صفحه اصلی » کانادا » راه های سرمایه گذاری در کانادا

راه های سرمایه گذاری در کانادا

راه های سرمایه گذاری کانادا
نوشته شده توسط newadmin | کانادا | دیدگاه ۰

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا راه های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور به آسانی قابل انجام هست یا خیر. با این مقاله در مورد راه های سرمایه گذاری در کانادا به اطلاعات زیادی در رابطه با مهاجرت به این کشور به دست آورید.

اقدام به مهاجرت در این کشور از جمله مسائلی می باشد که در طی سال های گذشته مورد استقبال اشخاص متقاضی در زمینه موضوع مهاجرت به این کشور قرار گرفته است. لازم به ذکر می باشد که به صورت عادی برای گرفتن ویزای یک کشور راه های گوناگون وجود دارد، در حال حاضر راه های مختلفی در زمینه مهاجرت به کشور هلند وجود دارد، با این توضیح که این امکان نیز وجود دارد که از راه های گوناگون نظیر گرفتن ویزای تحصیلی این کشور نیز اقدام شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره با مشاورین زبده موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری در کانادا

در رابطه با موضوع مهاجرت از روش سرمایه گذاری در این کشور مطالب متناقض زیادی وجود دارد. همان طور که می دانید این کشور از جمله کشورهایی است که هم اکنون تعداد زیادی از اشخاص متقاضی در رابطه با موضوع مهاجرت وجود دارد.

در ویزاهای مربوط به سرمایه گذاری در کشور هلند به طور معمول دولت ها اقدام به برنامه ریزی در راستای تشویق نمودن اشخاصی که دارای تابعیت خارجی می باشند و همچنین هدف سرمایه گذاری در کشور کانادا را دارند، می کنند.  اقدام به مهاجرت از روش سرمایه گذاری از جمله روش های ممکن در زمینه مهاجرت و همچنین موفقیت درگرفتن حق اقامت این کشور می باشد.

سایر روشهای اخذ اقامت کانادا

از جمله روش های مهاجرت از روش تخصص و همچنین موفقیت در زمینه دریافت اقامت این کشور می توان به روش خرید ملک و هم چنین دریافت ویزای کاری این کشور اشاره کرد. سرمایه گذاری در این کشور دارای شرایط ویژه و خاصی است. با این توضیح که کلیه این اشخاص در صورتی که دارای شرایط خاصی باشند، قادر می باشند که از کلیه امکانات در مورد ویزای سرمایه گذاری کانادا بهره مند شوند. کلیه اشخاص قادر می باشند که بعد از موفقیت در گرفتن ویزای سرمایه گذاری از راه های سرمایه گذاری در کانادا نسبت به دریافت حق شهروندی این کشور اقدام کنند.

اقدامات لازم برای سرمایه گذاری در کانادا

شما عزیزان این فرصت را دارید تا در راستای اخذ اطلاعات از کلیه شرایط مهاجرت به کشور هلند و همچنین دریافت حق اقامت و تابعیت این کشور با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

در اولین مرحله در راستای شروع نمودن تجارت و همچنین شروع به کسب کار، این اشخاص ملزم می باشند که از مواردی مانند میزان قیمت ملک و میزان مخارج و همچنین هزینه زندگی در این کشور و یا میزان لازم در راستای اقدام به سرمایه گذاری نمودن در این کشور اطلاعات لازم را کسب نماید. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید. متقاضیان در راستای شروع نمودن تجارت و همچنین موفقیت در زمینه اشتغال در این کشور ملزم می باشند که کلیه مراحل سرمایه گذاری به عنوان یک برنامه کلی در زمینه تجارت را اجرا نمایند.

سرمایه گذاری موفق در کانادا

از جمله شرایط لازم برای موفقیت در زمینه راه های سرمایه گذاری در کانادا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

به همراه داشتن چکیده و خلاصه کارهای مقدماتی اولیه و هم چنین داشتن اهداف کسب و کار در این کشور، به همراه داشتن مدارکی که بیان گر توانایی شخص در انجان دادن خدمات ویژه ای می باشند، اقدام به تعیین و انتساب نمودن تیم مدیریتی در این کشور، اقدام به تعیین نمودن نوع سهام ارائه شده از جانب شرکت و هم چنین داشتن شرایط لازم برای خرید نمودن سهام، اقدام به در نظر گرفتن کلیه شرتیط مالی این اشخاص و هم چنین کلیه هزینه های لازم برای این اشخاص، اقدام به پرداخت نمودن هزینه ثبت شرکت، داشتن شرایط لازم که برای خرید نمودن سهام شرکت در این کشور لازم می باشد

اقدام به تعیین نمودن میزان و هم چنین مبلغ تمکن یا ساپورت مالی، اقدام به فراهم نمودن کمترین میزان لازم سرمایه برای اقدام به ثبت نمودن شرکت نمایند، اقدام به پرداخت نمودن هزینه و مخارج لازم در راستای سرمایه گذاری در این کشور، اقدام به پرداخت نمودن هزینه لازم یرای نگهداری شرکت به ازای هر سال.

راه های سرمایه گذاری در کانادا

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا

هم اکنون متقاضیان زیادی برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری در این کشور اقدام می کنند. با این توضیح که این اشخاص قادر می باشند که از دو روش زیر برای دریافت نمودن این ویزا اقدام نمایند که عبارتند از:

اقدام به سرمایه گذاری در این کشور از طریق ورود به استان کبک و از طریق فدرال

لازم به ذکر است که مهاجرت به این کشور از روش ویزای سرمایه گذاری فدرال هر ساله با تغییرات زیادی مواجه می شود ولی متاسفانه هم اکنون دیگر این روش مهاجرتی امکان پذیر نمی باشد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات در مورد هزینه اقامت در کانادا به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید، از جمله راه های سرمایه گذاری در کانادا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انجام فعالیت حرفه‌ای که به صورت شخصی باشد مانند باز نمودن انواع مغازه
  • ثبت نمون یک شرکت مدنی که حداقل از دو شخص تشکیل شده باشد.
  • ثبت نمودن ثبت شرکت از نوع تضامنی که شخصی باشد.
  • ثبت نمودن شرکت با مسئولیت محدود در این کشور
  • ثبت نمودن شرکت سهامی در این کشور
  • ثبت نمودن کلیه شعب مربوط به  شرکت

متقاضیان راه های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم برای این که بخواهند اطلاعات جامعتری در رابطه با این موضوع به دست آورند مستلزم این می باشند که از شرایط موجود در زمینه زندگی در این کشور به اطلاعات تقریبی و هم چنین درست و منطقی دست یابند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در عرصه امور مهاجرتی و هم چنین گرفتن اقامت سایر کشورها با به کار گیری وکلا و مشاورین مجرب می تواند انتخاب خوبی برای متقاضیان این امر محسوب شود.

راه های سرمایه گذاری در کانادا
امتیاز دهی