مهاجرت تحصیلی لوکزامبورگ

رشته جراحی پلاستیک در لوکزامبورگ

رشته جراحی پلاستیک در لوکزامبورگ

تحصیل رشته جراحی پلاستیک در لوکزامبورگ از جمله اتفاقاتی است که ممکن است نتیجه ای نامناسب در آینده کاری افراد داشته باشد. کیفیت تحصیل برای دانشجویانی که به خارج از کشور مهاجرت می کنند، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این درجه اهمیت در رشته ای مانند پزشکی دو صد چندان می شود. زمانی که به رتبه بندی های مختلف رشته های پزشکی توجه شود، در خواهیم یافت که کشور لوگزامبورگ از نظر علمی شرایط چندان مناسبی ندارد و دانشگاه های این کشور نتوانسته اند رتبه مناسبی را به دست آورند. این مسئله می تواند آینده کاری علاقمندان به این رشته را به شدت تحت تاثیر خود قرار دهد.

رشته جراحی پلاستیک به عنوان یکی از تخصص های پزشکی، شرایط خاصی را طلب می کند و همه افرادی که این رشته را برای آینده خود انتخاب می کنند، باید در گام اول مدرک خد در رشته پزشکی را دریافت کنند. به همین دلیل است که به علاقمندان به این رشته توصیه می شود که ابتدا رشته تخصصی خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به دریافت پذیرش در رشته پزشکی نمایند چراکه در این صورت می توانند با سهولت بسیار بیشتری، در رشته تخصصی مورد نظر خود پذیرش دریافت کرده و به ادامه تحصیل بپردازند. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله شرایط تحصیل رشته جراحی پلاستیک را مورد بررسی خود قرار خواهند داد.

  • آیا لوکزامبورگ مقصد مناسبی برای تحصیل در رشته جراحی پلاستیک است؟
  • آیا دانشگاه های این کشور در رشته جراحی پلاستیک جایگاه مناسبی دارند؟
  • هزینه تحصیل رشته جراحی پلاستیک در این کشور چقدر است؟
  • آیا می توان به عنوان دانشجوی خارجی، پس از تحصیل در لوکزامبورگ کار کرد؟

شرایط تحصیل رشته جراحی پلاستیک در لوکزامبورگ

رشته جراحی پلاستیک به عنوان یکی از رشته های تخصص پزشکی، باید در دانشگاه هایی مورد توجه قرار گیرد که حداقل توانسته اند رتبه بین المللی مناسبی را در اختیار بگیرند. در این صورت مشخص می شود که دانشگاه از نظر علمی خروجی های مناسبی را داشته است و به نوعی تولید کننده علم نیز بوده. با نگاهی اجمالی به رتبه بندی دانشگاه های برتر جهان در رشته جراحی پلاستیک، می توان دریافت که هیچ یک از دانشگاه های لوکزامبورگ به عنوان یکی از کشورهای خوب اروپایی، نتوانسته اند رتبه درخوری را به دست آورند و به همین دلیل است که نمی توان تحصیل در لوکزامبورگ را به بسیاری از متقاضیان این رشته توصیه کرد.

شرایط زندگی و کار در لوکزامبورگ بسیار مناسب است و سطح درآمد در این کشور نیز بسیار بالا است اما این مسئله سبب نشده است که کیفیت آموزش در این کشور به سطح مناسبی برسد. دوره تحصیل در رشته جراحی پلاستیک در این کشور 4 ساله است ولی دانشجویان نمی توانند این دوره را به زبان انگلیسی پشت سر بگذارند. آلمانی و فرانسوی دو زبانی هستند که دانشجویان علاقمند به رشته جراحی پلاستیک در این کشور می توانند به ادامه تحصیل در آن ها بپردازند.

شرایط کلی تحصیل رشته جراحی پلاستیک را می تواند در اینفوگرافی زیر مشاهده کرد.

شرایط کلی تحصیل رشته جراحی پلاستیک

هزینه تحصیل رشته جراحی پلاستیک در لوکزامبورگ

یکی از جدی ترین چالش هایی که همه افراد پیش از انتخاب دانشگاه محل تحصیل خود باید به آن توجه ویژه داشته باشند، مجموع هزینه هایی است که باید در طول دوره تحصیل خود پرداخت کنند. دانشگاه های لوکزامبورگ از نظر مالی فشار زیادی را به دانشجویان وارد نمی کنند اما هزینه های زندگی در این کشور به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی سنگین به حساب می آید.

برای تحصیل در رشته جراحی پلاستیک، دانشجویان با در اختیار داشتن بودجه ای در حدود 5500€ (یورو) در سال را در اختیار داشته باشند و به همین دلیل می توان حدود شهریه تحصیل در این کشور را 22000€ (یورو) برای 4 سال تحصیل دانست. در برخی از مواقع دانشجویان می توانند از بورسیه های تحصیلی در این کشور نیز بهره ببرند.

هزینه زندگی در این کشور نیز به طور تقریبی حداقل 1000€ (یورو) در ماه در نظر گرفته می شود ولی بسیاری از دانشجویان برای گذران زندگی خود در این کشور، ماهیانه به بیش از 1500€ (یورو) نیاز خواهند داشت. به دانشجویان در این کشور 15 ساعت فرصت کار در هفته داده می شود که در ایام تعطیلی دانشگاه به 40 ساعت در هفته نیز می رسد.

هزینه تحصیل رشته جراحی پلاستیک در لوکزامبورگ

شرایط کار یک جراح پلاستیک در لوکزامبورگ

در صورتی که فردی کار خود را در لوکزامبورگ به عنوان یک جراح پلاستیک آغاز کند، می تواند ماهیانه به درآمدی معادل 19300€ (یورو) دسترسی داشته باشد و به یکی از بالاترین متوسط درآمدی در میان کشورهای اروپایی برای رشته جراحی پلاستیک دست پیدا کند. با این اوصاف شرایط تحصیل در این کشور چندان مناسب نیست اما به عنوان نیروی کار می توان این کشور را مقصد بسیار مناسبی قلمداد کرد. اگر در جستجوی آینده ای مناسب از نظر زندگی حرفه ای برای خود هستید، حتما با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *