ویترین

بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

متقاضیانی که قصد دارند بهترین کشور برای تحصیل پزشکی را انتخاب کنند، حتما باید توان مالی کافی و شرایط مورد نیاز را داشته باشند. مهاجرت تحصیلی به کشورهای خارجی با دریافت ویزای تحصیلی کشور مورد نظر امکان پذیر است. متقاضیان و دانشجویان بین المللی باید سابقه تحصیلی درخشان داشته باشند و همچنین مدارک مورد نیاز را به صورت کامل ارائه دهند.

 • بهترین کشور برای تحصیل پزشکی کدام است؟
 • بهترین کشور برای تحصیل پزشکی برای ایرانیان کدام هستند؟
 • بهترین کشور برای بورسیه تحصیلی پزشکی کدام است؟
 • بهترین کشور برای تحصیل پزشکی رایگان چه کشوری است؟
 • آسان ترین کشور برای تحصیل پزشکی کدام کشور است؟

کارشناسان و متخصصان با تجربه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا هموطنان عزیز و گرامی را از شرایط مهاجرت به بهترین کشور برای تحصیل پزشکی آگاه سازند. مهاجرت تحصیلی به کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در اکثر مواقع با کسب ویزای تحصیلی و همچنین کسب قبولی از دانشگاه مورد نظر امکان پذیر است.

انتخاب بهترین کشور برای تحصیل پزشکی 2024

تحصیل در رشته های پزشکی و همچنین سپری کردن دوره های تحصیلی پزشکی مختلف کار آسانی نیست. متقاضیان باید آمادگی کامل جهت شرکت در برنامه های تحصیلی مختلف را داشته باشند. تحصیل در دوره های پزشکی با کسب بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی امکان پذیر است. متقاضیان می توانند با کسب کمک هزینه های تحصیلی هزینه های تحصیل خود را به طور چشمگیری کاهش دهند.

قبل از شروع برنامه های تحصیلی پزشکی، دانشجویان و متقاضیان می توانند در یک دوره آماده سازی شرکت کنند و سطح دانش خود را در زمینه های مختلف علوم افزایش دهند. با تحصیل در دانشگاه های معتبر در کشورهای پیشرفته جهان، متقاضیان می توانند با کسب مدرک پزشکی در نقاط مختلف جهان مشغول به کار شوند و درآمد بالایی داشته باشند. دانشجویان و متقاضیان بین المللی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر پزشکی باید مدرک زبان مورد نیاز را دارا باشند و انگیزه نامه و توصیه نامه خود را ارائه دهند.

شغل پزشکی یکی از پردرآمدترین مشاغل دنیا است. پزشکان می توانند به طور میانگین 200000$ (دلار آمریکا) در سال درآمد داشته باشند. با ما همراه باشید تا با بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و همچنین شرایط تحصیل پزشکی در کشورهای مختلف آگاه شوید. در ادامه به بررسی شرایط تحصیل پزشکی در هرکشور به تفکیک می پردازیم، برای بررسی شرایط تحصیل پزشکی در هر یک از کشورها. بر روی لینک مورد نظر کلیک فرمایید.

لیست بهترین کشورهای 2024 برای تحصیلشرایط تحصیل پزشکی
کاناداتحصیل پزشکی در کانادا
آمریکاتحصیل پزشکی در آمریکا
نیوزلندتحصیل پزشکی در نیوزلند
استرالیاتحصیل پزشکی در استرالیا
اتریشتحصیل پزشکی در اتریش
آلمانتحصیل پزشکی در آلمان
نروژتحصیل پزشکی در نروژ
فرانسهتحصیل پزشکی در فرانسه
ایتالیاتحصیل رشته پزشکی در ایتالیا
ترکیهتحصیل پزشکی ترکیه

انگلستان به عنوان بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور انگلستان در رشته های مختلف پزشکی نیاز به داشتن دانش کافی در زمینه های علوم پایه فیزیک، شیمی و زیست دارد. داشتن نمرات AAA، مدرک آیلتس با نمراه 7 در مکالمه، نوشتن و خواندن و همچنین سابقه تحصیلی درخشان از مهم ترین موارد جهت تحصیل پزشکی در کشور انگلستان می باشند. تحصیل در دانشگاه ها و کالج های پزشکی کشور انگلستان با شرکت در آزمون ورودی و کسب قبولی در این آزمون ها امکان پذیر است.

تحصیل پزشکی در کشور انگلستان در دوره کارشناسی 4 سال، در دوره کارشناسی ارشد 2 سال و در دوره دکترا حداقل 3 سال طول می کشد. متقاضیان می توانند تا 15 اکتبر اقدام به ورود به دانشگاه مورد نظر کنند. لازم به ذکر است که دوره های تحصیلی پزشکی از شهریور ماه شروع می شود. فرصت تحصیل پزشکی در کشور انگلستان با ارائه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی، توصیه نامه از اساتید، انگیزه نامه، مدرک زبان آیلتس، مدارک اثبات داشتن توان مالی کافی و همچنین رزومه امکان پذیر است.

انگلستان به عنوان بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

تحصیل پزشکی در کشور استرالیا

تحصیل پزشکی در کشور استرالیا با شرکت در دوره های آموزشی پزشکی در دانشگاه های این کشور انجام می شود. سازمان The Australian Qualifications Framework به طور چشمگیری کیفیت ارائه برنامه های تحصیلی دوره های پزشکی در کشور استرالیا را به طور چشمگیری افزایش داده است. شرکت در دوره های پزشکی در مراکز معتبر تحصیلی در کشور استرالیا با اتمام دوره متوسطه، ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره 7 و همچنین شرکت در دوره های آمادگی امکان پذیر است. همچنین متقاضیان برای تایید صلاحیت شدن باید در آزمون health Admission Test که توسط AQF ارائه می شود شرکت کنند و کسب قبولی کنند. همچنین یکی از روش های تحصیل پزشکی در استرالیا شرکت در آزمون GAMSAT و یا MCAT و کسب نمره حداقل 50 است.

برنامه های تحصیلی در رشته پزشکی در کشور استرالیا معمولا 6 سال طول می کشند. لازم به ذکر است که به طور کلی شرکت در دوره های 3 الی 8 ساله به انتخاب متقاضی و دانشجو می باشد. دانشجویان بین المللی تا 30 ژوئن می توانند جهت ورود به دانشگاه های پزشکی استرالیا اقدام کنند. به یاد داشته باشید که متقاضیان باید برای شرکت در این دوره ها حداقل 1 سال قبل اقدام به ثبت نام کنند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به مقاله شرایط مهاجرت به استرالیا از شرایط ورود به خاک این کشور به صورت کامل آگاه شوید.

بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

تحصیل پزشکی در بریتانیا عالی است. به هر حال، شما می توانید پزشکی را در دانشگاه های درجه یک جهانی یاد بگیرید. اما این دوره ها گران هستند و هزینه زندگی در هر نقطه از بریتانیا بالا است. تحصیل پزشکی در آلمان شایستگی افتخاری را دارد زیرا این برنامه ها در سطح بالایی هستند و هیچ هزینه بالایی ندارند. اما برای واجد شرایط بودن برای تحصیل پزشکی در آلمان، ابتدا باید معادل آن را در آزمون پذیرش دانشکده پزشکی فارغ التحصیل (GAMSAT) پاس کنید.

بهترین کشور برای تحصیل پزشکی رایگان چه کشوری است؟

بهترین کشور برای تحصیل پزشکی رایگان عبارتند از:

 • تحصیل پزشکی در اتریش
 • تحصیل پزشکی در ایتالیا
 • تحصیل پزشکی در اتریش
 • تحصیل پزشکی در فنلاند
 • تحصیل پزشکی در روسیه
 • تحصیل پزشکی در فرانسه
 • تحصیل پزشکی در آلمان
 • تحصیل پزشکی در یونان
 • تحصیل پزشکی در نروژ
 • تحصیل پزشکی در لهستان

تحصیل پزشکی در کشور کانادا

ورود به دانشگاه های پزشکی کشور کانادا به دلیل وجود سطح بالا و همچنین رقابت زیاد بین دانشجویان این رشته بسیار سخت می باشد. تحصیل در دوره های پزشکی در دانشگاه های پزشکی کانادا نیاز به داشتن مدرک دیپلم به همراه نمرات بالا در زمینه های علوم پایه دارد. برای ورود به دانشگاه های پزشکی کشور کانادا، اخذ قبولی در آزمون Medical College Admission Test الزامی می باشد. در این آزمون چارچوب سوالات در زمینه های حل مسئله، تفکر انتقادی، مهارت نوشتن، داشتن دانش کافی در مورد مفاهیم و اصول علمی است. این سوالات چهار گزینه ای هستند. متقاضیان برای کسب قبولی در این آزمون باید آمادگی کافی داشته باشند.

به طور کلی تحصیل پزشکی در دانشگاه های کانادا از دو الی شش سال طول می کشد. اما باید به یاد داشته باشید که این تایم تحصیلی با دانشگاه مرتبط می باشد و متغیر است. در صورت نیاز، متقاضیان باید 2 سال بیشتر مشغول به تحصیل شوند تا برای مشغول به کار شدن به عنوان یک پزشک در کشور کانادا به صورت کامل آماده شوند. هموطنان عزیز و گرامی که مایل به کسب اطلاعات درباره شرایط تحصیل در دانشگاه های پزشکی در اروپا و یا سایر نقاط جهان هستند می توانند با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و از بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و هزینه ها و شرایط این امر به صورت کامل آگاه شوند.

سوالات پرتکرار راجع به بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

در رابطه با تحصیل پزشکی در بهترین کشور دنیا می توان سوالاتی را مطرح کرد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • چه فاکتورهایی را می توان برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل پزشکی در نظر گرفت؟ عواملی همچون زبان تحصیل، آزمون ورودی، شرایط پذیرش، اعتبار دانشگاه ها، شرایط دریافت ویزا، هزینه های تحصیل و زندگی و امکان کار پس از تحصیل.
 • آیا کانادا بهترین کشور برای تحصیل پزشکی است؟ کانادا را می توان در کنار آمریکا، استرالیا، ایتالیا، هلند، فنلاند و دانمارک قرار داد.
 • کم هزینه ترین کشور برای تحصیل پزشکی کدامند؟ کشورهایی نظیر روسیه، چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان و اتریش.
 • آیا تحصیل کردگان پزشکی در خارج از کشور می توانند در ایران مشغول به کار شوند؟ در صورت تایید بودن دانشگاه در وزارت بهداشت ایران، این امکان برای این افراد بوجود می آید.
5/5 - (2 امتیاز)

130 دیدگاه برای “بهترین کشور برای تحصیل پزشکی

 1. محدثه گفت:

  سلام وقتتون بخیر گپ تحصیلی مورد قبول برای تحصیل پزشکی در ایتالیا چند سال هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای تحصیل پزشکی در ایتالیا، محدودیت خاصی از نظر سنی وجود نداره

 2. میا گفت:

  سلام من ۲۲ سالمه دیپلم انسانی و کارشناسی روانشناسی دارم بهترین کشور برای تحصیل پزشکی برای من کدوم کشوره؟ و اینکه شرط سنی برای تحصیل پزشکی توی کدوم کشور ها وجود نداره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اطلاعاتی که در اختیار داریم از شما ناچیز هست.
   شرایط مالی شما خیلی در این رابطه تاثیر داره.
   اگر توانایی مالی بالایی دارید، رشته پزشکی در کانادا رو انتخاب کنید
   اگر از نظر مالی شرایط خوبی ندارید می تونید تحصیل پزشکی در ایتالیا رو انتخاب کنید
   گزینه های بسیاری وجود داره که می تونید انتخاب کنید و بهتر هست قبل از اقدام با ما در تماس باشید

 3. علی گفت:

  سلام ۳۵ سال سن دارم دانشجوی دکتری مهندسی هستم که امتحان جامع رو گذرانده ام لطفا راهنمایی بفرمایید که کدام کشور برای تحصیل بنده در رشته پزشکی مناسب است و در خواست برای پذیرش نزدیک به نتیجه است؟ ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید کشورهایی رو انتخاب کنید که روی محدودیت های سنی حساسیت ندارند.
   روسیه، ترکیه، رومانی در دسترس هستند که امتحان ورودیشون هم ساده هست
   ممکن هست در ایتالیا هم بتونید پذیرش بگیرید.
   لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند

 4. هاشمی گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  پسر ۱۷ ساله دارم سال دوم تجربی میخونه اگر بخوایم شرایطی رو فراهم بکنیم برای تحصیل در پزشکی در خارج از کشور
  چه اقداماتی باید انجام بدیم ؟
  چه کشور ی رو پیشنهاد میکنید تا هزینه کمتری داشته باشد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کشورهای زیادی هستند که بتونن اقدام کنند.
   اکثر کشورهای خوب جهان آزمون ورودی دارند برای اینکه بتونن پذیرش بگیرن. یک سری کشورها مثل ترکیه و مجارستان اجازه می دن که دانشجو مهاجرت کنه اونجا، یک سال دوره پیش پزشکی و آمادگی آزمون رو بگذرونه.
   اگر تمکن مالی خیلی خوبی دارید، می تونید کانادا یا انگلستان را انتخاب کنید.
   برای کشورهای ارزان قیمت هم ایتالیا بهترین گزینه هست.
   با این حال تماس بگیرید با مشاورین ما تا شما رو بهتر راهنمایی کنند.

