مهاجرت تحصیلی آمریکا

تحصیل رایگان در آمریکا

تحصیل رایگان در کشور آمریکا
Rate this post

کشور آمریکا در زمره پرطرفدارترین مقاصد اصلی دانشجویانی است که به دنبال تحصیل رایگان در آمریکا در مقطع آموزش عالی بین المللی و تحصیلات تکمیلی هستند. با این حال، گزینه های تحصیلی محدودی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد که مایل به تحصیل رایگان در آمریکا هستند. برای کمک به شما، موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت لیستی از بورس تحصیل در ایالات متحده آمریکا در سال 2019 را که توسط کالج ها و دانشگاه های آمریکا ارائه می شود و همچنین بورس تحصیلی که توسط دولت ایالات متحده و موسسات ارائه شده است تهیه کرده است.

برنامه دانشجویی خارجی فلولایت در آمریکا

برنامه فلولایت برنامه ای فوق العاده به منظور تحصیل رایگان در آمریکا برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را دنبال کنند. بورس تحصیلی ممکن است به گونه ای باشد که به تحصیلات تکمیلی هم در حوزه پژوهشی و هم در حوزه غیر پژوهشی اعطا شود. این بورس تحصیلی شامل مواردی همچون کمک هزینه تحصیل، کتاب های درسی، هزینه های هواپیما، مصارف زندگی و بیمه درمانی می شود و دانشجو می تواند از محل این کمک هزینه شهریه دانشگاه را نیز پرداخت کند

برنامه کمک رسانی هامفری در آمریکا

برنامه تحصیلات تکمیلی هومبرت هومبرلی یک بورس تحصیلی یک تا هفت ساله است که به تحصیلات در زمینه پزوهش و حرفه تعلق می گیرد. این برنامه با قصد پرورش متخصصان از کشورهای سراسر جهان نخبگان را گزینش می کند. کمک های مالی بسیار وسیع است و تقریبا می توان گفت همه هزینه ها را از جمله پول تو جیبی پوشش می دهد. اولویت های بین المللی برای تعداد محدودی از بورس تحصیلی محسوب می شود.

بورس تحصیلی دانشگاه آمریکایی

دانشگاه آمریکایی با نام اختصاری AU تعداد محدودی بورس تحصیلی را به منظور تحصیل رایگان در آمریکا با سیاست شایسته سالاری به دانشجویان مقطع کارشناسی سال اول دانشگاه بین المللی اعطا می کند. این کمک مالی مبتنی بر نیازهای مختلف دانشجویان بین المللی در دسترس است. کمک هزینه تحصیلی از 6000 تا 7000 $ در سال است به نوعی که تا پایان دوره تحصیلی کارشناسی مبلغ 25.000 $ به دانشجو تعلق می گیرد. مدیریت محاسبه و صرف این هزینه به عهده خود دانشجو است.

برنامه بورس تحصیلی بین المللی AU بیش از هر چیز به رشته های علوم انسانی به ویژه علوم اجتماعی تعلق می گیرد. دانشجویانی که این بورس تحصیلی را دریافت می کنند باید برنامه ای برای زمان بازگشت به کشور مبدا خود برای توسعه شرایط اجتماعی ارائه دهند.

بورس کالج امهرست جهت تحصیل رایگان در آمریکا

کالج امهرست در حال حاضر یک برنامه کمک مالی تحصیل رایگان در آمریکا مبتنی بر نیاز رشته تخصصی مورد تقاضا دارد و بدین ترتیب به دانشجویان بین المللی که نیازمند کمک های مالی هستند، کمک می کند. این برنامه بدین صورت است که پس از پذیرش، نیاز مالی شما تعیین می شود و سپس کمک مالی که برابر با نیاز شما است، ارائه خواهد شد. این کمک مالی گاهی به نام “بسته کمک” نامیده می شود، زیرا ممکن است شامل کمک های خود اشتغالی کمک هزینه بورس تحصیلی باشد.

بورس تحصیلی Berea جهت تحصیل رایگان در آمریکا

کالج Berea تنها مدرسه ای در ایالات متحده است که برای سال اول ثبت نام، 100% بودجه دانشجویان بین المللی ثبت نام شده را به منظور تحصیل رایگان در آمریکا تأمین می کند. این کمک هزینه علاوه بر هزینه های تحصیلی دیگر هزینه ها که شامل هزینه زندگی روزمره در این کشور و هزینه سفر می شود را نیز در بر می گیرد انتظار می رود در سال های دوم، سوم و چهارم دانشجویان بین المللی 1000 $ درسال برای کمک هزینه دریافت کنند.

دانشجویان بین المللی همچنین قادر خواهند بود از فرصت های کار آموزی و استخدام در شغل های پاره وقت یا تابستانی که این دانشگاه در اختیارشان قرار می دهد استفاده نمایند. ارائه این مشاغل تابستانی با این هدف است که دانشجویان بین المللی بتوانند از عهده دیگر هزینه های تحصیلی خود برایند منتها برای نیل به این مقصود باید علاوه بر ویزای تحصیلی آمریکا، ویزای کاری این کشور را نیز دریافت نمایید که این امر توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای شما تسهیل می شود.

تحصیل رایگان در کشور آمریکا

بورس تحصیلی دانشگاه کلارک آمریکا

دانشگاه کلارک برنامه پژوهشی جهانی ارائه می دهد که برای متقاضیان سال اول (نه دانشجویان انتقالی) که حداقل چهار سال در خارج از کشور حضور داشته و همچنین دانشجویان بین المللی که در دانشگاهی در ایالات متحده ثبت نام کرده اند، بورس تحصیلی در نظر می گیرد. این کمک هزینه تحصیلی که دانشگاه کلارک برای دانشجویان بین المللی در نظر می گیرد بورسی است که از 15000 تا 25000 $ در سال (برای 4 سال، با توجه به برآورده شدن استانداردهای دانشگاهی) را تامین می کند همچنین این کمک هزینه تضمین مبلغ 2500 $ مالیاتی برای یک کارآموز بعلاوه کمک هزینه تحصیلی برای تحصیلات دانشگاهی در تابستان پس از سال 2 تحصیل را شامل می گردد.

آزمون دانشکده دارتموت جهت تحصیل رایگان در آمریکا

کالج دارتموث از همه دانشجویان پذیرفته شده یک آزمون ورودی اخذ می کند و نتایج حاصل از این آزمون در سراسر امریکا سندیت دارد این امر در راستای تحصیل رایگان در آمریکا است. پس از گذراندن مرحله آزمون یک بورس تحصیلی جامع و کامل به متقاضی تعلق می گیرد که علاوه بر پوشش هزینه های تحصیلی هزینه زندگی و سفر را نیز شامل می شود. این بورس که کاملا بر اساس شایسته سالاری اعطا می گردد در ماه می هر سال توسط وب سایت دانشگاه به اطلاع عموم می رسد و متقاضیان از سراسر دنیا برای اخذ آن اقدام به پر کردن فرم های مربوطه می کنند.

دانشگاه ایالتی تنسی شرقی آمریکا

دانشگاه ایالتی تنسی شرقی ETSU بورس تحصیلی را به دانشجویان بین المللی جدیدی که به دنبال تحصیلات تکمیلی یا گذراندن دوره کارشناسی هستند ارایه می دهد. مبلغ این بورس به گونه ای است که هزینه های روزمره و هزینه های اضافی پوشش داده نمی شود. بنابراین متقاضیان باید بدانند که بورس تحصیلی تنها می تواند برای طی دوره تحصیل در ETSU استفاده شود. با توجه به اطلاعات مختصری که در مورد برترین و معروف ترین دانشگاه هایی که تحصیل رایگان در آمریکا را برای متقاضیان فراهم می کنند، به شما پیشنهاد می دهیم مراحل پیچیده مهاجرت به آمریکا، اخذ ویزای دانشجویی و یا اخذ ویزای کار و دانشجویی توامان در امریکا از تجارب بین المللی موفق کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =