مهاجرت تحصیلی روسیه

رشته قلب و عروق در روسیه

رشته قلب و عروق در روسیه

دانشگاه های روسیه در سال های پیشرفت چشمیگری را تجربه کرده اند اما باید در نظر داشت شرایط تحصیل رشته قلب و عروق در روسیه متفاوت است. در حال حاضر دانشگاه های روسیه در رشته های مهندسی به سمت رتبه های 2 رقمی خیز برداشته اند اما در رشته های پزشکی در روسیه همچنان دانشگاه های این کشور رتبه های سطح متوسط را در اختیار دارند و این مسئله ای است که می تواند شرایط کار آینده متقاضیان و دانشجویان تحصیل در این کشور را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، همچنان می توان گفت که برای افرادی که رزومه تحصیلی متوسطی در اختیار دارند، روسیه می تواند مقصدی مناسب قلمداد شود.

دانشگاه های روسیه را می توان در حد متوسط معرفی کرد که امکانات آموزشی بالایی در اختیار ندارند. با این حال برخی از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت بهداشت ایران قرار دارند و همین مسئله می تواند به اعتبار تحصیل در این این کشور بیافزاید. شرایط تحصیل با هزینه کم و امکان شرکت در دوره های پیش پزشکی نیز می تواند منجر به جذابیت هرچه بیشتر تحصیل در این کشور شود. با این وجود همچنان نکاتی منفی نیز در این زمینه وجود دارد که باید آن ها را نیز مورد بررسی قرار داد. به منظور بررسی همین شاخص ها، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی روند تحصیل رشته قلب و عروق در روسیه می پردازند.

  • بهترین دانشگاه های رشته قلب و عروق در روسیه کدامند؟
  • آیا هزینه تحصیل رشته قلب و عروق در این کشور زیاد است؟
  • آیا پزشکان می توانند در این کشور به ادامه زندگی و کار بپردازند؟
  • متوسط درآمد در کشور روسیه برای متخصصین قلب و عروق چقدر است؟

انتخاب رشته قلب و عروق در کشور روسیه

علاقمندان به حوزه های پزشکی به خوبی می دانند که رشته قلب و عروق یکی از رشته های تخصصی است که نمی توان در مقطع کارشناسی به آن ورود کرد. پس از دریافت مدرک پزشکی، دانشجویان می توانند وارد دوره تخصص پزشکی شوند و تخصص قلب و عروق را برای خود انتخاب کنند. در چنین شرایطی است که درجه اعتبار مدرک کارشناسی فرد از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود.

افرادی که قصد تحصیل در کشور روسیه را دارند، بهتر است ابتدا در دوره پادفک شرکت کرده سپس وارد دوره های پزشکی در این کشور شده و پس از آن با دریافت مدرک تحصیلی خود در رشته پزشکی، آماده ورود به دوره تخصص قلب و عروق خواهند شد. در چنین شرایطی است که می توان گفت بهترین گزینه برای تحصیل در رشته تخصصی قلب و عروق در کشور روسیه انتخاب شده است.

انتخاب رشته قلب و عروق در کشور روسیه

یکی از مهم ترین مزایای تحصیل پزشکی در روسیه آن است که دانشجویان نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهند داشت و دوره پادفک برای آن ها شامل آموزش دوره زبان روسی نیز می شود و در این صورت آن ها شانس خواهند داشت تا در دانشگاه های بیشتری درخواست خود را به ثبت برسانند.

هزینه تحصیل رشته قلب و عروق در روسیه

یکی دیگر از امتیازاتی که تحصیل در رشته قلب و عروق در روسیه می تواند به همراه داشته باشد آن است که دانشجویان نیازی به پرداخت شهریه های سنگین برای تحصیل در این کشور نخواهند داشت. به طور متوسط می توان گفت که هزینه تحصیل رشته قلب و عروق در این کشور در حدود 6000$ تا 10200$ (دلار) در سال است و دانشجویان برای تامین هزینه های تحصیلی خود شانس زیادی برای دریافت بورسیه تحصیلی نخواهند داشت.

از طرف دیگر هزینه های زندگی در روسیه نیز تا حد زیادی ارزان قیمت تر از کشورهای اروپایی دیگر است تا جایی که دانشجویان می توانند با در اختیار داشتن ماهانه 350$ تا 650$ (دلار)، هزینه های زندگی خود را به طور کامل پرداخت کنند. به تازگی قوانین کار دانشجویی در این کشور نیز دچار تغییراتی شده است و برخی از دانشجویان می توانند در این کشور به صورت نیمه وقت به کار دانشجویی مشغول شوند و از این طریق مخارج روزانه خود را تامین کنند.

هزینه تحصیل رشته قلب و عروق در روسیه

شرایط کار متخصصین قلب و عروق در روسیه

افرادی که به عنوان متخصص قلب و عروق در کشور روسیه به کار مشغول می شوند، این فرصت را خواهند داشت که بتوانند به کار مشغول شوند و فرایند کار خود در روسیه را ساده تر جلوه دهند. در شرایط کنونی باید در نظر داشت که با توجه به نیازهای موجود در کشور روسیه، دانشجویان رشته قلب و عروق می توانند به راحتی به کار پس از تحصیل در روسیه دست پیدا کنند.

یک متخصص قلب و عروق در کشور روسیه به طور متوسط می تواند درآمدی در حدود 364000RUB (روبل) در ماه درآمد کسب کند و از این طریق کیفیت بسیار مناسبی برای زندگی خود ایجاد کند. اگرچه دوره تحصیل در روسیه یک سال طولانی تر از بسیاری از کشورهای جهان است اما روند ورود به این کشور سهولت مناسبی دارد. در صورتی که تمایل به زندگی در این کشور یا سایر کشورهای برتر جهان دارید، ، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *