ویترین

تخفیفات

تخفیفات موسسه سفیران سروش

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت دارای چندین سال تجربه ی کار مهاجرت و تخصص در عرصه ی حقوق بین الملل و موفقیت بسیار در زمینه ی اخذ روادید و اقامت و تابعیت کشورهای برتر دنیا این افتخار را داد تا هرساله طبق تقویم مشخصی تخفیفات این مجموعه را اطلاع رسانی کرده و خدمات خود را به صورت کلی شامل تخفیف های مشخصی نماید.

لازم به ذکر است جهت کار حرفه ای و نظم کاری تخفیف های موسسه همواره دارای تقویم مشخص بوده و هر ساله در تاریخ های مشخصی این تخفیف ها منظور میشود.

تقویم تخفیفات موسسه

یکی از این تقویم ها در انتهای ماه ششم هر سال شمسی و یکی دیگر از تقویم ها نیز در ماه دوازدهم سال شمسی میباشد که بی مناسبت با اغاز سال شمسی نیز نیست.

به همین منظور کلیه ی خدمات موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در انتهای سال شامل بیست درصد و در برخی خدمات تا پنجاه درصد تخفیف میباشد که این برگ سبزیت جهت رضایت حال شما هموطنان عزیز.

البته شایان ذکر است که موسسه سفیران سروش سعادت سرلوحه ی کار خود را ارائه خدمات حرفه ای و کاری معتبر نزد شما عزیزان میداند و قبل از ارائه خدمات با قیمت مناسب در پی ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت ممکن میباشد.

و در این راستا با بهره گیری از متخصصین امر و وکلای دارای پروانه معتبر به این مهم دست یافته است. و در کشورهای مختلف دنیا دارای پایگاه های مشاوره ای میباشد.
لازم به ذکر است که در برخی شرایط خاص در سال نیز موارد مشخص تخفیفی در شبکه های اجتماعی موسسه اطلاع رسانی خواهد شد. البته مجددا تاکید میشود که اینگونه تخفیفات به صورت استثنایی میباشد و مشخصا درآن مورد خاص.

مدیریت موسسه سفیران سروش سعادت به دلیل احترام خاص به مخاطبان موسسه همواره منتظر نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما خوبان بوده و شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی موسسه که در قسمت تماس با مای سایت پیشبینی شده ارتباط مستقیم گرفته ویا از طریق تلفن و یا از طریق آدرس الکترونیکی موسسه با ما در ارتباط باشید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =