مهاجرت کاری آرژانتین

بهترین شهرهای آرژانتین برای کار

بهترین شهرهای آرژانتین برای کار

مهاجرت کاری به آرژانتین یکی از راه های مهاجرت به این کشور است و یکی از بهترین شهرهای آرژانتین برای کار شهر بوینس آیرس است که پایتخت آرژانتین محسوب می شود. تعداد نیروی کار در کشور آرژانتین تقریبا 15 میلیون نفر است که 60% آن نیروی کار مرد هستند. در سال 2022 نرخ بیکاری در کشور آرژانتین 10.903% اعلام شده است و پیش بینی می شود نرخ بیکاری در این کشور در سال 2023 به 10.048% برسد. در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به معرفی بهترین شهرهای آرژانتین برای کار می پردازند، اگر قصد ورود به بازار کسب و کار کشور آرژانتین را دارید تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

  • شرایط کار در آرژانتین چیست؟
  • بهترین شهرهای آرژانتین برای زندگی کدامند؟
  • در کدام شهرهای آرژانتین فرصت های شغلی بیشتری وجود دارد؟
  • بهترین مشاغل در آرژانتین کدامند؟

بهترین شهرهای آرژانتین برای کار کجاست؟

کشور آرژانتین با مساحت 2780400 کیلومتر مربع در آمریکای جنوبی قرار دارد، از نظر مساحت در بین کشورهای دنیا در جایگاه 8 ام قرار می گیرد. کشور آرژانتین به 23 استان و 1 شهر خود گردان که به عنوان پایتخت فدرال اما مشروطه شناخته می شود تقسیم شده است. نام بخش فدرال “شهر خود گردان بوئنوس آیرس” است که این شهر از زمان یکپارچگی کشور آرژانتین به عنوان پایتخت این کشور شناخته می شد، به طور کلی می توان گفت شهر بوئنوس آیرس یکی از گران ترین شهرهای کشور آرژانتین است که دارای مراکز خرید و سرگرمی های شبانه زیادی می باشد.

بزرگترین شهرهای کشور آرژانتین بعد از شهر بوئنوس آیرس عبارتند از: شهر کوردوبا، شهر روزاریو، شهر مندوزا، شهر توکومین، شهر لاپلاتا، شهر ماردل پلاتا، شهر سالتا، شهر سانتافه، شهر سان خوآن، شهر رزیستنسیا و شهر نوکوئین. متقاضیانی که قصد دارند بازار کسب و کار کشور آرژانتین را تجربه کنند معمولا به دنبال بهترین شهر برای کار و زندگی هستند، بهترین شهرهای آرژانتین برای کار عبارتند از:

  • بوئنوس آیرس
  • کوردوبا
  • مندوزا
  • باریلوچه

بوئنوس آیرس یکی از بهترین شهرهای آرژانتین برای کار

بوئنوس آیرس که گاه به عنوان “پاریس آمریکای جنوبی” خوانده می شود ترکیبی از معماری اروپایی و فرهنگ آمریکا لاتین است. در بین شهرهای آمریکا جنوبی بوئنوس آیرس دومین شهر بزرگ محسوب می شود، از نظر اقتصادی در بین تمامی شهرهای جهان مقام سیزدهم را به خود اختصاص داده است از این رو شهری مناسب و ایده آل برای کار و زندگی است. اگر تصمیم دارید در پایتخت کشور آرژانتین زندگی کنید باید آگاه باشید که بهترین محله های این شهر برای زندگی پالرمو، مندوزا و سان تلمو هستند. به دلیل وسعت شهر بوئنوس آیرس هزاران فرصت تدریس در این شهر وجود دارد و وفورترین شغل های تدریس مربوط به مدارس زبان خصوصی است که در سطح شهر پراکنده شده اند. علاوه بر این آکادمی ها و مدارس خصوصی بین المللی وجود دارند که در صورت شرایط لازم می توانید در آن جا مشغول به کار شوید.

بوئنوس آیرس یکی از بهترین شهرهای آرژانتین برای کار

کوردوبا یکی از بهترین شهرهای آرژانتین برای کار

دومین شهر بزرگ کشور آرژانتین شهر کوردوبا است که در شمال غربی شهر بوئنس آیرس قرار دارد. اگر چه این شهر مرکز تولید رنو، فیات، نیسان، فولکس واگن و مرسدس بنز است اما مدت ها با آموزش و فرهنگ در ارتباط است. در این شهر 6 دانشگاه بزرگ و چندین کالج وجود دارد که هر ساله متقاضیان زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب می کنند به طوری که این شهر یکی از شهرهای دانشجویی کشور آرژانتین محسوب می شود. کوردوبا به مرکز پیشرفت تکنولوژی در کشور آرژانتین تبدیل شده است، موتورولا و اینتل از کارفرمایان اصلی در این شهر هستند. کوردوبا این چالش را دارد که به عنوان یکی از مناطق رقابتی در آمریکا جنوبی باقی بماند که انجام این کار از طریق توسعه زیر ساخت ها، حفظ شرایط تجاری و استخدام نیروهای کار مجرب و تحصیل کرده امکان پذیر است.

مندوزا یکی از شهرهای آرژانتین برای کار

شهر مندوزا در کوهپایه ها و دشت های بلند در قسمت شمال مرکزی کشور آرژانتین واقع شده است که شهرت آن به دلیل تولید روغن زیتون و برخی از بهترین شراب ها است. این شهر یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شهرهای تولید کننده نفت و گاز آرژانتین است علاوه بر این این شهر با 300 روز آفتابی در طول سال انرژی خورشیدی فراوانی دارد همچنین پتانسیل انرژی باد نیز در شهر مندوزا وجود دارد. علاوه بر اینکه این شهر محل مناسبی برای کار و زندگی است محل مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش انرژی می باشد. متقاضیان می توانند برای اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در کشور آرژانتین به مطالعه مقاله سرمایه گذاری در آرژانتین بپردازند. مرکز شهر مندوزا بسیار مدرن است و دارای اقتصاد قوی می باشد به همین دلیل می تواند یکی از گزینه های شما برای کار و زندگی به شمار بیاید.

باریلوچه از بهترین شهرهای آرژانتین

San Carlos de Bariloche که معمولا با نام باریلوچه شناخته می شود شهری در استان Río Negro آرژانتین است که در کوهپایه های آند در سواحل جنوبی دریاچه Nahuel Huapi واقع شده است. پس از توسعه آثار عمومی گسترده و معماری سبک آلپ در دهه 1930 و 1940 شهر باریلوچه به عنوان مرکز مهم گردشگری معرفی شد. بهترین راه برای کسب درآمد در این شهر و یا سایر شهرهای آرژانتین کار از طریق رایانه یا شغلی است که امکان ارائه مشاوره از راه دور را برای شما فراهم کند. در مدارس باریلوچه زبان آلمانی محبوبیت دارد اگر به این زبان تسلط دارید می توانید در مدارس این شهر به تدریس مشغول شوید.

با توجه به موقعیت شهر باریلوچه در صورت داشتن دانش و مهارت در ورزش هایی خاص مثل کوهنوردی، قایق سواری در رودخانه، ماهیگیری و دوچرخه سواری در کوهستان می توانید در این شهر مشغول به کار راهنمایی شوید. باریلوچه شهر گردشگری است برای تولید در آمد در این شهر می توانید کارهای مربوط به خرید یا اجاره ملک انجام دهید.

متقاضیانی که قصد کار در کشور آرژانتین را دارند می توانند ابتدا از طریق مهاجرت تحصیلی وارد این کشور شده و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه وارد بازار کار کشور آرژانتین شوند. با مطالعه مقاله بهترین شهرهای آرژانتین برای تحصیل اطلاعات کاملی در رابطه با دانشگاه ها و شهرهای دانشجویی این کشور کسب می کنید. برای اطلاع از بهترین کشورهای دنیا برای کار و زندگی و انجام پرونده های مهاجرتی می توانید با تیم مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :