مهاجرت تحصیلی دانمارک

رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

شرایط تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک برای افرادی که رزومه تحصیلی قوی در اختیار دارند، بسیار مناسب است. در حال حاضر دانمارک یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی است و به همین دلیل می توان از تحصیل در این کشور پلی برای رسیدن به موفقیت و زندگی در این کشور ساخت. دانمارک در سال های اخیر مسیرهای مهاجرتی مختلفی را طراحی کرده است و امروزه تحصیل در این کشور سهل الوصول ترین مسیر مهاجرتی برای افرادی است که خارج از اتحادیه اروپا و حوزه شنگن اقامت دارند. رشته بازرگانی بین الملل یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی در گروه آموزشی اقتصاد است و به همین دلیل است که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی روند تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک خواهند پرداخت و اطلاعات دقیقی در این رابطه ارائه می کنند.

  • شرایط تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک چیست؟
  • بهترین دانشگاه های رشته بازرگانی بین الملل در این کشور کدامند؟
  • هزینه تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در این کشور چقدر است؟
  • محدودیت های ورود به بازار کار در دانمارک برای متخصصین حوزه بازرگانی بین الملل چیست؟

شرایط تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

در حال حاضر دانمارک یکی از بهترین کشورهای جهان  برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی از جمله بازرگانی بین الملل است. افرادی که این کشور را برای تحصیل خود انتخاب می کنند، تلاش دارند که رزومه ای قدرتمند برای خود تدارک ببینند چراکه دانشگاه های این کشور از نظر رتبه های علمی شرایط بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل می توان آن ها را در دسته دانشگاه هایی قرار داد که دریافت پذیرش از آن ها به سادگی میسر نمی شود.

در شرایط کنونی باید به این نکته اشاره داشت که دانمارک در رشته های مختلف دارای اعتبار بالایی است که به افراد مختلف اجازه می دهد که بتوانند بهترین عملکرد را در این کشور داشته باشند. رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می شود اما دانشجویان در مقطع کارشناسی در بسیاری از مواقع باید در آزمون های ورودی شرکت کرده و در صورتی که نمرات کافی را به دست آورند، قادر خواهند بود تا به دانشگاه ورود پیدا کنند. در حال حاضر شرایط برگزاری دوره های بازرگانی بین الملل در مقاطع مختلف به شرح جدول زیر است:

مقطع تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
حداقل طول دوره 4 سال 2 سال 3 سال

دانشگاه های دانمارک در رشته های مختلف از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند و به همین دلیل است که افراد زیادی تمایل دارند تا ویزای تحصیلی دانمارک را به دست آورند که البته باید به موارد دیگر نیز توجه داشت.

معرفی دانشگاه های برتر رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

دانشگاه های دانمارک از رتبه های بسیار خوبی در سطح جهان در رشته های بازرگانی بین الملل و علوم اقتصادی برخوردار هستند و همین مسئله سبب شده است که بتوان این کشور را به بسیاری از افراد توصیه کرد. محدودیت های کمی برای تحصیل در دانمارک وجود دارد و به همین دلیل است که به افراد با رزومه های قوی توصیه می شود تا به شرایط تحصیل در دانمارک نیز توجه داشته باشند. بهترین دانشگاه های دانمارک در رشته بازرگانی بین الملل عبارتند از:

بهترین دانشگاه های رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

هزینه تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

در حال حاضر باید به این نکته اشاره کرد که دانمارک یکی از کشورهای نسبتا گران قیمت اروپایی برای تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی است و همین شرایط برای تحصیل در رشته بازرگانی نیز وجود دارد. دانشجویان خارجی برای این که بتوانند هزینه های تحصیل خود در این کشور را پرداخت کنند، باید تمکن مالی نسبتا مناسبی داشته باشند و در غیر این صورت مهاجرت به دانمارک چندان هوشمندانه صورت نگرفته است.

هزینه تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در این کشور برای دانشجویان غیر اروپایی در حدود 8500€ تا 11200€ (یورو) در سال است و دانشجویان در برخی از موارد ممکن است بتوانند به بورسیه های تحصیلی نیز دسترسی داشته باشند اما نمی توان به صورت قطعی در رابطه با آن صحبت کرد. از طرف دیگر باید به هزینه های زندگی در دانمارک نیز توجه داشت که به طور تقریبی در حدود 1100€ (یورو) در ماه در نظر گرفته می شود.

هزینه تحصیل رشته بازرگانی بین الملل در دانمارک

شرایط کار یک کارشناس علوم بازرگانی در دانمارک

افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مختلف در دانمارک را دارند، باید به این نکته توجه داشته باشند که تحصیل در این کشور می تواند زمینه ساز مناسبی برای رسیدن به کار در این کشور باشد که در نهایت منجر به دریافت اقامت دانمارک نیز خواهد شد. یک کارشناس در امور بازرگانی در دانمارک می تواند در حدود 31900DKK (کرون دانمارک) در ماه دریافت کند و همین مسئله سبب شده است تا بتوان زندگی آن ها را از نظر اقتصادی نیز در شرایط مناسبی دانست. در صورتی که شما نیز به دنبال مسیرهای هموار برای مهاجرت به خارج از کشور هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *