ویترین

رشته پزشکی در تووالو

رشته پزشکی در تووالو

رشته پزشکی در تووالو گزینه ای خارج از دسترس است و افرادی که می خواهند در این کشور پزشک شوند، باید به خارج از کشور بیاندیشند. محدودیت هایی در این کشور به طور کلی برای تحصیل وجود دارد و در رشته ای مانند پزشکی این محدودیت به حداکثر خود می رسد. باید به این نکته اشاره کرد که در شرایط کنونی، تووالو یکی از کشورهایی است که نباید برای تحصیل به سمت آن حرکت کرد.

 • بهترین جایگزین برای تحصیل رشته پزشکی در تووالو کدامند؟
 • چه کسانی می توانند در تووالو به عنوان پزشک کار کنند؟
 • محدودیت های انتخاب تووالو برای تحصیل پزشکی چیست؟
 • زبان تحصیل رشته پزشکی در تووالو چیست؟
 • دانشگاه های برتر تووالو برای تحصیل پزشکی کدامند؟

در شرایط کنونی که تحصیل رشته پزشکی در تووالو ممکن نیست، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به جایگزین هایی می اندیشند که می توان با انتخاب آن ها تحصیل با کیفیت را تجربه کرد.

شرایط تحصیل پزشکی در برترین دانشگاه های خارج از تووالو

افرادی که می خواهند آینده کاری مناسبی در رشته پزشکی داشته باشند، باید بهترین کشورها و دانشگاه های جهان را برای تحصیل خود در رشته پزشکی انتخاب کنند. در حال حاضر، آمریکا قدرت اول جهان در آموزش رشته پزشکی است ولی هزینه های بالایی که تحصیل در این کشور به همراه دارد، منجر به آن شده تا بسیاری از افراد نتوانند آن را برای تحصیل خود انتخاب کنند.


کشورهای زیادی وجود دارند که حتی با هزینه های کم نیز می توانند تحصیل رشته پزشکی را فراهم کنند. با همه این تفاسیرها، پروسه مشخصی برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور وجود دارد که فرد باید آن ها را به خوبی و پیوسته طی کنند تا به موفقیت دست پیدا کنند.

پروسه تحصیل پزشکی در خارج از کشور

در بسیاری از کشورهای جهان ممکن است این ترتیب با جزئیاتی کمتر و بیشتر همراه شود. با این حال، در اختیار داشتن مدرک زبان و همچنین شرکت در آزمون ورودی برای همه متقاضیان تحصیل رشته پزشکی در خارج از کشور الزامی است.

شرایط مشابه پزشک شدن در کانادا و آمریکا به جای تووالو

افرادی که می خواهند در کانادا یا آمریکا به عنوان دو کشور بزرگ برای تحصیل رشته پزشکی مدرک تحصیلی دریافت کنند، مسیر نسبتا طولانی تری را پیش روی خود خواهند داشت. باید در نظر داشت که در حال حاضر این کشورها برای تحصیل پزشکی از فرد می خواهند که در مرحله نخست، یک مدرک کارشناسی علوم پایه دریافت کنند. پس از دریافت مدرک تحصیلی در این رشته ها که البته گزینه های 2 ساله نیز در پیش دارند، فرد می تواند در آزمون MCAT شرکت کند.

شرایط کلی تحصیل پزشکی در کانادا

با قبولی در آزمون است که فرد می تواند مجوز تحصیل را برای خود به دست آورد. دوره آموزش پزشکی در این کشور 5 الی 6 سال به طول خواهد انجامید و حتما با دوره کارآموزی نیز همراه است. افراد می توانند پس از دریافت مدرک تحصیلی خود، در همین دو کشور دوره تخصص را نیز پشت سر بگذارند.

شرایط مشابه پزشک شدن در کانادا و آمریکا به جای تووالو

رشته پزشکی در مجارستان یک جایگزین عالی برای تووالو

مجارستان به چند دلیل متفاوت می تواند یک گزینه ایده آل برای تحصیل رشته پزشکی به حساب آید. مهم ترین مزایای تحصیل رشته پزشکی در مجارستان به جای تووالو را می توان به شرح زیر دانست:

 • گزینه های متعدد برای تحصیل
 • رقابت نه چندان سنگین در آزمون های ورودی
 • هزینه های نسبتا منطقی برای تحصیل رشته پزشکی
 • اعتبار بالای مدرک تحصیلی در اروپا
 • همه دانشگاه های پزشکی در مجارستان تحت تایید سازمان بهداشت جهانی هستند
 • امکان دریافت اقامت شنگن پس از تحصیل

شرایط تحصیل پزشکی در مجارستان

دوره تحصیل پزشکی در این کشور نیز حدودا 6 ساله است. افرادی که دوره کارآموزی خود در این کشور را پشت سر بگذارند، این فرصت را خواهند داشت که بتوانند در این کشور کار کنند و از امتیازهای اقامتی آن استفاده کنند. شهریه دانشگاه های پزشکی در مجارستان از 13000$ (دلار) در سال آغاز می شود. دانشجویان می توانند در این کشور به کار ضمن تحصیل مشغول شوند و هزینه های زندگی خود که در حدود 700$ (دلار) در ماه است را نیز پوشش دهند.

به طور کلی برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور، گزینه های متعددی وجود دارد که می تواند بهترین کیفیت ممکن را در اختیار افراد قرار دهد. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تکیه بر تجربیات خود، می توانند بهترین گزینه ممکن با توجه به شرایط هر فرد را در اختیار او قرار دهند. باید در نظر داشت که نمی توان به سادگی به یک فرد توصیه کرد که یک کشور را انتخاب کند مگر آن که دلایل روشنی وجود داشته باشد.

سوالاتی درباره رشته پزشکی در تووالو

مهم ترین پرسش هایی که درباره رشته پزشکی در تووالو مطرح می شوند عبارتند از:

 • کیفیت آموزش رشته پزشکی در تووالو چگونه است؟ باید به این نکته اشاره کرد که تووالو یکی از کشورهایی است که انتخاب آن به عنوان مقصد تحصیلی ممکن نیست.
 • بهترین گزینه های تحصیل پزشکی در نزدیکی تووالو چیست؟ نیوزلند و استرالیا بهترین گزینه هایی هستند که انتخاب آن ها می توانند نسبت به تووالو بهتر باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *