مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند

ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت در فنلاند

از جمله راه های مهاجرتی و اخذ اقامت و تابعیت در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند می باشد که متقاضیان مخصوص به خود را داراست. در حال حاضر میزان نرخ مالیات در حال حاضر 20% است که این مقدار کمترین درصد مالیات در اتحادیه اروپا می باشد شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره در باب ثبت شرکت در فنلاند با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

سرمایه گذاری در فنلاند در 2021

کشور فنلاند در خصوص سرمایه گذاری در برخی موراد به دلیل شهرت قابل اعتماد توصیه می گردد. اما قدم نهادن در این پروسه یکی از اصلی ترین موارد می باشد که می بایست به صورت کاملا تخصصی و با آگاهی صورت پذیرد. محیط های قانونی کسب و کار، محترم شدن حریم های اختصاصی و شفافیت قانونی پایه در خصوص جذب سرمایه گذار از جمله دلایل ذکر شده در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند در 2021 می باشد.

راه اندازی و ثبت شرکت در فنلاند

همان گونه که در بسیاری از کسب و کارها دانستن ترفندهای کوچک ساخت، سریع و راحت است، باید در خصوص سرمایه گذاری این نکته را حائز اهمیت قرار داد که حداقل یک عضوء هیئت مدیره که می بایست در منطقه EU یا EEA ثبت نام کنند. زمانی که کسب و کار در فنلاند آغاز به کار نماید، شناسه کسب و کار مهم می باشد که مورد بررسی قرار می گیرد. اسناد کسب و کار شرکت را نیز می توان در همان ابتدای امر مورد ثبت قرار داد. افتتاح یک نهاد قانونی رسمی فقط به میزان چند هفته زمان می برد.

با ایجاد استارت آپ در فنلاند نیز مسیر مهاجرت به این کشور بسیار هموارتر می شود و به همین دلیل است که بسیاری از افراد از این طریق برای مهاجرت خود به فنلاند استفاده می کنند چراکه به مدرک زبان نیاز ندارد و همچنین به فرد اجازه می دهد تا از همان روز نخست به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کند.

انواع ثبت شرکت در فنلاند

انواع ثبت شرکت در فنلاند به صورت های زیر می باشد:

  • شرکت با مسئولیت محدود عمومی
  • شرکت با مسئولیت محدود خصوصی
  • مشارکت عمومی یا محدود
  • شرکت خصوصی کوچک
  • شعبه یک شرکت بین المللی

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

خلاصه مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند به صورت زیر می باشد:

مراحل شرح
مرحله 1 ایجاد یک کسب و کار در فنلاند
مرحله 2 افتتاح حساب بانکی جهت ثبت شرکت
مرحله 3 ثبت شرکت

ایجاد یک کسب و کار در فنلاند

به وجود آوردن کسب و کار در فنلاند امری نسبتا ساده است. این پروسه می بایست توسط بسیاری از شرکت ها و نهادهای سازمانی در باب ثبت شرکت در فنلاند حائز اهمیت قرار گیرد. تئوری شرکت را می توان با یک نهاد بین المللی ایجاد نمود. ایجاد کسب و کار در فنلاند نیاز به ارائه اسناد بسیاری دارد که این اسناد اساسا مورد نیاز دو مورد است:

توسط بانک و دفتر ثبت نام فنلاند (PRH) فرم شرکت معمولی و پیشنهاد شده برای یک متقاضی بین الملی، شرکت محدود است. در “osakeyhtiö” فنلاند، به اختصار Oy همیشه دارای یک شناسه کسب و کار است که به نام “Y-tunnus” شناخته می شود که ID این شرکت است و مورد نیاز برای اجرای یک کسب و کار در فنلاند است.

شناسه کسب و کار معمولا به زودی پس از اعلام ثبت نام به دفتر ثبت نام اعطا میگردد. قوانین و شیوه های برای بازکردن حساب بانکی معمولا بخش مهمی از تاسیس شرکت است. سیاست ها و اقدامات بانک ها تا حدودی متفاوتند اما قبل از باز کردن حساب، می بایست اسناد مختلفی در اختیار بانک قرار می گیرد. یک حساب بانکی شرکت باید قبل از ثبت نام یک شرکت باز شود. پس از برقرار شدن حساب بانکی شرکت می تواند در اداره ثبت نام شناسه کسب و کار دریافت نماید. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب ویزای تحصیلی فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

افتتاح حساب بانکی جهت ثبت شرکت در فنلاند

همان طور که مطالعه فرمودید اولین گامی که در خصوص ثبت شرکت حائز اهمیت می باشد، حساب بانکی است. قبل از ایجاد حساب بانک معمولا یک جلسه هیئت مدیره Oy برگزار می شود. همراه با جلسات جلسه هیئت مدیره، معمولا نیاز به نسخه ای از پاسپورت صاحبان سودمند یعنی تصمیم گیرندگان واقعی Oy است. توصیف ساختار مالکیت مورد نیاز است. اسناد ساختار مالکیت حداقل باید شماره مالیات بر ارزش افزوده شرکت مادر، کشور اصلی و توضیحات مالکیت شرکت مادر را شامل شود.

هر گونه سند از منبع رسمی قابل قبول است تا زمانی که محل اقامت افراد را نشان می دهد، جایی که آدرس واقعی می تواند شناسایی شود. یک عضو هیئت مدیره باید در اتحادیه اروپا اقامت داشته باشد و بانک همچنین نیاز دارد به تماس با جزئیات، اقامت از طریق تمکن مالی و کپی پاسپورت شخصی که حساب بانکی دارد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کار در فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این امر را برای شما مقدور ساخته ایم که با مشاوره تخصصی، بتوانید آگاهی خود را نسبت به مهاجرت بیشتر نمایید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.