مهاجرت به کشور سنت کیتس

تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس

تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس

تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان بین المللی و وضعیت اقامت آنها در این کشور امکان پذیر می باشد. متقاضیان و هموطنان عزیز می توانند با همراهی کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تا بخش آخر این مقاله از تمامی شرایط تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس و کسب تابعیت این کشور از روش های مخلتف آگاه شوند. کشور سنت کیتس یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین مقاصد دنیا جهت سرمایه گذاری در بخش های مختلف می باشد که در این نوشتار به این موضوع نیز اشاره خواهد شد.

 • شرایط کار در کشور سنت کیتس و اخذ اقامت آن چیست؟
 • شرایط دریافت تابعیت سنت کیتس چیست؟
 • بهترین روش های دریافت تابعیت سنت کیتس چیست؟
 • آیا سنت کیتس کشور مناسبی برای دریافت تابعیت است؟
 • مزایای زندگی در سنت کیتس چیست؟

شرایط تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس

اقامت در سنت کیتس و کسب تابعیت در این کشور زیبا که به عنوان بهشت کارائیب شناخته می شود شرایط خاصی به همراه دارد. افرادی که به سنت کیتس مهاجرت می کنند تا مشغول به تحصیل در سنت کیتس شوند و یا در این کشور کار کنند، می توانند براساس شرایط و قوانین خاص اقدام به کسب اقامت و سپس تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس کنند. به طور کلی اقامت در کشور سنت کیتس با تحصیل در دانشگاه های این کشور و اشتغال در زمینه های مختلف در سنت کیتس امکان پذیر می باشد. افرادی که قصد دارند در دانشگاه های سنت کیتس مشغول به تحصیل شوند می توانند اقدام به کسب اقامت دانشجویی در این کشور کنند و همچنین کارکنان خارجی برای اشتغال در این کشور می توانند اقدام کسب مجوز کار و اقامت کاری در کشور سنت کیتس کنند.

دانشجویان بعد از اتمام دوره های تحصیلی خود در صورتی که شغل مناسبی در سنت کیتس پیدا کنند می توانند برای کسب اقامت کاری در این کشور اقدام کنند. مدت زمان اعتبار مجوز اقامت کاری در سنت کیتس به قرارداد کاری افراد بستگی دارد و معمولا با وجود شرایط مورد نیاز قابل تمدید می باشد. متقاضیان و افرادی که بیش از 4 سال در سنت کیتس کار کنند می توانند اقدام به کسب اقامت بلند مدت در این کشور کنند و بعد از برای دریافت تابعیت اقدام کنند. علاوه بر این، متقاضیان و مهاجران خارجی می توانند از طریق سرمایه گذاری اقدام به کسب تابعیت در کشور سنت کیتس کنند. به یاد داشته باشید که کسب تابعیت در سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در این کشور بسیار سریع تر از سایر روش ها می باشد.

تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس با سرمایه گذاری

سنت کیتس و نوویس یکی از کوچکترین دموکراسی های پارلمانی جهان است. این جزایر دارای سابقه انتخاباتی رقابتی و معتبر هستند و عموماً از آزادی های مدنی حمایت می کنند. دولت سنت كیتس و نوویس عموماً با شفافیت عمل می كنند. هر دو دولت SKNLP و Team Unity اظهار داشته اند كه قانون گذاری آزادی اطلاعات در اولویت قرار دارد، اما از پایان سال 2017 هیچ قانون جدیدی در این کشور تصویب نشده است. سرمایه گذاری در سنت کیتس و نوویس برای سرمایه گذاران مختلف خارجی امکان است و هم سرمایه گذاران داخلی و هم خارجی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند و دولت به طور فعال تحت برنامه CIP منابع مالی خارجی خود را تأمین کند. با این حال، قوانین دامنه برجسته به دولت اجازه می دهد املاک و کسب و کار خصوصی مصادره کند و دولت همیشه غرامت کافی و به موقع را ارائه نمی دهد.

تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس با سرمایه گذاری

شرایط کسب تابعیت سنت کیتس با سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سنت کیتس یکی از سریع ترین روش های کسب تابعیت در این کشور می باشد؛ زیرا دولت سنت کیتس برای انجام سرمایه گذاری های خارجی در این کشور شرایط بسیار خوبی را برای مهاجران و سرمایه گذاران بین المللی ایجاد کرده است. این کشور زیبای دو جزیره ای دارای آب و هوای گرمسیری، آب های شفاف آبی و تجارت و صنعت گردشگری پر رونق است. سرمایه گذاری در سنت کیتس به دلیل نداشتن مالیات در بین سرمایه گذاران خارجی یک گزینه بسیار مناسب به شمار می رود. برنامه سرمایه گذاری در سنت کیتس برای کسب تابعیت این کشور با مزایای مختلفی همراه می باشد که شامل موارد زیر است:

 • پردازش سریع طی 4 ماه
 • عدم نیاز به اقامت فیزیکی
 • بدون نیاز به سفر به سنت کیتس و نوویس در طی مراحل درخواست
 • مصاحبه، آموزش و تجربه مدیریتی لازم نیست
 • سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور از جمله کشورهای عضو شنگن، انگلیس، هنگ کنگ، سنگاپور و سایر کشورها
 • بدون مالیات بر درآمد جهانی
 • بهره مند شدن از تابعیت مضاعف

چرا زندگی در سنت کیتس؟

در مقایسه با کشورهای اروپایی، اخذ پاسپورت سنت کیتس و نوویس ساده تر است. به طور کلی، کسب تابعیت سنت کیست و یا تبدیل اقامت به تابعیت در سنت کیتس مزایای مختلفی برای متقاضیان به همراه دارد. برای مثال، متقاضیانی که تابعیت سنت کیتس را کسب می کنند در صورت داشتن شرایط و توان مالی مورد نیاز می توانند فرزندان زیر 30 سال و والدین بالای 55 سال خود را به همراه خود به کشور سنت کیتس ببرند. با کسب تابعیت و گذرنامه سنت کیتس متقاضیان حق فعالیت و تجارت در بیش از 100 کشور، از جمله انگلستان، اتحادیه اروپا و سنگاپور را خواهند داشت.

کسب تابعیت سنت کیتس روند بسیار سریع تری نسبت به سایر کشورها دارد. لازم به ذکر است که این کشور تابعیت مضاعف را به رسمیت می شناسد. به یاد داشته باشید که در این کشور مالیات بر درآمد وجود ندارد. هموطنان عزیز و گرامی اگر به فکر کسب اقامت و تابعیت در کشورهای پیشرفته و مدرن خارجی هستید و قصد دارید اقدام به کسب ویزای بهترین کشورهای دنیا کنید، می توانید با کارشناسان با تجربه و کاردان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.