ویزای تحصیلی

رشته انیمیشن در چین

رشته انیمیشن در چین

شرایط تحصیل رشته انیمیشن در چین به گونه ای است که افراد با تحصیل در این کشور می توانند شرایط بسیار خوبی در رزومه خود ایجاد کنند. افرادی که چین را برای تحصیل خود انتخاب می کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که دانشگاه های این کشور در این رشته سطح بسیار بالایی را ارائه می کنند و به همین دلیل است که افراد باید رزومه های قدرتمند در اختیار داشته باشند تا بتوانند پذیرش تحصیلی خود در این کشور را به دست آورند. هزینه های تحصیل در جمهوری خلق چین نیز نسبتا مناسب است و به همین دلیل می توان گفت دانشجویان با انتخاب چین به عنوان مقصد تحصیلی خود می توانند از نظر علمی و مالی شرایط بسیار مناسبی را تجربه خواهند کرد.

رشته انیمیشن یکی از رشته های وابسته به علوم کامپیوتر و هنر است و به همین دلیل دانشجویان باید در هر دو زمینه تجربه مناسبی داشته باشند تا بتوانند پذیرش خود را در این رشته به دست آورند. ارتباط این رشته با علوم کامپیوتر و هنر سبب شده است تا دسته قابل توجهی از دانشجویان این دو رشته توانایی ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این رشته را داشته باشند. باید در نظر داشت که تحصیل در این کشور می تواند بسیار ارزشمند باشد و به همین دلیل است که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل رشته انیمیشن در چین پرداخته اند.

  • شرایط تحصیل رشته انیمیشن در چین چیست؟
  • بهترین دانشگاه های این کشور در رشته انیمیشن چه رتبه ای به دست آورده اند؟
  • هزینه تحصیل رشته انیمیشن در این کشور چقدر است؟
  • فرایند رسیدن به کار در حوزه انیمیشن چگونه است؟

شرایط تحصیل رشته انیمیشن در چین

شرایط تحصیل رشته انیمیشن در چین

افرادی که رشته انیمیشن را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که کیفیت آموزش در چین بسیار زیاد است و به همین دلیل دانشجویان باید به رزومه تحصیلی قوی دسترسی داشته باشند. یکی از امتیازاتی که دریافت ویزای تحصیلی چین به همراه دارد آن است که دانشجویان کمتر از 25 سال بدون دریافت مدرک زبان نیز می توانند وارد این کشور شده و در دوره های زبان در چین شرکت کنند و پس از دریافت مدرک زبان وارد دانشگاه شوند.

در رشته انیمیشن، دانشگاه های چین در برخی از مواقع آزمون های ورودی در نظر گرفته اند تا بتوانند بهترین دانشجویان در این زمینه را جذب کنند. دوره تحصیل رشته انیمیشن در کشور چین به زبان های چینی و انگلیسی برگزار می شود و دانشجویان بسته به توانمندی خود باید یکی از این زبان ها را تا حد مورد نیاز دانشگاه بیاموزند و مدرک آن را نیز دریافت کنند.

در حال حاضر رشته انیمیشن در چین در مقطع کارشناسی در یک دوره 4 ساله ارائه می شود و پس از آن دانشجویان می توانند وارد دوره 2 ساله کارشناسی ارشد شوند. باید توجه داشت که در حال حاضر مقطع دکترا در رشته انیمیشن نیز در یک دوره حداقل 3 ساله ارائه می شود.

برای تحصیل در رشته انیمیشن در چین دانشگاه های بسیار زیادی وجود دارد و برخی از آن ها رتبه های بسیار مناسب را در اختیار گرفته اند. در تصویر زیر می توان برخی از بهترین دانشگاه های ارائه کننده رشته انیمیشن در چین را مشاهده کرد.

بهترین دانشگاه های ارائه کننده رشته انیمیشن در چین

هزینه تحصیل رشته انیمیشن در چین

یکی از برتری های انتخاب چین به عنوان مقصد تحصیلی آن است که دانشجویان می توانند با هزینه های نسبتا کمی در این کشور به ادامه تحصیل مشغول شوند و به همین دلیل است که به بسیاری از افراد می توان توصیه کرد که این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کنند چراکه اولا کیفیت آموزش در آن بالا است و در نهایت هزینه های تحصیل در این کشور بسیار مناسب است.

مهاجرت به چین از طریق تحصیل در رشته انیمیشن برای دانشجویان خارجی در حدود 2800$ تا 6000$ (دلار) در سال هزینه در بر خواهد داشت. دانشجویان مقطع دکترا در این کشور به راحتی می توانند بورسیه تحصیلی دریافت کنند ولی سایر دانشجویان برای دریافت بورسیه با چالش های نسبتا زیادی روبرو هستند.

هزینه زندگی در چین نیز برای دانشجویان خارجی در حدود 300$ تا 1000$ (دلار) در ماه است و دانشجویان بسته به شرایط زندگی خود در شهرهای مختلف این کشور باید این هزینه ها را پرداخت کنند. در برخی از شهرهای این کشور می توان به صورت نیمه وقت کار کرد.

شرایط کار یک انیماتور در چین

شرایط تحصیل رشته انیمیشن در چین به این دلیل بسیار مناسب است که دانشجویان می توانند پس از تحصیل خود در این کشور به کار مشغول شوند و بازار مناسبی در این کشور برای کار وجود دارد. در حال حاضر یک فرد به عنوان انیماتور در این کشور می تواند 24600CNY (یوان) در ماه درآمد داشته باشد و به همین دلیل می توان گفت که از نظر اقتصادی نیز در شرایط مناسبی قرار دارد. شما نیز در صورتی که در جستجوی راهی برای مهاجرت به چین یا سایر کشورهای برتر جهان هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *