ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در سنت لوسیا

سرمایه گذاری در سنت لوسیا

سرمایه گذاری در سنت لوسیا یک گزینه پرطرفدار برای در منطقه کارائیب می باشد که در طیف گسترده ای از بخش ها امکان پذیر و با توسعه پایدار و سودآور همراه است. این جزیره برای پروژه ها و صنایع مختلف، از املاک و مستغلات پیشرفته و فرآوری کشاورزی گرفته تا انرژی های تجدیدپذیر و تولید هوشمند ایده آل است. سنت لوسیا سرمایه گذاران را از سراسر جهان جذب می کند و فضای تجاری دوستانه و اقتصاد در حال گسترش به موفقیت کسب و کارهای بین المللی، ملی، متوسط ​​و کوچک کمک می کند. سنت لوسیا یکی از قابل زندگی ترین جزایر در دریای کارائیب شرقی است و چشم انداز آن به اندازه میراث آن متنوع است. این جزیره ترکیبی عالی از راحتی مدرن و زیبایی طبیعی بکر با تقویم فرهنگی غنی از جشنواره های پر جنب و جوش دارد و سرمایه گذاران عاشق سبک زندگی در سنت لوسیا می شوند.

سنت لوسیا مکانی با داشتن زمین‌ های گلف گسترده، تفرجگاه ‌های با رتبه برتر، محصولات تازه فراوان، غذاخوری ‌های خوب، کالاهای لوکس بدون گمرک، حمل ‌و نقل مطمئن، ارزهای خارجی قابل دسترس، مدارس بین ‌المللی، فرهنگ خدمات ‌محور با شهروندانی دوستانه، آب های آرام با نهنگ ها، دلفین ها و ماهی های شکار، مکانی مناسب هم برای مهاجران و هم برای مسافران می باشد. شاید هیچ جزیره ای در دریای کارائیب به اندازه سنت لوسیا در نظرسنجی ها، لیست ها و مراسم جوایز سفر در صدر نباشد، و این جزیره مفتخر است که موج های بزرگ در عرصه بین المللی ایجاد می کند. در این نوشتار، متقاضیان می توانند از اطلاعات بسیار کاملی که توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت درباره سرمایه گذاری در سنت لوسیا جمع آوری شده است، بهره مند شوند.

اینفوگرافیک سرمایه گذاری در سنت لوسیا

دلایل سرمایه گذاری در سنت لوسیا

سالانه بیش از صدها سرمایه گذار بین المللی از نقاط مختلف جهان، برای سرمایه گذاری در سنت لوسیا به این کشور زیبا نقل مکان می کنند. برخی از مهمترین دلایل سرمایه گذاری در سنت لوسیا عبارت اند از:

دلایل سرمایه گذاری در سنت لوسیاتوضیحات
آزادی حرکتآزادی حرکت در سنت لوسیا به این معنی است که، هیچ مانع عمده ای برای آزادی حرکت افراد حین سرمایه گذاری وجود ندارد.
استاندارد زندگیکیفیت زندگی در سنت لوسیا به نسبت اغلب کشورهای حوزه کارائیب از سطح قابل قبولی برخوردار است.
روند پردازشروند درخواست و پردازش برای سرمایه گذاری در سنت لوسیا بسیار ساده و کارآمد است.

شرایط سرمایه گذاری در سنت لوسیا

سنت لوسیا با موقعیت استراتژیک خود در دریای کارائیب، زیرساخت های کارآمد و شهرت به عنوان یک مقصد گردشگری عالی، مطمئناً مکانی است که ارزش سرمایه گذاری را دارد. برنامه شهروندی سنت لوسیا توسط سرمایه گذاری که توسط قانون شهروندی با سرمایه گذاری شماره 14 در سال 2015 تصویب شده است، به سرمایه گذاران واجد شرایط و خانواده های آنها شهروندی سنت لوسیا را در ازای سرمایه گذاری حداقل $100000 (دلار) در اقتصاد کشور ارائه می دهد. گذرنامه سنت لوسیا به متقاضیان شهروندی دائمی در یکی از زیباترین جزایر کارائیب، با مزایای معافیت مالیاتی فراوان و امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور مانند اتحادیه اروپا، سنگاپور و هنگ کنگ را می دهد. با توجه به شرایط سرمایه گذاری مناسب در سنت لوسیا، تعداد سرمایه گذاری های خارجی در این کشور افزایش یافته که موجب اشتغال زایی در این کشور شده است.

شرایط ثبت شرکت در سنت لوسیا

بخش های اصلی اشتغال زایی از طریق سرمایه گذاری در سنت لوسیا عبارتند از:

بخش های اصلی اشتغال زایی از طریق سرمایه گذاری در سنت لوسیا

گزینه های سرمایه گذاری در سنت لوسیا

گزینه های سرمایه گذاری در سنت لوسیا عبارتند از:

 • صندوق اقتصاد ملی
 • املاک و مستغلات از قبل تایید شده
 • سرمایه گذاری در شرکت
 • اوراق قرضه دولتی

صندوق اقتصادی ملی سنت لوسیا که توسط دولت تأسیس شد، برای دریافت کمک‌های مالی برای پروژه‌های تحت حمایت دولت ایجاد شد. یک متقاضی مجرد برای دریافت شهروندی سنت لوسیا باید حداقل 100000$ (دلار) سرمایه گذاری کند. در خصوص سرمایه گذاری در سنت لوسیا در املاک و مستغلات از قبل تایید شده، برای واجد شرایط بودن برای شهروندی سنت لوسیا، متقاضی اصلی باید حداقل 300000$ (دلار) ورود سرمایه در هتل ها و استراحتگاه های با برند بالا از قبل تایید شده یا در یک ملک بوتیک انجام دهد. متقاضیانی که سرمایه گذاری در یک شرکت را انتخاب می کنند، هفت گزینه در دسترس آنها است.


آنها می توانند در موارد زیر سرمایه گذاری کنند:

 • رستوران های تخصصی
 • بنادر و ماریناهای کروز
 • کارخانه های فرآوری کشاورزی
 • محصولات دارویی
 • بنادر، پل ها، جاده ها و بزرگراه ها
 • مؤسسات و تأسیسات تحقیقاتی
 • دانشگاه های خارج از کشور

یک متقاضی مجرد باید حداقل 350000$ (دلار) سرمایه گذاری کند. متقاضیان همچنین می توانند با حداقل سرمایه گذاری 650000$ (دلار) و هر متقاضی کمتر از 1000000$ (دلار) سرمایه گذاری مشترک انجام دهند. همچنین متقاضیان می توانند با خرید اوراق قرضه دولتی شهروندی سنت لوسیا را دریافت کنند. اوراق قرضه ثبت می شود و باید به مدت 5 سال از تاریخ انتشار اول به نام متقاضی باقی بماند. یک متقاضی مجرد باید حداقل 500000$ (دلار) در بودجه دولتی سرمایه گذاری کند تا بتواند شهروند سنت لوسیا شود.

گزینه های سرمایه گذاری در سنت لوسیا

چالش های اساسی سرمایه گذاری در سنت لوسیا

همانطور که می دانید، سرمایه گذاری در سنت لوسیا نیز در کنار مزیت های بی شماری که برای اتباع کشورهای خارجی به همراه دارد، دارای چالش های متعددی نیز در حوزه های مختلف می باشد. بنابراین تمامی متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در سنت لوسیا را دارند، باید قبل از ورود به این کشور، در کنار مزیت های سنت لوسیا، معایب این کشور را نیز به طور دقیق بررسی کنند. در غیر این صورت با مشکلات گسترده ای در حوزه های مختلف مواجه خواهند شد.

در نمودار زیر می توانید روند سرمایه گذاری در سنت لوسیا را طی سال های اخیر مشاهده فرمایید:

روند سرمایه گذاری در سنت لوسیا

مالیات سرمایه گذاران در سنت لوسیا

ساکنان سنت لوسیا و شهروندان از یک رژیم مالیاتی مطلوب بهره مند می شوند. هیچ سود سرمایه، مالیات بر ارث، مالیات بر ثروت بر درآمد یا دارایی در سراسر جهان وجود ندارد. با این حال ملاحظات مالیات محلی اعمال می شود. ساکنان سنت لوسیا یک مقیاس مالیات بر درآمد شخصی می پردازند که از فعالیت های داخلی ناشی می شود. افراد خارجی فقط بر درآمد دریافتی از منابع محلی مالیات می پردازند. مالیات بر املاک در سنت لوسیا 0.25% ارزش بازار مسکن است و خریداران املاک و مستغلات که ساکن سنت لوسیا نیستند علاوه بر این باید مجوز مالکیت زمین را با پرداخت 7.5% از ارزش ملک دریافت کنند.

از ویزای همراه سنت لوسیا استفاده کنید

ملاحظات مالیاتی کلیدی در سنت لوسیا عبارتند از:

مبلغ به دلار کارائیب شرقیدرصد
تا 10000$10%
$10000 تا 20000$15%
$20000 تا 30000$20%
بیش از 30000$30%

شرکت های ثبت شده در سنت لوسیا مالیات بر درآمد شرکتی را با حداقل نرخ 1٪ (در برخی موارد، نرخ 0 اعمال می شود) یا هزینه مجوز سالانه پرداخت می کنند که میزان آن به اندازه سرمایه اصلی شرکت بستگی دارد. حقوق بگیران باید 5% مالیات بر حقوق خود به صندوق تامین اجتماعی بپردازند اما این مبلغ نباید از 5000$ (دلار کارائیب شرقی) بیشتر باشد. همچنین نرخ مالیات بر ارزش افزوده 15% است و برای کسب و کار هتل، نرخ کاهش یافته 8٪ اعمال می شود. ثبت نام برای پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در صورتی لازم است که مجموع هزینه سالانه لوازم از آستانه 180000$ (دلار کارائیب شرقی) فراتر رود. هموطنان گرامی می توانند با تماس با متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اطلاعات کامل از قوانین مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سنت لوسیا مطلع شوند.

سوالات مهم در خصوص سرمایه گذاری در سنت لوسیا

در این بخش به سوالات مهم شما پاسخ داده می شود:

 • مالیات سرمایه گذاران در سنت لوسیا به چه صورت است؟ ساکنان سنت لوسیا و شهروندان از یک رژیم مالیاتی مطلوب بهره مند می شوند. هیچ سود سرمایه، مالیات بر ارث، مالیات بر ثروت بر درآمد یا دارایی در سراسر جهان وجود ندارد. با این حال ملاحظات مالیات محلی اعمال می شود. ساکنان سنت لوسیا یک مقیاس مالیات بر درآمد شخصی می پردازند که از فعالیت های داخلی ناشی می شود. افراد خارجی فقط بر درآمد دریافتی از منابع محلی مالیات می پردازند. مالیات بر املاک در سنت لوسیا 0.25% ارزش بازار مسکن است و خریداران املاک و مستغلات که ساکن سنت لوسیا نیستند علاوه بر این باید مجوز مالکیت زمین را با پرداخت 7.5% از ارزش ملک دریافت کنند.
 • شرایط سرمایه گذاری در سنت لوسیا چگونه است؟ سنت لوسیا با موقعیت استراتژیک خود در دریای کارائیب، زیرساخت های کارآمد و شهرت به عنوان یک مقصد گردشگری عالی، مطمئناً مکانی است که ارزش سرمایه گذاری را دارد. برنامه شهروندی سنت لوسیا توسط سرمایه گذاری که توسط قانون شهروندی با سرمایه گذاری شماره 14 در سال 2015 تصویب شده است، به سرمایه گذاران واجد شرایط و خانواده های آنها شهروندی سنت لوسیا را در ازای سرمایه گذاری حداقل $100000 (دلار) در اقتصاد کشور ارائه می دهد. گذرنامه سنت لوسیا به متقاضیان شهروندی دائمی در یکی از زیباترین جزایر کارائیب، با مزایای معافیت مالیاتی فراوان و امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور مانند اتحادیه اروپا، سنگاپور و هنگ کنگ را می دهد. با توجه به شرایط سرمایه گذاری مناسب در سنت لوسیا، تعداد سرمایه گذاری های خارجی در این کشور افزایش یافته که موجب اشتغال زایی در این کشور شده است.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *