مهاجرت تحصیلی چین

دانشگاه شنژن چین

دانشگاه شنژن در کشور چین

دانشگاه شنژن چین از 57 برنامه مدرک کارشناسی (لیسانس) و از 70 برنامه مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و از 3 برنامه دکترا به دانشجویان اعطا می کنند. در سال های اخیر این دانشگاه با دانشگاه های بین المللی مانند دانشگاه هاروارد، دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ و غیره همکاری کرده است. شهر شنژن چین از ماه نوامبر تا ژانویه پاییز این شهر می باشد که بهترین زمان برای بازدید کردن می باشد. به صورت کلی از ماه می تا ماه دسامبر بیشترین میانگین دمای 22 درجه سانتیگراد قرار دارد که این شهر را به مقصد گردشگران تبدیل کرده است.

کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت از طریق تحصیل در چین، تحصیل رایگان در چین، بورسیه کارشناسی ارشد در چین، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در چین، اقامت از طریق کار در چین و غیره به شما عزیزان به صورت تلفنی و حضوری مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می کنند.

دانشکده های دانشگاه شنژن چین

در ادامه این مطالب به معرفی دانشکده های دانشگاه شنژن چین می پردازیم:

 • دانشکده ادبیات
 • دانشکده زبان های خارجی
 • دانشکده ارتباطات جمعی
 • دانشکده اقتصاد
 • دانشکده مدیریت
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده طراحی
 • دانشکده علوم و مهندسی مواد
 • دانشکده فیزیک و فناوری
 • دانشکده شیمی
 • دانشکده ریاضیات و آمار
 • دانشکده مهندسی اطلاعات
 • دانشکده علوم کامپیوتر و مهندسی نرم افزار
 • دانشکده معماری و شهر سازی
 • دانشکده مهندسی عمران
 • دانشکده مکاترونیک و کنترل
 • دانشکده علوم زیستی و مهندسی الکترونیک

کالج بین المللی دانشگاه شنژن

کالج تبادل بین المللی SZU متخصص در پذیرش دانشجویان بین المللی بابت تحصیل در این کشور به صورت رایگان، طرح های روزانه و طرح های آموزش زبان چینی در هشت سطح گوناگون مطابق با نیاز ها و منافع مختلف دانشجویان را به همراه دارد. این دانشگاه از سال 2010 کالج B.A ارائه می دهد. در زبان چینی و ادبیات برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. رشته های هنری مانند خوشنویسی، نقاشی چینی، موسیقی چینی فولکور، کانتونی و …. در این دانشکده تدریس داده می شود.

دانشگاه شنژن چین

تحصیل در دانشگاه شنژن چین

در کنار شنژن، ابتدا باغ بین المللی چین و منطقه اقتصادی چین وجود دارد که این دانشگاه در کل جهان شناخته شده است. دانشجویان این دانشگاه 20.000 نفر می باشد و بیشتر از 18.000 نفر در خارج از در این دانشگاه مشغول به ادامه تحصیل هستند. 950 دانشجوی بین المللی از بیش از 40 کشور تجربه این دانشکده را در میان می گذارند. این دانشگاه برای فعالیت های دانشجویی بسیار اهمیت می دهند و برای پیگیری از ایدئولوژیک کانال ارائه می کنند. رشته های تحصیل در دانشکده ادبیات زبان چینی و ادبیات، فلسفه و تاریخ است. رشته های تحصیل دانشکده زبان های خارجی، زبان انگلیسی، زبان ژاپنی و زبان فرانسوی است. رشته های تحصیل در دانشکده ارتباطات جمعی تبلیغات، ارتباطات و روزنامه نگاری است.

رشته های تحصیل دانشکده اقتصاد ارتباطات و حمل و نقل، اقتصاد، مدیریت تدارکات، امور مالی و تجارت بین المللی، حسابداری، دارایی و سرمایه گذاری است. رشته های تحصیل دانشکده مدیریت، سیستم مدیریت اطلاعات، تجارت الکترونیکی، مدیریت کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، بازار یابی و فروش و مدیریت اداری است. رشته های تحصیل دانشکده حقوق، قانون و کار اجتماعی است. رشته های دانشکده طراحی، طراحی و مهندسی لباس، طراحی هنری، طراحی صنعتی، طراحی انیمیشن و مطالعات طراحی هنری است.

سایر رشته ها در دانشگاه شنژن چین

رشته های دانشکده فیزیک و فناوری، فیزیک و فیزیک کاربردی است.رشته های دانشکده شیمی، علوم شیمی، شیمی کاربردی و علوم غذایی است. رشته های تحصیل دانشکده ریاضیات و آمار، ریاضیات کاربردی، اطلاعات و علوم کامپیوتری و آمار است. رشته های تحصیل دانشکده مهندسی اطلاعات، مهندسی الکترونیک و اطلاعات، مهندسی نرم افزار است. رشته های تحصیل  دانشکده معماری و شهرسازی، معماری و برنامه ریزی شهری است. رشته های تحصیل دانشکده مهندسی عمران، مهندسی عمران، مدیریت پروژه و مهندسی ترافیک است. رشته های تحصیل دانشکده مکاترونیک و کنترل، طراحی ماشین آلات، تولید و اتوماسیون است.

رشته های تحصیل دانشکده الکترونیک و فناوری، فناوری الکترونیک و فناوری اطلاعات نوری است. رشته های تحصیل دانشکده علوم زیستی، علوم زیستی و بیوتکنولوژی است.  رشته های تحصیل دانشکده مهندسی الکترونیک، فن آوری کنترل اندازه گیری و ابزار، مهندسی اطلاعات فتو الکتریک می باشد. کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت از طریق تحصیل در چین، تحصیل رایگان در چین، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در چین، دانشگاه شنژن چین، کار در چین، اقامت از طریق سرمایه گذاری در چین، اقامت از طریق تولد در چین، اقامت از طریق خرید ملک در چین و غیره می توانید به صورت تلفنی و حضوری با کارشناسان ارشد ما مشاوره تخصصی و حرفه ای دریافت کنید و از ابتدا تا انتها در کنار شما عزیزان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =