مهاجرت به کشور سنگاپور

درباره سنگاپور

درباره زندگی سنگاپور

اگر برای مهاجرت سنگاپور را انتخاب کرده اید باید درباره سنگاپور و شرایط مهاجرت به آن اطلاعاتی را داشته باشید تا در طول انجام اقدامات لازم با مشکل روبرو نشوید. در این مقاله سعی داریم راه های مهاجرت به این کشور را نیز معرفی نماییم. موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با توجه به سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به این کشور و اطلاعاتی درباره سنگاپور تصمیم گرفتند مقاله پیش رو را به نگارش در آورند تا شما متقاضیان محترم پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

اطلاعات عمومی کشور سنگاپور

این کشور با نام رسمی جمهوری سنگاپور در در جنوب شرقی قاره آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته است. مساحت سنگاپور 722 کیلومتر مربع می باشد و به عنوان کوچک ترین کشور در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود. سنگاپور در شمال خط استوا قرار گرفته است و کشور اندونزی و کشور مالزی تنها همسایگان این کشور می باشند.

این کشور یکی از مراکز بزرگ تجاری و داد و ستد محسوب می شود، و به عنوان یک کشور ثروتمند شناخته می شود. شهر سنگاپور به عنوان پایتخت این کشور انتخاب شده است. طبق آخرین بررسی ها در سال 2018 م. این کشور دارای 5638700 نفر جمعیت می باشد. سرانه تولید ناخالص داخلی در این کشور 98014 $ محاسبه شده است. شاخص توسعه انسانی در این کشور 0.932 می باشد. واحد پول در این کشور دلار سنگاپور با علامت اختصاری ($S) می باشد. مردم این کشور به زبان های ماندارین، تامیل مالایی و انگلیسی به مکالمه می پردازند.

درباره شرایط جغرافیایی کشور سنگاپور

درباره سنگاپور و آب و هوای این کشور می توان گفت، سنگاپور در منطقه ای گرم و مرطوب قرار دارد. درجه هوا در این کشور معمولا بین 22 تا 35 درجه سانتی گراد می باشد. در این کشور صبح ها شبنم های صبح گاهی در همه جا وجود دارد و هر چه به ساعات ظهر نزدیک می شویم رطوبت هوا کمتر می شود. معمولا در ماه اردیبهشت بادهای شدیدی می وزد و در ماه های خرداد و تیر هوا بسیار گرم می باشد. در ماه های مهر و آبان آب و هوا در این کشور مرطوب تر از سایر ماه ها می باشد. در این کشور زمین های حاصل خیز زیادی وجود دارد. با توجه به این مسئله بیشتر مردم در سنگاپور به کشاورزی مشغول هستند.

درباره اقتصاد کشور سنگاپور

از نظر اقتصاد این کشور در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و بیشتر متقاضیان که به این کشور مهاجرت می کنند در تلاش هستند اقامت دائمی این کشور را به دست آورند و در این کشور زندگی کنند. در چند دهه اخیر این کشور رشد اقتصادی بسیار خوبی داشته است. بیشتر از 50 % جمعیت این کشور مشغول به کار هستند و می توان گفت در این کشور هیچ فقیری وجود ندارد. سنگاپور به کشور هایی مثل: آمریکا، مالزی، چین، هنگ کنگ، کره جنوبی و اندوزی محصولاتی مانند: کالاهای مصرفی، ماشین آلات و تجهیزات آن ها، سوخت های معدنی و مواد شیمیایی صادر می کند.

در رابطه با واردات به این کشور می تواندگفت محصولات غذایی، مواد شیمیایی و سوخت های معدنی از کشور های مالزی، آمریکا، ژاپن، هنگ کنک و اتحادیه اروپا وارد این کشور می باشند. در سنگاپور فروش، مصرف و واردات آدامس ممنوع می باشد و در برخی از مناطق این کشور مصرف سیگار ممنوع است.

درباره اقتصاد کشور سنگاپور

راه های مهاجرت به سنگاپور

درباره سنگاپور و راه های مهاجرت به این کشور می توان گفت، راه های مختلفی برای مهاجرت به سنگاپور وجود دارد، که متقاضی باید با توجه به شرایطش بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب نماید.

  • مهاجرت به کشور سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزشی
  • مهاجرت کاری به کشور سنگاپور
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق خرید ملک
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج با فردی با تابعیت این کشور
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق تولد فرزند در این کشور
  • پناهندگی در سنگاپور

درباره مناطق دیدنی سنگاپور

در این کشور مناطق زیادی برای بازدید و گردشگری وجود دارد، که عبارتند از:

محله چینی ها پارک مرلیون سنتوزا و دنیای زیر آب اسکله کلارک اسکله قایق ساحل سنتوزا
کلیسا سنت ژوزف موزه تاریخ سنگاپور دریاچه دلفین های سنتوزا موزه هنر سنگاپور پارک پرندگان مسجد سلطان
خیابان عرب ها باغ گیاه شناسی سنگاپور  قایق رانی در رودخانه سنگاپور یادبود غیر نظامی جنگ باغ های Tiger Balm خیابان Orchard

مردم این کشور علاقه زیادی برای خرید کردن دارند، به همین دلیل مال ها، مراکز خرید و بازار های زیادی در این کشور وجود دارد. این کشور جزء بهترین مناطق گردشگری برای بازارگردی و خرید در دنیا محسوب می شود. در این مقاله اطلاعاتی درباره سنگاپور ارائه شد. اگر قصد دارید اطلاعاتی بیشتری درباره سنگاپور به دست آورید می توانید با مشاوران و وکلاء مجرب موسسه سفیران سروش سعادت در تماس باشید. برای مهاجرت به این کشور لازم است اطلاعات کافی در این رابطه داشته باشید، به این منظور مقاله اخذ اقامت سنگاپور و مقاله مهاجرت به سنگاپور را مطالعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *