مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند

روش های سرمایه گذاری در فنلاند

Rate this post

در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی در رابطه با موضوع روش های سرمایه گذاری در فنلاند هستید با مطالعه نمودن مقاله روش های سرمایه گذاری در فنلاند می توانید به اطلاعات جامعی در این زمینه  به دست آورید. از نظر کارشناسان ارشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، به صورت کلی می توان گفت که این روش که در طول سال های اخیر

افزایش رو به رشد و همچنین چشم گیری داشته. اقدام به سرمایه گذاری و  همچنین ثبت شرکت در این کشور برای افرادی که هدف سرمایه گذاری در میان سایرکشور های خارجی و  می تواند زمینه ساز شانس وفرصت هایی فوق العاده ای را فراهم کند.

دلایل سرمایه گذاری و مهاجرت به فنلاند

از جمله مواردی که باعث جذابیت این کشور در زمینه مهاجرت می شود عبارتند از:

  • داشتن ثبات سیاسی در این کشور
  • داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب در این کشور
  • پایداری و وجود نیروی کار دارای تخصص و هم چنین تحصیل کرده در این کشور
  • وجود دلایل در راستای سرمایه گذاری و هم چنین مهاجرت کردن به این کشور

 نحوه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند

در راستای شروع نمودن فرایند سرمایه گذاری و هم چنین  ثبت شرکت در این کشوراشخاص متقاضی ثبت شرکت در این کشور ملزم می باشند که در اولین مرحله اقدام به تاسیس شرکتی در این کشور نمایند. و در صورتی که خود مالک شرکت نام برده یا با شخصی دیگر می توانند که به صورت مشارکتی اقدام به تاسیس نمودن شرکت نمایند.

شخص متقاضی ثبت شرکت در این کشور ملزم می باشد که به صورت فیزیکی به اشتغال بپردازد، در راستای اخذ ویزا و هم چنین مهاجرت به این کشور تنها سهام دار بودن کافی نمی باشد. بلکه با موفقیت در زمینه دریافت نمودن مجوز اقامت به عنوان یک  شخص که به شغل کار آفرینی می پردازد

شخص می تواند در سپری نمودن کلیه  مراحل این فرایند شروع  به کسب و کار خود برای انجام کار های دیگر کند، دست کم میزان سرمایه که برای سر مایه گذاری در این کشور لازم می باشد. به میزان یک ملیون یورو می باشد. شخصی که هدف سرمایه گذاری در این کشو را دارد قادر می باشد که  با  کلیه اعضا خانواده خود اقدام به مهاجرت کردن به این کشور نماید و همچنین به صورت موقت در این کشور به  اقامت بپردازد.

ودر نهایت بعد از گذراندن مدت زمانی به میزان پنج سال ازاقامت موقت ای شخص بگذرد و در نهایت اقدام به تقاضای حق اقامت دائم و  هم چنین حق شهروندی کند.

انواع ثبت شرکت در فنلاند

در راستای اقدام نمودن به ثبت شر کت در این کشور روش های گوناگون و متفاوتی وجود دارد این روشها عبارتند از:

ثبت شرکت از روش مالکیت :

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور  از روش مشارکت راحت ترین و همچنین  ساده ترین و  پر جاذبه ترین راه برای شروع نمودن  کسب و کار می باشد.

با این توضیح که ملزم می باشند که  به عنوان یک کارآفرین خصوصی و با استفاده نمودن از نام یک شرکت اقدام به شروع  کار نمایند.

کلیه مسئولیت و اقدام به تصمیم گیری  در این گونه از شر کتها مختص به شخص کارآفرین می باشد.

و برای این شخص  این امکان و جود دارد که  اشخاص متقاضی کار را در  سایر مشاغل دیگر  را استخدام  نماید.

جالب است که بدانید که اقدام به  راه اندازی کسب و کار  از این روش بسیار آسان و هم چنین سریع  می باشد.

ثبت شرت از روش مشارکت :

مشارکت زمانی شکل می گیرد که دو یا چند نفر توافقنامه مشارکت را امضا می کنند . شرکا در تمام عملیات شرکت دارای وضعیت و حقوق مساوی هستند و مسئولیت تصمیمات شرکت و بدهی ها بر عهده شرکا است. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب ویزای فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

انواع شرکت رایج در کشور فنلاند

شرکت مشارکت محدود :

این  روش از مشارکت که به صورت  یک مشارکت معمولی و عادی می باشد که به غیر از وجود داشتن یک یا چندین شریک  دارای مسئولیت به عنوان یک سرمایه گذار  انجام وظیفه می کند.

شرکت  با مسئولیت محدود :

تاسیس این نوع شرکت نیازمند  و جود دست کم یک شخص  یا  شرکت و  هم چنین حداقل سرمایه ۲۵۰۰ یورو است . سرمایه به سهام تقسیم می شود . قدرت رأی ، سود و بدهی سهامدار بستگی به تعداد سهام او دارد .

شرکت انجمن تعاونی :

این نوع شرکت که متعلق به اعضای آن است . و می تواند در برگیرنده  یک یا چند عضو باشد.

با این توضیح که هر عضو این شرکت از یک حق رای در کلیه جلسات تعاونی بر خوردار می باشد.

نا گفته نماند که مسئولیت کلیه اعضا در راستای انجم به تعهدات انجمن تعاونی بستگی به میزان سرمایه گذاری اعضای این شرکت دارد.

مزیت های سرمایه گذاری در کشور فنلاند

مزیت اول:

اولین مزیت سرمایه گذاری در این کشور این می باشد که هیچ گونه فرق و تمایزی بین اشخاص سرمایه گذار که دارای تابعیت  خارجی می باشند و هم چنین کلیه اشخاص سرمایه گذار دارای تابعیت داخلی می باشند در کلیه مراحل  و فرایند روند سرمایه گذاری و  هم چنین ثبت شرکت در  این کشور وجود ندارد . در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کار در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

مزیت دوم:

دومین مزیت در امر سرمایه گذاری در این کشور این می باشد که  در میان این کشور  امکان در یافت نمودن وام های کم  بهره وجود دارد که این نوع وام براساس موقعیت جغرافیای شخص سرمایه گذار و هم چنین  گستردگی شرکت داده خواهد شد.

مزیت سوم:

سومین مزیت سرمایه گذاری در این  کشور  وجود نظام سیاسی پایدار این کشور می باشد.

مزیت چهارم:

چهارمین مزیت سرمایه گذاری در این کشور وجود موقعیت جغرافیایی مناسب این کشور  می باشد که باعث رونق بازار جهانی این کشور شده است.

مزیت پنجم:

اما آخرین مزیت سرمایه گذاری در این کشور این می باشد که این کشور در بر گیرنده تعداد زیادی از افراد با سواد و هم چنین تحصیل کرده می باشد که در زمینه های صنعتی و هم چنین سایر فناوری ها دارای تخصص می باشند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کارآفرینی در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

اگر شما هم با مطالعه نمودن مقاله روش های سرمایه گذاری در فنلاند در راستای کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع روش های سرمایه گذاری در فنلاند علاقه مند شدید. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال ها تجربه مهاجرتی در زمینه های مختلف مهاجرت و راه های مختلف از جمله ویزای تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری در فنلاند و دیگر کشورها د خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =