مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

هزینه های ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان می تواند با مزایا و سود بالایی همراه باشد؛ زیرا این کشور یکی از اصلی ترین قدرت های اقتصادی در جهان می باشد. این امر باعث شده تا سرمایه گذاران زیادی برای انجام امور مختلف تجاری به کشور انگلستان مهاجرت کنند. ثبت شرکت در انگلستان نیاز به داشتن سرمایه کافی و همچنین اطلاعات مورد نیاز دارد و متخصصان با تجربه و کاردان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با ارائه این نوشتار به معرفی روش ها و ارائه اطلاعات درباره شرایط و هزینه های ثبت شرکت در انگلستان خواهند پرداخت.

مهاجرت به کشور انگلستان از راه های مختلفی امکان پذیر و متقاضیان و مهاجران میتوانند از راه های مختلفی نظیر مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کار، سرمایه گذاری، تاسیس کمپانی و همچنین ازدواج وارد خاک این کشور شوند. پایتخت انگلستان لندن نام دارد و لازم به ذکر است که بیش از 54 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند.

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

کشور انگلستان یکی از قطب های اقتصادی جهان می باشد و هر ساله سرمایه گذاران زیادی جهت سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در این کشور اقدام به کسب ویزای کشور انگلستان می کنند. ثبت شرکت در انگلستان یکی از رایج ترین و بهترین روش ها سرمایه گذاری در این کشور پیشرفته می باشد. نرخ مالیات در کشور انگلستان بسیار پایین می باشد و این موضوع شرایط مناسبی را برای حضور سرمایه گذاران خارجی در این کشور ایجاد کرده است.

تاسیس کمپانی و ثبت شرکت در انگلستان حداکثر 15 روز به طول می انجامد؛ در حالیکه تاسیس کمپانی در سایر کشورهای پیشرفته حداقل 30 روز به طول می انجامد. بیش از 85% درصد کمپانی ها و شرکت های بزرگ و معتبر در کشور انگلستان شعبه دارند و لازم به ذکر است که ثبت شرکت در انگلستان می تواند موجب کسب اقامت این کشور شود و در صورتی که متقاضیان فعالیت خود را به صورت بلند مدت ادامه دهند می توانند با داشتن شرایط لازم اقدام به کسب تابعیت در این کشور کنند.

گرفتن اقامت انگلستان از راه های گوناگونی امکان پذیر می باشد و متقاضیان می توانند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، کارآفرینی و همچنین ازدواج مقیم کشور انگلستان شوند. در ادامه از انواع تاسیس کمپانی در کشور انگلستان مطلع خواهید شد. همه کمپانی های کشور انگلستان فعالیت مشابه ندارند و طبقه بندی کمپانی ها در این کشور به میزان سهام، مسئولیت ها و مالک کمپانی بستگی دارد. در این بخش قصد داریم تا به انواع کمپانی در کشور انگلستان اشاره کنیم:

Public limited company در انگلستان

ملکیت این نوع کمپانی برای عموم مردم آزاد می باشد و سهام این کشور قابل خریداری توسط مردم مختلف می باشد. میزان مسئولیت سهامداران در این کمپانی به میزان سهام آن ها بستگی دارد و متقاضیانی که سهام بیشتری در این نوع کمپانی ها داشته باشند، مسئولیت بیشتری خواهند داشت. جهت تاسیس این کمپانی ها حداقل سرمایه مورد نیاز 50.000 پوند می باشد.

Private company limited by shares

کمپانی های خصوصی محدود با سهام بیش از دو سهامدار دارند و میزان مسئولیت سهامداران این کمپانی نیز به میزان سهام آن ها بستگی دارد و لازم به ذکر است که در صورت ورشکسته شدن این نوع کمپانی، سهام تمامی سهامداران از بین خواهد رفت؛ اما طلبکاران نمی توانند طلب خود را از مال شخصی شریک های کمپانی دریافت کنند. به یاد داشته باشید که فروش سهام این نوع کمپانی به صورت عام امکان پذیر نمی باشد.

قوانین ثبت شرکت در انگلستان

Company limited by guarantee

این نوع کمپانی با دو کمپانی قبلی بسیار متفاوت می باشد. در این کمپانی، یک نوع سازمان خصوصی و کوچک می باشد که اعضای آن به عنوان ضامن فعالیت می کنند و در صورت نیاز مبلغ کمی به حساب کمپانی واریز می کنند. در این نوع کمپانی نیازی به سهام افراد مختلف نمی باشد. شما عزیزان می توانید جهت مطلع شدن از مخارج و هزینه ویزای کار در کشور انگلستان به مقاله هزینه ویزای کار در انگلستان مرجعه کنید.

Unlimited company در انگلستان

بازرگانان و افرادی که در زمینه های مختلف تجاری از اعتبار بسیار زیادی برخوردار می باشند می توانند اقدام به تاسیس کمپانی های خصوصی با مسئولیت نامحدود کنند. این کمپانی ها شرایط بهتری برای دریافت وام ها و تسهیلات بانکی دارند و لازم به ذکر است که در صورت ورشکسته شدن کمپانی، اموال شخصی سهامداران نیز قابل پرداخت به عنوان طلب متقاضیان می باشند.

Limited liability partnership

کمپانی های مشارکتی مسئولیت محدود می بایست حداقل دو شریک داشته باشند و لازم به ذکر است که تمامی اعضا و سرمایه داران می بایست جهت انتخاب هیئت مدیره این نوع کمپانی در رای گیری شرکت کنند. وظایف و مسئولیت ها در این نوع کمپانی در بین اعضا تقسیم می شوند؛ اما به یاد داشته باشید که مسئولیت ها و تعهدات اعضای کمپانی به میزان سرمایه آن ها بستگی دارد. در این نوشتار متخصصان و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به محبوب ترین انوع کمپانی ها در کشور انگلستان اشاره کردند و شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از شرایط و روش های تاسیس کمپانی در این کشور پیشرفته با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 17 =