ویترین

تحصیل در پادشاهی اسواتینی

تحصیل در پادشاهی اسواتینی

تحصیل در پادشاهی اسواتینی فقط در یک دانشگاه از این کشور در دسترس است و این مسئله می تواند برای بسیاری از افراد ناامیدکننده باشد. بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت به خارج از کشور هستند، در صدد مهاجرت و پیشرفت بوده و می خواهند رزومه خود را تقویت کنند. بسیاری از افراد به همین دلیل است که هرگز به کشوری مانند پادشاهی اسواتینی توجه نمی کنند. در چنین شرایطی است که تحصیل در کشورهایی مانند آمریکا، ژاپن، کانادا، انگلستان و غیره از درجه اهمیت بسیار بالاتری برخوردار می شود. نظام آموزشی پادشاهی اسواتینی دانش آموزان را حتی برای دریافت مدرک A-level نیز آماده می کند و شاید این بزرگ ترین برتری انتخاب این کشور برای تحصیل باشد. با این حال آن چه که در این رابطه باید گفت، دشواری های تحصیل در این کشور است.

 • شرایط تحصیل در پادشاهی اسواتینی مناسب است؟
 • نظام آموزشی پادشاهی اسواتینی چه شرایطی دارد؟
 • آیا شهریه دانشگاه های پادشاهی اسواتینی گران است؟
 • پروسه مهاجرت تحصیلی به این کشور مناسب است؟
 • چه امتیازهایی را می توان در مسیر مهاجرت تحصیلی به پادشاهی اسواتینی یافت؟
 • بهترین دانشگاه اسواتینی چیست؟

همه افرادی که می خواهند در یک کشور مناسب زندگی کنند، پادشاهی اسواتینی را از لیست خود خارج می کنند. با این وجود ممکن است افرادی بخواهند با تحصیل در این کشور، امتیازهای خاصی را به دست آورند. به این دلیل که شرایط زندگی در پادشاهی اسواتینی مناسب نیست، ممکن است بسیاری از افراد از انتخاب آن صرفه نظر کنند ولی، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در همین گفتار شرایط تحصیل در این کشور را ارزیابی خواهند کرد.

بهترین دانشگاه پادشاهی اسواتینی

همانطور که پیشتر اشاره شد، در پادشاهی اسواتینی تنها یک دانشگاه وجود دارد که می توان برای تحصیل آن را انتخاب کرد. در شرایط کنونی باید به این نکته اشاره کرد که دانشگاه اسواتینی تنها دانشگاه دولتی این کشور است که اجازه می دهد تا دانشجویان بتوانند دوره های کارشناسی ارشد در این کشور را پشت سر بگذارند.


بسیاری از رشته های تحصیلی در این دانشگاه ارائه نمی شوند این خود یک محدودیت بزرگ است که نباید به سادگی آن را نادیده گرفت. باید در نظر داشت که با وجود کیفیت نه چندان بالایی که تحصیل در این دانشگاه می تواند به همراه داشته باشد، می توان گفت که هزینه های تحصیل در این کشور نسبتا بالا است.

این دانشگاه از چند دانشکده مختلف تشکیل شده است که مهم ترین آن ها عبارتند از:

دانشکده های دانشگاه اسواتینی

بررسی هزینه های تحصیل در پادشاهی اسواتینی

یکی از مهم ترین موضوعاتی که بسیاری از افراد به آن به عنوان یک مانع توجه دارند، هزینه های تحصیل است. پادشاهی اسواتینی یکی از کشورهای ارزان قیمت جهان به حساب می آید ولی باید در نظر داشت که در این شرایط، کیفیت آموزش در این کشور کم است. فرایند مهاجرت تحصیلی به پادشاهی اسواتینی ارزان اما بدون مقرون به صرفگی است. در چنین شرایطی است که به افراد توصیه می شود که این کشور را برای تحصیل خود انتخاب نکنند.

"بررسی

برخی از مهم ترین هزینه هایی که برای تحصیل در پادشاهی اسواتینی باید به آن توجه داشت عبارتند از:

نوع هزینهمبلغ به دلار
درخواست پذیرشرایگان
ثبت نامرایگان
کارشناسی150$ تا 1000$
کارشناسی ارشد1200$ تا 2500$
دکترای تخصصی2500$ تا 3000$

در حال حاضر می توان گفت که یک فرد برای گذراندن زندگی دانشجویی خود در ماه، می تواند هزینه ای در حدود 450$ (دلار) را در نظر داشته باشد. مسیر مهاجرت به این کشور به همین دلیل است که کم هزینه معرفی می شود.

شرایط تحصیل در ایتالیا

معرفی چند گزینه مناسب برای تحصیل به جای پادشاهی اسواتینی

همه افراد باید این امکان را برای خود در نظر بگیرند که لیاقت تحصیل در بهترین کشورهای جهان را خواهند داشت. هر فرد بسته به سپرده ای که در اختیار دارد، می تواند یک کشور را برای تحصیل خود انتخاب کند. کشورهای اروپایی در حال حاضر امتیازهای زیادی را برای تحصیل در نظر گرفته اند و این می تواند یک امتیاز مهم باشد. برخی از بهترین کشورهایی که برای تحصیل ارزان در اروپا می توان انتخاب کرد عبارتند از:

 • آلمان
 • اتریش
 • ایتالیا
 • رومانی
 • روسیه
 • ترکیه
 • مجارستان
 • کرواسی

امتیازهای تحصیل در مجارستان

برای تحصیل در خارج از کشور، گزینه های بسیار متنوعی در دسترس قرار دارند. هر فرد باید در نظر بگیرد که چه شرایطی دارد و در کدام کشور می تواند بیشترین امتیاز را به دست آورد. برای رسیدن به کشورهای برتر جهان، گاه ممکن است فرد به تمکن مالی زیادی نیاز داشته باشند. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند در این زمینه شما را همراهی کنند.

سوالاتی که درباره تحصیل در پادشاهی اسواتینی مطرح می شوند

مهم ترین پرسش هایی که درباره تحصیل در پادشاهی اسواتینی مطرح می شوند عبارتند از:

 • بهترین دانشگاه پادشاهی اسواتینی برای تحصیل چیست؟ دانشگاه اسواتینی بهترین دانشگاه این کشور است که در رتبه بندی جهانی جایگاهی ندارد.
 • هزینه تحصیل در پادشاهی اسواتینی چقدر است؟ این هزینه ها را می توان در حدود 150$ تا 2500$ (دلار) در سال است.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *