ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه

بررسی سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه
Rate this post

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه روشی است که به سبب آن می توان اقامت دائم کشور کانادا را کسب کرد و برای زندگی در این کشور اقدام نمود. یکی از دلایلی که مهاجرت به کانادا بسیار پرطرفدار می باشد، ممنوع بودن اسلحه در این کشور است، این امر باعث شده است که شهروندان کانادایی از نظر رفاه اجتماعی در شرایط مساعدی باشند. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که به سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه می اندیشید، اما تصمیم گیری برایتان دشوار است و از راه های مهاجرت به کانادا بی اطلاع هستید، کافیست با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید. مشاوران ما آماده هر گونه اطلاع رسانی در زمینه مهاجرت هستند.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه

برای سرمایه گذاری در کانادا باید نسبت به جمع آوردی مدارک و ارسال آنها به دولت کانادا اقدام نمایید. از سوی اداره مهاجرت کانادا نامه ای به فرد ارسال می شود که در این نامه پرونده فرد سرمایه گذار در کشور کانادا در حال بررسی می باشد. زمانی که پرونده و مدارک شخص سرمایه گذار، تایید شد، باید 220000 $ CAD (دلار کانادا) به یک حساب بانکی از جانب یک موسسه از سوی دولت کانادا پرداخت شود. مبلغ کل دارایی شما باید چیزی حدود 1600000 $ CAD (دلار کانادا) باشد.

مبلغ ذکر شده باید شامل موارد صندوق بازنشستگی، سهام و حساب بانکی باشد. در انتها باید اقدماتی نظیر تهیه مدرکی که نشان دهنده عدم سوء پیشینه فرد سرمایه گذار باشد و معاینات پزشکی انجام گیرد.

سرمایه گذاری با کمترین هزینه در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه می تواند یکی از آسان ترین روش ها برای اقامت در کشور کانادا باشد، که فرد با کمترین هزینه و با ریسک بسیار پایین، بهترین نتیجه را در سرمایه گذاری بدست می آورد. امروزه افراد تمایل دارند که با کمترین هزینه، برنامه ورود سریع به کانادا را کسب کنند. اما سرمایه گذاری در کانادا زمانی عملی می شود که فرد:

  • در راه درست و دقیقی قدم بگذارد، به عبارتی هدفمند سرمایه گذاری کند.
  • تحقیقات کافی را راجع به سرمایه گذاری انجام داده باشد.
  • اطلاعات و تجربه کافی در سرمایه گذاری داشته باشد.

شخص سرمایه گذار و به دنبال آن خانوادش احتیاجی به دانش زبان انگلیسی و هم چنین زبان فرانسوی ندارند، داشتن یک مترجم می تواند راهنمای خوبی برای اخذ قراردادها در کشور کانادا باشد. هیچ الزام و بایدی وجود ندارد که شخص سرمایه گذار در استان های کشور کانادا حتما کارآفرینی راه بیندازد.

سرمایه گذاری در کانادا با 210 هزار دلار

شما مبلغ 210000 $ CAD (دلار کانادا) را به عنوان سپرده به یکی از موسسات دولت کانادا به امانت می گذارید، با این عمل موسسه فوق الذکر تمامی کارهای شما را در کشور کانادا پیگیر می شود. زمانی که شما از طریق سرمایه با 210000 $ CAD (دلار کانادا)، اقدام به سرمایه گذاری در کانادا می کنید، دولت کانادا موضف است که شما و خانوادتان از خدمات بیمه درمانی بهرمند می شوید همچنین زمانی که شما از طریق سرمایه گذاری در کشور کانادا،اقامت دائم کانادا کسب کنید، فرزندانتان می توانند به صورت رایگان در این کشور تحصیل کنند.

سرمایه گذاری در استان کبک کانادا

وکلای مورد تایید کانادا، پرونده های مربوط به سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه را در استان کبک بررسی می کنند. در سال 2018، 1900 پرونده سرمایه گذاری توسط بانک های کانادایی و موسسات مالی کانادا بررسی شد.

مراحل سرمایه گذاری در استان کبک کانادا:

مرحله اول مشاوره با وکلای کاربلد در کشور مبدا
مرحله دوم جمع آوری مدارک مورد نیاز+ ترجمه تمامی مدارک
مرحله سوم دریافت نامه از سوی اداره مهاجرت استان کبک، در خصوص بررسی پروند
مرحله چهارم انجام مصاحبه حضوری در شهر مونترال
مرحله پنجم ارسال مبلغ برای سرمایه گذاری در کشور کانادا
مرحله ششم انجام تمامی آزمایشات پزشکی
مرحله هفتم پذیرش اقامت دائم کشور کانادا

نکته: بررسی ها پرونده های سرمایه گذاری در استان کبک توسط اداره مهاجرت کبک به طور میانگینحدودا 8 ماه طول می کشد.

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه

اقامت از طریق برنامه تجاری استان بریتیش کلمبیا

در برنامه و سیستم تجاری استان بریتیش کلمبیا، سرمایه گذاری به 3 دسته کلی تقسیم می گردد.

کار‌آفرینی: در این مورد از سرمایه گذاری باید حداقل 400000 $ CAD (دلار کانادا) سرمایه گذاری کنید، استخدام 3 کارمند کانادایی به صورت تمام وقت، به مدت 2 سال متوالی مورد نیاز می باشد و میزان کل دارای شما نباید کمتر از 800000 $ CAD (دلار کانادا) باشد. فرد سرمایه گذار در استان بریتیش کلمبیا باید حداقل یک نفر را به عنوان شریک خود به اداره مهاجرت این استان معرفی کند.

کار‌آفرینی منطقه‌ای: حداقل میزان سرمایه گذاری بدین طریق باید چیزی حدود 200000 $ CAD (دلار کانادا) باشد. میزان کل دارای شخص سرمایه گذار باید حداقل حدود 400000 $ CAD (دلار کانادا) باشد و همچنین فرد نمیتواند کسی را به عنوان شریک خود معرفی کند.

پروژه‌ های استراتژیک: حداقل میزان سرمایه گذاری باید چیزی حدود 500000 $ CAD (دلار کانادا) باشد. حداقل 3 نفر شهروند کانادایی را جهت کار تمام وقت به مدت 2 سال متوالی استخدام کند. این امکان وجود دارد که فرد سرمایه گذار تا سقف 5 نفر را به عنوان کارمند به اداره مهاجرت کلمبیا معرفی کند.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا نسبت به سایر کشورها

از جمله دلایلی که می توان به اثبات رساند که کشور کانادا بهترین و مناسب ترین گزینه جهت سرمایه گذاری با کمترین هزینه می باشد، می توان به هزینه و مبالغ سرمایه گذاری در دیگر کشورها اشاره کرد، سرمایه گذاری در استرالیا به طور میانگین حدود 800000 $ می باشد. سرمایه گذاری در کشور آمریکا چیزی حدود 1000000 $ می باشد. سرمایه گذاری در کشورهایی همچون مجارستان و لهستان، چیزی حدود 310000 € (یورو) می باشد اما در اخر تنها با سپرده 100000 تا 340000 $ CAD (دلار کانادا) به کشور کانادا، شما می توانید سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

در نهایت بسیار سپاسگزاریم که سایت رسمی موسسه سفیران سروش سعادت را برای موضوع سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه انتخاب کردید. از آنجایی که تمامی مطالب مربوط به سرمایه گذاری در کانادا در این مقاله نمیگنجد و ما بلاجبار بایستی تنها چکیده ای از موضوعات را در مقالات سایت قرار دهیم، اما شما می توانید جهت پاسخگویی به سوالاتان و یا دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا با مشاوران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =