مهاجرت تحصیلی روسیه

دانشگاه پاولوف روسیه

دانشگاه پاولوف کشور روسیه

کشور روسیه در سال های گذشته مقصد بسیاری از متقاضیان بوده است و دانشجویان این کشور را بابت تحصیل در رشته هایی چون پزشکی دانشگاه پاولوف روسیه انتخاب می کنند. این موضوع به دلایل گوناگونی مانند دانشگاه های با کیفیت عالی، سطح رفاه و زندگی خوب و معتبر بودن مدرک دانشگاه های این کشور می باشد.

رشته پزشکی در همه دانشگاه های روسیه به دانشجویان بین المللی ارائه می شود که یکی از آن ها دانشگاه پاولوف می باشد. کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه دانشگاه پاولوف روسیه، معرفی بهترین دانشگاه های روسیه، اقامت از طریق تحصیل در روسیه، اقامت از طریق خرید ملک در روسیه، هزینه تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در روسیه، اقامت از طریق ثبت شرکت در روسیه، اقامت از طریق سرمایه گذاری در روسیه و … به صورت تلفنی و یا حضوری با دریافت وقت قبلی به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

تحصیل در دانشگاه پاولوف روسیه

کشور روسیه یکی از پهناورترین کشور های جهان می باشد که در آسیایی شمالی و اروپایی شرقی واقع شده است. این کشور از لحاظ فرهنگ و هنر بسیار قوی می باشد و افرادی که مانند تولستوی و داستایوفسکی شهروند این کشور بودند. اقتصاد این کشور بسیار قوی می باشد و منابع طبیعی زیادی مانند ذخایر نفت و گاز در اقتصاد این کشور مهم بوده و واحد پول این کشور روبل می باشد. یکی از بهترین دانشگاه های کشور روسیه دانشگاه پاولوف می باشد که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی پذیرش تحصیلی این دانشگاه دریافت می کنند و به تحصیلات خود ادامه می دهند. دانشگاه پاولوف روسیه در سال 1897 میلادی در شهر سن پترزبورگ به منظور موسسه پزشکی زنان تاسیس گردید. خانم ها برای اولین بار در اروپا و روسیه از طریق این مدرسه می تواند به تحصیل در رشته پزشکی مشغول می شوند.

دانشگاه پزشکی پاولوف روسیه

این دانشگاه دارای کتابخانه های بزرگ، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، بیمارستان ها و درمانگاه ها، خوابگاه های دانشجویی و … می باشد. این دانشگاه یک درمانگاه دارد که در طول روز تعداد زیادی بیمار پذیرش می کنند و دانشجویانی که دوره های کارآموزی خود را سپری می کنند در آن باید مشغول به کار و فعالیت باشند. دانشگاه پاولوف با دانشگاه های برتر دنیا همکاری می کند و برنامه های آموزشی خود را بر اساس سیستم آموزشی روسیه و سیستم به روز دنیا انجام می دهد. ابتدا دانشجویان بین المللی در سال 1945 میلادی قبول شده اند.

شرایط ثبت نام در دانشگاه پاولوف

بابت ثبت نام در این دانشگاه باید مدرک دیپلم داشته باشید که در یکی از رشته های تجربی یا ریاضی با حداقل معدل 17 می باشد. امکان تحصیل در شاخه های پزشکی به دو زبان انگلیسی و روسی امکان پذیر می باشد. دارا بودن مدرک زبان یکی از شروط اصلی پذیرش می باشد که در صورت نیاز باید دوره های یادگیری را از قبل وارد شدن به دانشگاه شرکت کرده باشید و در نهایت برای دانشگاه پاولوف روسیه اقدام کنید. این دوره تقریبا 9 ماه می باشد. این دوره یادگیری زبان بابت هر دو زبان روسی و انگلیسی می باشد. هزینه تحصیل بدی صورت می باشد:

دوره تحصیلی هزینه
دوره پادفک 2500 $ (دلار) بابت یک سال
پزشکی به زبان روسی 5000 $ (دلار)
دندانپزشکی به زبان روسی 4700 $ (دلار)

دانشکده های دانشگاه پاولوف روسیه

در این دانشگاه 8 دانشکده تاسیس شده است که دروس تحصیلی متفاوتی تدریس می شود، در این بخش به معرفی این دانشکده ها می پردازیم:

 • دانشکده پزشکی دانشگاه پاولوف
 • دانشکده دندان پزشکی پاولوف
 • دانشکده پزشکی کودکان پاولوف
 • دانشکده ورزش پزشکی پاولوف
 • دانشکده روان شناسی بالینی پاولوف
 • دانشکده ورزش توانبخشی پاولوف
 • دانشکده پرستاری پاولوف
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی پاولوف

اهداف دانشگاه پاولوف در کشور روسیه

اهداف دانشگاه پاولوف در کشور روسیه عبارتنداز:

 • آموزش پزشکی: تحصیلات تکمیلی از جمله دکترا، برنامه های علوم پزشکی را شامل می شود.
 • کتاب های درسی بابت دانش آموزان، آثار هوشمند به صورت مرتب توسط تمامی ادارات انتشار می کند و در کتابخانه در دسترس می باشد.
 • کار بالینی: بخش های بالینی در درمانگاه و بیمارستان شهر های کوچک شروع می شود و همه دکتران و استادان نظارت کامل دارند و درمان را تشخیص می دهند.
 • کار علمی: اکثرا دکتران و پزشکان و اساتید در همه بخش ها فعالیت های علمی و پژوهشی انجام داده اند.

در این دانشگاه ها دانشجویانی که رزومه تحصیلی بالایی دارند بورسیه تحصیلی اخذ می کنند و می توانند هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین کنند. اغلب بورسیه تحصیلی در دوره بالاتر مانند دکترا و فوق لیسانس صورت می گیرد و شرایط تحصیل در دانشگاه پزشکی پاولوف روسیه در دوره دکترا و شرایط تحصیل در دوره فوق لیسانس راحت تر می باشد. دانشجویان توجه داشته باشند که در طول تحصیل می توانند در شغل های پاره وقت مشغول به کار شوند.

کارشناسان ارشد در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آمادگی دارند در زمینه دانشگاه پاولوف روسیه، معرفی بهترین دانشگاه های روسیه، اقامت از طریق خرید ملک در روسیه، اقامت از طریق سرمایه گذاری در روسیه، اقامت از طریق کار در روسیه، اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی در روسیه و … اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار دهند. یکی از نکات مهم برای تحصیل در این کشور هزینه های تحصیل و زندگی می باشد، متقاضیان باید بدانند که هزینه های تحصیل با توجه به نوع دانشگاه و هزینه های زندگی با توجه به نوع زندگی و منطقه زندگی فرد متفاوت می باشد، برای مطالعه در این رابطه مقاله هزینه تحصیل و زندگی در روسیه در سال 2019 را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *