین منبع درآمد خارجی کرواسی می باشد؛ اما در حال حاضر تنها بخش کوچکی از سرمایه گذاری مستقیم خارجی را شامل می شود. علاقه اصلی سرمایه گذاری در کرواسی از طرف اروپایی ها صورت می گیرد. بانک های ایتالیایی در خصوصی سازی بانکی شرکت کنندگان اصلی بوده اند و آلمانی ها و اتریشی ها نیز در بخش بانکی سهم دارند.

بهترین سرمایه گذاری در کرواسی شامل بخش های تولید، سیمان، داروسازی، برق و مخابرات می شود. با این حال، سرمایه گذاران برجسته از آلمان و اتریش و همچنین هلند، ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی از جمله اسلوونی و مجارستان وارد کشور کرواسی می شوند. به یاد داشته باشید که فرصت های سرمایه گذاری مختلفی برای سرمایه گذاران خارجی در کشور کرواسی وجود دارد؛ اما متقاضیان برای سرمایه گذاری در این کشور می بایست از تمامی شرایط اطلاعات کافی کسب کنند. پروژه های سرمایه گذاری شامل پروژه های اساسی زیرساختی در راه آهن، راه سازی، نیرو، آب، نفت و گاز، مخابرات، گردشگری و توریسم، کشتی سازی، مراقبت های بهداشتی، تجهیزات پزشکی، کالاهای مصرفی و مصالح ساختمانی می شود.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کرواسی

راه اندازی تجارت در کشور کرواسی

کرواسی یک بازار آزاد برای سرمایه گذاران خارجی و کسانی می باشد که برای انجام امور تجاری به اینجا می آیند. سرمایه گذاران خارجی مشمول قوانین و مقررات خاصی نیستند و شرایط سرمایه گذاران خارجی و سرمایه گذاران داخلی در کشور کرواسی یکسان می باشد. شما می توانید تحت شرایطی مانند ساختارهای تجاری محلی، در کشور کرواسی فعالیت های تجاری داشته باشید. علاوه بر این، سرمایه گذاران خارجی ضمانت هایی دارند که در دسترس سرمایه گذاران داخلی نمی باشد. قانون اساسی کرواسی با خاتمه دادن یک سرمایه گذاری، امکان بازگشت مجدد سود یا سرمایه را برای سرمایه گذاران بین المللی فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات درباره بهترین شهرهای کشور کرواسی و مطلع بودن از جاذبه های دیدنی آن ها می توانید به نوشتار بهترین شهرهای کرواسی مراجعه کنید.

بهترین سرمایه گذاری در بخش گردشگری کرواسی

با داشتن یک محیط طبیعی پراکنده، میراث فرهنگی و تاریخی مشهور و جاذبه های گردشگری گوناگون، بررسی شرایط سرمایه گذاری در گردشگری در کشور کرواسی بسیار ارزشمند می باشد. در داخل کشور کرواسی، شما می توانید در زمینه های توریستی سوارکاری، دوچرخه سواری، گردشگری ماجراجویی، اکوتوریسم یا گردشگری شکار سرمایه گذاری کنید. وجود جاذبه های بی نظیر گردشگری مانند دریا، سواحل، جنگل ها و سایر موارد مشابه در کشور کرواسی موجب شده اند تا تعداد سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در زمینه های گردشگری در کشور کرواسی را دارند به طور چشمگیری افزایش یابد.

شرایط سرمایه گذاری در گردشگری کرواسی

آب و هوای بسیار مطلوب، بیش از 1000 جزیره و 6000 کیلومتر خط ساحلی در امتداد دریای کریستال پاک دریای آدریاتیک، کرواسی را به یکی از بهترین مقاصد تعطیلات جهان تبدیل می کند. مقرون به صرفه بودن هزینه های سفر به کرواسی، این کشور را به یکی از بهترین مکان های دنیا جهت مسافرت تبدیل می کند. هر ساله تعداد بیشتری از گردشگران بین المللی از کرواسی دیدن می کنند. در سال 2016، بیش از 16 میلیون گردشگر بین المللی از کرواسی بازدید کردند، در حالی که استرالیا در همان سال حداکثر 8 میلیون بازدید کننده داشته است.

کرواسی یک گزینه بسیار عالی برای سرمایه گذاری در زمینه توریسم به شمار می رود. پیش بینی می شود تا سال 2022 میلادی حداقل هفت میلیارد یورو در ساخت هتل و نوسازی، مراکز همایش، اردوگاه ها، بندرهای گردشگری دریایی و پارک های مختلف در کشور کرواسی سرمایه گذاری شود. شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از شرایط مهاجرت به کشورهای خارجی، سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در کشورهای قاره اروپا، آمریکا و آسیا، مقیم شدن در مدرن ترین و بهترین کشورهای دنیا و همچنین سایر موارد مرتبط در زمینه مهاجرتی با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه برای “بهترین سرمایه گذاری در کرواسی

 1. مهدی گفت:

  درود بر شما
  من در ایران مجموعه گردشگی دارم و تمایل دارم در بخش خدمات گردشگری کرواسی سرمایه گذاری کنم
  چطور میتونم اطلاعات بیشتری راجع به مبلغ مورد نیاز و پروسه ثبت قانونی و مجوز های لازم برای انجام این کار در کرواسی داشته باشم ؟

  1. رهنما گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از خدمات ثبت شرکت در کشورهای مطرح میتوانید با ما تماس بگیرید. اطلاع از مجوزها و شرایط تخصصی کرواسی برای ثبت شرکت به کمک وکیل حقوقی این کشور قابل شرح و بررسی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  85  =  90