 5. امید طهماسبی گفت:

  سلام وقتتون بخیر برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی کدوم کشور ها نیاز به آزمون ورودی نداره ؟!

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای داروسازی کشورهای زیادی هستند که آزمون ورودی ندارند
   ولی برای بقیه رشته ها، همه کشورهای ارزشمند آزمون رو دارند مگر دانشگاه های خصوصی رو انتخاب کنید

 6. نفس گفت:

  سلام آیا امکان تحصیل در رشته پرشکی در کشور آلمان یا انگلیس با وجود داشتن ۳۰سال سن هست؟
  و آیا ترمیم معدل هم در ارسال رزومه موثره و لحاظ میشه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   فقط در دانشگاه های خصوصی می تونید با این شرایط سنی پذیرش دریافت کنید اکثر دانشگاه ها تا 25 سال پذیرش می دن

 7. آرتین گفت:

  سلام وقت بخیر
  من 17 سال هستم و معدل ۱۰ ۱۱ همم ۱۹.۱۰ هستش و زبانم ilts 8 دارم و ۱۲ دهم هم ۲۰ میگیرم و شانس من برای ویزا گرفتن د کانادا چند درصد هستش لطفا فقط سواله من رو جواب بدید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای تحصیل پزشکی در کانادا، بر خلاف ایران نمی تونید مستقیم وارد دانشگاه بشید
   اول باید یک دوره علوم پایه رو مطالعه کنید و بعد وارد دانشگاه پزشکی بشید که البته قبلش هم آزمون ورودی داره.
   شرایط شما مناسب هست و می تونید در صورتی که تمکن مالی داشته باشید، این کشور رو برای تحصیل انتخاب کنید.

 8. فاطمه گفت:

  سلام من دانشجوی پزشکی هستم معدل خوبی ندارم
  میخواستم بدونم دو سال دیگ از پزشکیم مونده الان اقدام کنم یا صبر کنم عمومیم تموم بشه؟؟ برای تخصص میپرسم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   این یک توصیه آموزشی هست تا یک توصیه مهاجرتی ولی من وضعیت مهاجرتی رو برای شما توضیح می دم تا بهتر تصمیم بگیرد.
   شما اگر پذیرش بخواهید بگیرید از اول، گویی هیچ دوره ای رو نگذروندید و باید از اول تحصیل کنید.
   برای این که عمومی رو بگیرید، شما باید در یک کشور خارجی مدرکتون رو معادلسازی کنید (حدود 1 تا 2 سال) و بعد اقدام کنید برای تخصص

 9. آرتین گفت:

  سلام خسته نباشید من 17 سال سن دارم و معدل دیپلمم 19.93 شده و 12 سال تحصیلم بالای 19 بوده مدرک زبان ندارم ولی از اونجایی که سمپاد درس خوندم مدرکم بین المللیه امکان تحصیل رایگان پزشکی در کدوم کشور برام فراهمه اگه لازم باشه دوسال زبان میخونم مدرک ربان میگیرم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بعضی از کشورها به دانشجویانی که شرایط شما رو داشته باشند، بورسیه می دن ولی نمیشه در موردشون قطعی صحبت کرد. با این حال کشورهایی که به خودی خود شرایط مناسبی از نظر مالی برای شما دارند رو می شه به شرح زیر دونست:
   تحصیل پزشکی در ایتالیا
   تحصیل پزشکی در ترکیه
   تحصیل پزشکی در روسیه
   تحصیل پزشکی در آلمان
   تحصیل پزشکی در اتریش

 10. bita گفت:

  سلام من 19سالمه و پشت کنکورم معدل دیپلم تجربیم 17 شده و میخام تو کشور خوبی بورسیه رایگان پزشکی بگیرم شما چه کشوری رو پیشنهاد میکنید که دانشگاهش ازمون ورودی نداشته باشه ؟! زبانش مهم نیست زود یاد میگیرم و دیگه چه مدارک و رزومه ای لازمه تا سریعتر پذیرش پیدا کنم ؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما دو تا خواسته دارید که به طور کامل در تناقض هستند.
   تحصیل پزشکی در ایتالیا فقط رایگان و همراه با بورسیه هست که قطعا آزمون ورودی داره.
   روسیه هم بورسیه داره ولی آزمون ورودیش خیلی ساده هست.
   با مشاورین ما با شماره 02191003232 تماس بگیرید تا بهتر شما رو راهنمایی کنند

 11. نوشین گفت:

  سلام‌ خسته نباشید من ۲۷ سالمه میخوام بهترین کسوری ک‌قوانینش اسون تر باشه برای تحصیل رشته ب پزسکی انتخاب کنم ممکنه راهنماییم کنین؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بخاطر شرایط سنیتون، اکثر کشورهای تراز اول جهان برای شما دور از دسترس هست.
   بهترین گزینه ای که دارید تحصیل پزشکی در ایتالیا هست که البته نیاز به شرکت در آزمون ورودی داره.
   کشورهای مجارستان، روسیه، رومانی و این دست کشورها هم می تونه برای شما در دسترس باشه

 12. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای تحصیل کدوم کشور رو توی اروپا پیشنهاد میکنید؟
  رشته تجربی جراحی اندام داخلی
  که زبانش به زبان انگلیسی نردیک تر باشه یا حداقل یادگیریش راحت تر باشه
  )تا جایی که اطلاع دارم هم اروپا‌ تحصیلش رایگانه و هزینه خوابگاه با خودشونه و یه مولی رو ماهیانه بهت میدن تا خرج پوشاک و خوراک رو بدی(

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر متاسفانه اطلاعات شما در این زمینه درست نیست.
   تنها کشوری که این امکان رو به شما می ده، ایتالیا هست.
   شما باید تحصیل پزشکی رو به پایان برسونید و در مقطع تخصص وارد رشته جراحی داخلی بشید.
   اکثر کشورهای جهان تحصیل پزشکی رو به زبان بومی خودشون انجام می دن و کشورهای کمی در اروپا هستند که امکان تحصیل به زبان انگلیسی رو دارند. اگر به دنبال بورسیه ای مثل اون چیزی که گفتید هم هستید، فقط ایتالیا رو می تونید انتخاب کنید که آزمون ورودی هم داره

 13. رها گفت:

  سلام
  من ۱۷ سالمه در رشته ای تصویر سازی
  و دارم به صورت خصوصی تجربی هم می خونم
  برای گرفتن بورسیه ای پزشکی در ایتالیا
  باید چی کار کنم
  آیا مدرک دیپلمم که در رشته تصویر سازی هست مورد قبول برای رشته پزشکی هست
  خانواده ای دارم که از پس هزینه ها بر نمی یاد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که دیپلم شما 12 ساله باشه می تونید اقدام کنید.
   برای بورسیه هم مدارکی رو باید ارائه بدید به نهادهای دولتی در ایتالیا.

 14. ... گفت:

  سلام جناب خسته نباشید
  خواستم بپرسم چه شرایطی باید داشت تا تونست بورسیه پزشکی روسیه رو دریافت کرد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای اینکه بدونیم شما می تونید بورسیه بشید یا خیر، باید اطلاعات بیشتری از رزومه شما داشته باشیم.
   با شماره 02191003232 تماس بگیرید تا مشاورین ما شما رو راهنمایی کنند.

 15. زینب گفت:

  سلام روزتون بخیر
  جدا از بحث هزینه بنظرتون بهترین کشور برای بورسیه کدام کشور هستش در رشته پزشکی ؟ و اینکه من شنیدم در این بحث بورسیه در کانادا به فرد حقوق هم تعلق می‌گیرد آیا این درسته؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایتالیا به شما بورسیه کامل می ده بعلاوه فاند برای زندگی
   کانادا رو شما می تونید وام دانشجویی بگیرید
   در این رابطه توصیه می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید تا با توجه به رزومه شما بهترین گزینه رو بهتون پیشنهاد کنند

 16. مریم گفت:

  سلام من می خوام در رشته پزشکی تحصیل کنم به نظرتون کدوم کشور برا پزشکی مغز و اعصاب خوب هستش

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ما هیچ اطلاعاتی از شما نداریم که بتونیم با توجه به رزومه شما گزینه هایی رو معرفی کنیم.
   اگر بتونید با مشاورین ما تماس بگیرید یا اطلاعاتی از خودتون بفرمایید دقیق تر می شه راهنماییتون کرد

 17. Erfan گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  بنده ۱۷ سال سن دارم. و در کلاس دهم و یازدهم معدل ۱۹,۹۳ گرفتم.
  و آیلتس امتحان دادم شدم ۸
  برای کشور ایتالیا چطوری باید بورسیه فاند بگیرم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بورسیه های استانی که در ایتالیا وجود داره در هر استان نیاز به مدارک متفاوتی داره. اول باید پذیرشتون رو دریافت کنیدف بعد برای بورسیه اقدام کنید

 18. علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم انسانی دارم و می خواستم پزشکی بخونم کدام کشور ترجیح می دهید لطفا شرایط تحصیل برام بنویسید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام مقالات زیر رو مطالعه کنید
   تحصیل پزشکی در ترکیه
   تحصیل پزشکی در مجارستان
   تحصیل پزشکی در ایتالیا
   در مورد سایر کشورها اگر سوالی داشته باشید می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید

 19. Mobina گفت:

  سلام خسته نباشید.
  برای گرفتن بورسیه دکترای بیوتکنولوژی پیوسته کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید. از کی باید برای گرفتن بورسیه اقدام کرد من از مهر امسال میرم دانشگاه و ۱۸سالمه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   منظورتون از بورسیه اگر این هست که تحصیل رایگان داشته باشید باید توی کشورهای آلمان، اتریش، نروژ و ایتالیا جستجو کنید

 20. Hana گفت:

  سلام… برای مهاجرت تحصیلی رشته علوم ورزشی چه کشوری رو پیشنها. میکنید. ۱۸ سالمه و مسخوام فوتبال هم حرفه ای دنبال کنم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما کشورهای مختلفی رو می تونید انتخاب کنید
   بستگی به عوامل مختلفی مثل تسلط شما به زبان و شرایط مالیتون داره که ما اطلاعاتی از اون نداریم.
   شما می تونید انگلستان، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، سوئد و خیلی کشورهای دیگه رو انتخاب کنید.
   توصیه می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند

 21. Sara گفت:

  سلام وقت بخیر
  فرانسه یا امریکا برای بورسیه پزشکی کشورای خوبین?
  این درسته که با حجابا تو فرانسه حق تحصیل و ورزش ندارن؟
  توی امریکا در زمان تحصیل حق خارج شدن از کشور رو نداری؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اگر دنبال این هستید که بورسیه تحصیلی دریافت کنید بهتر هست که ایتالیا رو انتخاب کنید

   1. Sara گفت:

    😐😐😐😐😐میشه سوالای خدمو جواب بدین… هرکی هرچی پرسیده شما گفتی ایتالیا

    1. امیر جلالی گفت:

     شما فرمودید این دو کشور برای بورسیه خوب هستند، عرض کردم خدمتتون که اگر می خواهید بورسیه بشید باید ایتالیا رو انتخاب کنید. دلیلش هم این هست که این کشورها به شما بورسیه ای نمی دن.
     در رابطه با حجاب هم چالش هایی در فرانسه بوجود آمده اما ممنوع نیست.
     در زمان دولت ترامپ بود که ایرانی ها نمی تونستن خارج بشن از کشور آمریکا ولی الان مشکلی نیست

 22. Frefroot گفت:

  سلام خسته نباشید
  ایا دانشگاه های انگلیس یا اسپانیل برای رشته پزشکی بورسیه میدن؟ هزینش چطوریه؟
  حتما باید اونجا هم ازمون بدی؟
  معدل دیپلم مهم تره توی پذیرش یا رتبه و دانشگاهی که توش درس میخونی؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بورسیه توی این دانشگاه ها به ندرت انجام می شه (البته اگر منظورتون این هست که کامل هزینه های شما پرداخت بشه)
   می تونید ایتالیا رو انتخاب کنید که شانس بورسیه شدنش خیلی بالاست.
   تمام کشورهای مطرح جهان امتحان ورودی دارند.

 23. محمد آزادمنش گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۱۷ سال سن دارم و معدل این دو سالم یعنی یازدهم و دهم بیست بود توی امتحان آیلتس هم که دادم نمره ۸ گرفتم
  دارم تلاش میکنم که قبل از کنکور اقدام کنم برای خروج از کشور .با این شرایطی که دارم چه کشور هایی پیشنهاد میدید که زبان انگلیسی رو قبول داشته باشن و نیازی به یادگیری زبان دیگه ای نباشه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در اکثر کشورهای جهان می تونید اقدام کنید و بستگی به توانایی مالی شما داره.
   باید در نظر داشته باشید که کشورهایی مثل ایتالیا و اسپانیا هزینه های کم دارند.
   ترکیه نزدیک به ایران هست از اون طرف کانادا و آمریکا هم هستند که هزینه های زیادتری دارند.

 24. الهه گفت:

  سلام..وقتتون بخیر.
  دختری هستم ۱۵ ساله؛خیلی دوست دارم توی ایتالیا برای تحصیل پزشکی برم و اگ خب حالا همه سعی م را کنم سال دهم ، یازدهم و دوازدهمم رو مثل همیشه بهترین معدلو بیارم میتونم با فقط شرکت توی ازمون ورودی دانشگاه های ایتالیا و قبولیم توشون بورسیه با هزینه کمی رو بگیرم؟ و اینک سطح ازمونشون خیلی بالاس؟! یا میشه با کلاس های اضافه و تسلط روی کتابای دبیرستان هم توی ی دانشگاه خیلی خوب توی رُم قبول شد؟!

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   با تسلط روی کتاب های دبیرستان خودتون می تونید بخش عمده ای از سوالات رو پاسخ بدید و نگران نباشید.
   معدلتون توی بورسیه تاثیری نداره ولی قطعا باید درس ها رو در سطح عالی بلد باشید که بتونید پاسخ بدید به سوالات
   رم دانشگاه های خوبی داره ولی گزینه های بهتر هم وجود داره

 25. امین گفت:

  سلام خسته نباشید من 20سالمه و معدل دیپلمم 19هستش و قضد تحصیل در رشته پزشکی و یا دندان دارم و هزینه ای که میتونم بابت تحصیل کنم حدود دو میلیارد هستش خواستم بپرسم بهترین کشور برای تحصیل با هزینه کمتر کدومه و اینکه ازمون های ورودی هم حتما داره؟ اگه داره میزان سختیش در چه حده؟ و ایا موسسه شما میتونه زبان ما رو بهتر کنه؟ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید تحصیل پزشکی در ایتالیا رو انتخاب کنید که هزینه ای برای شما نداره
   کشورهای برتر دنیا در این زمینه همه آزمون ورودی دارن مگر بخواید در دانشگاه های خصوصی تحصیل کنید که هزینه های سنگین داره.
   توصیه می کنم با مشاورین ما با شماره 02191003232 تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند

 26. Fatemeh گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من۱۸سالمه و میخوام سال بعد کنکور بدم ینی یک سال پشت کنکور میمونم اگر رتبه خوبی در کنکور کسب کنم و زبان انگلیسی خودم رو قوی کنم ایا میتونم در رشته دندان پزشکی یا پزشکی ایتالیا بورسیه تحصیلی رایگان بگیرم؟
  توان مالی پرداخت هزینه خیلی زیاد ندارم
  برای گرفتن بورسیه ایتالیا باید هزینه ای بپردازم؟(بعد باید به زبان این کشور هم مسلط بود یا نه؟)

  1. Fatemeh گفت:

   و اینکه معدل سال دهم ۱۹و خورده ای هست و یازدهم۱۸و۹۳هست و دوازدهم میخوام ترمیم معدل بزنم برای نوبت دوم اما به دلیل داشتن نمره مستمر کم فکر کنم معدلم کمی کم باشه ایا این تاثیر زیادی داره؟
   و اینکه ازمونIMATخیلی سخت هست؟ یا نه سوالات از همون کتاب دبیرستان هست که برای کنکور خونده میشه)اینکه سالات از چه کتاب هایی هست اطلاع دارم)

   1. امیر جلالی گفت:

    معدلتون خوب هست شما مشکلی از این بابت ندارید.
    به کتاب های دبیرستان خودمون اگر مسلط باشید، می تونید اقدام کنید برای آزمون و نمره قبولی بگیرید

  2. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما نیازی به شرکت در کنکور ایران ندارید. باید در آزمون ورودی دانشگاه های ایتالیا شرکت کنید و نمره خوبی بگیرید. حداقل آیلتس 6 هم نیاز دارید.
   بورسیه تحصیلی ایتالیا برای افرادی هست که توان مالی کافی رو ندارن.
   برای دریافت بورسیه هم نیازی نیست هزینه پرداخت کنید و به زبان انگلیسی هم میشه به دستش اورد

 27. Sara گفت:

  سلام وقت بخیر.
  دختری ۱۶ ساله هستم و یعنی امسال میرم دهم.
  برای ادامه تحصیل در پزشکی میخوام برم ایتالیا .البته خانوادم با هزینه ی ادامه تحصیل خیلی مشکل دارن.
  ب نظر شما بهترین کشور برای ادامه تحصیل در پزشکی کجاست؟
  میخوام بدونم که امکانش هست در این سن بهم بورسیه بدن یا با هزینه ی کمی این اتفاق بیوفته؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما قطعا اگر برید ایتالیا خانوادتون هم مشکلی با هزینه ها ندارن چون تحصیل شما رایگان هست و کمک هزینه هم دریافت می کنید

   1. Sara گفت:

    خیلی ببخشید که دوباره میپرسم چطوری برای ایتالیا رفتن اقدام کنم،و ایا در حال حاضر ممکنه که قبول کنن؟!
    میشه بهم توضیح بدید!!.

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     ما این جا هستیم که ابهامات شما رو پاسخ بدیم.
     شما الان 16 سالتون هست و نمی تونید اقدام کنید. حداقل 18 سال سن و 12 سال تحصیل برای رسیدن به این سطح الزامی هست.
     شما باید آزمون پیش پزشکی بدید بعد با توجه به نمره ی که می گیرید، می تونید اقدام کنید

 28. ABO گفت:

  سلام من یه پسر ۱۶ ساله هستم و تقریبا با معدل بالا چطور میشه در یک کشور خوب مثل آلمان بورسیه گرفت شرایط چطوره و آیا میتونه باعث پیشرفت بشه ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   تحصیل در برخی از کشورهای جهان هزینه اهی کمی رو داره که یکیش آلمان هست و به همین دلیل نمی تونید انتظار داشته باشید که به شما بورسیه تعلق بگیره.
   در کشوری مثل ایتالیا شما می تونید علاوه بر تحصیل رایگان، یک کمک هزینه هم دریافت کنید.
   بیشتر کشورهای دنیا برای ورود به رشته پزشکی، آزمون های جامع ورودی دارند که باید نسبت به اون ها هم اطلاعات کافی به دست بیارید

 29. Atena گفت:

  سلام من ۲۴سالمه و معدل دیپلم ۱۳_۱۴ سطح زبانمم B1میخوام پزشکی بخونم اما نمی‌دونم چ کشوری مناسب هستش و مبلغ اولیه برای رفتن هم ۸۰۰میلیون..ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما بهتر هست تحصیل پزشکی در ایتالیا، تحصیل پزشکی در ترکیه و امثال این کشورها رو انتخاب کنید.

 30. ح گفت:

  سلام
  من یک دختر ساله هستم ک قصد تحصیل پزشکی در کشور کانادا رو دارم لطفا بگید چه کار هایی از الا لازمه ک انجام بدم و اینکه چ توصیه ای راجب کشوری ک انتخاب کردم دارید و آیا موقعیت های بهتری هم وجود داره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه سنتون رو نفرمودید ولی حدس من بر این هست که هنوز در دوره مدرسه هستید.
   باید در نظر داشته باشید که تحصیل پزشکی در کانادا مستلزم این هست که شما در مرحله اول باید یک مدرک لیسانس علوم پایه دریافت کنید توی این کشور
   دوم این که هزینه های نسبتا بالایی داره
   شما در صورتی که در دوره دبیرستان هستید، بهترین کار برای شما این هست که معدل خودتون رو تقویت کنید و این که زبان انگلیسی رو برای خودتون به بهترین شکل بالا بیارید

 31. حامد گفت:

  سلام ببخشید بدون در نظر گرفتن هزینه بهترین کشور برای تحصیل پزشکی کدام است؟
  چون هدف من یادگیری زبان انگلیسی است به نظر شما بهترین کشور انگلیسی زبان برای تحصیل پزشکی کدام است؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید به لیست بهترین دانشگاه های کشورهای جهان در رشته پزشکی نگاه کنید.
   آمریکا بهترین رتبه ها رو داره. بستگی داره رزومه تحصیلی شما چطور باشه

 32. محمد گفت:

  سلام ببخشید دقیقا با توجه به این مطالب کدوم کشور برای پزشکی بهترین هست؟
  آیا آلمان و دانمارک گزینه های خوبی هستند؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   هر دو کشور از کشورهای برتر جهان برای تحصیل پزشکی هستند.
   ولی اگر هزینه ها برای شما مهم هست. تحصیل پزشکی در ایتالیا یک گزینه بهتر هست.

 33. مانی گفت:

  سلام ببخشید به نظر شما کره جنوبی برای تحصیل پزشکی مناسبه؟ و اینکه پزشکی بورس میکنه؟ یا امکان تغییر رشته هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بورسیه رو می تونید بگیرید ولی نمیشه قطعی گفت که حتما به شما بورسیه می دن

 34. هستی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی سال اول پزشکی هستم
  اگر بخوام برای دریافت اقامت تحصیلی و بورسیه تحصیلی اقدام کنم که رشته خودم رو اونجا هم ادامه بدم،کدوم کشور مناسب‌تره؟
  از همه لحاظ، هزینه زندگی ،سطح ازمون ورودی (اگر باید برای ورود به دانشگاه اونجا بدم)و…
  سپاس

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اکثر کشورهای دنیا برای این که شما رو پذیرش کنند، آزمون ورودی دارند. تحصیل پزشکی در ایتالیا به شدت مقرون به صرفه هست از نظر مالی و شما می تونید با زبان انگلیسی توی این کشور فعالیت کنید.
   ما باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم تا بتونیم راهنماییتون کنیم. شما اگر بتونید با مشاورین ما تماس بگیرید، قطعا برای شما بهتر هست

 35. مائده گفت:

  ببخشید من الان یازدهم هستم و میخواستم برای فول فاند با مدرک دیپلم اقدام کنم. زبان انگلیسی رو مسلط هستم. فقط میخواستم بدونم با این شرایط بهترین کشور هایی که میتونم برای بورسشون اقدام کنم کدام کشور ها هستند و چه رزومه ای لازم هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   به زبان ساده می شه گفت که تقریبا هیچ کشوری بورسیه تحصیلی ثابت نداره که بشه به شما قول داد که بورسیه بشید.
   اما تنها کشوری که شانس خیلی خیلی خیلی بالایی به شما می ده تا با بورسیه تحصیل کنید، ایتالیا هست. مقاله تحصیل پزشکی در ایتالیا رو مطالعه کنید.

 36. سارینا گفت:

  سلام ۱۳ سالمه میخواهم برای ۱۵ سالگی مهاجرت کنم چه کشوری مناسب است تا دکترا ؟ اروپایی هم باشه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بهترین راه برای شما این هست که کشوری مثل کانادا رو برای تحصیل خودتون انتخاب کنید.

 37. مهدی گفت:

  با سلام
  من مهدی هستم و فعلا کلاس دهم تجربی هستم و میخواستم در رشته پزشکی تحصیل کنم هزینه هم اصلا مهم نیس و میخواستم بدونم در کدوم کشور ها بتوانم بطور آسان ادامه تحصیل کنم و حداقل سن برای ثبت نام در دانشگاه های کشور های دیگر چند سال است
  با تشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما با توجه به شرایط سنی که دارید می توانید تحصیل پزشکی در کانادا، تحصیل پزشکی در انگلستان و حتی آمریکا رو انتخاب کنید.
   اما باید آگاه باشید که همه این کشورها برای پذیرش دانشجویان رشته پزشکی آزمون های ورودی دارند و کشورهایی در جهان مثل مجارستان وجود دارند که به شما این فرصت رو می دن تا در دوره های پیش پزشکی و آمادگی آزمون شرکت کنید. کشورهای دیگه ای مثل روسیه، چین، اوکراین، ایتالیا، مجارستان و غیره هم برای تحصیل شما وجود داره. بهتر هست زودتر تصمیم گیری کنید تا بتونید زبان خودتون رو هم در همون راستا تقویت کنید.
   دوست عزیز پاسخ دادن به سوال شما در قالب این کامنت بسیار طولانی خواهد بود. اگر با همکاران ما تماس بگیرید شما رو بیشتر راهنمایی خواهند کرد.

 38. SienceFan گفت:

  درود بر شما،وقت بخیر
  23 ساله هستم دارای کارشناسی رشته بیوتکنولوژی،معدل دیپلم پایین،سطح زبان انگلیسی در حد فلوئنت،دارای توانایی یادگیری زبان جدید،بودجه حدود 700 میلیونی و آشنا به برنامه نویسی هستم
  چه کشور هایی برای خواندن پزشکی من مناسبه ؟؟ ترجیحا کشوری باشه که از ابتدا آزمون نگیره و حداقل دوره پیش پزشکی داشه باشه.
  سپاس.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید برای تحصیل پزشکی در مجارستان، تحصیل پزشکی در ترکیه و کشورهایی از این دست اقدام کنید.
   توصیه می کنم حتما تا سنتون مناسب هست اقدامات لازم رو انجام بدید. اگر با مشاورین ما در تماس باشید گزینه های مختلف رو برای شما بررسی خواهند کرد.

