مهاجرت تحصیلی فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

در این مقاله بنا را بر این گذاشته ایم که اطلاعاتی در باب تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند در سال 2019 در اختیار شما متقاضیان قرار دهیم. مهاجرت از طرق تحصیل از جمله یکی از راه های مهاجرتی به این کشور می باشد که توانسته است در خصوص تحصیلات عمومی و کیفیت زندگی در صدر قرار گیرد. فنلاند توانسته است درخصوص آگاهی محیط زیستی، حقوق بشر از امتیازات بالایی یرخوردار باشد اما گزارشی که از شهروندان این کشور در خصوص کیفیت خوراک، تفریحات وفرهنگ دریافت شده است بیان میکند که از نقص هایی هم برخوردار است.

بغیر از تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در سال 2019 راه های دیگری درخصوص اخذ اقامت دائم یا از طرق دیگر و تابعت نظیر ویزای کار در فنلاند و سرمایه گذاری در فنلاند وجود دارد که متقاضیان می توانند نسبت به آن اقدامت لازم را انجام دهند. اخذ تابعیت از طریق تولد از دیگر راه های مهاجرتی میباشد که در باب کشور فنلاند می توان گفت که از قانون خون در باب اعطای تابعبت برخوردار می باشد و نمی توان از طریق تولد فرزند تابعیت را کسب نمود. وکلا و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مفتخر می باشند که متقاضیان را در باب تحصیل و اعزام دانشجو در فلاند، در دانشگاه های مورد تائید وزارت آموزش و پرورش راهنمایی نمایند و بتواند با متقاضیان شامل شرایط انعقاد قرارداد نمایند.

درخواست پذیرش تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

اخذ پذیرش های تحصیلی به دو صورت آنلاین و ثبت درخواست به دانشگاه مقصد در فنلاند انجام پذیر می باشد. تمامی درخواست ها به مراکز پذیرش در دانشگاه های فنلاند (UAF) ارائه می گردد. زمان درخواست پذیرش با توجه به نوع شروع دوره های دانشگاه متغیر می باشد که اکثرا دوره ها در ماه های نوامبر و ژانویه آغاز می گردد.

در یکسری از دانشگاه ها نظیر دانشگاه های پلی تکنینک زمان شروع درخواست ها در ماه های اگوست و سپتامبر می باشد. از دیگر پارامترهای مدنظر در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند زبان تحصیل در این کشور می باشد که به سه زبان فنلاندی، سوئدی و انگلیسی نیز امکان پذری می باشد که امکان اخذ دوره های زبان انگلیسی نیز برای افراد مهیا می باشد.

اخذ پذیرش دوره های زبان انگلیسی برای متقاضیان مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد توصیه ما به متقاضیان تحصیل در فنلاند این است که در کنار یادگیری زبان انگلیسی در این کشور، برای زبان فنلاندی نیز در کشور اقدامات لازم را داشته باشند. اخذ پذیرش تحصیلی در فنلاند به زبان انگلیسی بیشتر در دانشگاه های علمی کاربردی، خصوصی مشاهده میگردد. تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند بدین صورت می باشد که طیف گسترده ای از رشته ها به زبان فنلاندی می باشد که افراد می توانند در مدت زمان کوتاه این دوره ها را سپری کنند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در هزینه زندگی در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

تحصیل در کشور فنلاند

در دنیای مهاجرپذیر امروزه ادامه تحصیلات عالی از جمله طرق مهاجرتی می باشد که در میان کشورهای اروپایی گزینه های مانند اتریش، آلمان، نزوژ، فرانسه توانسته اند به دلیل نظام آموزشی رایگان مورد توجه قرار گیرند. اما در این میان کشور فنلاند در سال های گذشته مورد توجه افراد زیادی در خصوص ادامه تحصیلات قرار گرفته است اما به دلیل این که این نظام آموزشی رایگان به شهروندان خارج از اتحادیه اروپا ارائه نمی گردد، از درصد متقاضیانی که قصد تحصیل در فنلاند را دارند کاسته شده است و شهروندان بین المللی نمی توانند از نظام آموزشی رایگان بهرمند شوند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کار در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

اخذ ویزا جهت تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

اخذ ویزا جهت تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

متقاضیانی که تمایل به مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارند می بایست مجوز ورود در خصوص این کشور را دریافت نمایند. متقاضیانی که از اتحادیه اروپا، سوئیس و لیختن اشتاین خواهان تحصیل در فنلاند باشند میتوانند بدون نیاز به مجوز ورود به این کشور مهاجرت کنند اما متقاضیانی که از خارج از اتحادیه اروپا خواهان تحصیل می باشند میبایست مجوز ورودی دال بر ورود به این کشور دریافت نمانید که درخواست این مجوز از طریق سفارت فنلاند در کشور مبدا انجام پذیر می باشد.

از اصلی ترین پارامترهای تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند بدین صورت می باشد که افراد می بایست از پذیرش های نهائی این کشور برخوردار باشند. از دیگر پارامترها در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در فنلاند نامه ای دال بر ارائه اظهارنامه ای درخصوص تمکن مالی و پرینت حساب چهار ماه می باشد که طبق این پرینت و اظهار نامه، متقاضی میبایست هزینه های تحصیل و زندگی را در حساب شخصی خود رائه نماید که به محض صدور ویزا متقاضیان می توانند این مبلغ را از حساب برداشت نمایند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب ویزای تحصیلی فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

ارائه بیمه نامه مسافرتی از دیگر مدارکی است که می بایست مورد توجه متقاضیان تحصیل در فنلاند در خصوص اخذ ویزای تحصیلی قرار گیرد که در صورتی که مدت زمان اقامت دانشجو در فنلاند کمتر از 2 سال باشد افراد میبایست بیمه نامه ای تا سقف 10.000 یورو و در صورتی که مدت زمان اقامت در فنلاند بیش از 2 سال باشد متقاضیان می بایست بیمه نامه ای به مقدار حداقل 30.000 یورو فراهم نمایند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب تحصیل رایگان در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

اجاره کار حین تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

طبق قوانین حاکم بر پروسه های تحصیل در فنلاند، متقاضیان می توانند در طول تحصیل مشغول به کار شوند که این قوانین برای دانشجویان خارجی با حداکثر 20 ساعت در هفته و برای افرادی که از اتحادیه اروپا/ کشورهای شمال اروپا/ سوئیس و لیختن اشتاین اقدام می نمانید می توانند بدون محدودیت زمانی، مشغول به کار شوند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب شرایط مهاجرت به فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

لیست دانشگاه ها در UAF فنلاند

لیست دانشگاه هایی که با UAF کار می کنند به صورت زیر می باشد:

 • Lappeenranta University of Technology
 • University of Helsinki
 • University of Jyväskylä
 • University of Lapland
 • University of Oulu
 • University of Tampere
 • University of Turku
 • Åbo Akademi University

امید بر این است که با به اتمام رسیدن این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در باب تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند در اختیار شما قرار دهیم. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از جمله موسسات برتر حقوقی در باب انواع پروسه های قانونی مهاجرت می باشد که با رزومه ای درخشان و کادری خبره توانسته است درصد بالایی روادید در سال متوالی را به خود اختصاص دهد. افراد می توانند در خصوص کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشند.

10 دیدگاه برای “تحصیل و اعزام دانشجو در فنلاند

 1. hiva گفت:

  ba salam va ehteram hazine ejare khane baraye daneshjooan dar in keshvar cheqadr hast?

 2. amir abbas گفت:

  بابت مطلب مفیدتون تشکر میکنم اگه میشه مطالبی راجع به کشورهای بزرگتر اروپایی هم مطلب بزارید

 3. بیژن مرتضوی گفت:

  کلاس خوب زبان فنلاندی و تهران کجاست؟

 4. رها گفت:

  فنلاند کشور خوبیه فقط درس خوندن به زبان فنلاندی مشکله

 5. خسروى گفت:

  حيف تحصيل اين كشور دگ رايگان نيست

 6. صبا صابری گفت:

  سلام

  لطفا در مورد ویزای کاری فنلاند هم توضیح دهید.

  ممنون از شما

 7. لیدا بهرامی گفت:

  باسلام و سپاس فراوان بابت اطلعات جامع در این مقاله
  لطفا بفرمائید پروسه اخذ ویزا چقدر زمان می برد؟

 8. مهشید رحمانی گفت:

  با سلام
  برای پذیرش از دانشگاه تا چه سنی میشه اقدام کرد؟

 9. عادل گفت:

  سلام . مرسی میشه لطفا منو راهنمایی کنید کدوم کشور بهتره برم؟؟؟

 10. ترنم گفت:

  اینکه امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود داره من واقعا خوشحال شدم خداکنه راحتم ویزا بدن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *