مهاجرت کاری شیلی

بهترین شهرهای شیلی برای کار

بهترین شهر شیلی برای کار

کشور شیلی یکی از کشورهای آمریکا لاتین است که ممکن برای کار و زندگی مورد توجه برخی از متقاضیان باشد، یکی از بهترین شهرهای شیلی برای کار سانتیاگو است که به عنوان پایتخت این کشور نیز شناخته می شود. علاوه بر شهر سانتیاگو شهرهای دیگری در شیلی هستند که برای کار و زندگی شرایط مطلوبی دارند که در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت سعی دارند به معرفی آن ها بپردازندو اطلاعات مختصری در خصوص حقوق و دستمزد ماهانه، بهترین شرکت ها و بهترین مشاغل در این شهرها در اختیار متقاضیان قرار دهند. اگر شما هم قصد مهاجرت کاری به کشورهای آمریکا لاتین را دارید و یکی از گزینه های شما برای شروع کار بازار کار شیلی است تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

سانتیاگو یکی از بهترین شهرهای شیلی برای کار

سانتیاگو (Santiago) بزرگترین شهر کشور شیلی است که در دره مرکزی این کشور واقع شده، حدود یک سوم از جمعیت شیلی در این کلان شهر زندگی می کنند علاوه بر این به دلیل هزینه پایین مسکن، شرایط کار و امنیت مورد توجه بسیاری از مهاجران است. در سال 2015 بر اساس نظر سنجی امریکن اکسپرس تراول سانتیاگو پس از لندن دومین مقصد بین المللی برای سفر شناخته شد. در طول 20 سال گذشته در این شهر بازسازی بافت های فرسوده انجام شده بطوری که امروزه به بالاترین جایگاه در زمینه حمل و نقل عمومی رسیده است در واقع می توان گفت در بین کشورهای آمریکا لاتین بهترین سیستم حمل و نقل متعلق به شهر سانتیاگو است. سانتیاگو مرکز فرهنگی، سیاسی و مالی شیلی است و محل استقرار دفتر مرکزی بسیاری از شرکت های چند ملیتی است، از شرکت های مهم در این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • Experian
 • Libertex Group
 • ServiceRocket
 • The Coca-Cola Company
 • Amazon, United Nations
 • Bechtel
 • 3M
 • GlaxoSmithKline
 • Boston Consulting Group

میانگین حقوق و دستمزد ماهانه در شهر سانتیاگو در سال 2020 2510000CLP (پزو شیلی) است، بالاترین میزان حقوق ارائه شده در این شهر 11100000CLP (پزو شیلی) و پایین ترین میزان حقوق ارائه شده 340000CLP (پزو شیلی) می باشد. از مشاغل محبوب در این شهر می توان به مدیر، مدیر فروش، بازاریاب، فروشنده، کارشناس منابع انسانی، مدیر انجمن، توسعه دهنده نرم افزار و مدیر بازاریابی اشاره کرد.

کاریابی در شهر لاس کاندس

Las Condes یکی دیگر از شهرهای شیلی است که برای کار و زندگی می تواند گزینه مناسبی برای متقاضیان باشد، این شهر در استان سانتیاگو قرار دارد. لاس کاندس به عنوان شهر نخبگان اقتصادی شناخته می شود بیشتر افرادی که در این شهر ساکن هستند از درآمد بالا یا در آمد متوسط رو به بالا برخوردار هستند. میانگین حقوق و دستمزد ماهانه در شهر لاس کاندس 2190000CLP (پزو شیلی) اعلام شده است، حقوق برخی از مشاغل مهم در این شهر به 9690000CLP (پزو شیلی) می رسد. از مشاغل محبوب در این شهر می توان به صندوقدار، دستیار پزشک، طراح گرافیک، بهداشت و درمان، مددکار اجتماعی، بازاریابی، حسابدار، مهماندار، کارشناس حسابداری و کارشناس منابع انسانی اشاره کرد. مهمترین موسسات و شرکت هایی که در شهر لاس کاندس جای دارند عبارتند از: Expeditors، ServiceRocket، 3M، The Coca-Cola Company، Bechtel، United Nations، Amazon، GlaxoSmithKline، Boston Consulting Group و Oracle.

آنتوفاگاستا از بهترین شهرهای شیلی برای کار

آنتوفاگاستا از بهترین شهرهای شیلی برای کار

آنتوفاگاستا (Antofagasta) شهری بزرگ در شمال کشور شیلی که در نزدیکی صحرای آکاتاما قرار گرفته است. تنها شهر صنعتی در منطقه شهر آنتوفاگاستا است، این شهر یکی از مهمترین مناطق معدن در کشور شیلی است. در یک دهه گذشته این شهر به طور مداوم شاهد رشد در زمینه های ساخت و ساز، خرده فروشی، اسکان در هتل ها و رشد جمعیت بوده است. آنتوفاگاستا دارای بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی در بین شهرهای شیلی است همچنین از لحاظ شاخص توسعه انسانی جایگاه سوم را در کشور شیلی به خود اختصاص داده است. موسساتی مثل: Latin America Power، WorkVantage، ENGIE، FedEx، Modular Mining Systems، Atlas Copco، FLSmidth|FLSmidth S.A، Securitas و Liebherr از مهمترین موسسات واقع شده در شهر آنتوفاگاستا هستند.

شهر آنتوفاگاستا دارای 2 منطقه صنعتی مهم است که یکی در 20 کیلومتری خارج از منطقه Ciudad Empresarial La Negra و دیگری در شمال شهر واقع شده است. متوسط حقوق ماهانه در شهر آنتوفاگاستا 2300000CLP (پزو شیلی) است، شغل های محبوب در شهر آنتوفاگاستا عبارتند از: مددکار اجتماعی، دستیار دندانپزشک، حسابدار، داروساز، دستیار پزشک، مسئول پذیرش، طراح گرافیک، بازاریاب، صندوق دار و پرستار.

کالاما یکی از بهترین شهرهای شیلی برای کار

Calama یکی از شهرهای شیلی که در صحرای آتاکاما در شمال کشور شیلی جای گرفته است که در نزدیکی شهر آنتوفاگاستا می باشد. کالاما یکی از خشکترین شهرهای جهان است که میانگین بارش سالانه آن تنها 5 میلی متر است. شرکت های مهمی که در شهر کالاما شیلی قرار دارند عبارتند از: Securitas، Motorola Solutions، ABB، Acciona و Liebherr. در این شهر شغل هایی بین شهروندان محبوبیت دارند که می توان به نگهبان امنیتی، طراح گرافیک، فروشنده، مهندس فناوری اطلاعات، دستیار اداری، معاون فروش، مددکار اجتماعی و کارشناس منابع انسانی اشاره کرد. برای یافتن شغل در کشور شیلی می توانید از موسسات کاریابی معتبر در این کشور کمک بگیرید، با مطالعه مقاله موسسات معتبر کاریابی در شیلی اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید.

کیلیکورا از بهترین شهرهای شیلی

کیلیکورا (Quilicura) شهری در سانتیاگو است که در سال 1901 تاسیس شد، این شهر ابتدا در حومه سانتیاگو قرار داشت اما با گسترش شهرها به سرعت در حال شهر نشینی است. در این شهر شاهد بسیاری از صنایع هستید، شهر کیلیکورا در مقایسه با شهرهایی با موقعیت خود HDI بسیار بالایی دارد که یکی از دلایل آن می تواند صنعتی بودن این شهر باشد. کیلیکورا یک بخش اداری سطح سوم در کشور شیلی است که توسط شورای شهرداری اداره می شود، شرکت های مهمی که در شهر کیلیکورا واقع شده اند عبارتند از:

 • VON DER HEIDE
 • Experian
 • ServiceRocket
 • Boston Consulting Group
 • The Coca-Cola Company
 • United Nations
 • Amazon
 • 3M
 • Libertex Group

امیدواریم با مطالعه این نوشتار پاسخ سوالات خود را در خصوص بهترین شهرهای شیلی برای کار کسب کرده باشید، متقاضیانی که قصد مهاجرت همراه با اعضای خانواده خود را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی دریافت ویزای همراه کشور شیلی به مقاله شرایط ویزای همراه شیلی رجوع کنند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید همه روزه با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *