مهاجرت به کشور فنلاند

راه های مهاجرت به فنلاند

Rate this post

برای ورود به خاک کشور فنلاند باید از راه های مهاجرت به فنلاند اطلاعات کامل داشته باشید تا بتوانید بر اساس شرایط و وضعیت خود بهترین روش را انتخاب کنید و با موفقیت وارد فنلاند شوید.

فنلاند کشوری توسعه سافته و کم جمعیتی می باشد که در قاره اروپا واقع شده است و کم تر از شش میلیون نفر در آن ساکن می باشند.

هموطنان عزیزی که به موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه می کنند، به دلیل وجود امنیت اجتماعی و ثبات اقتصادی در کشور فنلاند، به دنبال کسب اطلاعات لازم درباره راه های مهاجرت به فنلاند می باشند تا با ورود به خاک این کشور زندگی بهتری داشته باشند و بتوانند برای فرزندان خود آینده روشنی بسازند.

کشور فنلاند با اینکه یک کشور اسکاندیناوی محسوب می شود، اما به عنوان کوچکترین کشور و عضو حوزه ی اتحادیه اروپا و همچنین شنگن شناخته شده است.

با در نظر گرفتن یکی از راه های مهاجرت به فنلاند که تحصیل در این کشور می باشد، شایان ذکر است که سیستم آموزشی این کشور با ارائه دروس با تازه ترین روش های آموزشی، از بهترین کشور های دنیا برای ادامه تحصیل می باشد.

ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در فنلاند باعث شکوفایی استعداد ها و توانایی های دانشجویان می شود و دانشجویان می توانند بعد از تحصیل در کشور فنلاند، با مدرک دانشگاهی این کشور، در تمامی کشور های دنیا مشغول به کار شوند زیرا مدرک دانشگاه های کشور فنلاند در تمام نقاط جهان معتبر و شناخته شده می باشد.

چگونه به فنلاند مهاجرت کنیم؟

برای مهاجرت به کشور فنلاند، شما عزیزان می توانید با تکمیل پرونده خود و آماده سازی تمامی مدارک لازم، به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مرجعه کنید و سپس انجام امور مهاجرتی و پرونئه خود را به کارشناسان و متخصصان ما بسپارید.

برای مهاجرت کردن به کشور زیبای فنلاند شما می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید تا به خاک این کشور برسید.

راه های مهاجرت به فنلاند به صورت زیر می باشند:

  • شما می توانید برای ازدواج کردن با یک فرد فنلاندی وارد کشور فنلاند شوید و سپس بعد از ازدواج و با داشتن شرایط مورد نظر، مقیم کشور فنلاند شوید.
  • شما می توانید برای تاسیس کمپانی در کشور فنلاند به این کشور مهاجرت کنید اما به یاد داشته باشید شما باید توان مالی کافی برای انجام این امر داشته باشید تا بتوانید روادید مربوطه را نیز کسب کنید.
  • شما می توانید برای ادامه تحصیل به فنلاند سفر کنید و سپس مقیم این کشور پیشرفته شوید اما به یاد داشته باشید که شما باید مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در فنلاند را ارائه دهید.
  • شما می توانید برای ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری در کشور فنلاند به این کشور مهاجرت کنید و شایان ذکر است که این امر نیز نیاز به داشتن سرمایه کافی می باشد.

مهاجرت تحصیلی

مهاجران تحصیلی نیز مانند سایر مهاجران در صورتی که بخواهند بیشتر از سه ماه ساکن کشور فنلاند شوند، باید گواهی اقامت فنلاند را کسب کنند تا اقامت آن ها غیر قانونی محسوب نشود.

لازم به ذکر است که دوره ی تحصیلی شما اگر کم تر از سه ماه طول بکشد، شما می توانید با روادید گردشگری در این کشور اقامت داشته باشید و پس از اتمام دوره ی سه ماهه به کشور خود بازگردید.

افرادی که خارج از اروپا زندگی می کنند برای تحصیل در دانشگاه های معتبر فنلاند باید روادید تحصیلی این کشور را از کنسولگری فنلاند در کشور مبدا بدست بیاورند.

مدارک مورد نیاز برای کسب روادید تحصیلی فنلاند معمولا مواردی مانند عکس، مدرک زبان، کارت های شناسایی، کسب قبولی از دانشگاه مورد نظر، داشتن مدرک دیپلم، نداشتن سابقه جرم در زمینه های مختلف و غیره می باشد.

