مهاجرت تحصیلی اسکاتلند

رشته قلب و عروق در اسکاتلند

رشته قلب و عروق در اسکاتلند

تحصیل رشته قلب و عروق در اسکاتلند به دلیل شباهت های زیادی که به انگلستان دارد، از نظر علمی و جایگاه بین المللی در وضعیت مناسبی قرار دارد. افرادی که وضعیت مالی آن ها در سطح عالی نیست تا بتوانند هزینه های تحصیل در انگلستان را پرداخت کنند، معمولا تحصیل در اسکاتلند را انتخاب می کنند تا بتوانند با هزینه های نسبتا کمتر، با کیفیتی نسبتا مشابه به ادامه تحصیل بپردازند. در این شرایط است که می توان گفت اسکاتلند یکی از مقصدهای مناسب برای تحصیل در رشته قلب و عروق است که رزومه تحصیلی فرد را به صورت قابل توجهی تقویت می کند.

دانشگاه های اسکاتلند به شدت تحت تاثیر دانشگاه های انگلستان هستند و فرهنگ زندگی در این کشورها نیز شباهت های نسبی با یکدیگر دارند. اسکاتلند به عنوان یکی از کشورهای بریتانیای کبیر به عنوان یک مقصد عالی برای تحصیل و زندگی به حساب می آید و بسیاری از افرادی که تحصیل در اسکاتلند را تجربه می کنند، برای کار به انگلستان مهاجرت می کنند اما شرایط کار در اسکاتلند نیز به حدی جذاب است که بتواند بسیاری را متقاعد کند که در این کشور اقامت خود را تمدید نمایند و در همین کشور به کار مشغول شوند. با وجود همه امتیازاتی که تحصیل در اسکاتلند به همراه دارد، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله در تلاش خواهند بود تا به این نکته بپردازند که تحصیل رشته قلب و عروق در این کشور چه امتیازاتی را به همراه دارد.

  • بهترین دانشگاه های اسکاتلند برای تحصیل رشته قلب و عروق کدامند؟
  • آیا اسکاتلند مقصد گران قیمتی برای تحصیل در این رشته است؟
  • فرایند دریافت پذیرش از دانشگاه های اسکاتلند در رشته قلب و عروق چیست؟
  • متوسط درآمد و شرایط کار متخصصین قلب و عروق در این کشور چگونه است؟

معرفی دانشگاه های برتر رشته قلب و عروق در اسکاتلند

موضوعی که در رابطه با تحصیل در اسکاتلند در رشته قلب و عروق باید به آن توجه داشت آن که 5 دانشگاه با اعتبار جهانی بالا در این کشور وجود دارند که تحصیل در هر یک از آن ها می تواند امتیازات ویژه ای را به رزومه فارغ التحصیلان اضافه کند. باید توجه داشت که اعتبار مدارک دریافت شده از دانشگاه های اسکاتلند بسیار مناسب است و این مسئله می تواند به افراد در یافتن شغل نیز کمک کند.

دانشگاه های اسکاتلند تنها به زبان انگلیسی دروس را ارائه می کنند اما معمولا مسلط ترین دانشجویان به زبان انگلیسی در روزهای نخست اقامت خود در این کشور دچار چالش می شوند چراکه لهجه اسکاتلندی ها با مردمان انگلیسی زبان سایر کشورهای جهان متفاوت است. در رابطه با طول دوره تحصیل در این رشته نیز باید گفت که دانشجویان باید ابتدا دوره تحصیل پزشکی در اسکاتلند را پشت سر بگذارند و سپس وارد دوره تخصصی قلب و عروق شوند. طول دوره تحصیل برای دانشجویان در اسکاتلند در حدود 11 سال خواهد بود.

برخی از مهم ترین دانشگاه های رشته قلب و عروق در اسکاتلند عبارتند از:

برخی از مهم ترین دانشگاه های رشته قلب و عروق در اسکاتلند

بررسی هزینه های تحصیل رشته قلب و عروق در اسکاتلند

دانشجویان رشته قلب و عروق و سایر رشته های تحصیلی در این کشور، هزینه کمتری را نسبت به دانشجویان در انگلستان پرداخت می کنند و چنین شرایطی برای دانشجویان می تواند یک امتیاز باشد. دانشجویان رشته قلب و عروق در اسکاتلند به طور معمول شهریه ای بین 21500£ تا 28500£ (پوند) در سال را پرداخت می کنند و این مبلغی است که تقریبا کمتر از دانشگاه های مشابه و همسطح انگلیسی است.

در رابطه با هزینه زندگی در اسکاتلند نیز می توان گفت که دانشجویان سالیانه به حدود 17000£ (پوند) نیاز خواهند داشت تا هزینه های زندگی خود را نیز تامین کنند. به دانشجویان خارجی در این کشور فرصت داده می شود تا به صورت نیمه وقت به کار مشغول شوند و از این طریق هزینه های زندگی خود را تامین کنند.

بررسی هزینه های تحصیل رشته قلب و عروق در اسکاتلند

شرایط کار پس از تحصیل در اسکاتلند به عنوان متخصص قلب

افرادی که به عنوان نیروی کار رسمی در کشور اسکاتلند مورد پذیرش قرار می گیرند، قطعا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی کرده اند. برای عبور از چنین مرحله ای، افراد می توانند تحصیل در اسکاتلند را انتخاب کنند تا دیگر نیازی به معادلسازی مدرک خود نداشته باشند. اعتبار مدرک تحصیلی اسکاتلند در این کشور به افراد کمک می کند تا بلافاصله پس از پایان دوره تحصیل خود وارد بازار کار شوند و از امتیازات بسیار زیادی که کار در این کشور به همراه دارد بهره ببرند.

فرایند کار پس از تحصیل در اسکاتلند به گونه ای است که دانشجویان بعد از اتمام دوره تحصیلی خود می توانند به درآمد بالا دست پیدا کنند و کیفیت زندگی خود در این کشور را اتقاع دهند. یک متخصص قلب و عروق در اسکاتلند به طور متوسط 22300£ (پوند) در ماه درآمد کسب می کند که برای تامین هزینه های زندگی بالاتر از استانداردهای جهانی نیز کفایت می کند. در صورتی که به دنبال تحصیل در بهترین کشورهای جهان هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.