مهاجرت تحصیلی فیلیپین

رشته انیمیشن در فیلیپین

رشته انیمیشن در فیلیپین

علاقمندان به تحصیل در شرق آسیا این فرصت را خواهند داشت که رشته انیمیشن در فیلیپین را برای خود انتخاب کنند. در کشورهای شرق آسیا توجه ویژه ای به رشته انیمیشن و سینما شده است و این مسئله سبب می گردد تا افراد زیادی کشورهایی از این دست را برای تحصیل خود انتخاب کنند. با توجه به این که هزینه های تحصیل در فیلیپین بسیار اندک است، باید به این نکته توجه داشت که میزان تقاضا برای تحصیل در آن نیز به صورت قابل توجهی افزایش پیدا می کند. در شرایط کنونی باید به این نکته اشاره داشت که کیفیت آموزش در فیلیپین با سرعت قابل توجهی در حال افزایش است اما هنوز فاصله زیادی میان این کشور با کشورهای چین، ژاپن، کره، سنگاپور و مالزی وجود دارد.

رشته انیمیشن یکی از گروه های آموزشی مرتبط با علوم کامپیوتر و هنر است و به همین دلیل تنها می توان آن را به افرادی توصیه کرد که به هر دو رشته علاقمند هستند. در بسیاری از دانشگاه های برتر جهان برای این که توانمندی های شخص متقاضی سنجیده شود، آزمون های ورودی برای دانشجویان در نظر گرفته می شود و این مسئله می تواند پیچیدگی هایی را در روند دریافت پذیرش ایجاد کند. برای بررسی روند تحصیل این رشته در خارج از کشور، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل رشته انیمیشن در فیلیپین پرداخته اند.

  • شرایط تحصیل رشته انیمیشن در فیلیپین چگونه است؟
  • آیا دانشگاه های این کشور در رشته انیمیشن جایگاه ویژه ای دارند؟
  • هزینه تحصیل رشته انیمیشن در این کشور چقدر است؟
  • محدودیت های انتخاب فیلیپین برای کار در حوزه انیمیشن چیست؟

شرایط تحصیل رشته انیمیشن در فیلیپین

افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، باید به این نکته توجه داشته باشند که بهترین گزینه برای تحصیل آن ها چیست و آن را چه عواملی تحت تاثیر قرار می دهد. فیلیپین یکی از کشورهای آسیایی است که هزینه های کمی برای تحصیل دارد و به همین دلیل است که مورد توجه برخی از افراد قرار می گیرد.

در حال حاضر، دانشگاه های زیادی در فیلیپین برای تحصیل در رشته انیمیشن وجود دارد ولی باید به این نکته توجه داشت که هیچ یک از دانشگاه های این کشور امکان تحصیل در مقطع دکترا را به دانشجویان نمی دهد و از همه مهم تر آن که این دانشگاه ها در رتبه بندی جهانی نیز هیچ جایگاهی برای خود اختیار نکرده اند. در حقیقت می توان گفت که انتخاب این کشور برای افرادی که رزومه های تحصیلی قوی در اختیار دارند چندان مناسب نیست و می تواند یک گام رو به عقب برای آن ها به حساب آید.

یکی از امتیازهایی که تحصیل در فیلیپین به همراه دارد، شرایط مناسب دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور است که نیاز به ارائه رزومه قوی ندارد. دانشجویان خارجی می توانند به راحتی تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی را نیز تجربه کنند و این مدرک زبان است که نقش مهمی در دریافت ویزای تحصیلی فیلیپین خواهد داشت.

شرایط تحصیل رشته انیمیشن در فیلیپین

هزینه تحصیل رشته انیمیشن در فیلیپین

افرادی که فیلیپین را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند، هزینه های کمی برای تحصیل پرداخت می کنند و این امتیازی است که می تواند برای بسیاری ارزشمند باشد. در حال حاضر می توان فیلیپین را به عنوان یکی از ارزان ترین کشورهای جهان برای تحصیل معرفی کرد و این مسئله ای ارزشمند برای افرادی که می خواهند تحصیل ارزان قیمت در خارج از کشور را تجربه کنند. با این حال باید به این نکته اشاره داشت که فیلیپین کیفیت کافی در رشته انیمیشن را ندارد و این مسئله خود یک نکته قابل تامل است.

مهاجرت به فیلیپین فرد را از امکان دریافت بورسیه در این کشور دور می کند و این مسئله نیز پیش از ورود به این کشور باید مدنظر قرار گیرد. در حال حاضر کار در این کشور به صورت نیمه وقت، تنها امکانی است که دانشجویان برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی خود در این کشور با آن روبرو هستند. تصویر زیر نشان می دهد که یک دانشجوی خارجی برای تحصیل در این کشور به طور تقریبی و بدور از هرگونه کمک هزینه به چه بودجه ای در فیلیپین نیاز دارد تا یک سال تحصیل در رشته انیمیشن را پشت سر بگذارد.

هزینه زندگی و تحصیل رشته انیمیشن در فیلیپین

شرایط کار یک انیماتور در فیلیپین

باید به این نکته اشاره داشت که صنعت انیمیشن در این کشور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و فرد می تواند پس از تحصیل، به کار در این حوزه مشغول شود اما با توجه به شرایط کلی زندگی در فیلیپین می توان دید که بسیاری از دانشجویان خارجی، پس از دریافت مدرک تحصیلی خود، خاک این کشور را ترک کرده و به سایر کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. باید در نظر داشت که در حال حاضر یک انیماتور در این کشور در حدود 30000PHP (پزو فیلیپین) در ماه درآمد کسب می کند که مقداری متوسط برای گذراندن زندگی در این کشور است. در صورتی که به دنبال بهترین مسیرهای مهاجرت به خارج از کشور هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *