مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند

روش های سرمایه گذاری در فنلاند

روش های سرمایه گذاری در فنلاند

در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعاتی در رابطه با موضوع روش های سرمایه گذاری در فنلاند هستید می توانید با این مقاله به هدف خود برسید. با مطالعه نمودن این مقاله در باب روش های سرمایه گذاری در فنلاند می توانید به اطلاعات جامعی در این زمینه به دست آورید. از نظر کارشناسان ارشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، به صورت کلی می توان گفت که این روش که در طول سال های اخیر افزایش رو به رشد و همچنین چشم گیری داشته است. اقدام به سرمایه گذاری و همچنین ثبت شرکت در این کشور برای افرادی که هدف سرمایه گذاری در میان سایر کشورهای خارجی می تواند زمینه ساز شانس و فرصت هایی فوق العاده ای را فراهم کند.

دلایل سرمایه گذاری و مهاجرت به فنلاند در 2021

از جمله مواردی که باعث جذابیت فنلاند در 2021 در زمینه مهاجرت می شود عبارتند از:

  • ثبات سیاسی
  • موقعیت جغرافیایی مناسب
  • پایداری و وجود نیروی کار دارای تخصص و تحصیل کرده
  • وجود دلایل در راستای سرمایه گذاری و هم چنین مهاجرت کردن به این کشور

سرمایه گذاران باید به نرخ تورم در فنلاند طی سال های آتی هم توجه داشته باشند:

نرخ تورم در فنلاند

نحوه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند

در راستای شروع فرآیند سرمایه گذاری و همچنین ثبت شرکت در این کشور اشخاص متقاضی ثبت شرکت در این کشور ملزم می باشند که در اولین مرحله اقدام به تاسیس شرکتی در این کشور نمایند و در صورتی که خود مالک شرکت نام برده یا با شخصی دیگر می توانند که به صورت مشارکتی اقدام به تاسیس نمودن شرکت نمایند.

شخص متقاضی ثبت شرکت در این کشور ملزم می باشد که به صورت فیزیکی به اشتغال بپردازد، در راستای اخذ ویزا و همچنین مهاجرت به این کشور تنها سهام دار بودن کافی نمی باشد. بلکه با موفقیت در زمینه دریافت نمودن مجوز اقامت به عنوان یک شخص که به شغل کار آفرینی می پردازد شخص می تواند در سپری نمودن کلیه مراحل این فرایند شروع به کسب و کار خود برای انجام کارهای دیگر کند، دست کم میزان سرمایه که برای سرمایه گذاری در این کشور لازم می باشد، به میزان 1000000€ (یورو) می باشد.

شخصی که هدف سرمایه گذاری در این کشور را دارد قادر می باشد که با کلیه اعضا خانواده خود اقدام به مهاجرت کردن به این کشور نماید و همچنین به صورت موقت در این کشور به اقامت بپردازد و در نهایت بعد از گذراندن مدت زمانی به میزان 5 سال از اقامت موقت این شخص بگذرد و در نهایت اقدام به تقاضای حق اقامت دائم و همچنین حق شهروندی کند.

انواع روش های سرمایه گذاری در فنلاند

در راستای اقدام نمودن به ثبت شرکت در این کشور روش های گوناگون و متفاوتی وجود دارد این روشها عبارتند از:

ثبت شرکت از روش مالکیت: سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور از روش مشارکت راحت ترین و همچنین ساده ترین و پر جاذبه ترین راه برای شروع نمودن کسب و کار می باشد. با این توضیح که ملزم می باشند که به عنوان یک کارآفرین خصوصی و با استفاده نمودن از نام یک شرکت اقدام به شروع کار نمایند. کلیه مسئولیت و اقدام به تصمیم گیری در این گونه از شرکتها مختص به شخص کارآفرین می باشد و برای این شخص این امکان و جود دارد که اشخاص متقاضی کار را در سایر مشاغل دیگر را استخدام نماید. جالب است که بدانید که اقدام به راه اندازی کسب و کار از این روش بسیار آسان و همچنین سریع می باشد.

ثبت شرکت از روش مشارکت: مشارکت زمانی شکل می گیرد که 2 یا چند نفر توافقنامه مشارکت را امضا می کنند. شرکا در تمام عملیات شرکت دارای وضعیت و حقوق مساوی هستند و مسئولیت تصمیمات شرکت و بدهی ها بر عهده شرکا است. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب ویزای فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

انواع روش های سرمایه گذاری در فنلاند

انواع شرکت رایج در کشور فنلاند

شرکت های زیادی وجود دارد در این کشور که می توانید اقدام نمائید و هر کدام از این شرکت ها شرایط مخصوص به خود را دارند و از جمله شرکت هایی که خیلی رایج هستند را در این جدول ارائه داده ایم:

انواع شرکت ها شرایط
شرکت مشارکت محدود این روش از مشارکت که به صورت یک مشارکت معمولی و عادی می باشد که به غیر از وجود داشتن یک یا چندین شریک دارای مسئولیت به عنوان یک سرمایه گذار انجام وظیفه می کند.
شرکت با مسئولیت محدود تاسیس این نوع شرکت نیازمند وجود دست کم یک شخص یا شرکت و همچنین حداقل سرمایه 2500€ (یورو) است. سرمایه به سهام تقسیم می شود. قدرت رأی، سود و بدهی سهامدار بستگی به تعداد سهام او دارد
شرکت انجمن تعاونی این نوع شرکت که متعلق به اعضای آن است و می تواند در برگیرنده یک یا چند عضو باشد. با این توضیح که هر عضو این شرکت از یک حق رای در کلیه جلسات تعاونی بر خوردار می باشد. نا گفته نماند که مسئولیت کلیه اعضا در راستای انجام به تعهدات انجمن تعاونی بستگی به میزان سرمایه گذاری اعضای این شرکت دارد.

برنامه استارت آپ فنلاند

یکی از جذاب ترین برنامه های مهاجرتی به کشور فنلاند جهت سرمایه گذاری، استفاده از ویزای استارت آپ این کشور است. افرادی که از این طریق خود را به کشور فنلاند می رسانند می توانند خود را یک شهروند فنلاندی تصور کنند. پروسه رسیدن به کشور فنلاند از طریق استارت آپ در حدود 6 ماه به طول خواهد انجامید و نیازی به دریافت مدرک زبان نخواهد داشت و این خود یکی از مهم ترین امتیازاتی است که استفاده از این برنامه مهاجرتی به همراه خوهد داشت.

برنامه استارت آپ فنلاند از جمله راه هایی است که فرد به کمک آن می تواند به کمک دولت فنلاند، نیازهای مالی خود را برطرف کرده و از این طریق فعالیت اقتصادی خود را آغاز کند. فرد در این مسیر کافی است سرمایه کافی برای اداره زندگی خود را در اختیار داشته باشد تا مجوز حضور در این کشور را به دست آورد. البته شرط اصلی این کار در اختیار داشتن یک ایده استارتاپی بسیار جذاب است.

مزیت روش های سرمایه گذاری در فنلاند

مزیت های سرمایه گذاری در کشور فنلاند به صورت زیر می باشد:

  • اولین مزیت سرمایه گذاری در این کشور این می باشد که هیچ گونه فرق و تمایزی بین اشخاص سرمایه گذار که دارای تابعیت خارجی می باشند و هم چنین کلیه اشخاص سرمایه گذار دارای تابعیت داخلی می باشند در کلیه مراحل و فرایند سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور وجود ندارد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کار در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.
  • در این کشور امکان دریافت وام های کم بهره وجود دارد که این نوع وام بر اساس موقعیت جغرافیایی شخص سرمایه گذار و هم چنین گستردگی شرکت داده خواهد شد.
  • سومین مزیت سرمایه گذاری در این کشور وجود نظام سیاسی پایدار می باشد.
  • چهارمین مزیت سرمایه گذاری در این کشور وجود موقعیت جغرافیایی مناسب می باشد که باعث رونق بازار جهانی شده است.
  • این کشور در برگیرنده تعداد زیادی از افراد با سواد و تحصیل کرده می باشد که در زمینه های صنعتی و سایر فناوری ها دارای تخصص می باشند.

در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کارآفرینی در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید. اگر شما هم با مطالعه مقاله فوق در راستای کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع سرمایه گذاری در فنلاند علاقه مند شدید، کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال ها تجربه مهاجرتی در زمینه های مختلف مهاجرت و راه های مختلف از جمله ویزای تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری در فنلاند و دیگر کشورها در خدمت شما خواهند بود.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.