معمولا روادید تحصیلی تا آخرین روز تحصیل دانشجو در کشور فنلاند معتبر می باشند و در صورتی که دانشجو بخواهد بعد از تحصیل نیز در این کشور بماند و کار کند، باید نوع اقامت و روادید خود را تبدیل کند تا دچار مشکلات جدی نشود.

مهاجرت تحصیلی به فنلاند از بهترین راه های مهاجرت به فنلاند می باشد که متقاضی می تواند بعد از تحصیل نیز در این کشور سکونت داشته باشد و سپس تابعیت فنلاند را بدست آورد.

مهاجرت کاری

افرادی که شهروند اروپا هستند می توانند به مدت سه ماه بدون نیاز به مجوز در فنلاند کار کنند تا از شرایط این کشور مطلع شوند و در صورت نیاز بعد از سه ماه، مجوز کاری کسب کنند و مقیم فنلاند شوند.

اما مهاجرانی که خارج از اروپا زندگی می کنند برای کار در فنلاند حتما باید مجوز و روادید کاری کسب کنند. در صورتی که بیش از چهار سال در کشور فنلاند به صورت مستمر ساکن باشید و کار کنید می توانید برای خود و خانواده خود گواهی اقامت این کشور پیشرفته را کسب کنید.

مهاجرت برای ازدواج

مهاجرت برای ازدواج در کشور فنلاند به صورتی می باشد که شما باید با یک شخصی که اهل کشور فنلاند می باشد ازدواج کنید و در نظر داشته باشید که ازدواج شما و رابطه ی عاطفی شما با فرد مقابل و یا همسر شما باید واقعی و جدی باشد در غیر این صورت اقامت فنلاند به شما تعلق نخواهد گرفت.

برای این کار باید به اداره مهاجرت فنلاند مراجعه کنید و ثابت کنید که رابطه ی شما واقعی بوده و صرف برای برای کسب اقامت فنلاند نمی باشد. متاضیانی که می خواهند از بین راه های مهاجرت به فنلاند روش ازواج در این کشور را انتخاب کنند، باید به یاد داشته باشند که داشتن توان مالی کافی و مشخص کردن محل سکونت در کشور فنلاند از مهم ترین موارد این امر می باشند. در صورت تمایل به اخذ اطلاعات در باب ازدواج در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

مهاجرت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشور فنلاند نیز یکی از بهترین راه های مهاجرت به فنلاند می باشد در صورتی که متقاضی بتواند از تمام هزینه ها را پرداخت کند و در واقع توان مالی و سرمایه لازم را داشته باشد.

سرمایه گذاری باعث ایجاد اشتغال و کسب و کار می شود و شما می توانید با این کار در کشور فنلاند کسب و کار خود را ارتقاع دهید. افرادی که در سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار به عنوان سهام دار شناخته می شوند، نمی توانند مقیم کشور فنلاند شوند؛ بلکه باید در ای کسب و کار و یا کمپانی شغل یا وظیفه ای داشته باشند و یا به عبارتی مشغول به کار شوند.

برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در فنلاند متقاضی باید بیزنس پلن داشته باشد و تمامی مدارک و موارد لازم را تهیه کند تا بتواند از این طریق اقامت و سپس تابعیت کشور پیشرفته فنلاند را بدست بیاورد. سرمایه گذاران می توانند بعد از سپری کردن دوره ی پنج ساله مقیم فنلاند شوند و سپس بعد از ده سال به عنوان شهروند این کشور شناخته شوند. در صورت تمایل به اخذ اطلاعات در باب روش های سرمایه گذاری در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

راه های مهاجرت به فنلاند

به طور کلی شما هر راهی را از بین راه های مهاجرت به فنلاند انتخاب کنید، باید مدارک زیر را به کنسولگری این کشور در کشور مبدا ارائه دهید:

  • ارائه عکس پرسنلی از چهار تا هشت عدد.
  • ارائه کپی و همچنین نسخه اصلی از مدارک مورد نیاز به همراه ترجمه رسمی.
  • کامل کردن فرم های مورد نظر برای درخواست روادید مهاجرتی.
  • داشتن گذرنامه ای که بیشتر از یک سال اعتبار داشته باشد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات کامل می توانید با ما تماس بگیرید و با شرکت در جلسه های مشاوره با مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به هدف خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =