مهاجرت سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان

سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان

سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان یکی از ساده ترین روش های سرمایه‌ گذاری در خاک این کشور اروپایی برای متقاضیان است. افرادی که سرمایه کمتری داشته باشند می توانند از این طریق به سرمایه گذاری در خارج از کشور خود بپردازند. هرگونه سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی می تواند باعث دستیابی به اقامت موقت شود. تیم مشاوران موسسه‌ حقوقی‌ سفیران‌ سروش‌ سعادت‌ قصد دارد در این مقاله چگونگی سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان را بررسی کند.

 • آیا شهروندان خارجی در مجارستان توان خرید اوراق قرضه را خواهند داشت؟
 • آیا خرید اوراق قرضه در مجارستان صرفه اقتصادی دارید؟
 • حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید اوراق قرضه در مجارستان چه مقدار است؟
 • آیا می توان با خرید اوراق قرضه در مجارستان، اقامت این کشور را به دست آورد؟

مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به کشور مجارستان یکی از ساده ترین روش های مهاجرتی به قاره اروپاست. در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، انگلستان، سوئیس و غیره، دریافت ویزای کشور مجارستان بسیار ساده تر خواهد بود، مهاجرت به کشور مجارستان به دو صورت بلند مدت و کوتاه مدت امکان پذیر خواهد بود. کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان را خواهند داشت باید اقامت بلند مدت در مجارستان را در نظر بگیرند. علاوه بر سرمایه گذاری در مجارستان، انواع راه های مهاجرتی عبارتند از مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، ثبت شرکت در مجارستان، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق پناهندگی و مهاجرت از طریق تولد. برای هر یک از روش های مهاجرتی ذکر شده در بالا یک ویزای مشخص تعیین و طراحی شده است.

سرمایه گذاری در مجارستان در 2021

مجارستان یکی از کشورهای اروپای مرکزی است که جمعیتی 10 میلیون نفری دارد. بوداپست پایتخت کشور مجارستان است و از نظر جغرافیایی در شمال این کشور واقع شده است، آب و هوای کشور مجارستان مانند شرایط آب و هوایی در کشور انگلستان غیر قابل پیش بینی است. مردم کشور مجارستان به زبان مجاری صحبت می کنند و زبان آلمانی در شمال غربی این کشور رایج است. البته مردم این کشور به ندرت به زبان انگلیسی صحبت می‌ کنند و بیشتر انگلیسی زبانان این کشور در پایتخت حضور دارند.

با توجه به این که مجارستان از سال 2007 عضو شنگن شده مزایای زیادی برای کسانی که به طرق مختلف از جمله سرمایه گذاری اقامت این کشور را به دست می آورند وجود دارد که از آن جمله می توان به رفت و آمد بدون نیاز به اخذ ویزای سایر کشورهای عضو شنگن اشاره نمود. همین مزایت سبب شده تا سرمایه گذاری در مجارستان در سال 2021 در مقایسه با سال 2010 حدود 7% افزایش داشته باشد. البته در مجارستان امکان اخذ اقامت از طریق خرید اوراق قرضه وجود ندارد و افراد با این کار تنها می توانند به جنبه درآمدزایی فکر کنند. اما با ثبت شرکت با حداقل سرمایه 10000€ (یورو) و استخدام حداقل یک مجاری به عنوان حسابدار تحت شرایطی امکان اخذ اقامت مجارستان وجود خواهد داشت.

ویزای سرمایه گذاری مجارستان

شهروند کشورهای سوم برای مهاجرت به کشور مجارستان به یک ویزای معتبر از سوی این کشور نیاز خواهند داشت. علاقمندان به سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان برای ورود به مجارستان به ویزای سرمایه‌گذاری این کشور نیاز دارند. ویزای سرمایه‌گذاری در قاره اروپا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است و امکانات زیادی را برای دارندگان ایجاد می کند. مهم ترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در مجارستان عبارت است از:

 1. گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
 2. یک قطعه عکس
 3. گواهی حساب بانکی با حداقل 360000€ (یورو) سرمایه
 4. گواهی تمکن مالی برای زندگی در کشور مجارستان
 5. شناسنامه و کپی رسمی از آن
 6. گواهی بیمه سلامت درمانی
 7. ارائه طرح توجیه اقتصادی برای علاقمندان به ثبت شرکت
 8. گواهی عدم بدهکاری مالیاتی
 9. گواهی عدم سوء پیشینه قضایی

مزایای سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان

مزایای سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان

بررسی مزایای سرمایه گذاری مجارستان را باید پیش از سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان مورد ارزیابی قرار دهید. از جمله مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در مجارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کمترین میزان ریسک سرمایه گذاری بدلیل حمایت دولت
 2. دسترسی به اقامت موقت کشور مجارستان در یک ماه
 3. بی نیازی به اقامت در کشور مجارستان هنگام سرمایه گذاری
 4. اجازه دریافت اقامت برای اعضای خانواده
 5. اجازه دریافت اقامت برای فرزند خواندگان و والدین وابسته
 6. بی نیازی به ارائه تست های پزشکی سنگین رایج در کشورهای دیگر
 7. آزادی سرمایه گذاری برای شهروندان همه کشورها

اجازه اقامت با سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان

اشاره کردیم که یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان، دریافت اقامت مجارستان است. اقامت در کشور مجارستان مفهومی فراتر از یک اقامت موقت در این کشور دارد. از جمله مزایایی که اقامت در کشور مجارستان برای شما فراهم می آورد عبارتند از:

 1. بی نیازی به دریافت ویزای برای سفر به مناطق حوزه شنگن
 2. عدم وجود محدودیت برای اقامت در کشور مجارستان
 3. بی نیازی از ارائه گواهی های مربوط به اقامت
 4. اجازه اقامت، کار و تحصیل در یکی از کشورهای اروپایی
 5. مالیات کم برای فعالیت های اقتصادی کوچک مقیاس

قوانین سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان

دولت کشور مجارستان راه های مختفی را برای علاقمندان به سرمایه گذاری در این کشور در نظر گرفته است. مهم ترین راه های در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در کشور مجارستان عبارتند از:

 1. ثبت شرکت در مجارستان
 2. سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان
 3. خرید سهام شرکت های مجارستانی
 4. خرید ملک در مجارستان
 5. مشارکت در طرح های اقتصادی موجود در کشور مجارستان

موقعیت سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه مجارستان با خرید تنها 300000€ (یورو) از این اوراق برای شما فراهم خواهد شد. دولت‌ مجارستان سرمایه شما را تضمین خواهد کرد و شما می‌ توانید حداقل به در اختیار داشت اصل سرمایه خود امید داشته‌ باشید. زمانی که شما قصد دارید از طریق ثبت شرکت در مجارستان اقدام کنید، به 360000€ (یورو) نیاز خواهید داشت. در مقاله ثبت شرکت در مجارستان، شرایط ثبت شرکت را تشریح کرده ایم.

سرمایه گذاران می توانستند با پرداخت 300000€ (یورو) به درون مرزهای مجارستان، اقامت این کشور را بدست آورند، از آنجا که سرمایه‌گذاری در مجارستان در حال حاضر ممکن نیست، می‌توانید سرمایه خود را به پرتغال منتقل کنید. شما می توانید در همین راستا، مقاله ویزای طلایی پرتغال را مطالعه فرمایید. مشاورین موسسه‌ حقوقی‌ سفیران‌ سروش‌ سعادت آماده ارائه خدمات مهاجرتی به شما هستند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *