مهاجرت تحصیلی انگلستان

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان

برای متقاضیان مهاجرت، تحصیل در انگلستان ایده آل ترین گزینه ممکن برای تحصیل در کشوری با سطح آموزشی فوق العاده بالا و دانشگاه هایی با رتبه برتر خواهد بود. آموزش در کلاس جهانی و آینده روشن دو عاملی است که بیش از عوامل دیگر دانشجویان خارجی را ترغیب به تحصیل در این کشور می نماید. داشتن مدرک دانشگاهی از بریتانیا، بدون توجه به کشوری که در آنجا مقیم هستید، به شما جایگاه برتری در بازار کار رقابتی امروز می دهد.

جای تعجب هم ندارد که انگلستان با بیش از یک میلیون دانشجوی خارجی، پایگاهی برای دانشجویان خارجی باشد. اگر شما هم همیشه آرزوی حضور سر کلاس های یک دانشگاه معروف را در سر داشته اید، با تحصیل در انگلیس آرزوهایتان محقق خواهد شد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با داشتن بالاترین آمار اخذ ویزای تحصیلی کشورهای اروپایی، بهترین گزینه مشاوره و اخذ ویزا محسوب می شود. انگلستان و دانشگاه هایش در زمینه کیفیت و برتری آکادمیک با هزاران دوره تحصیلی دارای شهرت بی چون و چرا در دنیا می باشد. دو دلیل اساسی وجود دارد مبنی بر اینکه چرا شما بایستی تحصیل در انگلیس را گزینه اول تحصیل در خارج مدنظر قرار دهید:

 • امتیازات آکادمیک
 • امتیازات مالی

تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان 

مزایای آکادمیک شاید دلیل اصلی تحصیل در انگلیس باشد که می تواند بهترین تصمیم زندگی هر فرد باشد. اگر شما تصمیم دارید که در انگلستان به تحصیل بپردازید، بدون توجه به جایی که شما استخدام می شوید، مدرک شما معتبر شناخته می شود. در حقیقت تحصیل در انگلستان، شالوده خوبی برای شما مهیا خواهد کرد و قابلیتتان را برای کسب کار با دستمزد بالا افزایش خواهد داد. انگلستان دارای موسسات آموزش عالی بی شماری است، و تقریبا هر یک از آنها دارای فرصت های ارزشمندی برای تحصیل دانشجویان خارجی می باشند.

شما می توانید از بین انواع دوره های تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس دوره مورد علاقه خود را انتخاب کنید، و به منظور ایجاد یک برنامه تحصیلی که متناسب با نیازها و علایقتان باشد، ترکیب کنید. در اقتصاد دنیای امروز، شما به مهارت ها و مدارک خاصی نیازمند می باشید تا بتوانید در رشته مورد نظرتان موفق باشید. تحصیل در انگلستان همان چیزی است که برای شما مهارتهای لازم را فراهم خواهد کرد. در مقایسه با دیگر مقاصد تحصیلی برتر دنیا، در انگلستان شما مجاز به کار ضمن تحصیل می باشید. در طی سال تحصیلی، مجاز به کار پاره وقت تا 20 ساعت درهفته می باشید.

اینفوگرافیک تحصیل در انگلستان

امتیاز مالی تحصیل در انگلستان

دانشگاه های انگلستان دارای نوین ترین برنامه های تحصیلی هستند. مدت زمان اخذ مدارک آکادمیک انگلستان در مقایسه با سایر کشورها به مراتب کوتاهتر است. در انگلستان، دریافت مدرک لیسانس 3 سال طول می کشد و یک سال هم برای اخذ مدرک فوق لیسانس به طول می انجامد. این بدان معناست که در مجموع هزینه کمتری را برای تحصیل تقبل خواهید کرد. علاوه بر این، شما به عنوان دانشجوی خارجی به بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی فراوانی در انگلستان دسترسی دارید. مقایسه ها با سایر کشور ها گویای این واقعیت است که هزینه های زندگی در کشور انگلستان در سطح معقولی قرار دارد.

شرایط کار و تحصیل در انگلستان

مسلما، تحصیل در انگلیس یک شیوه مهاجرتی به انگلستان جهت اقامت در این کشور محسوب می گردد. همانند روش های مهاجرتی دیگر به انگلستان، فرآیند تحصیل در انگلیس هم دارای شرایط و مراحل خاص خود می باشد. در راستای موضوع محوری تحصیل در انگلستان ما به طور تفضیلی درباره امتیازات ویژه، سیستم آموزشی انگلستان، اخذ پذیرش تحصیلی در انگلستان، اخذ ویزای تحصیلی Tier 4، مدارک و شرایط لازم، برترین دانشگاه های انگلستان صحبت خواهیم کرد. پس، علاقه مندان تا آخر ما را همراهی نمایند.

عملکرد مدارس در انگلستان

در این قسمت میخواهیم عملکرد 10 مدرسه برتر در انگلستان را بررسی نماییم . این لیست تصویر مناسبی از مدارس انگلستان را به شما نشان میدهد.

نام مدارس نوع مدارس تعداد دانش آموزان نرخ ورود به کار دانش آموزان
دبیرستان دخترانه توحید الاسلام آکادمی 120 99% (125 نفر از هر 126 نفر دانش آموز)
دبیرستان فوق تکنولوژی ومبلی آکادمی 205 94% (195 نفر از هر 207 دانش آموز
آکادمی ترینیتی نیکسون آکادمی 109   —–
آکادمی اشتاینر هرفورد آکادمی 25 88% (22 نفراز هر 25 نفر به طور میانگین)
دبیرستان دخترانه مسلمانان بولتون آکادمی 118 97% (114 نفر از هر 118 نفر)
دبیرستان دخترانه منورا مردم نهاد 39 ——–
دبیرستان دخترانه ادن کاونتری آکادمی 58 ——–
دبیرستان پسرانه توحید الاسلام آکادمی 99 99% (73 نفر از 74 نفر دانش آموز)
دبیرستان کلیسای ویلیام پرکین آکادمی 186 ——–

سیستم آموزشی انگلستان

سیستم آموزش انگلستان به خاطر کیفیت بالا و استانداردهای پیشرفته در کل دنیا زبانزد همگان می باشد. در کل، سیستم آموزش انگلستان دارای پنج مرحله  تحصیلی به شرح زیر می باشد:

 • تحصیل پیش دبستانی
 • تحصیلات دبستان ابتدائی
 • تحصیلات متوسطه
 • تحصیلات پیشرفته (FE)
 • تحصیلات عالی (HE)

کودکان انگلیسی از سن سه سالگی تا 16 سالگی وارد سیستم آموزشی شده و ملزم به حضور در مدرسه به عنوان تحصیل اجباری می باشند، درحالیکه بعد از آن نیز درانتخاب مراحل بعدی تحصیل، آزاد هستند. اما بنا به تعریف، آموزش عالی انگلستان سطح تحصیلی است که پس از مدرسه متوسطه در سلسله مراتب آموزشی انگلستان مطرح می شود. انگلستان ترکیبی متنوع از حدود 100 دانشگاه در سراسر کشور دارد. شما انتخاب زیادی از موسسه انتفاعی در شهرهای روستایی کوچک تا دانشگاه های بزرگ شهری پیدا خواهید نمود. اکثر شهرهای بزرگ دارای  2 یا چند دانشگاه به همراه لندن هستند و تنها بیش از 30 موسسه آموزشی عالی هستند که به صورت مجزا فعالیت می کنند.

بورسیه تحصیل در انگلستان

دانشجویان خارجی علاقه مند به تحصیل در انگلستان، ابتدا باید پذیرش تحصیلی از دانشگاه های انگلستان را درخواست دهند. اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان، شامل طی مراحلی چند می باشد:

گام اول انتخاب دانشگاه 
گام دوم انتخاب دوره تحصیلی 
گام سوم درخواست پذیرش 
گام چهارم اخذ ویزای تحصیلی Tier4

تحصیل در دانشگاه های انگلستان

در انگلستان، شما گزینه های مختلف و متنوعی در رابطه با دانشگاه های این کشور در اختیار دارید. در این کشور بیش از 100 دانشگاه و کالج تایید شده و معتبر دولتی وجود دارند. با این حجم انبوه از دانشگاه ها و کالج ها در انگلستان، شما می بایست که با توجه به صلاحیت ها و شرایطتان انتخاب کنید. یکی از ملاک های انتخاب دانشگاه ها در انگلستان، توجه به برتری دانشگاه های این کشور می باشد. برترین دانشگاه های انگلستان به لحاظ مرتبه ملی و جهانی، کیفیت آموزشی و تعداد دانشجویان خارجی و نرخ استخدام فارغ التحصیلان به شرح ذیل است:

برای اخذ اطلاعات در خصوص تحصیل در دانشگاه های مذکور می توانید بر روی اسم دانشگاه (لینک مورد نظر) کلیک فرمایید.

شرایط تحصیل در انگلستان

انواع مقاطع تحصیلی آموزش عالی در انگلستان به شرح زیر است:

 • مقطع لیسانس: دوره های لیسانس که شامل طیف وسیعی از درجات اولیه (لیسانس) می باشد: مدارک و درجات معمولی، وضعیت دبیر ماهر، درجات اولیه پیشرفته، درجات یا مدارک متفرقه. سایر مقاطع لیسانس عبارتند از: درجات Foundation، SVQ، NVQ، HND یا دیپلم ملی عالی ( یا معادل)، NHC ( یا معادل) و غیره. مقطع لیسانس معمولا 3 سال به طول می اناجمد در حالیکه در اسکاتلند ممکن است 4 سال هم ادامه یابد.
 • مقطع فوق لیسانس: این دوره ها به دکترا، درجه ارشد، دیپلم های کارشناسی ارشد، گواهی های تحصیلی فارغ التحصیلی (PGCE) منتهی می گردد. برای ورود به این دوره، شما لازم است که درجه/مدرک اول (لیسانس) را در اختیار داشته باشید. اتمام این دوره معمولا 1 سال طول می کشد.
 • مقطع PhD: که معمولا اتمام این دوره 3 ساله است، تحصیل دکترا در انگلستان به صورت دو دوره پژوهشی محور و آموزشی محور در رشته های مختلف تحصیلی می باشد. برای اخذ مدرک PhD نیازمند ارایه رساله پژوهشی در حیطه طرح پروپوزال پیشنهادی می باشید.

هزینه تحصیل در انگلستان

هزینه های تحصیل در انگلستان اغلب منبع مناقشه است. در حالی که قیمت ها در سال های اخیر برای دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا نیز افزایش یافته است. در حال حاضر دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا در دانشگاه های انگلیسی مبلغی در حدود 9.250 پوند £ یا 13.050 دلار $ پرداخت نمایند. هزینه های تحصیلی دانشجویان بین المللی به میزان قابل توجهی متفاوت است و از حدود 10.000 پوند £ ( 14130 دلار$ ) شروع می شود و در رشته هایی مانند پزشکی تا 38000 پوند£ یا 53700 دلار$ افزایش خواهد داشت. تمامی رشته های علوم انسانی حداقل هزینه ها را دارند در حالی که دوره های آزمایشگاهی و بالینی به طور قابل توجهی گران تر هستند.

اما هنگامی که این هزینه ها را با میانگین هزینه زندگی در انگلستان، که حدود 12200 پوند £ یا 31380 دلار $ در سال است جمع نمایید متوجه خواهید شد که میانگین هزینه زندگی و تحصیل در انگلستان حداقل 22200 £ یا 31380 $ در سال خواهد بود. در حالی که تحصیل در لندن به میزان قابل توجهی گرانتر است. در حالی که این هزینه ها ممکن است دلهره آور باشد، به یاد داشته باشید که اکثر دانشگاه های انگلستان برنامه های کوتاهتری را نسبت به کشوری مانند ایالات متحده امریکا ارائه دهند.

هزینه تحصیل در انگلستان

هزینه دانشجویان جهت زندگی در انگلستان

برای زندگی در انگلستان و هر ماه اقامت در این کشور، در شهرهایی غیر از لندن بایستی حداقل 1000 پوند £ معادل 1435 $ در حساب بانکی خود داشته باشید. در مجموع سالیانه مبلغی در حدود 12180 پوند £ معادل 17200 $ در سال احتیاج خواهید داشت. اگر بخواهید در لندن تحصیل نمایید باید مبلغ قابل توجه بیشتری هزینه نمایید که حداقل به میزان 1265 £ یا 1800 $ در هر ماه و 15180 £ پوند یا 21500 $ دلار در سال خواهد بود.

دوره های تحصیلی در انگلستان

انواع دوره های تحصیلی پیشنهادی مقطع لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاههای انگلستان به شرح زیر می باشد:

شماره عنوان دوره مدت زمان اتمام دوره زمان
1 پزشکی و دندانپزشکی 3 سال تمام وقت
2 پیراپزشکی 3 سال تمام وقت
3 بیولوژی و علوم تربیت بدنی 3 سال تمام وقت
4 روان شناسی 3 سال تمام وقت
5 دامپزشکی 3 سال تمام وقت
6 کشاورزی، علوم غذایی و علوم مربوطه 3 سال تمام وقت
7 علوم فیزیک 3 سال تمام وقت
8 علوم پایه و عمومی 3 سال تمام وقت
9 ریاضیات 3 سال تمام وقت
10 مهندسی و تکنولوژی 3 سال تمام وقت
11 کامپیوتر 3 سال تمام وقت
12 مطالعات جغرافیایی و محیطی 3 سال تمام وقت
13 معماری، ساخت و ساز و برنامه ریزی 3 سال تمام وقت
14 علوم انسانی 3 سال تمام وقت
15 علوم اجتماعی 3 سال تمام وقت
16 حقوق 3 سال تمام وقت
17 بازرگانی و مدیریت 3 سال تمام وقت
18 ارتباطات و رسانه 3 سال تمام وقت
19 زبان و مطالعات مربوطه 3 سال تمام وقت
20 تاریخ، فلسفه، و مذهب 3 سال تمام وقت
21 هنرهای ابتکاری و طراحی 3 سال تمام وقت
22 دبیری 3 سال تمام وقت
23 مطالعات عمومی 3 سال فول تایم

اخذ نامه پذیرش و ویزای تحصیلی Tier 4 انگلستان

کلیه درخواست ها جهت اخذ پذیرش دانشگاه های انگلستان از طریق UCAS (سرویس پذیرش دانشگاهها و کالج های انگلستان) و به صورت آنلاین صورت می گیرد. جهت رسیدگی به درخواستتان، می بایست درخواستتان را قبل از شروع سال تحصیلی (15 ژوئیه تا 30ژوئن) به UCAS ارسال کنید. پس از اتمام مراحل درخواست پذیرش، در صورت پذیرش از طرف دانشگاه مورد نظر، نامه پذیرش به همراه شماره ارجاع به آدرستان ارسال خواهد شد. نامه پذیرش مدرکی ضروری برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و نیز ثبت نام در دانشگاه محسوب می گردد.

پس از اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه یا کالجی در انگلستان مهم ترین مرحله موجود اخذ ویزای تحصیلی این کشور با ارائه مدارکی همچون پذیرش تحصیلی می باشد که در اینجا مدارک و شرایط اخذ ویزای Tier 4 را برای اطلاع بیشتر آورده ایم. شرایط مورد نیاز به منظور تقاضای ویزای تحصیلی Tier 4 انگلستان عبارت است از:

 • سن 16 سال یا بالاتر
 • تعیین دانشگاه و دوره تحصیلی (پیش از درخواست)
 • اخذ نامه پذیرش دانشگاه (پیش از درخواست)
 • مهارت زبان انگلیسی
 • اثبات تمکن مالی
 • هزینه درخواست Tier 4 حول و حوش 348£ برای دانشجویان خارجی می باشد

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله اعزام دانشجو به انگلستان را مطالعه نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ویزای تحصیلی انگلستان

مدارک موردنیاز برای  اخذ ویزای تحصیلی انگلستان نیز شامل شرایط ذیل می باشد:

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک اثبات تمکن مالی شما
 • رضایت نامه پدر و مادر برای دانشجویان زیر 18 سال
 • نتایج آزمایش بیماری سل ( برای دانشجویان کشورهای مشخص شده )

اما دارندگان ویزای تحصیلی Tier 4 انگلستان، بر طبق قوانین مشخص شده در این ویزا باید و نبایدهایی به شرح زیر دارند:

می توان انجام داد نمی توان انجام داد
تحصیل درخواست وام دولتی
کار ضمن تحصیل تا 20 ساعت در هر هفته کار در مشاغل تمام وقت و انجام هر کاری مثل بیزینس یا استخدام تمام وقت در مشاغل خدماتی
درخواست تمدید اقامت
درخواست بورسیه تحصیلی

تحصیل در انگلستان بهترین فرصت برای دانشجویان خارجی جهت اقامت و زندگی در این کشور آکادمیک می باشد. اگر شما هم علاقه مند به آگاهی در مورد مهاجرت به انگلستان با کارشناسان و وکلای خبره موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه شده و از مشاوره های رایگان بهره مند گردید.

51 دیدگاه برای “تحصیل در انگلستان

 1. هزاره گفت:

  آیا پس از اتمام تحصیلات امکان تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری انگلستان وجود دارد؟

 2. امیرحسین گفت:

  مقاله خیلی خوب و مفیدی بود.
  مرسی

 3. Deniz گفت:

  آیا بنظرتون هزینه زندگی و شهریه توی انگلستان زیاد نیست؟

 4. تبسم گفت:

  میزان تمکن مالی چقدر میباشد؟

 5. سعید انصار گفت:

  هزینه سالیانه برای تحصیل در انگلستان در رشته طراحی و موشن گرافیک چه مقدار میباشد؟

 6. فرجام گفت:

  شرایط تحصیل در انگلستان برای دانش آموزان به چه صورت است؟

 7. کیوان خرسند گفت:

  تحصیل در انگلستان فوق العاده س به شرط اینکه بعدش بشه در این کشور کار کرد وقتی نمیذارن اقامت کاری داشته باشی که فایده نداره

 8. علی اصغر محمدی گفت:

  سلام تحصیل در انگلستان برای رشته موسیقی بهتر از ایتالیا است ؟

 9. Hp گفت:

  Aya tahsil dar england rayghane?

 10. رضاپور گفت:

  آیا امکان تحصیل رایگان در کشور انگلستان امکان پذیر می باشد؟

 11. ارسلان ركني گفت:

  براي چند سال به بالا آيلتس مورد نياز هست؟

 12. صبا صابری گفت:

  بسیار جامع-مفید

 13. سمانه پاکدل گفت:

  برای تحصیل در انگلستان باید حتما مدرک زبان بالا داشته باشیم؟ معدل هم تاثیر گذار است؟

 14. علی رام رادین فر گفت:

  باببت مطلب جالبتون در مورد تحصیل در انگلستان تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری هم مطلب بذارید.

 15. سلامیان گفت:

  آیا درسته که دیگر فرصت کاریابی پس از فارغ التحصیلی در انگلستان وجود ندارد؟

 16. امیر حسین پایدار گفت:

  طول دوره ویزای تحصیلی در انگلستان چه مدت میباشد؟

 17. طاها گفت:

  تحصیل در انگلستان میتونه اقامت پس از تحصیل در این کشور رو به ارمغان بیاره؟

 18. سام درخشنده گفت:

  تحصیل در انگلستان برای فرزندان زیر 18 سال از چه شرایطی برخورداره؟ کانادا هم خوبه

 19. مهرنوش گفت:

  امکان تحصیل رایگان در انگلستان ممکن هست؟

 20. امیر علی حیدری گفت:

  سلام تحصیل در انگلستان با این قیمت پوند و با وجود تحریما شدنیست ؟

 21. ارسلان رکنی گفت:

  برای چند سال میشه که مدرک آیلتس نرسوند؟

 22. v!da گفت:

  سلام و عرض ادب
  من 21 ساله و دانشجو رشته فنی مهندسی هستم ایا برای ادامه تحصیل در انگلستان در رشته غیر از مهندسی میتونم اقدام کنم؟

 23. علی رام رادین فر گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد تحصیل در انگلستان تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری هم مطلب بذارید

 24. منوچهر گفت:

  ویزاهای انگلستان برای سنین زیر 17 سال مشمول دریفت کدوم ویزای تحصیلی هستند؟ باید جنرال بگیرند یا چایلد؟

 25. علی محرمی گفت:

  شرایط کار پس از تحصیل چگونه است؟

 26. لیدا بهرامی گفت:

  خیلی خوب بود این مقاله و اطلاعات کاملی داشت ممنون

 27. فهیمه راد گفت:

  سلام خدمت شما برای ویزای tier4 تا چه سنی آیلتس نیازمندنیست؟

 28. سپیده گفت:

  از نظر من انگلستان برای تحصیل فوق العاده ست. واقعا سطح علمی بالایی داره

 29. Siavash گفت:

  مرسی از مقاله بروزتون

 30. Hp گفت:

  Kheili Ali blood.

 31. شهریار گفت:

  سلام. میشه درباره هزینه تحصیل در انگلستان هم مطلب بذارید. خیلی ممنون از سایت خوبتون

 32. امیرعلی گفت:

  سلام. اگه بخوام با مدرک ارشد عمران توی انگلستان کار کنم، چه شرایطی می خواهذ، میخوام بگید من کدوم ویزا را بگیرم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب ، برای اخذ ویزای کار در کشورهای مختلف از جمله انگلستان شما نیازمند جاب آفر (کارفرما) هستید اما اگر کارفرما نداشته باشید باید سمت کشورهایی برید که بر اساس مدرک تحصیلیتون سابقه کارتون و سن و دانش زبانتون به شما اجازه میدهند بدون داشتن کارفرما ویزای کار بگیرید مانند آلمان اتریش کانادا استرالیا و … که پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید

 33. رضاوند گفت:

  مهاجرت با ویزای کار کانادا چطوری برای مشاغل آزاد؟ ممنون میشم پاسخی بدین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب ، ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد در نتیجه شما باید از مواردی مثل سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی، مدرک زبان امتیاز بیارید که اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کنید، پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید

 34. رضاوند گفت:

  ممنون از پاسخ تون .مرسی

 35. صابر گفت:

  سلام. بچه من دیپلم تجربی گرفته و معدلش هم. ۱۸ شده . کدوم دانشگاه انگلستان خوبه برای تحصیل دندانپزشکی؟ اصلا هزینه ش ارزشش داره بریم دنبال ویزا انگلیس یا نه.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما از بهترین کشورهایی که بچه های همسن فرزند شما برای رشته های پزشکی اقدام میکنند کانادا و انگلستان می باشد و فوق العاده هر دو کشور ارزش اقدام و اقامت دارند، ولی در کل اگر میخواهید که هزینه هاتون بالا نباشد کانادا مناسب تر هست و اینکه یه پایگاهی هم برای پدر مادر محسوب میشه چون به پدر و مادر از همون اول ویزای ۵ ساله میدهند پیشنهاد میکنم تا ایشون مشمول نشدن و شاس ویزا دارند اقدام بفرمایید برای اطلاعاتی بیشتر با شماره های موسسه تمس بگیرید

 36. لطیفی گفت:

  سلام برای تحصیل کانادا بهتره یا انگلستان؟

  1. ف.فرجی گفت:

   هردو کشور شرایط خاص خودشونو دارند برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 37. زهرا گفت:

  ممنون درباره هزینه های تحصیل انگلستان میشه برای سال ۲۰۱۹ بفرمایید مرسی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به مقاله هرینه تحصیل و زندگی در انگلستان در این لینکhttps://emigrationplus.com/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/ مراجعه نمایید و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید

 38. علی گفت:

  هزینه تحصیل انگلستان بالاست، بنظرتون ایرلند یا اسکاتلند هم هرینه هاش بالاست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب هزینه شما بستگی به نوع راه مهاجرت شما داره برای اطلاع از این موضوع با شماره های موسسه تماس بگیرید ممنونم

 39. داوری گفت:

  سلام مقاله خیلی خوب و جامعی بود. فقط میخواستم در یک قیاس بدونم که تحصیل در کانادا بهتره یا انگلستان؟

 40. خسرو حامدی گفت:

  با تحصیل در انگلستان میتونیم در این کشور بمونیم و کار بکنیم؟

 41. مصطفی رادین گفت:

  تحصیل در انگلستان سالی چقدر هزینه در بر داره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب برای چه مقطعی؟

 42. احسان صبوری گفت:

  سلام. میخواستم بدونم که با تحصیل در انگلستان میشه در این کشور کار کرد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما در کل این یک قانون هست که افراد حین تحصیل اجازه کار داشته باشند

 43. حسام صفوی گفت:

  میتونیم بعد از تحصیل در انگلستان بریم آمریکا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *