ویزای مسافرتی پاراگوئه

جاذبه های گردشگری پاراگوئه

جاذبه های گردشگری پاراگوئه

مطلع بودن از بهترین جاذبه های گردشگری پاراگوئه به گردشگران خارجی این امکان را می دهد تا بتوانند از تعطیلات خود در این کشور لذت ببرند و به بهترین مناطق دیدنی مراجعه کنند. این مقاله برای ارائه اطلاعات درباره جاذبه های گردشگری پاراگوئه، مناطق و مکان های جذاب دیدنی و بی نظیر به هموطنان عزیز توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده است.

درباره جاذبه های گردشگری پاراگوئه

پاراگوئه یکی از کشورهای زیبای دنیا است که تقریباً در وسط آمریکای جنوبی واقع شده است. این کشور سرزمینی است که دارای همسایگانی مانند برزیل، بولیوی و آرژانتین است. گرچه هیچ دریایی در اطراف این کشور وجود ندارد. اما در زیبایی طبیعی کمبودی ندارد. پاراگوئه از قرن شانزدهم تا نوزدهم مستعمره اسپانیا بود. پس از آزادی، تاریخ پرخاشگر دیکتاتوری و جنگ با همسایگان داشت که هزینه های زیادی را برای کشور به همراه داشت. در هنگام بازدید از این کشور یک توریست می تواند از مکان هایی که با همه این عناصر در ارتباط هستند بازدید کند.

توریست میتواند سفر خود را از آسونسیون، پایتخت پاراگوئه آغاز کند. پاراگوئه کشوری کم شناخته شده بدون است که گردشگران و توریست ها می توانند از زیبایی های طبیعی بی نظیر، تابستان های سوزناک و تاریخ جذاب و مکان های دیدنی آن لذت ببرند و اوقات فراغت خود را در جاذبه های گردشگری پاراگوئه سپری کنند. پاراگوئه شاید واضح ترین مقصد توریستی نباشد، اما بازدید از آن فرصتی برای تجربه معتبر بودن آمریکای جنوبی را به شما می دهد. این کشور دارای ترکیبی منحصر به فرد از فرهنگ های اروپایی و آمریکایی، معماری و تاریخ استعماری و مناظر طبیعی است. مردم کشور پاراگوئه بسیار خونگرم و دوستانه رفتار می کنند و شرایط سفر خوبی را برای گردشگران ایجاد می کنند.

آسونسیون از جاذبه های گردشگری پاراگوئه

برخلاف سایر پایتخت های آمریکای جنوبی مانند ریودوژانیرو، بوینوس آیرس یا مونته ویدئو، آسونسیون برای گردشگری ساخته نشده است. هنوز چند مرکز دیدنی در مرکز شهر وجود دارد که می توانید به راحتی با پای پیاده در اطراف barrio La Catedral ، محله ای بنام کلیسای جامع آسونسیون را کشف کنید. آسونسیون پایتخت پاراگوئه است. این شهر در قرن شانزدهم توسط اسپانیایی ها هنگامی که این مکان را فتح کردند ساخته شد. این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای جنوب آمریکاست که هنوز میراث قدیمی دست نخورده دارد.

بازدید کننده میتواند از موزه های شهر به ویژه موزه شهرداری دیدن کند. موزه هایی برای هنر و صنایع دستی نیز وجود دارد. این شهر دارای جاذبه های دیگری مانند کلیسای جامع قدیمی، کاخ های بزرگ، باغ گیاه شناسی، پارک و غیره برای بازدید کنندگان است. بازدیدکنندگانی که دوست دارند برای خرید اقدام کنند می توانند از محل بازار شهر خرید کنند. در میان قدیمی ترین شهرهای قاره، این شهر مکانی خیره کننده با معماری بی نظیر و فرهنگی غنی شناخته شده است. شهر آسونسیون به سواحل شرقی رود پاراگوئه چسبیده است، که در اطراف مرکز شهر در امتداد مرز با آرژانتین به سمت غرب می رود.

آرگوآ از جاذبه های گردشگری پاراگوئه

آرگوآ از جاذبه های گردشگری پاراگوئه

آرگوآ در حدود 30 کیلومتری آسونسیون واقع شده است. این شهر در سواحل دریاچه Ypacaraí قرار گرفته است و معروف به پایتخت سفال و توت فرنگی پاراگوئه می باشد. جشنواره سنتی شهر آرگوآ توت فرنگی در ماه آگوست برگزار می شود. در این جشنواره مردم می توانند چندین دسر و آب میوه ساخته شده از توت فرنگی از جمله مربا، بستنی و پایون تست کنند و از نحوه تهیه آن نیز اطلاعات کافی کسب کنند. همچنین در نزدیکی کرو کوی، تپه ای و جاذبه طبیعی وجود دارد که دارای شکل بی نظیری از ماسه سنگ هشت ضلعی است.

فقط در دو کشور دیگر (آفریقای جنوبی و کانادا) سازندهای سنگی مشابه پیدا شده اند، اگرچه دقیقاً یکسان نیستند. همچنین کوی هیل منظره ای گسترده از آرگوا و دریاچه را ارائه می دهد. آرگوآ تکه ای از اسپانیا در حومه حومه آسونسیون است. در این شهر جذاب استعماری در حاشیه لاگو Ypacaraí، کوچه های سنگفرش شده در کنار پلاک های برگ دار، تزیین شده با کافه ها و بوتیک های زیبا قرار گرفته اند.

سد ایتایپو از جاذبه های کشور پاراگوئه

اگر می خواهید یک جاذبه متفاوت از پارکهای طبیعی، آثار تاریخی در پاراگوئه را ببینید، باید از سد عظیم هیدروالکتریکی رودخانه پارانا دیدن کنید. این سد در حال تولید برق است که بیشترین نیاز به برق در پاراگوئه را برآورده می کند. این بسیار دیدنی است که برای بازدیدکنندگان مقرر شده است که بر روی سد بروند و از نزدیک آن را تماشا کنند. سدهای بتونی اصلی و سدهای بیرونی طولی بیش از 7 کیلومتر طول دارند. بارهای هیدرولیک جانبی از آب مخزن از طریق سازه های شکل V به زیربناهای سنگ بازالت منتقل می شوند و در نتیجه از پایداری ساختاری سد اصلی اطمینان حاصل می شود. تصویب سد جاذبه توخالی منجر به کاهش 30% حجم بتن مورد نیاز برای ساخت ایتاپو شد و هزینه کلی ساخت را 12% کاهش داد.

ساخت سد ایتایپو در سال 1974 آغاز شد و مراحل ساخت آن برای سی سال برنامه ریزی شد و تا سال 2007 همه 20 ژنراتور برق به بهره برداری رسید. این سد توسط مهندس هندی گمورکا سارکاریا به عنوان یک نوع سد “گرانشی توخالی” طراحی شده است. این سد مانند چندین سازه بتونی به شکل الماس که ارتفاع 195 متری دارند. هزینه کل سد 16 میلیارد دلار بود که توسط وام های تجاری دولتی و خصوصی تأمین شد. وام های سد ایتایپو تا سال 2023 به طور کامل بازپرداخت می شود.

آبشار ایگوازو از جاذبه های پاراگوئه

آبشار ایگوازو یک جاذبه طبیعی شگفت انگیز است که سه کشور مختلف مانند برزیل، آرژانتین و البته پاراگوئه را در بر می گیرد. این آبشار بزرگترین سیستم آبشارهای جهان، ممکن است یکی از وحشتناک ترین جاذبه های طبیعی کشور پاراگوئه محسوب شود. از سه کشور برزیل، پاراگوئه و آرژانتین گردشگران می توانند به این آبشار دسترسی داشته باشند و از دیدن آن لذت ببرند.

منظره های زیبایی از گارگانتا دل دیابلو، جزیره سن مارتین و موارد دیگر از این آبشار وجود دارند که بسیار دیدنی هستند. آبشار ایگوازو برزرگترین بزرگترین آبشار در دنیا می باشد که تقریبا از 267 آبشار تشکیل شده است و یکی از شگفتی های طبیعی دنیا به شمار می آید. از جولای تا اکتبر و از فوریه تا آوریل بهترین زمان بازدید از این آبشار دیدنی می باشد. هموطنان عزیز و گرامی می توانید با مراجعه به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت علاوه بر شرایط سفر و کسب ویزای توریستی کشور پاراگوئه از شرایط سفر به کشورهای همسایه این کشور و شرایط کسب ویزای توریستی برزیل آگاه شوید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.