ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

شرایط ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

مهاجرت به کشور اسلواکی به دلیل زیرساخت های اقتصادی و اجتماعی مناسب یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ های مهاجران به اروپا می باشد. یکی از روش های مطلوب اخذ اقامت کشور اسلواکی، بررسی امکان ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن است که دارای متقاضیان فراوانی می باشد. جمهوری اسلواکی کشوری با بیش از 5.5 میلیون نفر جمعیت در قلب اروپای مرکزی است و زبان رسمی این کشور اسلواک از خانواده زبان های اسلاوی می باشد. اسلواکی از نظر مساحت 127 کشور دنیا دنیاست و مساحت این کشور کمتر از 50/000 کیلومتر مربع می باشد. میانگین دمای سالانه در کشور اسلواکی نسبتاً سرد و کمتر از 5 درجه سانتی گراد است. در گرمترین روزهای تابستان دمای هوا در این کشور از 15 درجه سانتیگراد بالاتر نخواهد رفت. این مقاله در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و به جهت راهنمایی شما بزرگواران نگارش شده است.

شرایط ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

بزرگترین مزیت ثبت شرکت در اسلواکی امکان اخذ اقامت اروپا می باشد زیرا کشور اسلواکی عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است. با دریافت اقامت کشور اسلواکی شما و خانواده تان می توانید در تمام کشورهای اتحادیه اروپا آزادانه به کار و تحصیل بپردازید، همچنین محدودیت ها و پیچیدگی های دریافت اقامت اروپا در کشور اسلواکی به طور چشمگیری کمتر از سایر کشورهای این حوزه می باشد که همین امر اسلواکی را انتخاب بهتری نسبت به سایر رقبا نشان می‌ دهد.

به طور کلی تنها 2 شرط مهم و اصلی برای دریافت اقامت کشور اسلواکی وجود دارد و آن هم بیش از 18 سال سن داشتن شما و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه می باشد. بعد از اخذ ویزای اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت می توانید در تمام کشورهای اتحادیه اروپا زندگی کنید و الزامی برای حضور دائم شما در کشور اسلواکی مطرح نمی باشد. همچنین شما با اخذ ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی می توانید برای تمام افراد تحت تکفل خود (از جمله همسر و فرزندان زیر 18 سال) اجازه اقامت در کشور اسلواکی را دریافت کنید.

بررسی ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

ثبت شرکت در اسلواکی مزایای بسیاری دارد که چند مورد از مزایای اصلی آن را در لیست زیر برای شما شرح داده ایم:

عدم وجود محدودیت برای زندگی و تحصیل در کشورهای اتحادیه اروپا تسریع فرایند اخذ اقامت اروپا
هزینه های نسبتا پایین برای دریافت اقامت اخذ اقامت کشور اسلواکی بدون نیاز به سرمایه گذاری در این کشور
شما احتیاجی به ارائه مدارک زبان نخواهید داشت. در کشور اسلواکی زندگی ساده تر و کم هزینه تر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا می باشد.
شما می توانید با اخذ اقامت کشور اسلواکی در حوزه تمام کشورهای اتحادیه اروپا خرید و فروش خودرو و املاک و مستغلات انجام دهید. در اسلواکی هزینه خرید ملک بسیار پایین‌تر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا می باشد.
لزومی ندارد برای شرکتی که ثبت کرده اید حتما کارمند استخدام کنید. این جواز اقامت موقت معمولاً 1 الی 2 ساله پس از گذشت 5 سال تبدیل به اقامت دائم برای شما و خانواده‌تان می شود.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در کشور اسلواکی 22/000 یورو می باشد که تنها برای 3 روز لازم است در حساب شرکت شما بماند و پس از آن می توانید این مبلغ را برداشت کنید. شما می توانید با شرکتی که صحبت کردید در تمام زمینه‌ های اقتصادی در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا بدون محدودیت به فعالیت تجاری بپردازید.

بررسی ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

بررسی مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت اسلواکی

معمولا انجام کارهای اداری و قانونی نیازمند اخذ و ارائه یک سری از مدارک و اسناد می باشد؛ مدارک و اسناد مورد نیاز برای دریافت اقامت و مهاجرت به اسلواکی را در لیست زیر مختصراً شرح داده ایم:

  • پاسپورت معتبر با یک سال و نیم اعتبار
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • ارائه اصل شناسنامه و کپی آن
  • ارائه یک تاییدیه از حساب بانکی شخص شما در ایران برای اثبات تمکن مالی
  • ارائه مدرک معتبر از گردش حساب شما با میانگین حداقل 600 یورو در هر ماه
  • ارائه سند معتبر مبنی بر عدم بدهی شما در حوزه مالیاتی به کشور مبدا

بررسی فرایند اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

به طور کلی شما برای درخواست ثبت شرکت و اقامت کشور اسلواکی سه راه پیش روی خود دارید؛ می توانید از طریق سفارت کشور اسلواکی در ایران و  ویزای Type-D اقدام کنید، می توانید از طریق سفارت اسلواکی در کشور ترکیه اقدام کنید، می توانید از طریق سفارت اسلواکی در تهران اقدام کنید. از میان راه های ذکر شده پیشنهاد ما مراجعه به سفارت اسلواکی در تهران و دریافت ویزای Type-D می باشد. زیرا این فرآیند کمتر از 6 ماه به طول خواهد انجامید و در مقایسه با سایر روش ها زمان و هزینه کمتری صرف خواهد شد.

توجه داشته باشید برخی از افراد مدعی می‌شوند که با ارائه مستقیم پرونده شما به پلیس اسلواکی می توانند این مراحل را سرعت ببخشند اما فراموش نکنید که شما برای اخذ اقامت کشور اسلواکی تنها سه راه بالا را پیش روی خود دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امور مهاجرتی و اخذ انواع ویزا با کارشناسان مجرب و با تجربه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =