ویزای مسافرتی اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

همه ساله تعداد زیادی از گردشگران بین المللی به علت وجود جاذبه های گردشگری اسپانیا اقدام به سفر به این کشور زیبا می نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در زمینه جاذبه های گردشگری اسپانیا هستید این فرصت را دارید تا با مطالعه این مقاله و مراجعه به سایر مقالات کشور اسپانیا که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند به اطلاعات جامعی دست یابید.

در کشور اسپانیا، ترکیبی عالی از جاذبه های فرهنگی وجود دارد که دارای چشم اندازهای متفاوت می باشد. برای نمونه منظره رودخانه های همیشه سبز گالیسیا دارای تفاوت زیادی نسبت به بیابان های آلمریا یا کوه های ناهموار سیرا نوادا است و سواحل بی شمار پر زرق و برقی در اسپانیا وجود دارد. بسیاری از مکان های اسپانیا، با معماری فوق العاده ای تزئین شده اند.

کاخ سلطنتی مادرید از جاذبه های گردشگری اسپانیا

کاخ سلطنتی مادرید بزرگ ترین کاخ سلطنتی در اروپای غربی است. تاریخ ساخت این کاخ به سال 1738 بر می گردد و برای تکمیل شدن آن 17 سال زمان طی شده است. هنر و زیبایی های این کاخ را می توان در اتاق های 2،000 نفری که به زیبایی تزئین شده اند، مشاهده نمود. این کاخ، خانه رسمی خانواده سلطنتی اسپانیا است، اما در حال حاضر آنها فقط برای برگزاری تظاهرات و مراسمات عمومی از این مکان استفاده می کنند. این موضوع می تواند خبر خوبی برای اشخاصی باشد که مایل به دیدن این کاخ می باشند.

قصر الحمرا Alhambra

این قصر زیبا بیانگر نقطه اوج هنر و یکی از بهترین مناظر معماری در کل اروپا است. این قصر در شهر بسیار زیبای گرانادا واقع شده است. همچنین از جمله بناهای ارزشمند مربوط به گذشته مسلمانان اسپانیا محسوب می شود. زیبایی خیره کننده این قصر شگفت انگیز است و جای تعجب نیست که آن را به عنوان یکی از جاذبه های توریستی باور نکردنی در اسپانیا معرفی نموده اند. زمان تاسیس این مکان تاریخی به سال 1238 میلادی بر می گردد که توسط بنیانگذار سلسله نسر، محمد بن احمر تاسیس شده است. او می خواست یک سرمایه جدید اسلامی را در گرانادا ایجاد کند. در میان این قصر موضوع رقابت تلخ میان نیروهای مسیحی و مسلمان اسپانیا نشان داده می شود. همچنین این مکان تاریخی دارای باغ های تزیین شده و استخرهای زیادی می باشد.

تئاتر رومروای مریدا Merida

تئاتر رومروای مریدا بیانگر رویکردی مناسب از امپراطوری اسپانیا است. کشور اسپانیا، به عنوان یک مستعمره سابق امپراتوری روم، دارای بسیاری از مناظر شگفت انگیز برای طرفداران تاریخ باستان می باشد. زمان تاسیس تئاتر مریادا حدودا 15-16 سال قبل از میلاد مسیح می باشد که گنجایش این مکان در زمان ساخت برای 6000 نفر بوده است. در حال حاضر از این تئاتر بسیار محافظت می شود، دیوارهای نیمه دایره ای و قسمت هایی از ستون های دو لایه تشکیل دهنده این مکان تاریخی می باشد.

کاخ سلطنتی مادرید از جاذبه های گردشگری اسپانیا

خرابه های شهر Belchite

جنگ داخلی اسپانیا یکی از دوره های پر سر و صدا و آشفته در تاریخ اخیر اسپانیا می باشد. این موضوع باعث می شود که خرابه های شهر ویران شده Belchite، در طول جنگ به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری اسپانیا مطرح شود که این مکان تاریخی در شاهکار گورنیکا توسط پیکاسو نشان داده شده است. جنگ داخلی اسپانیا شاهد اولین بمب گذاری انتحاری عمدی شهری بوده است و Belchite یادبود این نابودی می باشد. در کنار این شهر یک شهر مدرن با همین نام واقع شده است. این مکان تاریخی که مشهور به شهر ارواح می باشد شامل مجموعه ای از ساختارهای پرحادثه از جمله چندین کلیسا می باشد.

کلیسای جامع پالما Palma

این کلیسا به شکل یک ساختمان با شکوه در جزیره پالما است، دیوارهای سنگی این کلیسا دارای برجستگی هایی است که بیانگر پرواز می باشد. تاریخ ساخت ساختمان کلیسای جامع پالم به سال 1230 میلادی بر می گردد که فقط یک سال بعد پادشاه معبد Jaume I موفق به فتح این جزیره می شود. فرایند ساخت این کلیسا 300 سال زمان برد. از سال 1301 تا قرن هفدهم هنوز این طراحی کلیسا در زمینه معماری اسپانیا به روز می باشد.

تالار El Escorial از جاذبه های گردشگری اسپانیا

تالار El Escorial نماد نهایی شکوه سابق سلطنتی اسپانیا است. این مکان 50 کیلومتر بیرون از شهر مادرید وجود دارد، تاریخ ساخت این مجتمع بین سال های 1563 الی 1567 می باشد که توسط پادشاه فیلیپ دوم اسپانیا ساخته شد و توسط سازمان یونسکو به ثبت رسیده است. در حال حاضر دیوارهای داخلی این مکان از گرانیت بوده و حدود 1600 نقاشی در این مکان زیبا وجود دارد.

منطقه تفریحی Monasterio de Piedra

منطقه Monasterio de Piedra با آبشارها، رودخانه ها و استخرهای طبیعی به عنوان یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری اسپانیا شناخته می شود. این مکان دارای صومعه سرایی می باشد که تاریخ ساخت آن به قرون وسطا می رسد. این صومعه سرا دارای ویژگی و سبک های مختلف معماری است که تا سال 1835 توسط راهبان اشغال شده است. این منطقه در برگیرنده هتل های لوکس، استخرهای آب گرم و نمایشگاه دسر و شکلات می باشد.

در صورتی که شما هم با مطالعه مقاله جاذبه های گردشگری اسپانیا علاقه مند به مهاجرت به اسپانیا، این کشور زیبا شدید، این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به مقالاتی نظیر مهاجرت کاری به اسپانیا که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند به اطلاعات جامعی دست یابید.

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  10  =  18