 39. اجمد گفت:

  سلام من دانشجوی پزشکی در دانشگاه هرات افغانستان هستم میخواستم بدونم با توجه به اینکه اوضاع کشور ما اینجوری شده و طالبان امدند کشوری هست من برای ادامه تحصیل اقدام کنم ایا وضعیت کشورم در پذیرش من تاثیر گذار هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   آرزوی بهروزی برای شما دارم.
   بعضی از کشورهای جهان اعلام کردند که به شهروندان افغانستان که نتونستن درسشونرو تمام کنند پذیرش تحصیلی اعطا می کنند تا راحت تر بتونن وارد این کشور بشن.

 40. آیلی گفت:

  سلام من شنیدم سنگاپور هم برای تحصیل پزشکی خوبه؟ این حرف درسته؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   این کشور رو برای پزشکی توصیه نمیکنم

 41. ناشناس گفت:

  سلام
  به نظرتون بهترین کشور برای ادامه تحصیل ایرانیان کجاست
  و آیا در کانادا امنیت جانی وجود دارد؟
  در صورتی که بعد از تحصیل به ایران برگردیم

  1. داوری گفت:

   سلام
   این سوال شما که خیلی کلیه و بستگی به روزمه و شرایط هر فرد داره و برای هر فردی متفاوت با دیگریه
   اما منظورتون رو از امنیت جانی در کانادا نمیفهمم و اینکه چی شد فکر کردید در کانادا ممکنه امنیت جانی نداشته باشید؟

 42. طیبه عالمی گفت:

  سلام صبح بخیر
  میخواستم بدونم دانشگاه هاروارد امریکا از چه سنی پذیرش دارند
  و میتونیم بعد اتمام دوره دبیرستان در این دانشگاه با بورسیه تحصیل کنیم

  و

  1. داوری گفت:

   سلام
   دانشگاه هاروارد برای اخذ پذیرش نیاز به مدرک زبان داره و همینطور مدارک تحصیلی عالی
   لطفا در این خصوص مقاله شرایط پذیرش دانشگاه هارواردرو مطالعه نمایید

 43. رجبی گفت:

  سلام . عصر بخیر
  میخواستم بدونم دانشگاه هاروارد آمریکا در رشته پزشکی از چه سنی پذیرش دارند؟
  و میتونیم بعد از اتمام دوره دبیرستان با کسب بورسیه در این دانشگاه تحصیل بکنیم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بهتره که در این مقطع به دانشگاه هایی فکر کنید که راحتتر پذیرش میدن اما قبل از اون باید در دوره های پیش پزشکی شرکت کنید

 44. امیر+سبحان+عالی گفت:

  سلام
  آیا سوئیس هم جزو بهترین کشورها هم برای تحصیل مدارس و پزشکی است؟
  من شنیدم انگلستان و آمریکا چون با ایران مشکل داره پس برای دانشجویان ایرانی هم دردسره.
  سوئیس خوبه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   سوئیس نظام آموزشی خیلی خوبی داره اما بطور کلی ورود به صورت مستقیم کار راحتی نیست ضمن اینکه بهتره ابتدا بررسی کنید با رزومه شما چه کشوری رو میشه در اون پزشکی بخونید

 45. فاضل گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با توجه به نزاع و اختلافات بین ایران و آمریکا مهاجرت تحصیلی به آمریکا کاری پر خطر و تهدید جانی محسوب میشه>

  1. داوری گفت:

   سلام
   تهدید جانی محسوب نمیشه اما کماکان امکان اخذ ویزا از این کشور یک ریسکه و بهتره که کیس فرد قوی باشه تا این ریسک رو پایین بیاره

 46. هلیا گفت:

  سلام و عرض ادب میخواستم راجب تحصیل رشته پزشکی در روسیه اطلاعات بگیرم من چون مدرک زبان ندارم و هزینه تحصیل هم ندارم میخوام بورسیه این کشور و بگیرم آیا میتونم؟ و درصد قبولی در این بورسیه چقدر هست؟ و اینکه ایا اصلا روسیه کشور خوبیه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   دوره زبان رو میتوید در روسیه بخونید اما روی اخذ بورسیه حسساب نکنید و بهتره که اگر بورس مدنظرتونه مقصد رو تغییر بدید

 47. هلنا زارع گفت:

  سلام
  من میخواهم در ۱۸ سالگی مهاجرت کنم در رشته پزشکی
  ومد نظرم استرالیا بود برای مهاجرت
  ولی در سایت ها دیدم ک نوشته بودند ی دوره باید در اخرش بگذرونیم ک از اونجا رتبه بندی میشویم برای پزشک شدن و اینکه انتخاب کشور ابتدا دانشجو های خودش هست و مهاجران شانس زیادی ندارند ‌
  و کلن نوشته بودن مهاجرت ب استرالیا در رشته پزشکی توصیه نمیشود
  ایا این درسته.

  1. داوری گفت:

   سلام
   در کل شرایط مهاجرت تحصیلی برای رشته پزشکی در استرالیا کار دشواریه لذا بهتره به کشورهای راحتتری که پذیرش و ویزا میدن فکر کنید

 48. sepideh گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  ببخشید یه سوال داشتم من ۱۸ سالمه و و سال بعد هم کنکور میدم میخواستم ازتون بپرسم بهترین کشور برای گرفتن بورس تحصیلی در رشته پزشکی کجا هستش و شرایطش رو میخواستم بدونم و اینکه چطوری میتونم از یک دانشگاه معتبر بورس بگیرم ممنون از لطفتون

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای خیلی از کشورها میشه اقدام کرد اما در ابتدا پیشنهاد میکنم در مورد تحصیل پزشکی در ایتالیاهم تحقیق کنید

 49. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و می خوام تو ۱۸ سالگی برای رشته پزشکی برم خارج از ایران
  و مدنظر خودم آلمانه و این که آلمان خوبه و جز بهترین هاست یا نه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله آلمان جز بهترین کشورها در حوزه پزشکیه اما در ابتدا باید شرایطش رو کسب کنید لطفا در ابتدا مقاله تحصیل پزشکی در آلمان رو مطالعه کنید

 50. Raha گفت:

  سلام خسته نباشید برای تحصیل در رشته های پزشکی کدوم کشور عضو اتحادیه اروپا بهتره. انتخاب خودم فرانسه یا انگلیسه. شما چی پیشنهاد میکنید؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   قطعا کشور انگلستان دانشگاه های درجه یکی داره که اگر از پس هزینه های تحصیل در اون بربیاید فوق العاده است

 51. پریسا گفت:

  سلام برای فوق تخصص کدوم کشور ها بهتر هستن؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   سوالتون خیلی کلی و مبهمه برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 52. Abolfazlahmadi گفت:

  سلام من 14 سال دارم و قصد دارم در 18سالگی در یک دانشگاه خوب تحصیل کنم میخواستم بدونم اگر من بخواهم در یک دانشگاه خوب تحصیل کنم من تا 18 سالگی چه کارهایی را باید انجام دهم تا مورد قبول قرار گیرم

  1. داوری گفت:

   سلام
   معدل دیپلم رو سعی کنید با معدل بالا فارغ التحصیل بشید و مدرک زبان انگلیسی رو هم بگیرید تا بتونید برای دانشگاه ها اپلای کنید

 53. غزال گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من 18 سالمه و GRE با نمره 330 و آیلتس 7.5 دارم. رتبه 102 کنکور 98 هستم. معدل دبیرستانم هم 19.86 هست.
  می خواستم بدونم شانس پذیرفته شدن دوره کارشناسی زیست شناسی دانشگاه هاروارد رو دارم؟ که بعدش هم بتونم همونجا پزشکی بخونم.

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   روزمه تون که خوبه. در ابتدا مقاله شرایط پذیرش دانشگاه هاروارد رو مطالعه فرمائید
   و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 54. احمد گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید واسه تحصیل پزشکی،مقطع تخصص،کدوم کشور پیشنهاد میشه؟؟
  اگه بورس داشته باشه که چه بهتر
  و این که هزینه ها مناسب باشه ک بشه با شغل دانشجویی،همه اونا رو پوشش داد.

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   اول از همه بایستی مدارکتون رو ارزشیابی و معادلسازی کنید
   لطفا ابتدا مقاله ویزای A17 پزشکان آلمان رو برای شروع مطالعه بفرمائید
   و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 55. هلیا گفت:

  برای تحصیل در ترکیه چجوری میتونیم توی دانشگاه هاشون قبول شیم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   ما برای شما پذیرش دانشگاه رو اخذ میکنیم
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 56. Mnmn گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه و می خوام برای پزشکی در خارج از ایران اقدام کنم و سالی ده هزار دلار هم می تونم هزینه کنم پیشنهاد شما کدام کشور است.

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   شرایط سنی خوبی دارید و کشورهای زیادی رو از قبیل ایتالیا، آلمان، روسیه،چین، ترکیه، اوکراین برای تحصیل پزشکی اقدام کنید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 57. Sara گفت:

  با عرض شلام و خسته نباشيد من دانش اموز سال اخر دبيرستان هستم و ميخوام براي تحصيل در پزشكي در خارج از ايران درس بخونم ميخوام بدونم كه بهترين كشورها براي تحصيل ايرانيان در اين رشته چه كشوري است؟شنيدم بلغارستان بهتره اين درسته؟!

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   کشور بلغارستان از هیچ لحلظ به کشورهای دیگه ارجحیت نداره و میتونید برای کشورهای بسیاری در زمینه تحصیل پزشکی اقدام کنید که به مراتب بسیار بهتر هستن
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 58. parisa گفت:

  سلام ببخشید اگه دانشجوی سال اول پزشکی در طول ترم نمره های قابل قبولی رو کسب کنه میتونه برای ادامه تحصیل به بورسیه امیدوار باشه؟ و چه کشوری بورسیه ی مقرون به صرفه ای داره برای این دانشجوها

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای تحصیل پزشکی این امکان هست که در بعضی از کشورها از ابتدا شروع به تحصیل کنید
   اما اینکه ادامه اون رو بخونید خیر
   اگر در مورد اول اطلاعات بیشتری نیاز داشتید لطفا اطلاعات کاملتون رو ارسال کنید تا شما رو راهنمایی کنم

 59. فاطمه گفت:

  سلام یک سوال داشتم شما پیشنهاد میکنید چین برای تحصیل بهتر است یا فرانسه از همه جنبه ها ممنون میشم بهم بگید چون من بین این دو گیر کردم که کدوم کشور را برای تحصیل انتخاب کنم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت تحصیلی طبیعتا کشورهای حوزه شنگن بهترن
   اما شرایط شما مشخص نیست اول باید بررسی شه که شرایطتون به کدوم کشور میخوره

   1. Ario گفت:

    سلام پسری هستم سن کمتر از 20 معدل دیپلم 19.5 تو دانشگاه علوم پزشکی سنندج پزشکی میخونم با معدل 19 آیلتس 7 میخواستم ببینم بهت ین کشور برای ادامه تحصیل چه کشوری هستش زبان کشورش فرقی نداره میتونم یادش بگیرم ولی هزینه مهمه برام و خودم خیلی نروژ رو دوست دارم

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     تحصیل پزشکی در نروژ صرفا به زبان نروژی انجام میشه.
     شما می تونید برای تحصیل پزشکی در ایتالیا به زبان انگلیسی هم اقدام کنید

    2. Ario گفت:

     زبانشون زبان راحتیه طی 8 ماه میتونم سطحمو به b1 برسونم تو نروژی سوالم این بود با این شرایط من بهترین کشور همون نروژه بدون در نظر نگرفتن زبان یا کشوری دیگه

     1. امیر جلالی گفت:

      سلام
      برای شروع تحصیل پزشکی در نروژ شما باید مدرک B2 داشته باشید
      بهترین کشور برای تحصیل پزشکی در حال حاضر میشه گفت که کشور ایتالیا هست که هزینه تحصیل نداره و این که کمک هزینه هم شما دریافت می کنید

     2. H گفت:

      سلام ببخشید میخواستم بدونم رشته دندانپزشکی بهتر است یا زنان و زایمان
      حقوق کدوم بیشتر هست
      و انگلیس برای تحصیل در این رشته ها بهتره یا ایتالیا

     3. امیر جلالی گفت:

      سلام
      رشته دندانپزشکی خیلی بهتر هست از نظر مالی
      شرایط ورود به ایتالیا در حال حاضر بهتر هست اما بستگی به دانشگاه شما داره. نمیشه یک کشور رو برتر از دیگر دونست. تحقیق کنید که زندگی توی کدوم کشور برای شما بهتر هست از نظر کلی و همون رو انتخاب کنید. البته که تحصیل در انگلستان سالانه در حدود 45000 پوند می تونه گرونه تر باشه از ایتالیا (شهریه + هزینه زندگی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *