ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند

شرایط سرمایه گذاری در نیوزلند در سال 2023 موضوعی پرطرفدار در خصوص اخذ اقامت می باشد که سالانه مورد استقبال قرار می گیرد. همچون کانادا و استرالیا یکی از جذاب ترین روش های مهاجرت به نیوزلند، طرق سرمایه گذاری است و به دلیل اینکه این پروسه دارای ریسک های زیادی خواهد قبل از هر اقدامی باید از شرایط ذیل اطلاع یافت:

 • راه های سرمایه گذاری در نیوزلند چیست؟
 • آیا خرید سهام شرکت های نیوزلندی امکان پذیر است؟
 • آیا از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند امکان بردن اعضای خانواده امکانپذیر است؟
 • شرایط و مدارک سرمایه گذاری در نیوزلند چیست؟
 • آیا سرمایه گذاری در نیوزلند منجر به اخذ اقامت دائم این کشور می باشد؟
 • آیا برای سرمایه گذاری در نیوزلند ارائه مدرک زبان ضروری است؟

مهاجرت به نبوزلند از طریق سرمایه گذاری به افراد اجازه می دهد تا در اقتصاد دانش بنیان و جدید نیوزلند مشارکت کنند و از این طریق، اقامت دائم و گذرنامه دوم را اخذ کنند. شما می توانید از طریق مهاجرت کارآفرینی یا شرکت در پروژه های دولتی نیوزلند سرمایه گذاری کنید و یا در کسب و کارهای قانونی موجود، تجارتی را آغاز کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با نگارش مقاله فوق مفتخر به راهنمایی افراد در خصوص روند سرمایه گذاری نیز می باشد.

مزایا سرمایه گذاری در نیوزلند

فرآیند سرمایه گذاری در نیوزلند به عنوان یک کشور پیشرفته در قاره اقیانوسیه، با مزیت های متعددی در حوزه های گوناگون همراه خواهد بود. به عبارت دیگر، هر ساله سرمایه گذاران بی شماری از نقاط مختلف جهان، به دلایل مختلفی برای سرمایه گذاری در نیوزلند به این کشور زیبا نقل مکان می کنند. زیرا دولت و بخش های خصوصی در نیوزلند امکانات گسترده ای را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می دهند. یکی از بزرگترین مزیت های سرمایه گذرای در نیوزلند موقعیت استراتژیک این کشور می باشد. نیوزلند از طریق پیوندهای قوی جغرافیایی، تجاری و فرهنگی با منطقه هند و اقیانوس آرام به سرعت در حال رشد بوده است. علاوه بر این، اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری یکی از محبوب ترین روش ها برای ادامه زندگی در این کشور می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با دیگر مزیت های سرمایه گذاری در نیوزلند، به موارد ارائه شده در جدول زیر توجه فرمایید:

مزایا سرمایه گذاری در نیوزلندتوضیحات
حکمرانی قویبه عنوان یک دموکراسی پارلمانی با ثبات، کیفیت حکمرانی در نیوزلند در میان بهترین ها در جهان قرار دارد.
زیرساخت های کلاس جهانیبنادر پر تردد نیوزلند، شبکه های حمل و نقل ریلی و جاده ای در نیوزلند به خوبی برنامه ریزی شده و زنجیره لجستیکی کارآمد را ارائه کرده اند.
رشد اقتصادی پایدارنیوزلند در سال های گذشته همواره رشد سالانه بدون وقفه ای را تجربه کرده است، که با هیچ اقتصاد توسعه یافته دیگری در قاره اقیانوسیه قابل مقایسه نیست.
نیروی کار با مهارت بالانیوزلند همانند همسایه خود استرالیا، از نیروی کار با مهارت بالا و با سواد بهره مند است. اغلب کارگران در استرالیا دارای مدرک تحصیلات عالی با مدارج بالای علمی هستند.

در نمودار ارائه شده در این بخش از مقاله می توانید با سطح سرمایه گذاری خارجی در نیوزلند از کشورهای مختلف جهان آشنا شوید:

سطح سرمایه گذاری خارجی در نیوزلند

انواع ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند

دولت نیوزلند با همکاری اداره مهاجرت این کشور انواع مختلف ویزا را برای سرمایه گذاری یا کارآفرینی در نیوزلند در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. در جدول زیر می توانید با انواع ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند آشنا شوید:

انواع ویزای سرمایه گذاری در نیوزلندخصوصیات
ویزای تجاری ویزیتوراتباع کشورهای خارجی با این نوع از ویزا می توانند به دلایل تجاری حداکثر تا 3 ماه در سال در این کشور اقامت داشته باشند.
ویزای کارآفریناین ویزا برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری یا خوداشتغالی به مدت 6 ماه در نیوزلند هستند در دسترس خواهد بود.
ویزای سرمایه گذاری موقتویزای سرمایه گذاری موقت در نیوزلند به سرمایه گذاران این اجازه را می دهد تا 1 سال در این کشور به فعالیت های خود در زمینه سرمایه گذاری ادامه دهند.
ویزای Active Investor Plusاین نوع از ویزا برای زندگی، کار و سرمایه گذاری در نیوزلند در دسترس خواهد بود. برای دریافت ویزایActive Investor باید حداقل 15 میلیون دلار نیوزلند موجودی داشته باشید.

در نموداری که در این بخش از مقاله برای شما عزیزان تهیه و ارائه کرده ایم، می توانید با محبوب ترین ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند آشنا شوید:

محبوب ترین ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند

اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

اشخاصی که به دنبال سرمایه گذاری و یا تغییرپذیری و ایجاد تاثیر قابل قبول و اثرگذار مثبت در سطح جهان نیز می باشند، ویزای سرمایه گذاری جهانی نیوزلند می تواند فرصتی فوق العاده باشد. نوآورانه جهان برای جذب کارآفرینان و سرمایه گذارن، استعداد و چشم انداز توانایی برای ایجاد تاثیر مثبت طولانی مدت مدت در نیوزلند برای سراسر جهان نیز طراحی شده است. مهاجرت به نیوزلند از طریق سیستم های سرمایه گذاری، شش گزینه را در خصوص ورود به بازار جهانی در اختیار اشخاص متقاضی نیز قرار می دهد، که عبارتنداز:

 • مهاجرت از طریق کارآفرینی در استارت آپ (BEING AN ANGEL INVESTOR)
 • مهاجرت از طریق کارآفرینی و خرید کسب و کار (BUYING A BUSINESS)
 • مهاجرت از طریقخرید یک دفتر تجاری (BUYING COMMERCIAL PROPERTY)
 • مهاجرت از طریق خرید سهام شرکت های نیوزلندی در بازار بورس (BUYING SHARES)
 • مهاجرت از طریق راه اندازی یک کسب و کار جدید (STARTING A BUSINESS)
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری جهت خرید سهام (BUYING BONDS)

قوانین سرمایه گذاری در نیوزلند در سال 2023

در سال 2023 سرمایه گذاری در نیوزلند فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران و متصدیان کسب و کار در نیوزلند می باشد. فرشته سرمایه گذار یک اصطلاح است و عبارت است از یک فرد سرمایه دار که سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار را در ازای مالکیت یا بدهی های تبدیل شده فراهم می کند. نیوزلند فرصت های منحصر به فردی برای سرمایه گذاران فرشته ارائه می دهد که شهرت بالایی برای موفقیت دارند. میزان سرمایه مورد نیاز در این بخش متفاوت است ولی معمولا بین 150000$ تا 1500000$ (دلار نیوزلند) تخمین زده می شود.

نحوه اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

شرایط و الزامات ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند نوع دوم:

 • حداقل 3000000$ (دلار کانادا) برای حداقل 4 سال
 • متقاضی باید حداکثر 65 سال داشته باشد
 • داشتن حداقل 3 سال تجربه تجاری
 • متقاضی و وابستگان 16 ساله به بالا باید مدرک زبان ارایه دهند
 • برخورداری از سلامت روحی و جسمانی

در پایان دوره سرمایه گذاری چهار ساله، مشروط به حفظ سرمایه گذاری، امکان درخواست ویزای اقامت دائم برای متقاضی و هر یک از اعضای خانواده وجود دارد.

شیوه سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی

این طرق برای اشخاصی که با نیازسنجی فرصت های سرمایه گذاری جدید در این کشور، قصد راه اندازی شرکت های نوپا در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارند، مناسب است. ارائه طرح توجیهی در این طرق از موارد حائز اهمیت می باشد. اشخاص متقاضی می بایست با تکیه بر دانش و اشراف از شرایط اقتصادی در کشور نیوزلند، طرح توجیهی مورد قبول سفارت و کنسولگری کشور را نیز ارائه دهند. طرح های توجیهی زمانی با موفقیت مواجه می شود که با آگاهی از اکو سیستم و مختصات کشور نیوزلند در خصوص برنامه های آینده نیز نگارش شده باشند.

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی و خرید کسب و کار (BUYING A BUSINESS) برای اشخاصی که تمایل به فعالیت در شرکت های نیوزلندی یا تامین مالی شرکت ها را انجام دهند، توصیه می گردد. سرمایه گذاری در یک مدل تجاری تایید شده یا یک کسب و کار فعال که گردش مالی و مشتریان خوبی دارد، گزینه ای است که برخی از مهاجران کارآفرین نیوزلند در نظر می گیرند. در خصوص شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی برخی از کسب و کارها در نیوزلند از طریق سایت COMPANY SALES برای فروش عرضه شده اند و اشخاص نیز می توانند لیست آن ها را مشاهده و با صاحبان کسب و کار (BUSINESS OWNERS) تعامل کرده و اطلاعات لازم را درباره اوضاع فعالیت آن ها و قیمت پیشنهادی فروش بدست آورند.

آژانس توسعه اقتصادی نیوزلند

ارتباط با آژانس توسعه اقتصادی نیوزلند (ECONOMIC DEVELOPMENT AGENCY) یا تعامل گسترده با اتاق بازرگانی نیوزلند (NEW ZEALAND CHANBER OF COMMERCE) از دیگر روش های آشنایی با کسب و کارهای فعال و موفق نیوزلند در عرصه های مختلف صنایع تولیدی و خدماتی است. اشخاص متقاضی برای آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری در کشور نیوزلند نیز می توانند با مراجعه به سایت های دولتی این کشور و مشاوره عالی رتبه، بر اساس آخرین قوانین و مقررات سرمایه گذاری در نیوزلند، اطلاعات جامع را در اختیار سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی نیز قرار می دهند.

شاخص اقتصاد در نیوزلند

شاخص اقتصاد آزاد در نیوزلند 83.9 است که اقتصاد این کشور را دومین اقتصاد آزاد در شاخص 2023 می کند. امتیاز کلی آن عمدتاً به دلیل کاهش اندک در حقوق مالکیت و آزادی تجارت، 0.2 امتیاز کاهش یافته است. نیوزلند در میان 40 کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه رتبه دوم را دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. در سال گذشته علیرغم کاهش جزئی، اقتصاد نیوزلند همچنان در میان آزادترین اقتصادهای جهان قرار دارد. افزایش بیشتر آزادی اقتصادی مستلزم کاهش مالیات ها و هزینه های دولت است، اما انتخاب مجدد دولت چپ میانه در سال 2023 این امر را بعید می کند.

خرید دفترهای تجاری نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از روش سرمایه گذاری با خرید یک انبار تجاری، دفتر کار، کارگاه بزرگ یا کوچک، واحد تولیدی فعال یا نیمه فعال، مغازه های کوچک و خرید واحدهای مسکونی یا تجاری در مجتمع های مسکونی بزرگ امکان پذیر می باشد. برای آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری روی خانه یا دفتر تجاری و محل کار در شهرهای مختلف، این کشور به 2 سایت نیوزلندی نیز معروف می باشد. وب سایت اداره املاک و TRADE ME اطلاعاتی جدید و جذاب در خصوص فرصت های سرمایه گذاری و خرید واحدهای تجاری نیز در اختیار افراد قرار می دهد. اشخاص می بایست توجه کنند که برای خرید محلی مسکونی یا تجاری مناسب در نیوزلند، باید در ابتدای امر نسبت به ارزشیابی محل مورد نظر از طریق گزارشی به نام LIM یا LAND INFORMATION MEMORANDUM اطلاعاتی را اخذ نماید.

یکی دیگر از روش های مهاجرت به نیوزلند از طریق برنامه سرمایه گذاری، خرید بخشی از سهام شرکت های فعال در بازار بورس نیوزلند (NZX) است. بیش از 200 شرکت فعال در بازار بورس این کشور فعالیت دارند که بالاترین سطح شفافیت مالی و اثر بخشی و رقابت پذیری تجاری را داشته و افراد می توانند با دریافت کد بورس، نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کنند. اطلاعات کامل از شیوه های سرمایه گذاری و روش های موجود در بازار بورس را می توان از طریق وب سایت های رسمی این کشور مورد بررسی قرار داد.

خرید دفتر تجاری در نیوزلند

محبوب ترین سرمایه گذاری ها در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند انواع مختلفی دارد و برخی از آن ها درصد سودآوری بیشتری دارد. البته خارجی ها بعضا شرایط متفاوتی در مقایسه با نیوزلندی ها برای سرمایه گذاری خواهند داشت که بهتر است قوانین آن را از قبل بررسی کنند. یعنی علاقمندان باید پیش از اقدام نمونه کارها را توسط یک مشاور سرمایه گذاری حرفه ای مدیریت و بررسی کنند. برخی از محبوب ترین انواع سرمایه گذاری ها در نیوزلند در سال 2023 عبارت هستند از:

 • بیمه عمر 37%
 • صندوق مدیریت شده یا اعتبارات واحدی 7% و غیره

در انتخاب نوع فعالیت در نیوزلند نکته دیگری که باید رعایت شود نیز سرمایه اولیه است. مثلا با داشتن 10000$ (دلار نیوزلند) بهترین گام ها برای سرمایه گذاری در این کشور عبارت هستند از:

 • انتخاب طرح تجاری
 • تاییدیه طرح تجاری از سوی نیوزلند
 • باز کردن حساب بانکی در نیوزلند
 • ارائه مدارک لازم
 • پرداخت مالیات

سرمایه گذاری در هلدینگ نیوزلند

هم چون خرید و فروش سهام در بازار بورس ایران که می بایست از طریق کارگزاران رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار ایران باشد در نیوزلند هم افراد باید از طریق بروکرهای معتبر نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کنند. فهرست کاملی از کارگزاران بورس نیوزلند در وب سایت های این کشور نیز وجود دارد. اشخاصی که از سواد بورسی برخوردار نمی باشند، می توانند در صندوق های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری نمایند. قوانین حاکم در بازار بورس نیوزلند را در در سایت های مذکور نیز وجود دارد.

تجزیه و تحلیل عمیق از 50 ایده های کسب و کار کوچک در نیوزلند در مجموعه ای بر قالب نمونه کسب و کار خاص مانند صنعت جایگاه ویژه ای نیز دارد. طبق سیستم های نظر سنجی جهانی راه اندازی کسب و کار در کشور نیوزلند در سال 2023 ساده ترین راه تجارت در جهان است. سالانه وب سایت های رسمی دولت کشورنیوزلند، روند درخواست ثبت نام و ترکیب نام را ظرف چند ساعت مشخص به اتمام می رساند. برای راه اندازی یک کسب و کار جدید، اشخاص متقاضی می بایست شماره مالیاتی شخصی یا شرکتی داشته باشند. بنیان گذاران می بایست با بانک های نیوزلند در همین خصوص تعامل کنند.

مراحل سرمایه گذاری در نیوزلند

ارزیابی متقاضیان مهاجرت به نیوزلند همانند 2 کشور کانادا و استرالیا، در 2 بخش انجام می شود. بخش اول، پیش ارزیابی یا همان PRE ASSESSMNET است. در ابتدا هیچ مدرکی از اشخاص خواسته نمی شود و با تکمیل فرم ارزیابی اولیه و ارسال آن، به افراد گفته می شود شایسته(QUALIFY)برای مهاجرت (MIIGRATION) هستند یا خیر. اشخاص متقاضی اگر بتوانند حد نصاب 100 امتیاز را کسب کنند، برای مرحله بعدی انتخاب می شوند. اگر نمره اشخاص بین 100 تا 140 شود، اصطلاحا به POOL LIST رفته و در مدتی که شاید تا 1 سال هم به طور انجامد، قادر خواهند بود به این کشور مهاجرت کنند. اگر اشخاص بیش از 140 امتیاز کسب کنند، در مدت کوتاهی به این کشور خواهند رفت.

مرحله دوم را ارزیابی کامل یا FULL ASSEESMENT می گویند. از اشخاص متقاضی خواسته می شود که تمامی مدارک مورد نیاز که در بخش ارزیابی از آن ها یادکرده اند، را همراه رسید پرداخت هزینه های لازم برای انجام روند بررسی نهایی و صدور ویزا به نیوزلند ارسال کنند، همانند طرقی که در مهاجرت به استان های کانادا نیز دنبال می گردد. تمامی مدارک افراد می بایست ترجمه رسمی شود و مهر و موم به وزارت خارجه و دادگستری گردد. مدرک زبان هم در صورتی که در دانشگاه غیر انگلیسی زبان، افراد درس خوانده اند، باید به اداره مهاجرت به نیوزلند ارسال گردد.

شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

با توجه به طرق مختلف سرمایه گذاری در کشور نیوزلند در سال 2023، از شرایط کارآفرینی و سرمایه گذاری در نبوزلند عبارتند از:

 • حداقل 3 سال مهارت و تجربه در کسب و کار
 • دانش زبان انگلیسی
 • خانواده متقاضی اصلی باید مانند نفر اصلی دانش زبان انگلیسی داشته یا شهریه آزمون ESOL را پیش خرید کنند.
 • شرایط سنی متقاضی تا 65 سال باشد.
 • تکمیل فرم ویزای سرمایه گذاری
 • ارائه 10.000.000 NZD (دلار نیوزلند)
 • سرمایه گذاری به مدت 3 سال
 • سکونت 44 روز در نیوزلند در هر دوسال آخر از دوره 3 ساله سرمایه گذاری و یا 88 روز در دوره 3 ساله

ویزای تمکن مالی یا ویزای بازنشستگی نیوزلند؟!!

یکی دیگر از انواع ویزاهایی که امکان بررسی آن در زیر دسته مهاجرت سرمایه گذاری نیوزلند (سرمایه گذاری پاسیو) وجود دارد، ویزای تمکن مالی است که رسما با عنوان ویزای بازنشستگی شناخته می شود. این ویزا به این دلیل نیز ویزای بازنشستگی خوانده می شود که اولا جمعیت هدف آن همان بازنشستگان هستند. دوما متقاضیان در صورت داشتن فرزند وابسته مجاز به درخواست این ویزا نمی باشند. دولت نیوزلند نیز برای کسانی که مایل به بازنشستگی در این کشور هستند 2 نوع ویزای زیر را صادر می کند:

انواع ویزای بازنشستگی نیوزلند

فرق این دو ویزا نیز در این است که در ویزای نوع اولی خود متقاضی به عنوان اسپانسر و اثبات کننده تمکن مالی با شرایط زیر عمل کرده اما در ویزای نوع دوم فرزند متقاضی (تبعه یا مقیم دائم نیوزلند) به عنوان اسپانسر مالی عمل می کند:

شرایط مالیهزینه به دلار
داشتن فاند کافی برای سرمایه گذاری 2 ساله در نیوزلند$509600
داشتن تمکن مالی کافی برای تامین مخارج زندگی$340000
$40800 (دلار)$40800

ناگفته نماند که منبع درآمد ارائه شده بایستی از منابع غیر از کار مثل فیش بازنشستگی، درآمد حاصل از اجاره، سود سهام و … باشد. با این توضیح اکنون به معرفی مدارک لازم برای درخواست این ویزا (ویزای نوع اول) می رسیم:

 • پاسپورت ملی معتبر
 • دو قطعه عکس پاسپورتی
 • مدرک سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدارک شناسایی
 • گواهی تمکن مالی کافی
 • گواهی منبع فاند سرمایه گذاری
 • رسید انتقال سرمایه به نیوزلند

معاینات پزشکی کشور نیوزلند برای اخذ ویزا

انجام معاینات پزشکی (MEDICAL CHECK) و هم چنین دریافت عدم سو پیشینه از این کشور از جمله مدارک دیگر است که مورد نیاز خواهد بود. انجام معاینات پزشکی توسط پزشکان مورد تایید اداره مهاجرت نیوزلند صورت خواهد پذیرفت که لیست به روز شده را در سایت مهاجرت به نیوزلند می توان بدست آورد. افراد می بایست توضیحات مربوط به انجام معاینات پزشکی (MEDICAL EXAMINIATION) را ضمیمه پرونده خود کنند.

افرادی که مقیم یا در کشورهایی زندگی می کنند که از نظر احتمال ابتلا به HIV وجود دارد، افراد می بایست نسبت به آزمایشات پزشکی اقدامات لازم را صورت دهند. اگر افراد با بررسی سایت اداره مهاجرت نیوزلند به این نتیجه رسیدند که حتما باید تست های پزشکی اعم از X-RAY را انجام دهند، می بایست فقط از طریق یکی از 12 موسسه پزشکی مورد تایید دولت نیوزلند در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و مشهد اقدام کنند و برگه های پزشکی را ضمیمه پرونده خود کنند.

شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری از قوانین مختص به خود نیز برخوردار است. اشخاص متقاضی می بایست با بررسی شرایط مالیات و دیگر شرایط سرمایه گذاری نسبت به این امر اقدام نمایند. کشور نیوزلند سالانه پذیرا درصدی از افرار در خصوص مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری نیز می باشند. متقاضیان نیز می توانند در خصوص بررسی شرایط تحصیل در نیوزلند، کار در نیوزلند و سرمایه گذاری در نیوزلند با وکلا و کارشناسان خبره موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این باره تماس حاصل نمایند و از شرایط مشاوره نیز بهره مند شوند.

منبع: immigration.govt.nz

سوالات متداول در خصوص سرمایه گذاری در نیوزلند

سوالات پرتکرار سرمایه گذاران در این کشور عبارتند از:

 • شیوه سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی چطور است؟ این طرق برای اشخاصی که با نیازسنجی فرصت های سرمایه گذاری جدید در این کشور، قصد راه اندازی شرکت های نوپا در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارند، مناسب است.
 • خرید سهام در نیوزلند امکان پذیر است؟ یکی دیگر از روش های مهاجرت به نیوزلند از طریق برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی، خرید بخشی از سهام شرکت های فعال در بازار بورس نیوزلند است.
 • برای راه اندازی یک کسب و کار جدید در نیوزلند چه کاری باید انجام داد؟ اشخاص متقاضی می بایست شماره مالیاتی شخصی یا شرکتی داشته باشند. بنیان گذاران می بایست با بانک های نیوزلند در همین خصوص تعامل کنند.
 • مراحل سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در نیوزلند چیست؟ اشخاص متقاضی اگر بتوانند حد نصاب 100 امتیاز را کسب کنند، برای مرحله بعدی انتخاب می شوند. اگر نمره اشخاص بین 100 تا 140 شود، اصطلاحا به pool list رفته و در مدتی که شاید تا 1 سال هم به طور انجامد، قادر خواهند بود به این کشور مهاجرت کنند.
 • برای اخذ ویزای نیوزلند نیاز به انجام معاینات پزشکی وجود دارد یا خیر؟ انجام معاینات پزشکی و هم چنین دریافت عدم سو پیشینه از این کشور از جمله مدارک مورد نیاز خواهد بود.
 • آیا از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند می توان به اقامت دائمی یا شهروندی این کشور رسید؟ خیر، خرید ملک و یا ثبت شرکت منجر به دریافت مجوز اقامت موقت در این کشور شده و از این رو سرمایه گذاری مستقیما به اخذ PR یا شهروندی نیوزلند منجر نمی شود.
 • آیا از طریق تمکن مالی نیز می توان به نیوزلند مهاجرت کرد؟ بله، این یکی دیگر از انواع ویزاهایی است که امکان بررسی آن در زیر دسته مهاجرت سرمایه گذاری نیوزلند (سرمایه گذاری پاسیو) وجود دارد. ویزایی که ویزای تمکن مالی است که رسما با عنوان ویزای بازنشستگی نیز شناخته می شود.
 • شرط اصلی اخذ ویزای بازنشستگی نیوزلند چیست؟ سرمایه گذاری دو ساله به میزان $509600 (دلار) شرط اصلی برای درهواست این نوع اقامت نیوزلند می باشد.
4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *