ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق کشور اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق کشور اسلواکی در سال 2019 همچنان مورد انتخاب بسیاری از افراد و متقاضیان است. با گسترده شدن تقاضاها و خدمات موسسه سفیران سروش سعادت در سطح اروپا و فعالتر شدن بحث نیروهای متخصص در کشورهای گوناگون مهاجر، جدیدترین خدمت ارزنده و بسیار خاص که همان اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن را از طریق کشور زیبای اسلواکی را به شما عرضه می کنیم.

سؤالات تخصصی و گسترده ای در زمینه اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی مطرح و بیان شده است، لذا بر آن آمدیم تا در این زمینه و کشور اسلواکی که جدایی یافته می باشد که توضیحات مفصلی را در زمینه اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. در این مقاله کوشش شده است راه های اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی تحلیل و بررسی و بیان می شود و پاسخ بسیاری از سؤالات در زمینه اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی در این مقاله به صورت شفاف و صریح و قابل درک بیان شده است.

درباره کشور اسلواکی

جمهوری اسلواکی به پایتخت براتیسلاوا کشوری در اروپای مرکزی است که تا دهه 90 در کنار کشور چک، کشور چک اسلواکی را تشکیل می‌داد. اسلواکی با کشورهای چک، اوکراین، لهستان و مجارستان و کشور زیبای اتریش همسایه است. کشور اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی است. کوه‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از نیز تا غرب کشور واقع شده‌اند. آب و هوای این کشور معتدل و مرطوب است.

نکته بارز و قابل نظر خدمات موسسه ما این می باشد که افراد با ثبت یک شرکت در اسلواکی با ایجاد نمایندگی و شعبه و دفتر در دیگر کشورهای اروپایی می توانید زندگی خود را در هر کشوری از روپا که می خواهد، بسط دهند. مردم کشور اسلواکی در میان 5 کشور ناب و نخست اتحادیه اروپا قرار دارند که مردم این کشور حداقل به 2 زبان تسلط دارند. اکثر جوانان این کشور دارای تحصیلات دانشگاهی و همچنین مسلط به زبان انگلیسی هستند. نکته جالب اینکه همچنین سومین کشور در زمینه بالاترین سرعت دسترسی به اینترنت در جهان از آن این کشور درجه دو اروپایی می باشد.

نکته دیگر اینکه امنیت بالای اجتماعی در کنار برنامه ریزی در زمینه زیر ساخت های شهری و خدمات رفاهی با استانداردهای سختگیرانه اتحادیه اروپا زمینه مهاجرت به این کشور را برای علاقه مندان طبیعت بکر فراهم کرده است. بدیهی است با توجه و اقبال عمومی به شرایط موجود، شما می توانید از این فرصت برای اخذ اقامت اروپا استفاده نمایید. با این حال کشور زیبای اسلواکی به دلیل مساحت کوچک و جمعیت کم و فضای اقتصادی رو به توسعه، دارای مقررات و قوانین کشوری ساده تری نسبت به دیگر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا می باشد تا جذب سرمایه گذار را داشته باشد.

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

افرادی که تمایل به اخذ اقامت اروپا دارند یکی از بهترین و به صرفه ترین راه های دریافت اقامت کشورهای درجه یک اروپایی بر اساس ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی درکشور اسلواکی می باشد. اشخاص می توانند با ثبت شرکت، مجوز فعالیت اقتصادی و اقامت کشور اسلواکی را بدست آورند. این راه و روش یکی از به صرفه ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرت دایمی به اروپا برای افراد غیر اروپایی می باشد. پس از ثبت شرکت، مدت زمان صدور کارت و ارائه اقامت اسلواکی پس از تحویل مدارک به سازمان های زیربط و مربوطه، حدودا بین 4 الی 6 ماه می باشد.

افراد با اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اسلواکی از مزایای شهروندی اسلواکی و اتحادیه اروپا برخوردار خواهند شد و کارت شهروندی صادر می شود و خواهند توانست در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید که خیلی از افراد کشور همسایه اتریش را به دلیل نزدیکی وین به براتیسلاوا انتخاب می کنند و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازند.

اشخاص در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب می نمایند تا 5 سال هر ساله اقامت موقت اروپا را دریافت خواهند کرد و بر این اساس شما طی مدت 5 سال از اخذ اقامت کشور اسلواکی، می توانند اقامت دائم این کشور اروپایی را به دست آورند و در سال 6 پاسپورت اروپایی داشته باشند. به طور میانگین سالانه هزاران نفر از سراسر جهان برای رسیدن و دسترسی به امکانات و زندگی بهتر در اتحادیه اروپا، به کشور پیشرفته اسلواکی مهاجرت می کنند.

راه های اقامت اروپا

هرچند که در سال های اخیر و گذشته راه های گوناگونی برای اخذ اقامت در کشورهای اروپایی وجود داشت، اما امروزه با قوانین جدید وضع شده به سختی می توان امیدوار بود که بدون پول و سرمایه گذاری های کلان و یا نداشتن تخصص خاص مورد نیاز کشورهای اروپایی، موفق به دریافت کارت اقامت دائم در اتحادیه اروپا شد.

عهدنامه شنگن و کشور اسلواکی

پیمان و عهد نامه شنگن در سال 1990 کنترل و چک کردن روادید را لغو کرد و ایست های گمرکی نیز در تمامی مرزهای داخلی کشورها و حوزه شنگن برداشته شد و امکان رفت و آمد و سفر شهروندان اتحادیه اروپا برای زندگی، مسافرت، کار و سرمایه گذاری هر روزه بیشتر شد.
اتحادیه اروپا هم اکنون شامل 29 کشور مستقل است که مجموعا این کشورهای عضو اتحادیه اروپا خوانده می‌شوند و عبارت‌اند ازکشور آلمان، اتریش، اسپانیا، استونی، کشور اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، و در پایین تر کشورهای ایرلند، بلژیک، بلغارستان، کشور پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، کشورهای حوزه اسکاندیناوی دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس شمالی ، کشور کوچک لاتویا، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، کشور کوچک لتونی، و کشور زیبای مالت، مجارستان، هلند، یونان و جمهوری کرواسی.

اقامت اسلواکی و مزایای شهروندی با ثبت شرکت

متقاضیان به محض دریافت کارت یکساله و اقامت اسلواکی، می توانند از مزایای شهروندان درجه یک اروپایی همچون استفاده از بیمه درمانی و غیر درمانی، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی، خرید ملک و مستغلات و وام بانکی، تسهیلات دانشگاهی و خدمات درمانی بهره مند شوند و در تمامی 29 کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایند. همچنین می توانند با درخواست دریافت ویزا و روادید برای کشورهای امریکا، کانادا، استرالیا و جزیره انگلیس برای دارندگان اقامت اروپا به سادگی انجام می شود.

اخذ اقامت اسلواکی بعد از 5 سال

مهاجرت و اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی پس از گذراندن یک دوره 5 سال از دریافت اقامت در این کشور قطعا امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی کردن مراحل قانونی پاسپورت و تابعیت اسلواکی را دریافت کرد. نکته بسیار مهم و پر اهمیت در این زمینه و بهره برداری از بیشترین تخصص های کاری مربوط و استفاده از وکلای برتر این است که اشخاص بدون نیاز به حضور مستمرو بدون شرط حضور در کشور اسلواکی و اداره کردن و زنده نگه داشتن شرکت خود از راه دور و فقط پرداخت بیمه و مالیات و همچنین پرداخت حقوق یک حسابرس که معمولا هزینه پایین 200 € می توانید به بهترین نحو اقامت خود را تمدید کنند.

افراد با ثبت اولیه شرکت در اسلواکی می بایست به مدت 6 ماه حضور داشته باشند. برای تمدید اقامت یکساله خود این موضوع را به اثبات برسانند. البته داشتن یک میز و اصطلاحا اجاره Table می تواند برای اثبات داشتن یک شرکت و شخصیت حقوقی به آن کشور کافی است و اثبات فعالیت اقتصادی میکند. به طور جامع و کلی در حال حاضر کشور پیشرفته اسلواکی یکی از بهترین انتخاب های مهاجرتی جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت است. به واقع شما متقاضیان می توانید از طریق این راه و روش به راحتی اقامت اروپا را اخذ نمایند.

موسسه سفیران سروش سعادت در مقاله ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق کشور اسلواکی مفتخر به ارائه راهنمایی های لازم نیز می باشد. متقاضیانی که تمایل به مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت را دارند و تمایل به تکمیل آگاهی در خصوص مهاجرت به این کشور از قبیل هزینه زندگی در اسلواکی را دارند نیز می توانند به لینک های مربوطه در سایت ما مراجعه نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =