مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت کانادا

بهترین وکیل مهاجرت کانادا

مهاجرپذیرترین و در عین حال پرطرفدارترین کشور بی شک کانادا است که قوانینی وضع نموده تا افراد متخصص و همچنین سرمایه گذارهای خارجی بتوانند در ازای کمک به اقتصاد کانادا اقامت این کشور را به دست آورند. منتهی کمک گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت کانادا یکی از اساسی ترین و مهم ترین گام هایی است که متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا باید مدنظر داشته باشند. چراکه وکیل مهاجرت کانادا با تمامی قوانین مهاجرتی آشنا است و با آگاهی از این که چه عواملی شانس ویزا شدن را بالا می برد یا چه مسائلی سبب می شود درخواست ویزای فرد توسط دولت کانادا رد شود، به موکلین خود یاری می رساند. در این مقاله که توسط تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده است راجع به بهترین وکیل مهاجرت کانادا اطلاعاتی ارائه شده است.

 • شرایط مهاجرت به کانادا چیست؟
 • آیا در مسیر مهاجرت به کانادا باید از وکیل استفاده کرد؟
 • مزایای استفاده از وکیل در مسیر مهاجرت به کانادا چیست؟
 • وکیل چه مسئولیت هایی را در پروسه مهاجرت به کانادا طی می کند؟
 • آیا مهاجرت به کانادا با وکیل تضمین شده است؟

چه اشخاصی را می توان بهترین وکیل مهاجرت کانادا دانست؟

اصطلاح ICCRC مخفف عبارت The Immigration Consultants of Canada Regulatory Council به معنای مشاورین مهاجرتی عضو شورای قانونمند کانادا می باشد. این مجمع توسط قانون مهاجرت و محافظت از پناهندگان (Immigration and Refugee Protection Act) و همچنین قانون شهروندی (Citizenship Act) ایجاد شده است. به این ترتیب اشخاصی که در خصوص مهاجرت و اخذ تابعیت کانادایی فعالیت می کنند تحت قوانین کانادایی قرار می گیرند حتی در صورتی که خارج از کانادا واقع شده باشند.

اجازه کار بهترین وکیل مهاجرت کانادا

تمامی اشخاص برای این که بتوانند برای کمک به خارجی ها در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت کنند باید از یکی از گروه های زیر باشند:

 • وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن Canadian Provincial and territorial law society در کشور کانادا (به جز وکلای خود کشور کانادا، سایرین این اجازه را ندارند)
 • اعضای نوتری (Notary) در استان کبک کانادا که عضویت Chambre des Notaire du Quebec را داشته باشند.
 • مشاورین مهاجرتی عضو شورای قانونمند کشور کانادا (ICCRC)

مزایای بهره مندی از خدمات بهترین وکیل مهاجرت کانادا

یک وکیل مهاجرت می تواند فرآیند مهاجرت به کانادا را تسریع کند. در حقیقت تخصص، دانش و نیز تجربه وکیل مهاجرت کانادا در غلبه بر مسائل پیچیده مهاجرتی سبب می شود هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود. پس یک وکیل مهاجرت کانادا گزینه های مهاجرتی مخصوص شما را بررسی می کند و به شما در انتخاب بهترین گزینه مهاجرتی کمک می کند. همچنین وکیل مهاجرت کانادا به شما در آماده سازی درخواستتان کمک می کند. پس از مهمترین دلایل بهره گیری از خدمات بهترین وکیل مهاجرت کانادا نیز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • تسهیل پروسه مهاجرت به کانادا
 • اجتناب از تاخیر در فرآیند مهاجرتی
 • گردآوری و تکمیل دقیق مدارک لازم
 • بهره گیری از دانش حقوقی و مهاجرتی
 • دست یابی به پاسخ همه سوالات مهاجرتی
 • حفاظت از حقوق قانونی کلاینت ها
 • تسلط بر تمامی امور حقوقی و اداری مهاجرت به کانادا

اجازه کار بهترین وکیل مهاجرت کانادا

هزینه بهترین وکیل مهاجرت کانادا

یکی از مهمترین مسائل در زمینه بکارگیری و استفاده از خدمات بهترین وکیل مهاجرت کانادا هزینه استخدام وکیل است. هزینه ای که متقاضیان قبل از هر اقدامی بایستی بدان توجه کنند. هزینه مذکور نیز احتمالا بسته به موسسه حقوقی یا Law firm و نیز نوع خدمات حقوقی کاملا متغیر است. در جدول زیر می توان با حداقل و حداکثر هزینه بهترین وکیل مهاجرت کانادا با توجه به نوع خدمات ارایه شده آشنا شد:

نوع خدمتبالاترین هزینهپایین ترین هزینه
مجوز کاری کانادا$8000$3000
ویزای دانشجویی$5000$3000
درخواست اقامت دائمی کانادا (PR)$7500$1000
شهروندی کانادا$4000$2000

شانس اخذ ویزا توسط بهترین وکیل مهاجرت کانادا

وکلا و مشاورینی که پیش تر ذکر شدند اجازه کار در عرصه حقوق مهاجرت کانادا را دارند منتهی لازم به ذکر است که حتی این افراد نیز به هیچ وجه نمی توانند اخذ ویزا را تضمین کنند. البته در قراردادی که بین وکیل یا مشاور مهاجرتی و موکل منعقد می شود می توان به این نکته اشاره نمود که در صورت رد شدن پرونده بخشی از حق الوکاله عودت داده شود ولی صدور ویزا از سوی دولت کانادا است و به همین دلیل هیچ شخصی مجاز نیست اخذ ویزا را تضمین کند یا بیان کند که با فرد با نفوذی در سفارت و غیره ارتباط دارد.

همان طور که پیش تر اشاره شد کانادا کشور مهاجرپذیری است که به دلایل مختلف از جمله داشتن اقتصاد قدرتمند و فرصت های شغلی زیاد در پی آن است تا به افراد متخصص از سرتاسر دنیا که تمایل به زندگی در کانادا دارند، اقامت دهد. این مسئله که یکی از زبان های رسمی در کانادا انگلیسی است نیز بر تعداد طرفداران آن افزوده است منتهی لازم به ذکر است از میان تمامی راه های مهاجرت به کانادا از جمله اخذ ویزای استارت آپ، ویزای کاری کانادا وغیره  تحصیل در کانادا در حال حاضر عملی ترین و کم ریسک ترین شیوه مهاجرت به این کشور است. چراکه ویزای استارت آپ کانادا یا سایر پروسه های سرمایه گذاری با ریسک از دست رفتن سرمایه رو به رو است خصوصا برای کسانی که ابتدائا اقامت این کشور را ندارند و با نقاط مثبت و منفی بازار کار کانادا آشنا نیستند.

متقاضیان مهاجرت می توانند به این منظور با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرند.

سوالات پرتکرار در خصوص بهترین وکیل مهاجرت کانادا

در خصوص کسب اطلاعات بیشتر به سوالات پرتکرار شما پاسخ داده می شود:

 • شانس اخذ ویزا توسط بهترین وکیل مهاجرت کانادا چگونه است؟ وکلا و مشاورینی که پیش تر ذکر شدند اجازه کار در عرصه حقوق مهاجرت کانادا را دارند منتهی لازم به ذکر است که حتی این افراد نیز به هیچ وجه نمی توانند اخذ ویزا را تضمین کنند. البته در قراردادی که بین وکیل یا مشاور مهاجرتی و موکل منعقد می شود می توان به این نکته اشاره نمود که در صورت رد شدن پرونده بخشی از حق الوکاله عودت داده شود ولی صدور ویزا از سوی دولت کانادا است و به همین دلیل هیچ شخصی مجاز نیست اخذ ویزا را تضمین کند یا بیان کند که با فرد با نفوذی در سفارت و غیره ارتباط دارد.
 • چه اشخاصی را می توان بهترین وکیل مهاجرت کانادا دانست؟ اصطلاح ICCRC مخفف عبارت The Immigration Consultants of Canada Regulatory Council به معنای مشاورین مهاجرتی عضو شورای قانونمند کانادا می باشد. این مجمع توسط قانون مهاجرت و محافظت از پناهندگان (Immigration and Refugee Protection Act) و همچنین قانون شهروندی (Citizenship Act) ایجاد شده است. به این ترتیب اشخاصی که در خصوص مهاجرت و اخذ تابعیت کانادایی فعالیت می کنند تحت قوانین کانادایی قرار می گیرند حتی در صورتی که خارج از کانادا واقع شده باشند.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *