مهاجرت سرمایه گذاری در موناکو

سرمایه گذاری در موناکو

سرمایه گذاری در موناکو

در میان برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری در موناکو در سال 2021 از جمله موضوعاتی است که مورد نظر متقاضیان ثروتمند مهاجرت می باشد. موناکو کشوری کوچک اما ثروتمند است که بسیاری از افراد تمایل به زندگی در این کشور را دارند. با توجه به زندگی تجملاتی و لوکس در این کشور اکثر افراد ثروتمند به موناکو مهاجرت می کنند. در این مقاله سعی شده است که نحوه مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری در موناکو را به طور مختصر توضیح دهیم تا اطلاعاتی اولیه و کلی به شما عزیزان ارائه دهیم. شما عزیزان می توانید هرگونه سوالات مهاجرتی خود را با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به طرق مختلف در میان بگذارید.

درباره کشور موناکو

موناکو کشوری پر زرق و برق و مناسب برای زندگی در دوران بازنشستگی می باشد. در موناکو مسابقات و مناسبت های جهانی مانند مسابقات فرمول یک جهان و همچنین تنیس برگزار می گردد و برگزاری نمایشگاه های جالب و شگفت انگیز از دیگر جاذبه های این کشور کوچک می باشد. در واقع موناکو یک کشور کوچک در دریای مدیترانه است که نزدیک سواحلی جنوبی فرانسه واقع گردیده است و وسعت آن تقریبا 202 هکتار می باشد. در مورد زبان رسمی این کشور باید گفت که فرانسه به عنوان زبان رسمی این کشور شناخته شده است. با این حال انگلیسی و ایتالیایی نیز در این کشور مرسوم می باشد. البته لازم به ذکر است برای فرزندان افراد مهاجر مدرسه بین المللی که در آن به زبان انگلیسی به کودکان آموزش داده می شود، وجود دارد. جمعیت موناکو تقریبا 38879 هزار نفر می باشد.

جذابیت های کشور موناکو

می توان نتیجه گرفت کشور موناکو با توجه به وسعت کم و این میزان جمعیت و جذابیت هایی که دارد منطقه ای زیبا و شگفت انگیز برای افراد پولدار و ثروتمند است تا افراد بتوانند زندگی لوکس و راحت و تجملاتی در این کشور داشته باشند. در این کشور نظام مالیاتی بسیار جالب است، افراد می بایست بدانند که از علاقه مندی ثروتمندان برای زندگی در این کشور نظام مالیاتی آن می باشد چون تقریبا مالیاتی گرفته نمی شود.

از همین رو بسیاری از شرکت ها و موسسات علاقه مند به سرمایه گذاری در موناکو هستند که با توجه به وسعت و جمعیت کم آن کشوری پیشرفته و تجملاتی شده است. پایتخت کشور موناکو، موناکوویل است و معروفترین شهر این کشور نیز مونت کارلو می باشد. در حقیقت می توان گفت میزان 30% از جمعیت این کشور را ثروتمندان و میلیاردرها تشکیل می دهند. امید به زندگی در این کشور بسیار بالاتر از میانگین جهانی و اروپایی می باشد.

شرایط سرمایه گذاری در موناکو

شرایط سرمایه گذاری در موناکو در 2021

مهاجران خارجی که به دنبال زندگی لوکس و تجملاتی و رویایی برای خود هستند، می توانند از طریق سرمایه گذاری اقامت موناکو را به دست آورند. اما همان طور که اشاره شده موناکو جایگاهی مناسب برای میلیونرها می باشد. افراد برای یک سرمایه گذاری مناسب به حداقل 1000000€ (یورو) نیاز دارند. درخواست ویزای اقامت معمولا 3 ماه طول می کشد. البته موناکو سیستم ویزای مخصوصی ندارد بلکه این کار بر عهده فرانسه گذاشته می شود. بنابراین ویزا از طریق کنسولی فرانسه مورد درخواست متقاضی قرار می گیرد و از همین طریق نیز مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد. در مورد اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در مقاله مربوطه مطالعه فرمائید.

مزایای سرمایه گذاری در موناکو

افرادی که تمایل به اخذ شهروندی موناکو را دارند، می توانند از مزیت های معتبر و خاص این کشور نیز بهرمند شوند. کشور موناکو مالیات بر درآمد، مالیات بر ثروت، مالیات محلی و یا مالیات بر درآمد سرانه از شهروندان خود نمی گیرد و از سال 1869 تاکنون که مالیات بر درآمد شخصی را لغو کرده است، تاکنون اقدام به اخذ مالیات نکرده است.

معروف ترین بخش های کسب و کار در موناکو

مدیریت کشتی، خدمات مالی، بانک ها و غیره از جمله سرمایه گذاری می باشد که از آن مالیات کسر نمی شود. مدت زمان اعطای مجوز برای شهروندان اتحادیه اروپا یک ماه و برای شهروندان غیر از اتحادیه اروپا 3 ماه است. افراد برای اخذ سند رسمی برای ایجاد کسب و کار در این کشور می توانند شرایط اقامت خود در این کشور را فراهم کنند. اگر اشخاص در صنعت بانکداری و امور مالی، دارویی یا خرده فروشی هستید، موناکو ممکن است، برای شما مناسب باشد.

موناکو یک کازینو بسیار بزرگ در قلب اروپا است و بسیاری از افراد صرفا برای تفریح به این کشور مهاجرت و مسافرت می کنند در نتیجه سرمایه گذاری در این کشور می تواند یک برگ برنده برای سرمایه گذاران باشد. اگر در مورد سرمایه گذاری در موناکو نیازمند اطلاعات بیشتر و دقیق تری هستید و نیازمند به مشاوره حقوقی هستید، می توانید با مراجعه حضوری یا تلفنی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از مشورت کارشناسان زبده و متخصص ما در زمینه سرمایه گذاری موناکو استفاده نمائید. همچنین شما عزیزان در مورد سرمایه گذاری در اروپا با مبالغ کمتر می توانید به سایر مقالات از جمله گلدن ویزای پرتغال مراجعه فرمائید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :