مهاجرت تحصیلی چین

رشته اورولوژی در چین

رشته اورولوژی در چین

تحصیل رشته اورولوژی در چین می تواند یک برگ برنده ارزان قیمت در رزومه تحصیلی فرد به حساب آید که در این مقاله به آن می پردازیم. رشته اورولوژی یکی از رشته های مرتبط با دوره تخصص پزشکی است و به همین دلیل است که نمی توان به همه افراد توصیه کرد تا در این رشته ارزشمند به ادامه تحصیل بپردازند. در حال حاضر دانشگاه های بسیار ارزشمندی در جمهوری خلق چین وجود دارد که می تواند امکان ادامه تحصیل در رشته اورولوژی را برای علاقمندان به این رشته فراهم کند. افرادی که در رشته اورولوژی به ادامه تحصیل مشغول می شوند، باید مدرک پزشکی خود را دریافت کرده باشند و این محدودیتی جدی برای علاقمندان به این رشته است.

چین بدون تردید یکی از بهترین کشورهای آسیایی برای تحصیل در خارج از کشور است و افرادی که این کشور را برای تحصیل خود انتخاب می کنند می توانند از مزایای تحصیل در این کشور بهره ببرند البته که محدودیت هایی برای تحصیل در این کشور وجود دارد که می تواند برای دانشجویان سخت باشد و به همین دلیل است که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی روند تحصیل رشته اورولوژی در چین پرداخته اند تا ابهامات موجود در این زمینه را پاسخ گویند.

  • شرایط تحصیل رشته اورولوژی در چین چیست؟
  • آیا دانشگاه های چین از اعتبار بالایی برای تحصیل در رشته اورولوژی برخوردارند؟
  • هزینه تحصیل رشته اورولوژی در این کشور چقدر است؟
  • فرایند رسیدن به کار در حوزه اورولوژی در این کشور برای دانشجویان خارجی چگونه است؟

شرایط تحصیل رشته اورولوژی در چین

شرایط تحصیل رشته اورولوژی در چین

افرادی که چین را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند، باید در نظر داشته باشند که دانشگاه های این کشور از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند و در نتیجه افرادی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند باید رزومه های قدرتمندی در اختیار داشته باشند.

دانشگاه های چین برای پذیرش دادن به دانشجویان خارجی در رشته اورولوژی، از دانشجویان درخواست می کنند تا مدرک پزشکی خود را ارائه کنند و باید در نظر داشت که دانشجویان تنها در صورت عبور از مراحل قبلی تحصیل است که می توانند پذیرش دریافت کنند. خوشبختانه در حال حاضر دانشگاه های چین امکان تحصیل در رشته اورولوژی به زبان انگلیسی را فراهم کرده اند و این می تواند یک امتیاز بزرگ برای دانشجویان باشد. در حال حاضر امکان ادامه تحصیل در چین در رشته اورولوژی در یک دوره 4.5 ساله وجود دارد و به همین دلیل می توان گفت که تحصیل در این کشور از نظر زمانی نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.

دانشگاه های برتر رشته اورولوژی در چین

در چین بیش از 100 دانشگاه در بین 1000 دانشگاه برتر جهان در رشته اورولوژی وجود دارد و به همین دلیل است که دانشجویان می توانند با آسودگی خاطر در این کشور پذیرش تحصیلی دریافت کنند. برخی از دانشگاه های این کشور از نظر رتبه های علمی در شرایط مناسبی قرار دارند و به همین دلیل می توان آن ها را در جمع بهترین دانشگاه های جهان نیز قرار داد. در تصویر زیر می توان بخشی از دانشگاه های ارائه کننده رشته اورولوژی در چین ارائه شده است.

بخشی از دانشگاه های ارائه کننده رشته اورولوژی در چین

در حال حاضر باید به این نکته اشاره داشت که مهاجرت به چین برای تحصیل در رشته اورولوژی زمانی ممکن است که فرد به رزومه تحصیلی قدرتمند دسترسی داشته باشد.

هزینه تحصیل رشته اورولوژی در چین

چین یکی از کشورهای ارزان قیمت برای تحصیل در جهان به حساب می آید و افرادی که این کشور را برای تحصیل خود انتخاب می کنند، بدون نیاز به بورسیه تحصیلی نیز می توانند به راحتی هزینه های زندگی خود را تامین کنند ولی خوشبختانه در مقطع تخصص امکان دریافت فول فاند نیز وجود دارد.

در حال حاضر تحصیل اورولوژی در چین می تواند در حدود 2900$ تا 5600$ (دلار) در سال هزینه دربر داشته باشد و این چالشی است که می تواند چین را به عنوان یکی از کشورهای درجه اول از نظر هزینه های تحصیل کم در نظر گرفت. هزینه زندگی در این کشور نیز به شدت به شهر محل اقامت فرد بستگی دارد و می تواند بین 300$ تا 1000$ (دلار) در ماه تفاوت داشته باشد.

شرایط کار یک اورولوژیست در چین

فردی که دوره تحصیلی خود را در چین به پایان رسانده باشد ممکن است تمایل به کار کردن در این کشور پیدا کند و به همین دلیل است که می توان این کشور را یکی از کشورهای جذاب برای مهاجرت کاری در نظر گرفت. یک اورولوژیست در این کشور می تواند در حدود 98300CNY (یوان) در ماه درآمد داشته باشد و سطح درآمدی بسیار عالی در این کشور به حساب می آید.

در حال حاضر می توان به این نکته اشاره داشت که شرایط کاری در این کشور به گونه ای است که فرد می تواند اقامت این کشور را به دست آورد و در چین سکونت پیدا کند. در صورتی که در جستجوی بهترین مسیرهای مهاجرت به خارج از کشور هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *